Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz: Cieszę się, że rozegrałem tak dużo spotkań

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Trener zachęca mnie do większej aktywności w ofensywie i strzałów z dystansu, ale nie zawsze pozwala na to sytuacja na boisku. Staram się tego szukać. Nie zawsze jest okazja, ale na pewno będę próbował, tak jak to zrobiłem w meczu z ŁKS-em Łódź - mówi Bartosz Slisz.

- Nie jesteśmy podłamani remisem z Lechem. Wcześniejsze mecze były dobre. Ten nie był najlepszy w naszym wykonaniu, nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu sytuacji, nie graliśmy tak, jak byśmy chcieli. Nie mamy jednak powodu do tego, żeby się załamywać, bo wiemy, że potrafimy grać w piłkę i myślę, że znowu pokażemy swoją wyższość.

- Lepiej czuję się na pozycji nr 6, ale jeśli gram na pozycji nr 8, to też nie mam z tym problemu. Jako środkowy obrońca też bym sobie poradził i myślę, że to by było fajne doświadczenie.

- Czy jestem największym wygranym sezonu, ciężko mi powiedzieć. Cieszę się, że rozegrałem tak dużo spotkań i mam nadzieję, że będę występował do końca sezonu. Ciężko pracowałem na obozie i zawsze dawałem z siebie wszystko, żeby wywalczyć pierwszy skład i myślę, że tak się stało.

- Współpraca z Andre Martinsem z każdym meczem wygląda coraz lepiej. Na początku brakowało czegoś, ale teraz dogadujemy się bardzo dobrze, nawet bez słów. Wiemy, kiedy jeden zawodnik może się podłączyć, wtedy drugi zostaje. Dobrze, że ta współpraca tak wygląda. Ja się uczę od niego, on ode mnie. Fajnie, że mogę grać obok tak doświadczonego zawodnika. Mam nadzieję, że do końca sezonu tak to będzie wyglądało. Czy czuję na plecach oddech Jakuba Kisiela? Widzę w Kubie siebie sprzed kilku lat. Początki nie są łatwe, trzeba się przyzwyczaić, że tempo grania jest coraz szybsze. Myślę, że on wkrótce pokaże swoją siłę i dostanie swoją szansę na grę.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
jani - 17.04.2021 / 11:47, *.chello.pl

A my kibcie wręcz na odwrót

odpowiedz
AAA - 15.04.2021 / 23:16, *.chello.pl

do Mądrala 0,7-zgadzam się,rozgrywanie do najbliższego żeby statystyki się zgadzały,słabe czytanie gry,praktycznie brak otwierających podań a strzał /pomimo że ma kopyto/ to pożal się Boże.
A że czasem odzyska piłkę w środku pola? No medal mu dać albo zbiórkę na pomnik ogłosić...
Gość jest nijaki i nie zanosi się że będzie chociaż trochę lepszy.Skończy się czas młodzieżowca to zobaczymy gdzie wyląduje...

odpowiedz
Sasza - 15.04.2021 / 15:50, *.chello.pl

Chłopaku, jeśli nie poprawisz techniki to Twoje boiskowe eldorado wkrótce się skończy. Jak przestaniesz być młodzieżowcem to zacznie się liczyć tylko to co faktycznie potrafisz a nie ciągnięcie za uszy. Życzę jak najlepiej ale zacznij wreszcie pokazywać na co klub tyle siana wywalił.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.04.2021 / 16:57, *.centertel.pl

@Sasza: dokładnie

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.04.2021 / 12:06, *.centertel.pl

Ja się uczę od niego, on ode mnie (o Martinsie). Jestem bardzo ciekawy czego Martins się od niego nauczył.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 15.04.2021 / 12:15, *.246.2

@vadisodjidjiaofoe: oddania piłki do tyłu :D

odpowiedz
Hugon - 15.04.2021 / 13:42, *.vectranet.pl

@Mądrala 0,7: Wina po meczu z Lechem leży tylko i wyłącznie po stronie grubego słowika ,widział że niektórym nie idzie i nie pomógł drużynie tylko kazał grać nie robiąc zmian.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 15.04.2021 / 14:13, *.246.2

@Hugon: rozumiem, ale zauwaz ze za bańke to taki kopacz powinnien rozgrywać do przodu wziąć gre na siebie a nie oddawać do najblizszsego. To ze robi najwiecej km w kazdym meczu ponad 12, to nic nie znaczy . Czasami lepiej mądrze stać niż głupio biegać

odpowiedz
Matt - 15.04.2021 / 14:15, *.tpnet.pl

@vadisodjidjiaofoe: No właśnie. Przy całym szacunku do chłopaka, to trochę odleciał.

odpowiedz
Arek - 15.04.2021 / 18:36, *.tpnet.pl

@Mądrala 0,7: Krzepota, to Ty?

odpowiedz
lolo - 15.04.2021 / 11:30, *.Gawex.PL

Szczególnie się ciesz z tej żenady ostatnio co zagrałeś! Takie pieniądze za takiego kołka!

odpowiedz
XXXX - 15.04.2021 / 12:29, *.atman.pl

@lolo: Chłopak zagrał słabszy mecz i od razu jazda z nim, nie rozumiem takich ludzi.
Jak za rok będzie odchodził za granic, to napiszesz, sprzedają dobrych polaków, a ściągają szrot zagranicy.

odpowiedz
oLaf - 15.04.2021 / 13:13, *.vectranet.pl

@XXXX: promują Slisza na siłę żeby go za rok sprzedać z zyskiem... takie stragan z "warzywami"....

Slisz rozwija się , całe szczęście, bo na pewno nie był wart 1,8 mln Euro co zapłąciliśmy!!!

odpowiedz
XXXX - 15.04.2021 / 13:54, *.atman.pl

@oLaf: A kto miałby niby za niego grać? Tym bardziej że ma jeszcze status młodzieżowca.

Najwidoczniej ktoś zauważył w nim potencjał i dlatego tyle zapłacili.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.04.2021 / 14:08, *.centertel.pl

@XXXX: To powiedz mi, który młodzieżowiec z Legii mógłby grać regularnie w tym sezonie? Jeśli nie Ślisz. Za pewnie dojdziesz do wniosku, że żaden. I to dlatego przepłacono za Ślisza.

odpowiedz
XXXX - 15.04.2021 / 14:45, *.atman.pl

@vadisodjidjiaofoe: Zgadza się mamy, tylko Slisza, może za rok będzie ich już więcej.

Nie rozumie, dlaczego twierdzisz, że jest przepłacony.
Już było parę młodych talentów zagranicy i mazowiecka ich wciągnęła, a chłopak jest solidny widać, że chce coś osiągnąć.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.04.2021 / 16:43, *.centertel.pl

@XXXX: Dlaczego przepłacony? Bo byliśmy na musiku kupując go. Musieliśmy mieć młodzieżowca na poziomie ekstraklapy. Zobaczymy za ile go sprzedamy.

odpowiedz
Marian - 15.04.2021 / 19:46, *.plus.pl

@vadisodjidjiaofoe: naucz się, parówo, pisać nazwiska swoich piłkarzy.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.04.2021 / 23:30, *.petrotel.pl

@Marian: sam się naucz

odpowiedz
Wolfik - 15.04.2021 / 11:26, *.mm.pl

Jak dla mnie, Bartek to bardzo wartościowy zawodnik grający na bardzo niewdzięcznej pozycji. Ale generalnie daje radę, mimo wahań formy.

odpowiedz
reklama kaszlu - 15.04.2021 / 13:45, *.t-mobile.pl

@Wolfik: To nie podstawówka, że "gruby" idzie na bramkę, leszcze w obronie a tylko asy w ataku. Ha, ha, żartuję...
Solidny zawodnik, zawsze daje z siebie wszystko. Oby jego kariera dalej się rozwijała, zarówno w Legii, jak i reprezentacji.

odpowiedz