Radosław Kucharski i Czesław Michniewicz - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Bogusz na celowniku Legii

Wiśnia, źródło: meczyki.pl

Mateusz Bogusz z Leeds United może być jednym z letnich wzmocnień Legii - informuje serwis meczyki.pl. Środkowy pomocnik ma 20 lat i w przeszłości współpracował z Czesławem Michniewiczem podczas gry w młodzieżowej reprezentacji Polski.

Legia starała się pozyskać Bogusza już w ubiegłym roku, jednak wówczas wybrał on wypożyczenie do drugoligowca z Hiszpanii - UD Logrones. W sumie na poziomie La Liga 2 rozegrał dla tego zespołu osiemnaście meczów, strzelając w nich jednego gola.

Polak nie ma większych szans na grę w Leeds, więc będzie szykował się do kolejnej zmiany klubu. Na razie nie wiadomo na jakich zasadach miałby trafić na Łazienkowską, jednak jego kontrakt z Anglikami wygasa dopiero w 2023 roku, więc za transfer trzeba by zapłacić.

Do drużyny Leeds Bogusz trafił w styczniu 2019 roku z Ruchu Chorzów. W sumie w pierwszym zespole zagrał trzykrotnie - raz w Championship i dwukrotnie w Pucharze Ligi Angielskiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Darek - 18.04.2021 / 21:48, *.t-ipconnect.de

I ten 20 letni młody mężczyzna grajacy w 2 lidze hiszpańskiej bedzie zbawieniem Legii?
Dzieki niemu zagramy w lidze mistrzów?

odpowiedz
wtf - 18.04.2021 / 20:14, *.chello.pl

Po co nam kolejny " wielki talent"co to sobie nie radzi nawet w 2 lidze hiszpańskiej.

odpowiedz
yyy - 18.04.2021 / 19:40, *.centertel.pl

Nawet jeśli to... Hmm co dzieje się z naszą niedoszłą gwiazdą, tym typem, który przyszedł z fulham (?), co nawet nie pamiętam jak się nazywał?

odpowiedz
c u L t ✨Warsaw ✨Sport - 18.04.2021 / 16:45, *.amazonaws.com

Bogies zaklepany ale czy to dobra droga do super Legii!?

odpowiedz
Krzycht(L) - 18.04.2021 / 16:41, *.plus.pl

A pieniążki skąd?

odpowiedz
Sebo(L) - 18.04.2021 / 12:05, *.master.pl

Jeśli zaczyna się rozkręcać transferowa karuzela to proponuję ściągnąć do linii ataku Jakuba Świerczoka z Piasta Gliwice.Bramkostrzelny i bardzo groźny napastnik,który mógłby z Pekhartem stworzyć "atak marzeń".

odpowiedz
Krzeszczu - 18.04.2021 / 14:32, *.bredband2.com

@Sebo(L): Tez bym go chetnie widzial w szeregach Legii. Jeden z niewielu z ekstraklappy ktory bylby wzmocnieniem. W tym kierunku powinnismy isc, a nie na udo albanow, balkanow czy innych ukraincow z odpadu. Mozliwe? Watpie. Rownie dobrze moglbym marzyc o sniadaniu z Madison Ivy....

odpowiedz
exsa - 18.04.2021 / 10:27, *.tpnet.pl

Odnosnie Baku to jest dobry i szybki co bylo widac w e wczorajszym meczu a gra Warty jest ladna do ogladania w sumie zespol lepszy od Lecha a ze przegral w derbach to taki traf bo remis byl adekwatnym wynikiem dla tego meczu ! Baku do LEGII !!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.04.2021 / 08:36, *.chello.pl

A nie lepiej ustrzelić tego Baku, z Warty? On już gra w piłkę.

odpowiedz
Wolfik - 18.04.2021 / 12:26, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Z Warty to warto się przyjrzeć Ivanowowi. Oglądałem większość meczów Warty i prezentuje się solidnie. A nam obrońcy potrzebni.

odpowiedz
Sebo(L) - 18.04.2021 / 07:39, *.master.pl

Dawno nie było tematu Yaya Banany.Ponawiam więc wątek.Yaya Banana do Legii!! ;)

odpowiedz
Krzeszczu - 18.04.2021 / 10:46, *.bredband2.com

@Sebo(L): i Berbatov i Drogba tez. Byl nawet Van der Vaart :-)

odpowiedz
Sebo(L) - 18.04.2021 / 12:10, *.master.pl

@Krzeszczu: parę sezonów temu poszła nawet plota o tranferze Raula,który był u schyłku kariery :)

odpowiedz
Krzeszczu - 18.04.2021 / 14:37, *.bredband2.com

@Sebo(L): Pewnie mialby wtedy byc partnerem dla Edka Kaleki :-)
Teraz moze Kucharski i spolka zaproponuja nam gwiazdy jak Les Ferdinand, Tony Adams i moze jako konkurent dla Boruca, David Seaman :-)

odpowiedz
Victorii Emporio84 - 17.04.2021 / 22:06, *.cyfrowypolsat.pl

Jak wybrał 2 lige to niech się pakuje po co nam taki

odpowiedz
singspiel - 18.04.2021 / 09:57, *.centertel.pl

@Victorii Emporio84: to tak jak Pekhart. też grał w 2 lidze

odpowiedz
Wolfik - 17.04.2021 / 18:42, *.mm.pl

Ten podciep z Cichej? Nie no....

odpowiedz
Fan Williama - 17.04.2021 / 14:40, *.t-mobile.pl

Boguś wróć

odpowiedz
Elquatro - 17.04.2021 / 13:52, *.chello.pl

szkoda ze nie Bogusz Leśnodorski

odpowiedz
DzikiDzik - 17.04.2021 / 13:30, *.orange.pl

W przyszłości???

odpowiedz
Krzeszczu - 17.04.2021 / 13:29, *.bredband2.com

A na moim celowniku jest Madison Ivy...

odpowiedz
hajdukL - 17.04.2021 / 16:47, *.21.89

@Krzeszczu:
Nie wiem co jest mniej prawdopodobne ale jestem pewny, że Ty ze swojej gwiazdy miałbyś więcej pociechy...

odpowiedz
Krzeszczu - 17.04.2021 / 17:40, *.bredband2.com

@hajdukL: Nie ma co do tego najmniejszych watpliwosci. Jak i do faktu ze szanse na oba transfery sa pewnie, hmmm, na rownym poziomie.

odpowiedz
Panpe - 17.04.2021 / 13:12, *.play-internet.pl

W FMie dobry grajek :)

odpowiedz
Arti_L - 17.04.2021 / 12:28, *.orange.pl

byłoby to spoko wzmocnienie na pozycji młodzieżowca, ale sądzę że mała na to szansa...

odpowiedz
Pacz - 17.04.2021 / 13:06, *.t-mobile.pl

@Arti_L: On jest potrzebny trenerowi tylko po to, żeby był młodzieżowiec w drużynie. Pozycja jest, wydaje mi się, dobrze obsadzona.

odpowiedz
abc - 17.04.2021 / 11:39, *.plus.pl

To jest na celowniku czy w końcu trafi? Po ciul robicie sztuczny tłum takimi newsami?

odpowiedz
Bogus - 17.04.2021 / 12:19, *.orange.pl

@abc: Urodziłeś się dzisiaj? Od kiedy to sztucznym newsem jest spekulacja transferowa? Przecież takich jest mnóstwo co okienko. Nie pierwszy i nie ostatni raz.
PS. Jest jeszcze taka opcja, że jest na celowniku ale nadal nie trafi :)

odpowiedz