fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sylwestrzak sędzią meczu z Cracovią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Damian Sylwestrzak został wyznaczony do sędziowania meczu 25. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Cracovią. W obecnym sezonie arbiter z Wrocławia prowadził 1 spotkanie stołecznego zespołu - wygrane 6-1 z GKS-em Bełchatów w Pucharze Polski. Cracovii też sędziował 1 raz (2-1 z Lechem Poznań). Na liniach pomagać mu będą Adam Karasewicz i Bartosz Kaszyński, sędzią technicznym będzie Patryk Gryckiewicz, natomiast w wozie VAR zasiądą Szymon Marciniak i Paweł Sokolnicki.

Obsada sędziowska 25. kolejki:
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin: Łukasz Szczech (Warszawa)
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław: Szymon Marciniak (Płock)
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice: Bartosz Frankowski (Toruń)
Raków Częstochowa - Lech Poznań: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Wisła Kraków - Warta Poznań: Wojciech Myć (Lublin)
Stal Mielec - Zagłębie Lubin: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Legia Warszawa - Cracovia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
c u L t - 15.04.2021 / 21:14, *.133.79

Witamy nowe pokolenie sêdziowskie,aby wygrał sport!✨⚽️✨

odpowiedz
Arek - 15.04.2021 / 18:31, *.tpnet.pl

Jest i przystojny Wojtek:) A ten Sylwestrzak póki co, nie wiem czy nie najlepszy obecnie sędzia. Czyli jednak da się wyznaczyć kogoś z poza tzw. elity na mecz Legii.

odpowiedz
Matigol - 15.04.2021 / 18:23, *.orange.pl

Moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych ( o ile nie najlepszy ) polski sędzia. Młody, jeszcze nie zmanierowany i nie sprzedajny. JESZCZE....Oby potwierdził klasę w meczu z nożownikami.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 15.04.2021 / 21:58, *.52.138

@Matigol:

hahahaha chłopie, co ty wiesz o korupcji... siedzisz w chacie przed TV...

odpowiedz
Arek - 15.04.2021 / 23:15, *.tpnet.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: a Ty co wiesz? a jeśli już coś w ogóle, to już dalej pisać nie muszę. Bo Ty przecież wiesz. A jak nie potrafisz nic napisać konkretnego, to odpuść sobie.

odpowiedz
Ko(L)o - 15.04.2021 / 14:20, *.145.106

Siejewicza spuścili za obstawianie tenisa :) u buka :) zwykła ustawka bo im nie pasował a moim zdaniem najlepszy sędzia.

odpowiedz
Pawełek - 15.04.2021 / 15:04, *.netfala.pl

@Ko(L)o: Bardzo dobry też był sędzia Małek, ale też go spuścili. Dobry jest sędzia Myć ale Legia go nigdy nie dostaje...

odpowiedz
Starejaja - 15.04.2021 / 17:36, *.151.241

@Pawełek: Czy to tak dobrze wspominasz małka-pedałka? Przecież ta kaleka kilka meczy nam przegrała ...

odpowiedz
Pawełek - 15.04.2021 / 12:52, *.netfala.pl

A gdzie jest Siejewicz pytam się???

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 15.04.2021 / 12:48, *.246.2

Bardzo dobry sędzia

odpowiedz
Wolfik - 15.04.2021 / 12:29, *.mm.pl

Przesmycki Mycia odkurzył.... kolejny ślepiec sędziujący ligowe spotkania.

odpowiedz