fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

38. urodziny Cierzniaka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W sobotę 24 kwietnia swoje 38. urodziny obchodzi Radosław Cierzniak. Zawodnik urodził się w 1983 roku w Szamocinach, a do Legii trafił w marcu 2016 roku z Wisły Kraków. Jego przyjściu do stołecznej drużyny towarzyszyły duże emocje, lecz ostatecznie wszystko skończyło się po myśli Legii oraz samego piłkarza. Przez nieco ponad pięć lat Cierzniak rozegrał dla warszawskiego klubu 37 meczów - w tym 22 w lidze, 11 w Pucharze Polski, 3 w europejskich pucharach (w tym w fazie grupowej Ligi Mistrzów), a także w Superpucharze Polski. Razem z Legią zdobył dwa Puchary Polski oraz cztery mistrzostwa kraju.

Z okazji urodzin życzymy Radosławowi samych pozytywnych przeżyć związanych z pobytem w stołecznym klubie, dużo zdrowia, a także rychłego świętowania kolejnego tytułu w piłkarskiej karierze!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
aa - 25.04.2021 / 16:43, *.as13285.net

Najlepszego!

odpowiedz
matus007 - 24.04.2021 / 21:58, *.play-internet.pl

100 LAT (L)

odpowiedz
bronek49 - 24.04.2021 / 18:03, *.chello.pl

wszystkiego najlepszego Radek ,ale nietety twoj czas w Legii się skończył życzę powodzenia w innym klubie

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 24.04.2021 / 17:51, *.plus.pl

100 lat Szkoda że mało szans gry dostaje ale zawsze gotowy. Taki rezerwowy gk rzadko się zdarza co się godzi ze swoją rolą.

odpowiedz
szamo - 24.04.2021 / 12:42, *.inetia.pl

W Szamocinie!!!Od dzieciaka kibol amiki!

odpowiedz
Żmija - 24.04.2021 / 15:21, *.vectranet.pl

@szamo: czego nigdy nie ukrywał. I co nie przeszkadzało mu być profesjonalistą pełną gębą.

odpowiedz
ben - 24.04.2021 / 23:08, *.inetia.pl

@szamo: a jaki masz problem, przed nim byli inni.

odpowiedz
ben - 24.04.2021 / 12:21, *.inetia.pl

Plus za to że nie robi z siebie celebryty i widzi miejsce na ławce. Może po zakończeniu kariery przyda się w szkoleniu młodzieży. Dużo zdrowia!

odpowiedz
LegiaFans - 24.04.2021 / 11:53, *.chello.pl

Wszystkiego Naj(L)epszego 100 (L) Wa(L)czyć Trenować (L)egia musi Panować!!!!

odpowiedz
FI(L)IP - 24.04.2021 / 09:50, *.amazonaws.com

Sto lat! Dużo chłop nie gra, ale jest zaangażowany i za to czapki z głów.

odpowiedz
Luk - 24.04.2021 / 09:47, *.orange.pl

Siła w młodzieży

odpowiedz