Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

100. mecz Wieteski w Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Spotkanie z Piastem Gliwice będzie wyjątkowe dla Mateusza Wieteski. Obrońca rozegra bowiem swój 100. mecz w barwach Legii. Wieteska zadebiutował w stołecznym zespole w lipcu 2014 roku, kiedy to Legia w meczu o Superpuchar Polski zmierzyła się z Zawiszą Bydgoszcz. Dotychczas zdobył 4 bramki.

Mateusz Wieteska w Legii: mecze: 100, gole: 4, mecze w Ekstraklasie: 73, gole w Ekstraklasie: 2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Sss - 22.04.2021 / 15:13, *.t-mobile.pl

O sto za dużo.... Wcale sie nie dziwię że nie ma żadnych ofert za niego

odpowiedz
pol - 22.04.2021 / 12:56, *.chello.pl

I o 100 za dużo

odpowiedz
Jane - 22.04.2021 / 08:56, *.play-internet.pl

W statystyce powinno się zamieścić ilość baboli????????????

odpowiedz
Antonio - 22.04.2021 / 15:20, *.t-mobile.pl

@Jane: Liczba baboli byłaby większa niż liczba występów....

odpowiedz
KN - 22.04.2021 / 01:47, *.inetia.pl

Jezus Maria to już aż tyle??? Szkoda gadać...

odpowiedz
Rado - 21.04.2021 / 23:18, *.207.59

Bezmyślności w defensywie nauczył się od Jędzy, wyprowadzenie piłki dramat, skuteczność miał... w Zabrzu. Tyle...

odpowiedz
Trampek - 21.04.2021 / 23:04, *.125.60

W LEGII występują dużo gorsi i bez ewentualnego "potencjału " piłkarze od Wieteski ' których nazwisk nie będę wymieniał. Jedynym plusem jest to,że nie rozegrali 100 meczów, oraz nadzieja na to,że nie zostaną ... przedłużone kończące się kontrakty z LEGIĄ.

odpowiedz
Bie(L)any - 22.04.2021 / 11:11, *.lsas.aero

@Trampek:
Ten twój idol to nie ten geniusz co Nas dwa lata temu pozbawił samobójem w białymstoku Mistrzostwa ???
Piast zremisował w Szczecinie i Legia mogła wyjść na pozycję lidera ... i wtedy wszedł do akcji On ...

odpowiedz
odp - 22.04.2021 / 12:21, *.plus.pl

@Bie(L)any: tak, tak... I nie są ważne te pozostałe mecze i stracone w nich bramki, punkty. Tylko ten jeden samobój. Szczerze współczuję.

odpowiedz
Roma - 21.04.2021 / 21:22, *.lunet.eu

Jeszcze ze 2 lata męczarni i będzie czołowym obrońcą ligi. Ja widzę w nim potencjał.

odpowiedz
abc - 21.04.2021 / 20:04, *.52.138

o 100 za dużo...

odpowiedz
Jeździec Apokalipsy - 21.04.2021 / 21:16, *.t-mobile.pl

@abc: 100% racja. Na początku można było myśleć 'młody, ogra się' itd. To co rozegrał dowodzi, że lepszy nie będzie. Dla wszystkich stron byłoby lepiej gdyby grał sobie w takim Górniku.
PS. Mateusz, gratuluję Klaudii. Tu Ci się udało :)

odpowiedz
Kibolek - 21.04.2021 / 22:55, *.it-home.pl

@abc: sprzedać tego babolarza jak najszybciej

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 21.04.2021 / 19:45, *.plus.pl

Trochę mu to zajęło nazbieranie tych meczów a i tak najlepiej mu szło w górniku gdzie rozegrał praktycznie jedyny pełny sezon.

odpowiedz
Piotrek - 21.04.2021 / 20:40, *.amazonaws.com

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: bo jest po prostu najzwyczajniej w świecie kiepski, pod każdym względem, oto odpowiedź czemu długo zbiera i żadnych och i ach nad nim i umiejętnościami nie ma i nie bylo

odpowiedz