Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

29. urodziny Wszołka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj Paweł Wszołek świętuje swoje 29. urodziny. Skrzydłowy Legii debiutował w naszej drużynie jesienią 2019 roku. Od tego czasu rozegrał 58 spotkań, w których zdobył 12 bramek. Wszołek cieszył się dwukrotnie ze zdobycia mistrzostwa Polski. Jednak wszystko na to wskazuje, że to ostatnie chwile zawodnika w klubie, który ponownie ma szansę na angaż w zagranicznym klubie.

Z okazji urodzin życzymy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Wojciec - 30.04.2021 / 17:39, *.play-internet.pl

Miodek żydzi grosza. Zamiast utrzymać skład i się wzmacniać, to się osłabiamy. Veso to niewiadoma po tak długiej ciężkiej kontuzji. Życzył bym sobie, żeby Wszołek zostal

odpowiedz
Kibic Legii - 30.04.2021 / 16:32, *.com.pl

Sto Lat Paweł . Nie da się ukryć , że Paweł był lekko ostatnio lekko pod formą . Ale nie zmienia to faktu , że rozegrał w Legii multum bardzo dobrych meczy będąc najlepszym zawodnikiem na boisku . Nie mam wątpliwości , że Paweł wróci do dyspozycji gdzie był jednym z najlepszych Piłkarzy Legii . Głupotą byłoby pozbywać się z Pawłem . Paweł kibice Legii mają nadzieję , że zostaniesz w Legii jeszcze na kilka dobrych sezonów

odpowiedz
maaciekw - 30.04.2021 / 12:34, *.135.170

Najlepszego, zdrówka i zostania

odpowiedz
starszy - 30.04.2021 / 11:05, *.plus.pl

Wszystkiego Najlepszego i dużo zdrowia . Zostań u nas . Było wielu którzy odchodzili z Legii i mieli podbijać świat a wylądowali w II lidze tureckiej albo włoskiej. 29 latek to nie wiek na podbijanie świata. A w Legii masz szanse powojować o puchary.

odpowiedz
Pusia - 30.04.2021 / 10:30, *.207.146

100 lat i szerokiej drogi! Bye bye bye polonisto!

odpowiedz
Roma - 30.04.2021 / 09:55, *.plus.pl

Oczywiście nie ta skala, ale sytuacja bardzo podobna do tej z VOO - przez zbieg wyjątkowo sprzyjających okoliczności udało się sprowadzić porządnego piłkarza, ale później przez "dziadowanie" właściciela nie daje się go zatrzymać. A jaki jest efekt tych oszczędności? Obradivić, Valencja itp.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 30.04.2021 / 09:53, *.chello.pl

Najlepszego i dużo zdrowia.

odpowiedz
Juri - 30.04.2021 / 09:29, *.centertel.pl

Zdrówka ????

odpowiedz
AAA - 30.04.2021 / 09:25, *.chello.pl

Do czizys:zgadzam się z Twoim komentarzem.
Dać mu gożdziki na pożegnanie i lut.
Zobaczymy kto go weźmie,zobaczymy....
Serie A buhaha...

odpowiedz
darek1970 - 30.04.2021 / 09:25, *.mm.pl

100 Lat Wszystkiego Naj(L)epszego

odpowiedz
matus007 - 30.04.2021 / 09:13, *.play-internet.pl

Najlepszego 100 !!!!

odpowiedz
Mrok - 30.04.2021 / 08:43, *.chello.pl

Miodu już mu wręczył "prezent". Jak zwykle zaczyna się oszczędzanie po mistrzostwie i jechanie po bandzie. Kucharski w czerwcu powie ,że ma "na oku" albo "na tapecie" trzech wspaniałych, sprowadzi ich w ostatniej sekundzie okienka po czym żaden nie zagra wyżej niż w rezerwach.
Miodu najpierw roztrwonił całą misternie budowaną pozycje w rankingu UEFA a teraz w eliminacjach do pucharów czas na kolejne męki i ból zębów. Nic się gościu nie uczy na błędach.

odpowiedz
Zduneq - 30.04.2021 / 09:04, *.t-ipconnect.de

@Mrok:

a może to Wszołek chce po prostu za dużo?Od jakiegoś czasu prezentuje poziom Kucharczyka a to chluby nie przynosi

odpowiedz
Mrok - 30.04.2021 / 10:00, *.chello.pl

@Zduneq: "Poziom Kucharczyka" to teraz nie wiadomo co oznacza bo jak widać kopniak w Legii pozwolił Michałowi pozbyć się lenia uwolnić skrywane ambicje. Co do Wszołka to wiadomo, że sprawa idzie o pieniądze ale co to nas, kibiców obchodzi? Jeżeli Mioduski sprowadzi zawodnika lepszego od Wszołka i zastąpi go to ok, ale jak alternatywą jest, że nie sprowadzi nikogo a chodzi mu o to aby zaoszczędzić parę groszy to faken z tym (jak mawia Władeczek).

odpowiedz
Zduneq - 30.04.2021 / 12:40, *.t-ipconnect.de

@Mrok: Dla mnie poziom Kucharczyka ma wydźwięk negatywny.Po kimś kto miał walczyć o reprezentację,wraca z zagranicy(gdzie spędził więcej niż rundę/dwie) oczekują konkretnych liczb a w tym sezonie to 22 mecze 3 bramki 6 asyst.Gdyby tych bramek było 10-12 to byłby to poziom którego oczekuje od takiego gościa.
W poprzednim sezonie Wszołek w 25 meczach zdobył 6 bramek i 9 asyst więc całkiem przyzwoicie.Kucharczyk w tym sezonie?27 spotkań 5 bramek i 4 asysty sezon 18/19(ostatni w L) 28 spotkań 4 bramki, 4 asysty

Porównajmy to do wachadłowych Juranovicia 1 gol i 7 asyst, Mladen 7 bramek i 6 asyst.

Można?Można.Oczywiście wolałbym aby został ale póki co facet nie daje argumentów aby dać mu tak wysoki kontrakt jak oczekuje.

odpowiedz
czizys - 30.04.2021 / 08:34, *.virginm.net

Nie rozumiem kompletnie paniki tej dzieciarni... Vesovic 10x lepszy. Juranovic obu pogral jeszcze jeden sezon i mamy czas na znalezienie zastepstwa.
Wszolek raz gada jedno raz drugie. Nie dawno zarzekal sie ze wraca do Polski zeby walczyc o reprezentacje. Teraz zaczyna gierki ze ma oferty z wloch itd. A won polonijny judaszu.... Slaby jestes, do tego slepy i jedyne co masz to ten sprint. Drybling i strzal? Slabo... I za kazdym raem jak nie trafi w pilke to grzebie w trawie butem ze nieby trawa albo jakies krety mu przeszkadzaja heh. Niech idzie w pizdziec a wy dzieci przestancie sie wszolkiem podniecac. Nie jest to lzly pilkarz jak na naza lige. Nie jest tym bardziej gwiazda tej ligi a tym bardziej Legii. Bez zalu!

odpowiedz
lf - 30.04.2021 / 09:31, *.chello.pl

@czizys: Strasznie cienka ci wyszła to ocena. Oglądałeś w ogóle mecze z ostatniego sezonu? Wszołek SAM uzyskał co najmniej 9 punktów dla Legii nie mówiąc o tym, że trudny mecz ze Śląskiem w zasadzie to on nam wygrał. Bez Wszołka drżałbyś o tytuł do końca. Do czasu kwasów z Czesiem był najlepszym wahadłowym w lidze. Stracił dopiero jak go siłą na ławie posadzili żeby kruszał przed nowym kontraktem. Vesovic był może 10 razy lepszy od wszystkich ale to było półtora roku temu. Teraz to jedna wielka zagadka, życzę mu wszystkiego najlepszego ale po takiej przerwie to nie wiadomo nawet czy jeszcze pamięta jak się w piłkę gra.

odpowiedz
Wert - 30.04.2021 / 07:18, *.centertel.pl

Mioduch nie wydurniaj się i podpisz z nim kontrakt.

odpowiedz
grzesiek - 30.04.2021 / 08:57, *.centertel.pl

@Wert: mioduch to sie nadaje. Leśnodorski by go zatrzymał na pewno

odpowiedz
zduneq - 01.05.2021 / 16:29, *.t-ipconnect.de

@grzesiek: i zrobiony komin płacowy jak miał w zwyczaju a potem zdziwko że pół składu poszło w sina dal bo kontrakty z kosmosu

odpowiedz
Gość niedzielny - 30.04.2021 / 06:10, *.centertel.pl

To są te wzmocnienia przed pucharami?Odchodzi czołowy zawodnik!!!Bravo powtórka z rozrywki ????????????Mistrz własnego podwórka Panie prezesie

odpowiedz
Zduneq - 30.04.2021 / 09:06, *.t-ipconnect.de

@Gość niedzielny :

Czołowy zawodnik?Czołowy to był jak przychodził, widać było jakość, teraz to zwykły przeciętniak na poziomie Kucharczyka.

Oczywiście wolałbym żeby został ale chyba wymagania finansowe są niewspółmierne do tego co prezentuje.

odpowiedz
Meme - 30.04.2021 / 02:39, *.247.139

100 lat Paweł! Wszystkiego najlepszego, gratulacje za tytuł Mistrza Polski i zostań z nami na pucharową przygodę ????⚽️????

odpowiedz
Remington - 30.04.2021 / 02:01, *.t-mobile.pl

100 lat Paweł :)

odpowiedz
Rafał - 30.04.2021 / 01:38, *.chello.pl

Dużo zdrowia!
Dzięki za wspólne chwile :)

odpowiedz
Agra - 30.04.2021 / 01:27, *.120.58

Wszystkiego najlepszego
100 lat i zostan w Legii bo jestes super zawodnikiem.

odpowiedz
Szyszko - 30.04.2021 / 01:20, *.chello.pl

Zgodnie z naszym modelem biznesowym teraz oddamy Wszołka a kuzyn Obradovicia przyjdzie z plaży poudawać że gramy o puchary. Będzie tani i... tani. Loczek nie zbuduje tu niczego więcej niż podwórkowa gromadka wygrywająca tą podwórkową ligę, gdzie bijemy się z Rakowem kończąc przewagą 3 wygranych. To już naprawdę słabo bawi, ale Loczek niezmiennie bredzi pod publikę o pucharach..

odpowiedz
jo - 30.04.2021 / 06:11, *.tpnet.pl

@Szyszko: Dokładnie tak jest. Ten zespół jest co roku budowany i co roku przegrywa w najważniejszych momentach. Miodek jest idiotą, bo tylko idiotą popełnia te same błędy i nie wyciąga wniosków. Jesienią zwolnią jeszcze Cześka jak nakazuje tradycja a potem sprzedadzą kogoś w miarę wartościowego za pół darmo, żeby ratować budżet.

odpowiedz
Wierny kibic od 28 lat na stadionie i wspieracz całej drużyny. - 30.04.2021 / 00:24, *.centertel.pl

Panie Pawle. Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia z okazji urodzin.
Jesteś super ogarniętym piłkarzem.
Zostań z nami. Pozdrawiam.

odpowiedz