Marko Vesović i Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz i Vesović o grze kontrolnej z rezerwami

Woytek, źródło: Legia.com

- Mieliśmy okazję zobaczyć naszych zawodników w dłuższym wymiarze czasowym, bo nie wszyscy grają w rezerwach z różnych względów. Niektórzy nie grają bo pokrywają się mecze pierwszej drużyny - powiedział po środowej grze wewnętrznej Czesław Michniewicz

- Najbardziej pokrzywdzeni są tacy zawodnicy jak Mateusz Hołownia, który rozegrał już taką liczbę minut w pierwszej drużynie, że nie może grać w III lidze. Taki mecz więc był okazją dla niego, bo nie ukrywam, że przygotowujemy wariant na wypadek wypadnięcia ze składu zagrożonych kartkami Wieteski, Jędrzejczyka i Slisza. W najbliższym tygodniu czekają nas trzy mecze i jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś może wypaść za kartki. Dlatego chcieliśmy im się przyjrzeć, bo później nie będzie okazji - dodał szkoleniowiec Legii.

- Naprawdę jestem bardzo szczęśliwy z tego, że w końcu jestem na boisku. Dziękuję za to Bogu. Nigdy w życiu nie cieszyłem się bardziej na mecz sparingowy. Bardzo długo czekałem na ten moment. Nawet grając z drugim zespołem możesz czuć niesamowitą radość - powiedział Marko Vesović, dla którego było to pierwsze spotkanie od 10 miesięcy.

- Mam nadzieję, że od teraz wszystko będzie już dobrze. Nie ma co myśleć o przeszłości, nie ma co się zatrzymywać. Idziemy dalej. Nie ukrywam, że przed meczem miałem lekkie obawy, ale kiedy wybrzmiał gwizdek, czułem jedynie niesamowitą motywację. Chciałem już tylko biegać, tylko grać i tylko cieszyć się tym co dostałem. Chciałem zagrać cały mecz, ale dostałem tylko pierwszą połowę – to była decyzja doktora. Pogoda była słaba, było zimno i ślisko, więc pewnie stąd takie a nie inne postanowienie. Jestem jednak zadowolony. Czuję się dobrze, za mną dużo ciężkich treningów i myślę, że jestem już przygotowany. Na sto procent będę gotowy do gry w tym sezonie, ale wszystko zależeć będzie od decyzji trenera – dodał Czarnogórzec.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Matt - 15.04.2021 / 14:13, *.tpnet.pl

Mladen i Juranović radzą sobie bardzo dobrze, ale mam wrażenie, że Veso im popędzi kota. Życzę mu tego, bo nigdy się na nim nie zawiodłem. Rok temu, przed kontuzją, to on nas ciągnął do punktów. Nie chodzi mi o same liczby tylko zaangażowanie. Najbardziej mu się chciało. Wolę takiego zawodnika niż największy talent bez jakiegokolwiek zapału.

odpowiedz
Remino - 15.04.2021 / 12:24, *.orange.pl

Czesio zrobi majstra- nie będzie Wam trochę głupio ? Majstra i to takim słabym po prawdzie składem.

odpowiedz
Krzeszczu - 15.04.2021 / 13:12, *.bredband2.com

@Remino: Mylisz sie. To Skorza aka "polski Ferguson" jest trenerm lecha i on zadnego majstra w tym sezonie nie zrobi. lech ma za duza strate i nie licza sie nawet w walce o podium.
A Czesio jest trenerem Legii i ma ogromne szanse na zdobycie MISTRZA, i pewnie to zrobi. Bo liga jest tak tragiczna ze w sumie nikt inny sie nie liczy.

odpowiedz
Peter Forsberg - 15.04.2021 / 17:31, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Mylisz się szwedzki siatkarzu, słowo "majster" jest też popularne i używane w naszym, legijnym środowisku. Nawet na tej stronie o historii Legii pojawia się w co czwartym zdaniu. Nie wierzysz to sprawdź, wejdź w temat "Historia" i poczytaj. Takie to już obyczaje, że obce słowa wchodzą w obieg.

odpowiedz
Szelka - 16.04.2021 / 01:41, *.chello.pl

@Peter Forsberg: tak to już jest, gdy na mecz Legii czeka się tydzień. Aktywnego kibica nosi i aby rozładować nagromadzoną energię gotów jest polemizować o najmniej ważnych bzdetach, w myśl zasady; byle coś się działo.
W tym przypadku kłania się skorzystanie ze Słownika poprawnej polszczyzny. Zaglądasz, czytasz i wiesz, że niepotrzebnie zawracasz przysłowiowe cztery litery poczciwemu kibicowi zza morza, czyli @Krzeszczu.

odpowiedz
soprano - 15.04.2021 / 12:04, *.chello.pl

veso wracaj szybko do 1 skladu zdrowia

odpowiedz
JD - 14.04.2021 / 21:32, *.chello.pl

a dlaczego Boruc co tydzień ma odpuszczany jeden trening? Widać jak na dłoni że w drużynie są równi i równiejsi.

odpowiedz
Kocioł - 14.04.2021 / 22:47, *.futuro.pl

Bo ma już swoje lata.
Liuboja też odpuszczał część treningów , a grał jak nikt inny .
I chciało mu się.
Boruc robi robotę , więc bym się nie czepiał.
Pozdro.

odpowiedz
HUGON - 14.04.2021 / 22:50, *.vectranet.pl

@JD: Bo musi wagą dobić do grubego Cesia.

odpowiedz
olew - 14.04.2021 / 23:02, *.vectranet.pl

@JD: Boruc nie powinien się nudzić, a takie treningi to jednak są nudne strasznie. Trening nie jest celem, celem jest mecz, a w tych Boruc gra dobrze i niech tak zostanie.

odpowiedz
WETERAN - 14.04.2021 / 19:33, *.chello.pl

Trzymaj się i słuchaj medyków. Powodzenia!

odpowiedz
xax233 - 14.04.2021 / 18:41, *.tpnet.pl

znając życie to wróci szybko na boisko i kolejny uraz.

odpowiedz
reklama kaszlu - 14.04.2021 / 19:20, *.t-mobile.pl

@xax233: puknij się w głowę, człowieku

odpowiedz
cuLt - 14.04.2021 / 18:40, *.47.36

Brawo!Marko!

odpowiedz
Krzeszczu - 14.04.2021 / 18:05, *.bredband2.com

Brawo Veso! Czysta klasa i profesjonalka. I Chuck ma byc :-)

odpowiedz
Jerz z Potoku - 14.04.2021 / 18:25, *.chello.pl

@Krzeszczu: ja również pokładam duże nadzieje w jego powrocie do składu wyjściowego Legii. Brakuje mi jego niesamowitych rajdów i celnych wrzutek w pole karne rywali.
Ps.: a tak swoją drogą, to trzeba mieć niesamowity charakter, aby po tak długiej absencji rwać się do gry na całego. Profesjonalista w każdym calu!
Kibicowskie serdeczności

odpowiedz
Krzeszczu - 14.04.2021 / 18:53, *.bredband2.com

@Jerz z Potoku: Charakter ale i milosc do sportu (tudziez uprawiania takiegoz). No i profesjonalne podejscie, w przeciwienstwie do np valencji czy tego ukrainca ktorego nazwiska nawet/juz nie pamietam :-))
Pozdrowienia

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 14.04.2021 / 22:30, *.chello.pl

@Krzeszczu: wspomniany przez Ciebie Ukrainiec Nazarij Rusyn, to całkowite zaprzeczenie Vesović-a. Ubawiłem się po pachy czytając jego kuriozalne tłumaczenie o niemożności gry (powód: wszyta płytka) na sztucznej murawie. Jakby tego było mało, to mecz rezerw odbył się na naturalnej nawierzchni.
Ponoć trener Czesław każdemu nowemu, a szczególnie młodemu daje szansę, ale w tym konkretnym przypadku, to facet chyba dokonał swoistej autodestrukcji sportowej przydatności.
Ps.: celowo wymieniłem (przypomniałem) jego personalia, aby móc uważniej śledzić jego dalsze losy w naszym klubie. W nieodległej legijnej przeszłości takich "asiorów" już kilku się przewinęło - zawsze z tym samym, czyli marnym skutkiem...

odpowiedz