fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Skrót meczu z Cracovią

źródło: Ekstraklasa.tv / Łączy nas piłka

Legia bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z Cracovią w niedzielnym meczu 25. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie nie obfitowało w zbyt wiele dogodnych okazji strzeleckich. Najlepsze szanse na pokonanie bramkarza zmarnowali Marcos Alvarez oraz Tomas Pekhart. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego meczu.

Skrót z meczu na Ekstraklasa.TV
Skrót z meczu na ŁączyNasPiłka.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.