Patryk Brzostek - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Brzostek: Popełniliśmy za dużo błędów

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Patryk Brzostek: Niewiele zabrakło, żebyśmy zagrali tie-break. Pierwszy raz graliśmy w takim ustawieniu i popełniliśmy za dużo błędów. Po dwóch wcześniejszych meczach zapewniliśmy sobie awans do dalszej części rozgrywek, dlatego trener mógł dać pograć zawodnikom, którzy tych szans nie dostawali. Ten mecz był o nic, bo później i tak czeka nas losowanie.
Przed nami chwila odpoczynku i będziemy się przygotowywać do tego najważniejszego turnieju w sezonie. Pod ten turniej trenowaliśmy tak naprawdę od sierpnia. To już ostatni z czterech etapów, mam nadzieję, że awansujemy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.