fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

+ SONDA

Szabanow nie zagra w tym sezonie!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Artem Szabanow, który w drugiej połowie meczu z Lechem Poznań doznał urazu stawu skokowego, najprawdopodobniej nie wybiegnie na boisko w tym sezonie. Jak poinformowała rzecznik prasowa Legii Izabela Kruk, Ukrainiec doznał wysokiego stopnia skręcenia stawu skokowego z uszkodzeniem kompleksu więzadeł. Przerwa w grze ma potrwać 4-6 tygodni, a sezon kończy się za nieco ponad miesiąc - 16 maja.

Szabanow jest wypożyczony do Legii z Dynama Kijów do 30 czerwca. Legia nie ma prawa pierwokupu zawodnika, ale w grudniu kończy mu się kontrakt z ukraińskim klubem.

Sytuacja w szeregach obronnych Legii może za moment zrobić się nieciekawa, bo Mateusz Wieteska i Artur Jędrzejczyk są zagrożeni pauzą z powodu kartek. W tym momencie sztab szkoleniowy będzie musiał decydować czy w miejsce kontuzjowanego Szabanowa wstawić lewonożnego Mateusza Hołownię, który sumiennie pracuje i czeka na swoją szansę, czy przerzucić na lewą stronę Artura Jędrzejczyka, a na prawego stopera ustawić Josipa Juranovicia bądź Igora Lewczuka. Która opcja wydaje się wam najbardziej prawdopodobna?

WYNIKI SONDYW jakim zestawieniu powinna teraz grać obrona Legii?
SUMA GŁOSÓW: 2460
START: 13.04.2021 / KONIEC: 16.04.2021



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (76)

+dodaj komentarz
Nnn - 15.04.2021 / 17:05, *.play-internet.pl

Wodór niech zagra

odpowiedz
bukmacher - 15.04.2021 / 10:27, *.tpnet.pl

Jura-Astiz-Hołownia

odpowiedz
Marek - 14.04.2021 / 21:07, *.centertel.pl

proszę... gramy z Cracovią na środku obrony może zagrać nawet Gvila najwyżej wygramy 7-6
czemu nikt nie zaproponował np. Mosóra albo innych chłopków z rezerw, niech się ogrywają z ogórkami

odpowiedz
Kurak - 14.04.2021 / 12:34, *.amazonaws.com

Brakuje opcji Lewczuk Jedza jura

odpowiedz
(L)Anonim - 14.04.2021 / 14:06, *.247.56

@Kurak: Dokładnie, to samo uważam, Wieteska jak dla mnie to mega niepewny obrońca, Juranović naprawdę udany transfer, gość może grać na dowolnej pozycji defensywnej, Lewczuk od lat pewniak a Jędza powoli traci na wartości jednak dalej jest bardzo dobrym obrońcą

odpowiedz
PLK - 15.04.2021 / 00:44, *.cyfrowypolsat.pl

@(L)Anonim: Lewczuk i Jędza... Wolne żarty!!! Trzeba szukać porządnych środkowych obrońców bo jest delikatnie mówiąc... Słabo!!!

odpowiedz
E. - 14.04.2021 / 12:06, *.plus.pl

jak jest Wieteska w kazdej to beda naprawde emocje do samego konca!

odpowiedz
HXM - 14.04.2021 / 11:58, *.tpnet.pl

Czemu nie ma opcji w sondzie: Juranovic prawa, Jedza/Wietes środek, Hołownia lewa?

odpowiedz
LewLegia - 14.04.2021 / 11:34, *.net.pl

oddać go. to jakieś chodzące nieszczęście i w grze i w kontuzjach.

odpowiedz
L - 14.04.2021 / 11:34, *.tpnet.pl

Ja bym dał Hołownie. Odkopywanie Lewczuka moim zdaniem jest bez sensu. Z trzech elektryków (Jędza, Wietes, Lewczuk) on był chyba najbardziej elektryczny. Dajmy szanse Hołowni to się chociaż przekonamy czy coś potrafi. Jeśli nie dadzą mu szansy to po sezonie znowu nie będzie wiadomo czy powinien zostać czy odejść.

odpowiedz
Lukas - 14.04.2021 / 10:26, *.chello.pl

Kuchy i Sebastian Szałachowski powinni wrócić do Legii.

odpowiedz
olew - 14.04.2021 / 10:17, *.vectranet.pl

szkoda, dobrze nam z Nim szło

odpowiedz
jezus - 15.04.2021 / 13:04, *.vectranet.pl

@olew: no wrecz zajebiscie, np w PP tak dobrze, ze az nas wykopał z niego xDDD

odpowiedz
xaxa1221 - 14.04.2021 / 08:54, *.tpnet.pl

ja bym wstawil Borubara na środek. Ma kocie ruchy jak w slow motion.

odpowiedz
Adam Hlousek - 14.04.2021 / 08:49, *.tpnet.pl

Panowie - a co sądzicie , żeby spróbować sprowadzić z powrotem Adama . Tylko raczej jako lewe wahadło

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 14.04.2021 / 05:16, *.cyfrowypolsat.pl

Czego się czepiać Wieteski jako jedyny pokazał że ma jaja i odpłacił gościowi za odpadnięcie z pucharu Polski

odpowiedz
Marcel - 14.04.2021 / 02:42, *.t-mobile.pl

Hołownia. Niech chłopak pogra i się ogrywa.

odpowiedz
Byk. - 14.04.2021 / 00:15, *.plus.pl

Juranovic,Lewczuk,Jędrzejczyk

odpowiedz
AAA - 13.04.2021 / 23:38, *.chello.pl

do Kupon: Arturro widziałeś kurs na Cracovię?

odpowiedz
AAA - 13.04.2021 / 23:37, *.chello.pl

Babol brawo Ty.

odpowiedz
miL) - 13.04.2021 / 22:40, *.centertel.pl

Wieteska to jest beton... brak inteligencji piłkarskiej i chyba ogólnie inteligencji...

odpowiedz
Strogow - 13.04.2021 / 22:31, *.chello.pl

Mała rzecz a cieszy typowe drewno !!! Młody Mosór pokaże na co go stać wierzę w tego chłopaka !!!

odpowiedz
wtf - 13.04.2021 / 20:39, *.chello.pl

Wieteska poszerza swój repertuar zagrań.Do babola,samobója,karnego dla rywala,czerwonej kartki,dorzucił kontuzjowanie kolegi.Brawo on!

odpowiedz
Chrzanić covid - 16.04.2021 / 00:58, *.tvksmp.pl

@wtf: Jak dotąd jeszcze sędziego nie znokautował i trenera przeciwników. Jak to zrobi będzie piłkarzem kompletnym.

odpowiedz
Arek - 13.04.2021 / 18:56, *.tpnet.pl

Wietes: płacisz za leczenie. A ja spróbowałbym Hołownię. W tych meczach co grał, moim zdaniem wyglądał całkiem nieźle.

odpowiedz
stefan - 13.04.2021 / 17:58, *.chello.pl

A co z Mosórem?

odpowiedz
Pragabets - 13.04.2021 / 18:47, *.centertel.pl

@stefan: Mosor junior wraz z seniorem myslą że młody jest gwiazda i oczekują, że bedzie już grał w pierwszym składzie Legii, a że jest na to za słaby to kontraktu nowego nie bedzie i pa pa.

odpowiedz
bizon - 13.04.2021 / 17:24, *.centertel.pl

No to się chłopak nagrał...

odpowiedz
bronek49 - 13.04.2021 / 17:04, *.chello.pl

najwyższy czas zeby na lewym stoperze zagrał Hołownia to piłkarz rozwojowy i najwyższy czas go sprawdzić trójka stoperów na dzisiaj powinna wyglądać tak Jędrzejczyk lub Juranowic ,Wieteska lub Lewczuk i na lewym stoperze Hołownia

odpowiedz
Jaro - 13.04.2021 / 16:43, *.grefnet.pl

Wieteska wykosi każdego:-) brawo to jestem obrońca i jeszcze w nosie ma krytykę

odpowiedz
Brat - 13.04.2021 / 16:19, *.chello.pl

Dlaczego w każdym wariancie ankiety jest Wieteska?

Powinno to być Jędrzejczyk - Lewczuk - Juranovic

odpowiedz
LechuBrd - 13.04.2021 / 15:58, *.t-mobile.pl

Juranovic,Lewczuk,Wszolek

odpowiedz
Darek - 13.04.2021 / 15:41, *.t-ipconnect.de

To by było na tyle z zimowych "wzmocnien".

Szabanow połamany.
Yaxshiboyev poznaje szatnie.Podobno zna już imiona wszystkich swoich kolegów z drużyny.Brawo.
Rusyn taki dobry,że aż za dobry by u nas grać.
Muci z kolei taki dobry,że nic nie gra.
Brawo dla dyrektora sportowego.
Drenaż kasy klubowej trwa w najlepsze.
Na szczęście mamy Valencie.
Aż się płakać chce.Kolejne miliony złotych spuszczone w kiblu.

odpowiedz
eLpolo - 13.04.2021 / 17:11, *.137.74

@Darek : Ja bym w takich czarnych barwach tego nie oceniał.
Szabanow jak na naszą ligę spokojnie daję radę
Rusyn chyba niewypał - kto ich nie ma, na szczęście wypożyczenie.
Yaxshiboyev na razie troche pechowo, ale przy takim ustawieniu i tak by miał ciężko sie przebić. Jeszcze zagra.
Muci na razie melodia przyszłości, ale raczej dobra inwestycja i pare baniek za niego wpadnie.
A teraz czego nie dostrzegłeś w kwestii ruchów transferowych tak jechanego przez wielu dyrektora sportowego.
Kilku reprezentantów w tym podstawowy PO Chorwacji !!! ( Gwilia, Mladen, Jura, Muci, Veso nieobecny już Kante)
Dwóch - trzech dobijających sie do repry Polski ( Kapustka, Ślisz, Wszołek)
Najlepszy pomocnik ligi - Luqinias
Najlepszy strzelec ligi Pekhart w liczbach lepszy od lizanego na tym forum po jajach Nikolica, przy krótszym sezonie z mniejszą o 7 liczbą meczów.Wypromowani i sprzedani za dobre pieniądze : Szymański, Majecki, Karbownik, Niezgoda, Kulenovic ( tak wiem ;))
Tak więc moim zdaniem jest progres w stosunku do pierwszych sezonów właścicielstwa Mioduskiego

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 13.04.2021 / 19:10, *.play-internet.pl

@eLpolo: Pekhart też jest reprezentantem. Nie napisałeś też, że jest rywalizacja, że jest z kim trenować bo jest szeroka kadra i powinno to procentować w sierpniu w eliminacjach pucharów. W przyszłym tygodniu Czesiek powinien dać szansę rezerwowym bo mamy 3 mecze w 8 dni. (to że robi za mało zmian to jego mankament)

odpowiedz
eLpolo - 13.04.2021 / 21:25, *.137.74

@SŁAWEK(L): i tak miałem obszerny wpis ;)

odpowiedz
Hugon - 13.04.2021 / 22:20, *.vectranet.pl

@Darek : Nie miej pretensji do dyr. sportowego tylko grubego Cesia ,za to ze robi za dużo zmian i nie wie jak te wzmocnienia LEGII grają.

odpowiedz
Mrok - 13.04.2021 / 15:21, *.chello.pl

a co z tym Vesovicem? Przez tyle czasu powinna mu już nowa noga wyrosnąć.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 13.04.2021 / 15:08, *.petrotel.pl

Wietes wykosił konkurenta do składu

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 13.04.2021 / 14:55, *.petrotel.pl

Wszyscy narzekają na Jędzę, ale w sondzie prawie nikt nie głosuje na ustawienie bez niego :-)

odpowiedz
Rafał - 13.04.2021 / 15:31, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: I mają rację , że stawiają na niego :) a ja nie marudzę na niego :) lubie go a że miewa gorsze mecze to normalne, nawet Messi je ma , aaahaha

odpowiedz
Władeczek - 13.04.2021 / 14:54, *.plus.pl

No I dobrze faken
Moja maciora faken już nie znosiła na niego patrzeć. Piksele w niej już siadały faken od jego szybkości poruszania faken

odpowiedz
jezus - 13.04.2021 / 14:49, *.vectranet.pl

Zajebiscie, 1 wzmocnienie juz jest :D

odpowiedz
Antek - 13.04.2021 / 19:30, *.centertel.pl

@jezus: popieram dzięki temu grajkowi nie gramy w PP

odpowiedz
Sss - 13.04.2021 / 14:07, *.t-mobile.pl

Ja bym najchętniej zagłosował na opcję bez Wieteski, bez Jędzy i bez Szabanowa ale niestety sie nie da....

odpowiedz
:) - 13.04.2021 / 14:33, *.chello.pl

@Sss: Lucio, Thiago Silva, Roberto Carlos i Cafu

odpowiedz
bambibambino - 13.04.2021 / 14:07, *.orange.pl

pechowa 13 ;/

odpowiedz
Lolo - 13.04.2021 / 13:50, *.chello.pl

A czemu nie ma wariantu bez Wieteski? np. Lewczuk-Jędrzejczyk-Juranović

odpowiedz
Kasztan - 13.04.2021 / 13:34, *.com.pl

a już miała być autostrada do mistrzostwa
a tu kontuzja, kartki
i zaraz będzie panika i strach w oczach...

odpowiedz
Wolfik - 13.04.2021 / 13:46, *.mm.pl

@Kasztan: A tam od razu panika. Jura zagra na PO, na wahadle Wszołek a na lewej Hołownia/Jędrzejczyk. W razie czego odkurzy się Cholewiaka.

odpowiedz
Wolfik - 13.04.2021 / 13:26, *.mm.pl

No to niezły gips....

odpowiedz
deska - 13.04.2021 / 13:07, *.vectranet.pl

Szkoda tej kontuzji bo to solidny obrońca jak na nasze realia

odpowiedz
Autor - 13.04.2021 / 15:11, *.plus.pl

@deska : Solidny obrońca?On jest cienki jak sik pająka!

odpowiedz
Warszawiak - 13.04.2021 / 12:52, *.centertel.pl

I teraz, jak już wiem, że nie popełni kolejnego opłakanego w skutkach babola, życzę mu powrotu do zdrowia i tam, skąd przyszedł. I niech zabiera tego drugiego, co na piłce siada.

odpowiedz
chrisSiekierki - 13.04.2021 / 13:12, *.play-internet.pl

@Warszawiak: to teraz pewnie szanowny kolega wskoczy do składu... Szabanow wybitnym piłkarzem nie jest ale na nasze ligowe warunki to mimo wszstko lekko ponad przeciętną

odpowiedz
Warszawiak - 13.04.2021 / 13:39, *.centertel.pl

@chrisSiekierki: Niestety metryka nie pozwala już grać na tym poziomie.Ale ja znam swoje możliwości. Ukraińskie nabytki najwyraźniej mają o sobie mniemanie wyższe niż ich poziom sportowy.I ktokolwiek będzie grał, na pewno gra będzie spokojniejsza i nie martwmy się, bo nie ma o co.

odpowiedz
tomiacab - 13.04.2021 / 12:47, *.centertel.pl

jak mam zagłosować kiedy Wieteska jest w każdym możliwym zestawieniu? (pyt.ret.)

odpowiedz
Mirek - 13.04.2021 / 13:27, *.surfer.at

@tomiacab: dobre :)

odpowiedz
(L)uki - 13.04.2021 / 13:46, *.25.60

@tomiacab: i w dodatku Jędza wszędzie ....

odpowiedz
Tito - 13.04.2021 / 12:39, *.t-mobile.pl

Jura, Lewczuk, Hołownia!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.04.2021 / 12:26, *.chello.pl

Zawsze broniłem Wieteski, ale tym razem się nie da, zwyczajnie brak słów. Trzymaj się Artem!

odpowiedz
Kibic z instagrama - 13.04.2021 / 12:26, *.plus.pl

Dlaczego w sondzie jest zestaw obrony gdzie zawsze wieteska jest?czy on jest już takim pewniakiem w składzie czy co?

odpowiedz
:) - 13.04.2021 / 18:10, *.plus.pl

@Kibic z instagrama:bo wieteska to pewniak od niego Czesiek zaczyna skład nawet Boruca potrafił zmienić w przerwie a wieteska wszystko od dechy o dechy gra jeszcze niech go kapitanem zrobi:D

odpowiedz
majk - 13.04.2021 / 12:24, *.chello.pl

Jura ma bardzo dobrze wyprowadzenie piłki, bardzo przyśpiesza akcje wyjścia z obrony

odpowiedz
Filip 68 - 13.04.2021 / 12:23, *.orange.pl

jeśli Veso już się nadaje to wycofać Juranovicia do obrony, a jak nie to niech gra Hołownia

odpowiedz
L - 13.04.2021 / 12:15, *.tpnet.pl

Dawać Hołownie za niego i nie rozpamiętujemy tylko jedziemy dalej do przodu tylko Legia!!!

odpowiedz
Dm - 13.04.2021 / 12:15, *.plus.pl

Czyli wracają do Kijowa rusyn i szabanow uzbek nie zadebiutował muci paręnaście minut - Transfery Legia zima 2021 bardzo udane okienko brawo panie kucharski :D

odpowiedz
Brat - 13.04.2021 / 12:12, *.chello.pl

Brawo Wietes, nie dość, że jesteś elektryczny w obronie, to jeszcze skasowałeś kolegę ze składu, który gra lepiej od Ciebie.

odpowiedz
:) - 13.04.2021 / 12:11, *.plus.pl

Wieteska się pozbył konkurencji do miejsca w składzie teraz będzie pewniakiem. Lewczuk i Hołownia dadzą radę a jeszcze jest mosor a znając słowika to juranovic będzie grał za niego a wszolek na skrzydle.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 13.04.2021 / 12:09, *.netfala.pl

Szkoda! Zdrówka życzyć pozostajecie szybkiego powrotu do piłki

odpowiedz
starszy - 13.04.2021 / 12:09, *.nsti.pl

Trzymaj się , życzę szybkiego powrotu do zdrowia !

odpowiedz
Jedza i wietes won - 13.04.2021 / 12:05, *.centertel.pl

Po sezonie i tak wraca do Dynama. Ogólnie dobry transfer w porównaniu do Rusyna.

odpowiedz
lucho_83 - 13.04.2021 / 12:04, *.81.66

No to Mateusz wyeliminował kolegę z rozgrywek....eeeeeechhhhhhh

odpowiedz
L56 - 13.04.2021 / 12:01, *.t-mobile.pl

Wieteska jak zwykle przynajmniej jeden raz w meczu "musi" coś zrobić.
Nie zawinił straty bramki to chociaż wyeliminował kolegę z drużyny.

odpowiedz
Ojczym - 13.04.2021 / 12:05, *.192.198

@L56: no niestety tak z tym Matim jest. Czlowiek nieszczescie.

odpowiedz
Przemko - 13.04.2021 / 12:00, *.netfala.pl

Zdrowia życzę!

odpowiedz