Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: To nie jest koniec świata

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Filip Mladenović: Było dziś nerwowo. Okazało się, że miałem rację, jak mówiłem, że nawet 10 punktów przewagi nic nie znaczy, jeżeli nie uda się dobrze wykonać swojej pracy. Dzisiaj się nie udało, ale dopóki jest wszystko w naszych rękach, możemy się poprawić jeżeli chodzi o zdobywanie goli. Wiedzieliśmy, że to będzie ciężkie spotkanie, oni grają o utrzymanie. Zagrali dziś może najlepszy mecz spośród ostatnich. Ciężko było nam ich pokonać. Druga połowa się otworzyła, było trochę akcji po obu stronach.
Zdarza się, że rywal przeprowadzi groźną kontrę, kiedy my atakujemy bramkę. Spodziewaliśmy się tego, ale i tak się nie udało. To nie jest koniec świata, musimy zachować spokój, bo jeszcze wszystko jest w naszych rękach. Trzeba spokoju.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Rado - 20.04.2021 / 19:45, *.207.43

W niedzielę już będzie koniec...ale nie świata, tylko marzeń.

odpowiedz
Wolfik - 19.04.2021 / 18:04, *.mm.pl

Czy tylko mnie się wydaje, że naszemu wahadłowemu powołania do kardy Serbii wywołały wrzenie pod fryzurą?

odpowiedz
bronek49 - 19.04.2021 / 17:50, *.chello.pl

co to za tlumaczenie że oni grali o utrzymanie to mieli większą motywacje a wy gracie o mistrzostwo i tej motyacji nie macie ,to Legia takich piłkarzy nie potrzebuje pojedziecie do Gliwic tam wam dupe przetrzepią i znowu będziesz mówił o ich wiekszej motywacji

odpowiedz
Wiem co mówię - 19.04.2021 / 14:09, *.chello.pl

Brązowy medal to nie koniec świata

odpowiedz
M3 - 18.04.2021 / 23:13, *.jmdi.pl

Mladenovic obudź się chłopie bo grasz drugi słaby mecz i znikasz z minuty na minutę. Zjedz Snickersa, a najlepiej kup karton i porozdawaj w szatni.

odpowiedz
(L)Anonim - 19.04.2021 / 16:26, *.164.106

@M3: Zjedz snickersa XD dobre

odpowiedz
Arek - 18.04.2021 / 21:44, *.tpnet.pl

Koniec świata, może nie. Ale Ty Mladen to się popraw, bo drugi mecz słabo. I nie gadaj tyle.

odpowiedz
legia sk-ce - 18.04.2021 / 21:07, *.vectranet.pl

pogon ma 3 mecze..i 9 pkt.bo gra z leszczami....... a my,, sroda w giwicach porazka,,,w gdansku max remis...a pozniej skisla gra mecz zycia i wywozi 3 pkt z lazienkowskiej i sranko i strata mistrzaaaaaaa

odpowiedz
konrado - 18.04.2021 / 20:52, *.orange.pl

ławka na pare meczy to chlop wytrzezwieje.
najslabszy na boisku.
nie wiem na co Czesio czeka czy on tego nie widzi ze ten chlop sobie chodzi po boisku?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.04.2021 / 20:45, *.chello.pl

W pierwszej połowie, Luqui pobiegł z kontrą, a ty gwiazdorze, biegłeś bez piłki 10 metrów za nim. Parę razy udało ci się podać do nikogo, ale buzię wydzierałeś na kolegów. Do wolnych, to ty nie podchodź, bo zwyczajnie nie umiesz celnie kopnąć. Najlepiej odpocznij w następnym meczu i pomyśl o tym w Gdańsku.

odpowiedz
KowaL - 18.04.2021 / 20:26, *.vectranet.pl

Czyli można pohandlować u buka, jakie „niespodzianki” nas czekają? Kolejny łomot z Bielskiem, Skisłą czy Mielcem?

odpowiedz
lucho_83 - 18.04.2021 / 20:26, *.chello.pl

Niech ktoś mu puści filmiki z rzutami wolnymi w wykonaniu np. Leszka Pisza, bo dziś to był dramat!

odpowiedz
Aron - 18.04.2021 / 21:47, *.play-internet.pl

@lucho_83: Edson by te wszystkie wolne na bramki zamienił

odpowiedz
Kibic - 18.04.2021 / 20:22, *.tpnet.pl

Przede wszystkim musicie zacząć grać. Na stojąco nie da się wygrać. Zapomniałeś o wejściach na pełnej szybkości, o strzałach i dośrodkowaniach. W posraniu byłeś słabiutki, a w dzisiejszym meczu to już beznadziejny.

odpowiedz
Hiszpan - 18.04.2021 / 20:19, *.telnaptelecom.pl

Od dwóch meczy najsłabszy zawodnik Legii.

odpowiedz
Sss - 19.04.2021 / 02:00, *.chello.pl

@Hiszpan: Słabszy od Wieteski i Jędzy nie będzie choćby prosto z melanżu przeszedł grać...

odpowiedz
Ottello - 18.04.2021 / 20:19, *.orange.pl

mladenowiviowi to by się ławka na jeden mecz przydała. Po powrocie z kadry nic nie gra

odpowiedz