Mateusz Mielnik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Mielnik: Cel został zrealizowany

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Mateusz Mielnik (trener Legii): Po analizie tego, co się wydarzyło w sobotę, mieliśmy taki pomysł, żeby dokonać zmian w składzie na niedzielny mecz. Ci, którzy grają mniej, potrzebują gry w warunkach meczowych, bo to robi różnicę. Musimy zachować gotowość do różnych sytuacji, bo w sporcie i życiu wszystko się może zdarzyć. Nie ukrywam, że za nami 9 miesięcy gry i muszę dbać o zdrowie chłopaków. Teraz jest moment, żeby połączyć te dwie rzeczy. Szkoda, że nie wyszło i przegraliśmy, ale nie robimy z tego wielkiej tragedii. Pewne rzeczy były zrobione dobrze, inne musimy przeanalizować i w przyszłości robić lepiej.
Nie cieszymy się, ale przed turniejem mieliśmy jeden cel - awansować do turnieju finałowego - i to się udało. Przed nami regeneracja, mamy małe problemy zdrowotne w zespole, chłopaki muszą się wyleczyć.

Zrobimy wszystko, żeby turniej finałowy odbył się u nas, ale nie wszystko zależy od nas. Mamy też swoje ograniczenia i jesteśmy tego świadomi. Zainteresowanych organizacją turnieju na pewno będzie więcej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.