Jakub Kisiel i Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening bez Kapustki, ale z Mladenoviciem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przygotowania Legii Warszawa do meczu z Cracovią wkraczają w decydującą fazę. W czwartek legioniści mieli odprawę a następnie przez ponad 1,5 godziny trenowali na boisku. W zajęciach nie wziął udziału Bartosz Kapustka, który ma drobny uraz, ale powinien być do dyspozycji sztabu w niedzielę. Z kolei w pierwszej połowie tygodnia w treningach nie uczestniczył Filip Mladenović, który miał stłuczony mięsień, ale dziś trenował już na pełnych obrotach.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

Przed treningiem na konferencji prasowej pytaliśmy trenera o to, kto zastąpi Artema Szabanowa na pozycji lewego stopera. Trener przyznał, że ma kilka wariantów i decyzja zostanie podjęta w sobotę. Na dzisiejszym treningu obserwowaliśmy jeden z tych wariantów, na który najprawdopodobniej zdecyduje się sztab szkoleniowy. W miejsce Ukraińca grał Artur Jędrzejczyk, a na prawym stoperze ustawiony został Josip Juranović. W takim układzie powrót na wahadło zapewniony będzie miał Paweł Wszołek. Miejsce Kapustki w ataku zajął natomiast Ernest Muci.

Żółci: Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk - Wszołek, Slisz, Andre Martins, Mladenović - Muci, Pekhart, Luquinhas
Fioletowi: Lewczuk, Mosór, Hołownia - Vesović, Gwilia, Valencia, Cholewiak - Yaxshiboyev, Włodarczyk, Rafael Lopes

Pierwszy skład doskonalił pod okiem Alessio De Petrillo rozgrywanie piłki od strefy obronnej, a zajęcia zakończyła gierka żółci kontra fioletowi, którą 2-1 wygrali ci pierwsi. Nieco lżej trenowali młodzi zawodnicy: Kisiel, Kostorz i Skibicki.

Piątkowy trening został zaplanowany na godzinę 11.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYW jakim zestawieniu powinna teraz grać obrona Legii?
SUMA GŁOSÓW: 2460
START: 13.04.2021 / KONIEC: 16.04.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.