fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 0-0 Cracovia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Cracovia przeprowadzi stacja Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (77)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 18.04.2021 / 19:31, *.t-mobile.pl

powtórzę sie , ale trudno . Cracovia i Piast powinny być wykluczone z ligi za antyfutbol. do okregówki murarzy zdegradować ! ile można wytrącać jedynie przeciwników z uderzenia ??? a swoją drogą - wiadomo że tak grają i trzeba się na to szykować ....

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 18.04.2021 / 19:31, *.vectranet.pl

Dramat, bez ambicji bez pomysłu. Gdzie Ci co sikali po nogach po 4-2 z Pogonią. Już250 minut bez gola.... Wieteska, Slisz, Gwilla to jakaś porażka, Więc ej gry dla Muciego i Jaszura i Młodych...

odpowiedz
Kibic - 18.04.2021 / 19:31, *.tpnet.pl

Nie rozumiem, co do końca meczu robił na boisku Mladenovic? W Poznaniu był najsłabszym legionistą i w dzisiejszym meczu również. Forma zespołu ucieka, a do końca jeszcze 5 kolejek. Nie wygląda to dobrze

odpowiedz
Jerry - 18.04.2021 / 19:43, *.com.pl

@Kibic : Zgadzam się w calej rozciagłości.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.04.2021 / 19:28, *.chello.pl

Gwilia nie umie celnie podać i przyjąć. Skibicki lepszy od Wszołka. Mladenovic - ława, nowe dość że nie gra, to demotywuje darciem mordy. Zdjęcie Kapustki i Luqiego, pokazuje, że Czesław już zrywa żarem przed Piastem. Będzie wesoło.

odpowiedz
Kris - 18.04.2021 / 19:26, *.t-mobile.pl

Jak się ustawia mecz to niemożna wygrac

odpowiedz
ADAM - 18.04.2021 / 19:26, *.centertel.pl

Z TAKIM DRUŻYNAMI I W TAKICH MECZACH TRACI SIĘ MISTRZOSTWO OBYM SIĘ MYLIŁ JUŻ CO PO NIEKTÓRZY POCZULI SIĘ WIELKIMI GWIAZDAMI I MISTRZAMI OBY TO SIĘ NIE ZEMŚCIŁO

odpowiedz
Eduardo - 18.04.2021 / 19:25, *.toneticgroup.pl

i znowu przerypia mistrzostwo w Gdansku

odpowiedz
luk1916 - 18.04.2021 / 19:25, *.t-mobile.pl

Po wpier....z ogórami tej ligi tzn. z podpiźdz.i stalówką jest punkt z pasiastymi ogórami,czyli postęp

odpowiedz
Wawa - 18.04.2021 / 19:24, *.chello.pl

Dno i trzy metry mułu na plus tylko Boruc
Reszta Masakra
A gvilia witersja slisz Wszołek dno dna won z Legi

odpowiedz
Legia to My. - 18.04.2021 / 19:24, *.chello.pl

No i "super". W środę (jak zwykle wp...ol od Piasta) i z 10 pkt przewagi Zostaną 3 pkty czyli przewaga jednego meczu.

odpowiedz
Kris - 18.04.2021 / 19:24, *.t-mobile.pl

Sprzedane

odpowiedz
Pyrka - 18.04.2021 / 19:23, *.vectranet.pl

Mistrzostwo odjeżdża...

odpowiedz
MarioL - 18.04.2021 / 19:21, *.wanadoo.fr

Miało być mistrzostwo na spoko,było 10 pkt przewagi,a tak to będzie stres do końca.

odpowiedz
Legionista - 18.04.2021 / 19:20, *.tpnet.pl

No to macie odpoiedz czemu Czesiu nie robił zmian , bo nie ma na kogo niestety

odpowiedz
Hiszpan - 18.04.2021 / 19:20, *.telnaptelecom.pl

W środę 3 a w niedzielę tyle samo punktów.

odpowiedz
filand - 18.04.2021 / 19:16, *.t-mobile.pl

Od meczu z Pogonią, równanie w dół. Było 10 punktów przewagi...Aktualnie jest 6 ...

odpowiedz
Syn trenera - 18.04.2021 / 19:15, *.vectranet.pl

No ku... a znów u buka ktoś na remis zagrał... Dramat..

odpowiedz
Jerry - 18.04.2021 / 19:08, *.com.pl

Mladenovic dziś najslabszy. Straty, niedokladne zagrania, klopoty z czytaniem gry. No i jeszcze to gwiazdorzenie.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.04.2021 / 19:15, *.bredband2.com

@Jerry: Jeszcze gorszy byl Kapustka, i dlatego zszedl. I przy okazji strzelil focha...

odpowiedz
Konon - 18.04.2021 / 19:06, *.vectranet.pl

DNO!!! Pieprzone wkłady do koszulek!!! Tego nie da się oglądać, nie ma gry, nie ma niczego!

odpowiedz
Konon - 18.04.2021 / 19:06, *.vectranet.pl

DNO!!! Pieprzone wkłady do koszulek!!! Tego nie da się oglądać, nie ma gry, nie ma niczego!

odpowiedz
Syn trenera - 18.04.2021 / 19:04, *.vectranet.pl

Duet Jędrzejczyk Wieteska w akcji brawo Artur..

odpowiedz
Kop w zad mopa - 18.04.2021 / 19:03, *.chello.pl

Cesłaf, dawaj JASZCZURZJEBAJEWA!

odpowiedz
Wolffik - 18.04.2021 / 19:03, *.mm.pl

Zmiany pokazują, że liczymy już tylko na cud...

odpowiedz
lolo - 18.04.2021 / 19:03, *.plus.pl

Stanowczo za dużo trenują! trzeba dać im tydzień wolnego, bo przemęczeni!
A trenować gierki i siatkonogę to mus! Buahahaha

odpowiedz
Perkoz - 18.04.2021 / 19:01, *.vectranet.pl

Gruzińska piąta kolumna już działa, trzeba zacząć obstawić kolejny mecz dla skisłej!

odpowiedz
Hiszpan - 18.04.2021 / 19:01, *.telnaptelecom.pl

Zęby qwa bolą... Dziady...

odpowiedz
Perkoz - 18.04.2021 / 19:00, *.vectranet.pl

Gruzińska piąta kolumna już działa, trzeba zacząć obstawić kolejny mecz dla skisłej!

odpowiedz
Syn trenera - 18.04.2021 / 18:52, *.vectranet.pl

To są te opcje o których... Czesiu mówił... Extra...Minimalizm..

odpowiedz
Marian - 18.04.2021 / 18:51, *.virginm.net

Ale zmiany czeska.. komedia..

odpowiedz
Syn trenera - 18.04.2021 / 18:50, *.vectranet.pl

Czad zmiany Nieudacznik z Gruzji.... Gdzie Muci j Jaszur... Czesiu kiepski jesteś..

odpowiedz
Pusia - 18.04.2021 / 18:49, *.vectranet.pl

Są zmiany i to jakie! Bronimy remisu! Brawoooo!!!

odpowiedz
Andreas - 18.04.2021 / 18:42, *.play-internet.pl

Grają na 0 do 0

odpowiedz
Syn trenera - 18.04.2021 / 18:36, *.vectranet.pl

Zmiany dawać Jaszura Muciego....

odpowiedz
Andreas - 18.04.2021 / 18:34, *.play-internet.pl

Musi wejść świeża krew bo ci za bardzo rozleniwieni.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 18.04.2021 / 18:32, *.52.138

Rok temu oddali mecz w półfinale PP za punkty w lidze, które dały mistrzostwo, teraz słuchając wywiadu w przerwie z tym Dimem z Cracovii już można sie domyślić, że Cracovia strzeli bramkę i wygra mecz, mądry ten kto zagrał u buka na Cracovię przed meczem

odpowiedz
Ja1916 - 18.04.2021 / 19:23, *.centertel.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: a jednak głupi :) pozdrawiam.

odpowiedz
dino - 18.04.2021 / 19:28, *.vtelecom.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze:
Tak oczywiście to spisek a mecz był sprzedany

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 18.04.2021 / 19:30, *.52.138

@Ja1916:

mimo wszystko - wierzysz, że nagle wszyscy zapomnieli jak się gra w piłkę? Czy to może niedziela godzina 17:00?

pozdrawiam

odpowiedz
Darek - 18.04.2021 / 18:26, *.t-ipconnect.de

Do przerwy lipa straszna.
Slisz z wolnego w mur.Mladenovic z wolnego tam gdzie stał bramkarz. Luquinhas za pola karnego w sam środek bramki i Pekhart dwa razy z głowy raz w bramkarza i raz nad bramką.

odpowiedz
Wolfik - 18.04.2021 / 18:24, *.mm.pl

Mecz z Craxą (i późniejszy z Wisłą) uważam za kluczowy jeśli chcemy obronić MP. A gramy słabo, chyba nawet gorzej niż w Poznaniu.

Liczę jednak, że probierzowe osłabną....

odpowiedz
Obiektywnie - 18.04.2021 / 18:22, *.virginm.net

Osobiście proponuje więcej wolnego dla tych paralitykow a następny trening poświecić na rzuty z autu tak 30min. I do domu a No i oczywiście trening zamknięty żeby nikt przypadkiem nie podpatrzył ;)

odpowiedz
Pawel - 18.04.2021 / 18:20, *.mm.pl

Mladenovic już chyba zbyt wielka gwiazda zeby mu sie chciało.pare razy celnie kopnął a drugi już mecz najsłabszy na placu

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.04.2021 / 18:19, *.chello.pl

Skąd Przesmycki wytrzepał tego idiotę, Sylwestrzaka? Kapustka trzy razy faulowany w jednej akcji, Wieteska odepchnięty, urojony faul Martinsa, wiele tego.

odpowiedz
Yeti - 18.04.2021 / 18:18, *.play-internet.pl

Na razie słabiutko. Kopia meczu z Posrania. Oby nie skończyło sie podobnie.

odpowiedz
:) - 18.04.2021 / 18:20, *.chello.pl

@Yeti: Kosa wejdzie i coś strzeli, spokojnie

odpowiedz
Jerry - 18.04.2021 / 18:18, *.com.pl

...ujnia.

odpowiedz
wtf - 18.04.2021 / 18:14, *.chello.pl

Od kiedy Czesiu sam dba o przygotowanie fizyczne zespołu,piłkarze ruszają się jak...Czesiu.

odpowiedz
spokoloko - 18.04.2021 / 18:14, *.getfiber.pl

Czy gramy o remis?
Czy Czesio dogadał to z Prob i uciekł na trybuny aby nie było na niego?
Gra tylko Pekhart i Kapustek, gdzie są skrzydła? gdzie Wszołek, Mladen, reszta?

odpowiedz
Pawel - 18.04.2021 / 18:11, *.mm.pl

Już się chyba pomysł na granie skończył. Pare meczów nowym ustawieniem i zaskoczenie było . Teraz wszyscy widzą jak gra Legia i czesiowi pimysły się skończyły. Oczy bolą. Wygląda to tak jakby im się nie chciało. Wszyscy są na razie jednym wielkim Gvilią.

odpowiedz
Craxa - 18.04.2021 / 18:09, *.t-mobile.pl

Ten wasz kurdupel od wiatru się przewraca

odpowiedz
:) - 18.04.2021 / 18:17, *.chello.pl

@Craxa: haha dobre

odpowiedz
Syn trenera - 18.04.2021 / 18:09, *.vectranet.pl

Masakra wolno i schematycznie, obyśmy wcisneli coś przed przerwą tylko Luki gra liczba strat zastraszającą..

odpowiedz
Andreas - 18.04.2021 / 18:06, *.play-internet.pl

Nie ma skrzydłowych

odpowiedz
Andreas - 18.04.2021 / 18:00, *.play-internet.pl

Za wolno i bez sytuacji bramkowych

odpowiedz
KowaL - 18.04.2021 / 17:57, *.vectranet.pl

Chyba walczymy o cenny remis...co to za kopanina?! Wolno, niedokładnie, dramat...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.04.2021 / 17:56, *.chello.pl

Wszołek ani razu celnie nie podał, a Mladenovicowi nie chce się nawet biegać. Co to k....a jest?

odpowiedz
Pusia - 18.04.2021 / 17:53, *.vectranet.pl

I czerwień dla Cesia, zmian wiec już nie będzie!

odpowiedz
:) - 18.04.2021 / 18:30, *.plus.pl

@Pusia: a kiedyś były zmiany? Zagotował się CM bo mecz się nie układa i zespół bez formy dzisiaj a na ławce nie ma nikogo kto będzie lepszy niż ci co grają. Bo kto gvilia???Lopez??a może uzbek albo albanczyk??

odpowiedz
Krzeszczu - 18.04.2021 / 17:52, *.bredband2.com

W przeciwienstwie do Wladeczka ogladam mecz na (tylko) 27 cali, wiec moze cos zle widze. Ale czy my przypadkiem nie mamy mnostwo niecelnych podan dzisiaj? Szczegolnie Kapustka? Moze chlopaki ochlona i to sie zmieni, tym bardziej ze Czesiek dostal (o qrwa!!! hahaha) czerwien, ale na razie nie za bardzo to wyglada...

odpowiedz
PLEBAN - 18.04.2021 / 17:54, *.centertel.pl

@Krzeszczu: kup sobie więcej cali

odpowiedz
Marian - 18.04.2021 / 17:51, *.virginm.net

Nudne te dosrodkowania na Tomka juz sa...

odpowiedz
Magda - 18.04.2021 / 17:50, *.vectranet.pl

Panowie podajcie link do transmisji

odpowiedz
Marian - 18.04.2021 / 17:54, *.virginm.net

@Magda: vipleague.lc

odpowiedz
Magda - 18.04.2021 / 17:56, *.vectranet.pl

@Marian: dziękuje

odpowiedz
Marian - 18.04.2021 / 18:11, *.virginm.net

@Magda: Prosze ;)

odpowiedz
Hiszpan - 18.04.2021 / 17:49, *.telnaptelecom.pl

Chaos , straty i laga na Pekharta. Czechu o uj chodzi?

odpowiedz
Ja - 18.04.2021 / 17:31, *.plus.pl

Zmieni jak będzie musiał to cały CM. Zresztą nie gramy w pucharach to chyba nie powinni być zmęczeni gra co 3 dni.

odpowiedz
:) - 18.04.2021 / 17:21, *.plus.pl

Jak zwykle żelazny skład a potem płacz ze nie ma kim grać. Powinien słowik w meczu z kandydatem do spadku dać innym szansę a tak to się wykartkuja na mecz z Piastem na środę.Inna sprawa czy słowik zna regulamin i wie że jest 5 zmian możliwych?

odpowiedz
Legia1 - 18.04.2021 / 17:27, *.plus.pl

@:): rozpatrywał różne warianty obserwował patrzył i... Nic nie zmienił.

odpowiedz
c u L t ⚽️ Warsaw ⚽️ Sport - 18.04.2021 / 16:43, *.amazonaws.com

Uuuuuuuuuukoooooochaaaanaaaa!maaaaaaaa!Leeeeeeegiiiiaaaaaaa!Waaaaaaarszaaaaawaaaaaaa!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.04.2021 / 16:34, *.petrotel.pl

@Krzeszczu: Też na to liczę. Skoro Michniewicz zakłada debiut Jaszczura, to raczej nie nastąpi on, gdy będziemy przegrywać.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.04.2021 / 16:29, *.bredband2.com

A ja jakos jestem pewny ze my dzisiaj dosrodCovii zrobimy Grunwald... :)

odpowiedz