Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja przedmeczowa

Michniewicz: Na Cracovię rozpatrujemy kilka wariantów

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Nie zastanawiamy się na temat ewentualnej zmiany trenera Cracovii, bo wiem, że taka zmiana nie nastąpi. Jestem przekonany, że trener Probierz z całym sztabem przyjadą do Warszawy na mecz. Wiemy, w jaki sposób Cracovia lubi grać, nie jest to na pewno łatwy przeciwnik dla nikogo, gra twardo, agresywnie, mają swoje atuty. Na pewno będą chcieli pokazać się na naszym stadionie - mówi Czesław Michniewicz na przedmeczowej konferencji.
Hołownia czy Jędrzejczyk za Szabanowa?

- Rozpatrujemy kilka wariantów w kontekście meczu z Cracovią, ale też kolejnych spotkaniach, mając na uwadze, że nasi dwaj środkowi obrońcy - Mateusz Wieteska i Artur Jędrzejczyk - mają taką liczbę kartek, że kolejna ich wyeliminuje, podobnie zresztą jak Bartek Slisz. Musimy mieć to na uwadze. Nie podjęliśmy jeszcze ostatecznych decyzji, mamy jeszcze kilka treningów do niedzieli. Zdecydujemy w sobotę po treningu.

- Rozpatrujemy wszystkie scenariusze, ale ja zawsze mówię, że nie ma się co martwić na zapas. Róbmy tak, żeby wszystko było dobrze. Myślimy o najbliższym meczu, trzeba go zagrać jak najlepiej. Każdy z nas umrze, ale przecież nie budzimy się z taką myślą. Tak samo tutaj - co ma być, to będzie. Staramy się wyprzedzać przyszłość, ciężko pracując, dobrze przygotowując się do każdego kolejnego spotkania i liczymy na to, że wszystko potoczy się po naszej myśli.

Yaxshiboyev, Veosvić, Warchoł i Muci

- Jasur daje sygnały, że może nam się przydać na boisku. Od dwóch tygodni trenuje normalnie po kontuzji, z czego się cieszymy. Dzielnie znosi ramadan. W meczu rezerw pokazał się w środę z dobrej strony, zdobył dwie bramki. W przerwie zmieniliśmy go - to było z góry zaplanowane ze względu na to, że to początek ramadanu. Zalecenie lekarzu było takie, żeby dozować mu wysiłek. Jest przygotowany, żeby zadebiutować w naszej drużynie.

- Do końca rozgrywek został praktycznie miesiąc i myślę, że Marko Vesović zdąży wrócić na boisko. Zanim to jednak nastąpi, chcemy go dobrze do tego przygotować. Zagrał w rezerwach pierwszy raz od momentu kontuzji, zagrał bardzo dobrze. Parametry medyczne ma na bardzo wysokim poziomie, nawet grając krócej niż pozostali zawodnicy. To pokazuje, że z jego motoryką jest wszystko ok, teraz poczekamy jeszcze na taką ogładę meczową. Na pewno zagra w meczu rezerw, ale nie w najbliższą sobotę z Unią Skierniewice. Nie chcemy ryzykować na wyjeździe, na niesprawdzonych boiskach. Zagra za 2 tygodnie u siebie. Zrobimy wszystko, żeby mógł zagrać i będzie już brany pod uwagę do pierwszej drużyny.

- Spoglądamy w kierunku Damiana Warchoła, on zdobywa dużo bramek. W ostatnim meczu też tak było. Pokazał się z dobrej strony wczoraj w grze kontrolnej. Potrafi strzelić gola. Nie zapadła żadna decyzja odnośnie przyszłości Damiana. Przyglądamy mu się i zobaczymy, co będzie dalej.

- Ernest Muci to zawodnik, który ma olbrzymi potencjał, adaptuje się do naszej ligi. Początek miał trudny, w meczu z Górnikiem wszedł na bardzo ciężkim terenie, ale myślę, że kolejne tygodnie pokazały, że ta adaptacja przebiega prawidłowo. Wczoraj pokazał się z bardzo dobrej strony. Sytuacja wygląda w ten sposób, że Bartek Kapustka nie weźmie udziału w treningu, ma drobny uraz i w jego miejsce przygotujemy Muciego, żeby poznawał się z tą pozycją. Zobaczymy, jaki będzie jego dalszy los. Zespół dobrze gra, zdobywa punkty i trudno zawodnikom rezerwowym wskoczyć do składu, bo każdy broni swojej pozycji. Trafił do naprawdę silnej drużyny.

Kontrakty zawodników

- Na początku stycznia Radek Kucharski powiedział mi, że rozmowy na temat przedłużenia kontraktów zaczną się później, nie jest to komfortowa sytuacja dla zawodników. z częścią zawodników podpisano nowe umowy i według niektórych, jest to jakieś wotum zaufania, ale on zasłużył, żeby dostać nowy kontrakt. Nie wszyscy pozostaną z nami na kolejny sezon, ale na dzisiaj nie ma jeszcze decyzji w tej sprawie. Ja bym wolał mieć stabilność, ale zawodnicy mają swoje oczekiwania, a klub ma swoje możliwości.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (79)

+dodaj komentarz
filand - 17.04.2021 / 19:42, *.inetia.pl

Wynik Rakowa z Lechem stawia Legię w trudnej,ale nie bez wyjścia sytuacji. Mecz z Cracovia ytzeba wygrać. Nawet 1:0 ! Ale trzeba wygrać...

odpowiedz
Krzeszczu - 17.04.2021 / 18:07, *.bredband2.com

...a w miedzyczasie polski Ferguson dostaje becki az milo! Oby tylko Rakow nie spuscil z tepa.

odpowiedz
SzB - 17.04.2021 / 18:05, *.play-internet.pl

Raków właśnie pokazuje jak mocny jest Lech...

odpowiedz
c u L t - 17.04.2021 / 17:51, *.amazonaws.com

Rozpatrujemy kilku wariatów w kontekście meczu z Cracovią, ale też kolejnych spotkaniach, mając na uwadze, że nasi dwaj środkowi obrońcy - Mateusz Wieteska i Artur Jędrzejczyk muszá zapier...lać całe 90 minut! Cz.M.

odpowiedz
Legia1 - 17.04.2021 / 15:22, *.plus.pl

Czesław rozpatruje różne warianty czyli może być ciężko jak się tak asekuruje przed meczem z kandydatem do spadku to co będzie w pucharach ? Wyjdzie na konferencję i powie że nie mamy szans albo powalczymy?

odpowiedz
Antek - 17.04.2021 / 20:37, *.centertel.pl

@Legia1: jakie puchary zejdzie na ziemię

odpowiedz
Zbigniew - 18.04.2021 / 12:53, *.play-internet.pl

@Legia1: Nic w tym dziwnego Legia musi wygrać by pewniejszą tytułu mistrza , Cracovia też musi wygrywać bo grozi jej spadek .To wcale nie będzie dla Legii spacerek .

odpowiedz
exsa - 17.04.2021 / 14:06, *.tpnet.pl

Tylko zwycieski wariant KIBICOW interesuje P.Trenerze ! Powodzenia !!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.04.2021 / 13:14, *.play-internet.pl

Kurna,przecież Polska ek sra klasa jest tak słaba,że naprawdę wystarczy wyjść na boisko na "pełnej qrvie" i miażdżymy frajerów.Tyle,że w Legii brakuje sprzętu i ludzi.Nie mamy ani trenera,ani piłkarzy,ani działaczy,do tego,żeby wyjść,rozyebać rywala i zejść.Tylko jakieś pieprzone dywagacje typu "ciężki mecz będzie",albo"rywal się przed nami nie położy".Odechciewa się kibicowania-bez kitu,po przeczytaniu wywiadów z "piłkarzami",czy "trenerem".Przed meczem sraczka,po meczu "wyciąganie wniosków".Jak pragnę zdrowia,do Sosnowca na mecze będę jeździł,jak tylko otworzą stadiony,bo ci,co teraz w Legii występują,to jest jakaś kpina.

odpowiedz
waw - 17.04.2021 / 10:14, *.chello.pl

jeden wariant To Zwyciestwo , o czym Czesiu mysli , moze znowu remiski bierze w ciemno i punkty z przewagi hu.... strzeli po takich wariantach

odpowiedz
Dario - 16.04.2021 / 22:17, *.stansat.pl

Panie Michniewicz (czytaj chórzysta ) pakuj się i wypier.....aj z Naszego Kochanego Klubu....nie chcemy u nas fałszywych ludzi... nie pomoże Mistrzoswo nie pomoże nic....CHÓRZYSTO NIGDY NIE BĘDZIESZ LEGIONISTĄ !!!@@!

odpowiedz
Ja - 16.04.2021 / 23:13, *.21.5

@Dario : good!

odpowiedz
Krzeszczu - 17.04.2021 / 08:58, *.tele2.se

@Dario : w sumie nie chcialem, ale zapytam. Czy besnik hasi byl legionista? Sa pinda? Jozak? Klaruric? Nawe Pan Stanislaw Czerczesow? Czy ktorys z nich byl legionista? A wymienilem tylko kilku.
Wedlug ciebie jedynym odpowiednim kandydatem na trenera to legionista? Hööj z doswiadczeniem, warsztatem pracy, wiedza itp. Hööj z tym, sazne zeby byl legionista? Istnie i teligentne podejscie....
(Czy michnik jest trenerem o wiedzy to juz temat na inna dyskusje)

odpowiedz
Arek - 17.04.2021 / 09:12, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: czy vuko był Legionistą? NIE !!

odpowiedz
Krzeszczu - 17.04.2021 / 10:31, *.bredband2.com

@Dario : widze ze masz kompleks Zlatana, i mowisz o sobie w osobie trzeciej. Zlatan nigdy nie chodzil do lekarza, ale Zlatan to Zlatan...

odpowiedz
kermit - 17.04.2021 / 14:29, *.chello.pl

@Dario : wypowiadaj się pajacu we własnym imieniu. Innych w te swoje pierdzenie nie wciągaj.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.04.2021 / 14:52, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Aż się odniosę do tego,co napisałeś,na podstawie przykładu z życia wziętego.Mam koleżankę,która jest fachowcem w sprawach księgowych.Dociekliwa,wiedząca,gdzie może być jakaś "nieścisłość w rozliczeniach".I uwierz mi,że ma problem,żeby znaleźcć pracę,bo..... jest profesjonalistką i od firmy,która by ją zatrudniła,też by wymagała,żeby wszystko było "na wysoki połysk".A właścicielom tejże firmy,taki ktoś jest wybitnie nie na rękę,ponieważ "dobrze jest,jak jest".I to samo jest w Legii.Nie ma woli,żeby zatrudniać profesjonalistów,bo ci by chcieli,żeby "w firmie była pełna profeska".Lepiej w zamian zatrudnić takich pracowników,którzy w zamian za odpowiednie wynagrodzenie będą przymykać oczy i usta "na pewne niedociągnięcia".Ot i cała historyja.

odpowiedz
Krzeszczu - 17.04.2021 / 15:01, *.bredband2.com

@FOREVER LEGIA: Bardzo fajny/trafny przyklad. I (niestety) obawiam sie ze masz przynajmniej troche racji. Tak to niestety w naszym klubie jest juz od wielu wielu lat.

odpowiedz
Arek - 17.04.2021 / 17:45, *.tpnet.pl

@Arek: oczywiście, że był. A Ty kim jesteś?

odpowiedz
Szelka - 17.04.2021 / 23:48, *.chello.pl

@Arek: Kolego kibicu, zdecydowanie się z Tobą nie zgadzam! Spośród wszystkich dotychczasowych trenerów Legii (w erze Miodowego), to właśnie Vuko jako jedyny zasługuje na miano Legionisty. Powodów nie będę wymieniał ponieważ są, aż nadto oczywiste.
Ewentualne luki pamięciowe zawsze można wypełnić lekturą naszego archiwum.

odpowiedz
Dario - 18.04.2021 / 20:53, *.stansat.pl

@kermit: nie będę się zniżał do Twojego poziomu i Ciebie obrażał - zapraszam na Żyletę i powiedz Barciom że dla Ciebie CZ.M jest ok nawet jak jest jednym z głównych chórzytów

odpowiedz
Pierwszy - 16.04.2021 / 17:14, *.75.50

Jędzy bym nie wystawiał. Za wysoki kurs na Legię będzie u buków.

odpowiedz
Pierwszy - 16.04.2021 / 17:17, *.75.50

@Pierwszy: Oczywiście na Cracovię.

odpowiedz
BiełyStok - 16.04.2021 / 16:55, *.chello.pl

Jakie trenery takie pilkarze... oczadziali te bęcwały z Cracovii (Probierzo krzykaczo desperat) i z Piasta Forneik-hanys

odpowiedz
Robert Szenfeld - 16.04.2021 / 11:10, *.landirenzo.pl

Takie drużyny jak Cracovia i Piast powinny mieć zakaz gry w ekstraklasie . To jest regularny antyfutbol . Całe siły poświęcone przeszkadzaniu drugiej drużynie w grze za pomocą dowolnych sposobów . Autokar w bramce i kosić jak najdalej . To jest cała ,,strategia,, tego krzykacza. Jak sie uda coś strzelić fartem to siedzi...a jak nie to spróbujemy kupić mecz . Pajace i tyle . Jak w jednym mieście mogą grać 2 drużyny tak kompletnie inne mentalnie ?? Do okręgówki !!!!!

odpowiedz
Wolfik - 16.04.2021 / 13:25, *.mm.pl

@Robert Szenfeld : Grają tak, jakich mają trenerów. Czego oczekujesz od głównego hamulcowego ligi (Fornalik) czy faceta który pozjadał wszystkie rozumy (krzykacz).

odpowiedz
Robert Szenfeld - 16.04.2021 / 14:08, *.landirenzo.pl

@Wolfik: To naturalne . Wiadomo, ze grają jak mają nakazane .

odpowiedz
Roman Oreszczuk - 16.04.2021 / 17:58, *.t-mobile.pl

@Robert Szenfeld : Zakaz gry w ekstraklasie? Do okręgówki? Postradałeś zmysły? Nie Ty będziesz wybierał kto ma grać, a kto nie, bo Ci się ich styl nie podoba. Zadecydują o tym wyniki. Grają tak jak umieją, czyli nie umieją tylko przeszkadzają ale to nie jest zabronione. Gdyby tak chorzy jak Ty decydowali to prawie połowa ligi hiszpańskiej zleciałaby z Primera, bo przeciw Barcelonie, Realowi czy Atletico murują bramkę. Legia w przeszłości nieraz przeciw silniejszym drużynom w pucharach tak musiała grać, bo nie miała odpowiednich argumentów w ofensywie. Czyli co, zakaz gry w Europie za styl? Z takimi drużynami też trzeba umieć sobie radzić, mieć parę wariantów na rozegranie ataku pozycyjnego.

odpowiedz
L - 17.04.2021 / 03:01, *.play-internet.pl

@Roman Oreszczuk: 100% racji!

odpowiedz
cuLt - 15.04.2021 / 19:44, *.133.79

Tu nie ma czasu na ogládanie kucharskieg0! roboty,kilku przeciètnych reszta nie daje rady,kucharski wypad!z!Leeegiiii!On na prowizje z zaciágu a nic nie ma z młodych z akademii,proste Kim jest!?

odpowiedz
Arek - 15.04.2021 / 18:12, *.tpnet.pl

Co jak co, ale tego Warchoła zobaczył bym w jedynce. No i mógłby dać w końcu Uzbekowi pograć. A w ogóle, to mógłby robić więcej zmian niż jedną w meczu.

odpowiedz
Belphegor - 15.04.2021 / 18:50, *.t-mobile.pl

@Arek: Warchoł to nie poziom ekstraklasy. To, że strzela gole w 3 lidze to nie znaczy, że jest dobry, zwyczajnie poziom w tej lidze jest bardzo niski. Gościu ma już 25 lat i do tej pory nie wziął go żaden klub choćby z 1 ligi. To o czymś świadczy. On już się nie rozwinie, już dawno powinien grać o dwie klasy wyżej jeśliby prezentował jakąkolwiek jakość. Kto choć raz go widział w akcji ten wie jakie ma mankamenty ale przypomnę - słaba technika, powolność, słaba kondycja. Skuteczność i wykończenie to za mało jak na ekstraklasę. Takich Paluchowskich, Efirów, Świetlików czy Górskich mieliśmy już w przeszłości wielu. Uwierz mi, to nie ten poziom.

odpowiedz
Wolfik - 15.04.2021 / 19:47, *.mm.pl

@Belphegor: Przykre, ale trudno się nie zgodzić.

odpowiedz
12 kufli - 16.04.2021 / 17:02, *.centertel.pl

@Belphegor: co do Efira to się nie zgodzę. Chłopak miał papiery a granie tyle że kontuzje wszystko przekreslily

odpowiedz
geds - 17.04.2021 / 00:54, *.chello.pl

@Belphegor:
trzeba dać mu zagrać ze 2 razy, wtedy będzie wiadomo, po co spekulować

odpowiedz
bronek49 - 15.04.2021 / 18:04, *.chello.pl

Miochniewicz ty masz takie warianty gry że jak Lech w meczu z Legią odciął skrzydła to nie potrafiłes zmienić ustawienia zespołu tak żeby można było ich zaskoczyć ,teraz się martwisz że kartki mogą wyeliminować Ślisza Wieteskie czy Jędrzejczyka a nie zdązyłeś ograć zmienników a póżniej będziesz wymagał od nich dobrej gry ,jako jedyny trener ligi nie potrafisz wypromować żadnego młodego zawodnika nie dajesz żadnych szans młodym

odpowiedz
Arek - 15.04.2021 / 18:18, *.tpnet.pl

@bronek49: a Skibickiemu, to niby kto dał szansę, a Miszczie? Tak sami sobie weszli, czy jak? Już nawet eksperty na tym forum stwierdziły, że Miszta się nie nadaje. O Włodarczyku to już przez grzeczność nie wspominam. Jakich Ty jeszcze młodych chcesz promować człowieku? Skąd?

odpowiedz
HW - 15.04.2021 / 16:52, *.orange.pl

3.0 do przerwy 5-0 na koniec meczu Czesiu gramy z druzyna ktora walczy o otrzymanie s lidze

odpowiedz
Sasza - 15.04.2021 / 15:40, *.chello.pl

Redakcjo! Czy do tego artykułu naprawdę nie mieliście lepszego zdjęcia trenera Michniewicza. Chcieliście go ośmieszyć czy jesteście zwyczajnie tacy bezmyślni?

odpowiedz
elele - 15.04.2021 / 16:30, *.chello.pl

Jak masz jakieś wątpliwości to możesz zawsze podejść do redakcji xd śmieszą mnie tego typu odpowiedzi haha

odpowiedz
Sasza - 16.04.2021 / 12:58, *.chello.pl

@elele : jak cie śmieszą się śmiej tylko po kiego wuja o tym piszesz

odpowiedz
kkk - 16.04.2021 / 18:54, *.com.pl

@Sasza: A co jest nie tak z tym zdjęciem?normalne zdjęcie,fajne ujęcie,jak można kogoś takim zdjęciem ośmieszyć?Czy twoim zdaniem wszyscy na zdjęciach powinni stać na baczność i wtedy będzie ok?Dziwny człowiek z ciebie.

odpowiedz
Majkel - 15.04.2021 / 15:39, *.mm.pl

Trenejro low kick jak Pazdan z czasów świetności. Chyba na Probierza się szykuje.:xD

odpowiedz
Legion - 15.04.2021 / 14:52, *.chello.pl

Michniewicz: Na Cracovię rozpatrujemy kilka wariantów

KUŹWA !!!
A ja tylko jeden : WYSOKA WYGRANA !!!!!!!

odpowiedz
tommy - 15.04.2021 / 14:38, *.249.78

Warchoł by spokojnie króla strzelcow zobył jakby dostawał szanse

odpowiedz
Buhaha - 15.04.2021 / 19:42, *.plus.pl

@tommy: czwartek, a ty już taki naj3bany?

odpowiedz
c u L t 93 - 15.04.2021 / 21:20, *.133.79

@Buhaha: Złoooooodzieeeeejeeeee ! iiii !piiiijaaaakiiiii! sáááá ! !kiiiibiiiiceeee z Waaarszaaawyyyyyyy!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 15.04.2021 / 14:30, *.chello.pl

Zagrają probieżówke czyli kosy i dziesięciu z tyłu.Musimy ich zmiażdzyć!

odpowiedz
Lupus - 15.04.2021 / 13:35, *.centertel.pl

Craxa pójdzie w ślady amikolecha - zablokuje 16-20m i na dodatek perszerony będą kopać naszych gdzie popadnie aby tylko 1pkt wywieźć.
Nie ma co liczyć na grę tak jak z Pogonią w 1 polowie.
Warto wstawić takich graczy, którzy mogą oddać faul, lub nawet faule im nie zaszkodzą ani na konto, ani na zdrowie

odpowiedz
Biała Siła - 15.04.2021 / 12:22, *.t-mobile.pl

Przelew,gotówka ,pypal

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.04.2021 / 12:21, *.centertel.pl

@Wolfik: Cracovia jest cienka i teoretycznie zmęczona grą co 3 dni, więc Legia na fali ma obowiązek wygrać.

odpowiedz
Sasza - 15.04.2021 / 15:43, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: A my wciąż jesteśmy na fali? Skąd pewność po tym co widzieliśmy w Poznaniu?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.04.2021 / 17:02, *.centertel.pl

@Sasza: W Poznaniu widziałem raczej grę na pół gwizdka i grę na remis pod koniec.

odpowiedz
Kruk - 16.04.2021 / 20:08, *.play-internet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Na co najwyżej remis to my tam cały mecz graliśmy. Taka filozofia minimalizmu i braku ambicji, aby w każdym meczu grać zawsze o zwycięstwo.

odpowiedz
Dm - 15.04.2021 / 12:20, *.plus.pl

Uzbek strzelil 2 gole w meczu rezerw rezerwy z legią II też coś już lepiej dać szansę warcholowi. Inna sprawa że Czesław gra 3 obrońców a w sparingu gra inna taktyką albo tu jest coś nie tak albo ma tylko 11 graczy co przyswoili nową strategię a reszta się nie nadaje bo nie ma dla nich pozycji na boisku w nowym ustawieniu.

odpowiedz
:) - 15.04.2021 / 12:25, *.plus.pl

@Dm: po prostu te zimowe transfery nie pasują mu do koncepcji gry i boi o tym mówić o ile w ogóle jakaś ten słowik koncepcje ma a jaka to widać było w meczu z karabachem najlepiej.

odpowiedz
Dm - 15.04.2021 / 12:33, *.plus.pl

@:): najlepszy z tego zimowego okna jest rusyn taki szrot że z ławki gra nawet w sparingu rezerw z 1 drużyna co gra bez większości skladu

odpowiedz
Hugon - 15.04.2021 / 13:36, *.vectranet.pl

@Dm: Nawet jak by strzelił 5 to u grubego nie zagra ,tak samo jak Warchoł.który myśli o odejśćiu.

odpowiedz
Gienek - 15.04.2021 / 11:46, *.netfala.pl

Czesiu to kto jest łatwym przeciwnikiem jeśli nie Cracovia??? Jeśli Legia ma ambicje zaistnieć w Europie to takie Cracovie powinna miażdżyć.

odpowiedz
SEBO(L) - 15.04.2021 / 11:45, *.centertel.pl

"Spoglądamy","przyglądamy","zobaczymy ,co będzie dalej". Patrzcie,ch.j z tego patrzenia będzie. Ktoś go weźmie do pierwszej ligi,albo nawet do tej Ekstrak(u)lasy, i będzie miał pewnie z niego pożytek. A może nawet uda mu się stąd wyjechać, gdzie zarobi solidne pieniądze,choćby i w egzotycznym kraju, i będzie miał widoki na przyszłość po przygodzie z piłką. A nie jak teraz,żyć marzeniem o grze w pierwszym składzie mistrza...

odpowiedz
Dm - 15.04.2021 / 12:29, *.plus.pl

@SEBO(L): spoglądamy patrzymy obserwujemy zobaczymy a wieteska cały czas gra :)

odpowiedz
SEBO(L) - 15.04.2021 / 13:37, *.centertel.pl

@Dm: Ale karnego ostatnio nie zrobił,sfaulował swojego... :D

odpowiedz
Krzeszczu - 15.04.2021 / 14:22, *.bredband2.com

@SEBO(L): "spoglądamy, patrzymy, obserwujemy, zobaczymy" i... analizujemy i wyciagamy wnioski :-))

odpowiedz
STS - 15.04.2021 / 14:51, *.tpnet.pl

@SEBO(L): Wieteska skoczył na Szabanowa bo i tak liczył że przeciwnik dostanie karnego.

odpowiedz
PABLO - 15.04.2021 / 11:34, *.100.197

CRACOVIA nie jest łatwym przeciwnikiem... no nie mam więcej pytań.

odpowiedz
Michał - 15.04.2021 / 11:17, *.plus.pl

Jedyny wariant jaki mamy na niedzielę to wygrać z Cracovią i przybliżyć się do Mistrzostwa!!!!Jazda z Cracovią na pełnej....Kiełbasy do góry i golimy Cracovię!!!!Jazd LEGIO po mistrza!!!Ukochana Nasza!!!!Pozdrawiam

odpowiedz
Wolfik - 15.04.2021 / 11:14, *.mm.pl

Cracovia z Rakowem w półfinale PP zagrała po swojemu, czyli beznadziejnie. Jak się na nich odpowiednio "usiądzie" są bezradni jak dzieci we mgle i pozostanie tylko znosić notoryczne darcie tego buraka mieniącego się trenerem.

Oczywiście w tej naszej lidze wszystko może się zdarzyć, ale jeśli realnie walczymy o obronę MP ten mecz musi być wygrany. A przegrać z takim zespołem jak Cracovia to byłby w tej chwili obciach.

odpowiedz
oLaf - 15.04.2021 / 13:22, *.vectranet.pl

@Wolfik: 100% racji!!! Craxa gra co 3 dni - my mamy 6 dni odpoczynku więc nie widzę inaczej niż: "jedziemy z frajerami" !!!! : )))

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.04.2021 / 13:54, *.chello.pl

@Wolfik: Krótko i węzłowato. 100% racji. Innego wariantu, nawet nie biorę pod uwagę.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.04.2021 / 14:10, *.centertel.pl

@Wolfik: niepokój może tylko wzbudzić kurs 7.2 na Craxe ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.04.2021 / 14:12, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: pytanie co wybiorą nasze asy. Grę u buka czy wcześniejsze urlopy?

odpowiedz
Wolfik - 15.04.2021 / 14:15, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Na tym etapie chyba nikt już nie będzie kombinował. A tak na marginesie - postawiłbym tym razem na remis w Bielsku :).

odpowiedz
Nocturnus - 15.04.2021 / 18:07, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Obciach? Czyżby przebyta choroba odebrała Ci pamięć? Zapomniałeś o haniebnych porażkach z Podbeskidziem i Stalą? W tej lidze wszystko się może zdarzyć. Nie jesteśmy hegemonem i wystarczy brak szczęścia, lekka pomoc sędziego i determinacja rywala i mecz już się nie układa, Wcale nie byłbym pewny tego, że wygramy z tymi drwalami.

odpowiedz
Arek - 15.04.2021 / 18:08, *.tpnet.pl

@Wolfik: nic dodać, nic ująć. Dlatego od samego początku trzeba wjechać w nich, jak dzik w żołędzie. Coś jak I połowa z Pogonią.

odpowiedz
Kreator - 15.04.2021 / 18:21, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: Naprawdę są jeszcze fantaści wierzący w takie bzdury? Chłopie, a w krasnoludki też wierzysz? W dzisiejszych czasach gdzie za takie rzeczy jest kara dwuletniej dyskwalifikacji, a grozi nawet więzienie, ktoś miałby ryzykować ustawiając mecze? Ty też wierzysz, że Jędrzejczyk obstawia u buka? Zastanów się. Ryzykowałby prestiż, karierę i pieniądze i wolność nie mając pewności, że jego celowe błędy spowodują porażkę i zgarnięcie kasy, bo jest jeszcze 10 kolegów którzy mogą odwrócić losy meczu i jego "celowość spowodowania karnego" naprawią strzelając 2 bramki? Musiałby namówić połowę drużyny w stylu "słuchajcie, nie grajcie do przodu, bo obstawiłem u buka i przegram forsę". Naprawdę wierzysz w takie rzeczy? Pomyśl, czy takie zachowanie, ryzyko, byłoby opłacalne. Gra nie warta świeczki.

odpowiedz
Wolfik - 15.04.2021 / 19:51, *.mm.pl

@Nocturnus: Kolego, a co napisałem w ostatnim zdaniu? 100% pewności wygranej nigdy nie ma, ale z tak grającym zespołem jak Cracovia zespół aspirujący do tytułu wygrać po prostu musi. Chociażby "żabowie" z nieba lecieli.

odpowiedz
Wolfik - 15.04.2021 / 20:00, *.mm.pl

@Kreator: Odpowiem za Kolegę do którego się zwracasz. Nie, nie wierzę. Ale uwierzyłbyś że facet o nazwisku Czarnecki potrafił "wyciągnąć" z kasy PE ponad 100 tysi euro za "kilometrówki"??? Mało mu diety było? A posłowie głosujący "na dwie ręce" w dobie monitoringu? A słynne zdanie wodza narodu, że "brat był w zarządzie, ale nie wiedział..." A nasze aktorki przyłapane na kradzieży futra w USA? Przykładów można mnożyć.

Więc podsumowując. Nie wierzę, ale nie zdziwiłbym się, gdyby kiedyś coś wypłynęło. Uczciwośc, jak widać to pojęcie względne.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.04.2021 / 23:28, *.petrotel.pl

@Kreator: czasami nasze grajki mają takie dziwne wahania formy, że ja inaczej tego wyjaśnić nie potrafię ;-)

odpowiedz
B - 16.04.2021 / 18:02, *.tvksmp.pl

@Kreator: to buki decydują o wynikach meczy.Buk płaci buk wymaga...piłkarze to tylko zakładnicy. KPW??

odpowiedz