Jakub Kisiel i Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening bez Kapustki, ale z Mladenoviciem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przygotowania Legii Warszawa do meczu z Cracovią wkraczają w decydującą fazę. W czwartek legioniści mieli odprawę a następnie przez ponad 1,5 godziny trenowali na boisku. W zajęciach nie wziął udziału Bartosz Kapustka, który ma drobny uraz, ale powinien być do dyspozycji sztabu w niedzielę. Z kolei w pierwszej połowie tygodnia w treningach nie uczestniczył Filip Mladenović, który miał stłuczony mięsień, ale dziś trenował już na pełnych obrotach.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

Przed treningiem na konferencji prasowej pytaliśmy trenera o to, kto zastąpi Artema Szabanowa na pozycji lewego stopera. Trener przyznał, że ma kilka wariantów i decyzja zostanie podjęta w sobotę. Na dzisiejszym treningu obserwowaliśmy jeden z tych wariantów, na który najprawdopodobniej zdecyduje się sztab szkoleniowy. W miejsce Ukraińca grał Artur Jędrzejczyk, a na prawym stoperze ustawiony został Josip Juranović. W takim układzie powrót na wahadło zapewniony będzie miał Paweł Wszołek. Miejsce Kapustki w ataku zajął natomiast Ernest Muci.

Żółci: Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk - Wszołek, Slisz, Andre Martins, Mladenović - Muci, Pekhart, Luquinhas
Fioletowi: Lewczuk, Mosór, Hołownia - Vesović, Gwilia, Valencia, Cholewiak - Yaxshiboyev, Włodarczyk, Rafael Lopes

Pierwszy skład doskonalił pod okiem Alessio De Petrillo rozgrywanie piłki od strefy obronnej, a zajęcia zakończyła gierka żółci kontra fioletowi, którą 2-1 wygrali ci pierwsi. Nieco lżej trenowali młodzi zawodnicy: Kisiel, Kostorz i Skibicki.

Piątkowy trening został zaplanowany na godzinę 11.

Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYW jakim zestawieniu powinna teraz grać obrona Legii?
SUMA GŁOSÓW: 2460
START: 13.04.2021 / KONIEC: 16.04.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Arek - 15.04.2021 / 18:28, *.tpnet.pl

Ja tam bym Hołownię wystawił na Guardiolę z Craxy.

odpowiedz
bronek49 - 15.04.2021 / 18:18, *.chello.pl

niech on wreszcie zacznie ogrywać Hołownie jako lewego stopera najwyżczy czas żeby ten chłopak czaczął grać czasJędrzejczyka już się kończy a ukrainiec po sezonie odejdzie

odpowiedz
Matigol - 15.04.2021 / 16:18, *.orange.pl

Czemu z tak nędznym przeciwnikiem jak Craxa nie spróbować wariantu z Hołownią ? Nie dać mu szansy z takimi leszczami? Ludzie - kiedy on niby ma dostać jakieś minuty jak nie w najbliższą niedzielę ??? Biadolimy od dłuższego czasu na parę Jędza-Wieteś ( i słusznie ) , nie ma widoków na zakup klasowego stopera który by ich "zluzował" i mając młodego i zdolnego Hołownię Słowik woli ustawiać Wszołka na wahadle byle by tylko nie "ryzykować" granie jedynym, perspektywicznym stoperem jakiego mamy...Jeśli to jest "patrzenie w przyszłość" to ja się nie znam na piłce.

odpowiedz
lucho_83 - 15.04.2021 / 14:55, *.81.66

Na 12 zdjęciu Yaxshiboyev wygląda jak Jarek Niezgoda ;-)

odpowiedz
Marian - 15.04.2021 / 19:35, *.plus.pl

@lucho_83: nie, nie wygląda.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.