Waldemar Fornalik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Fornalik: Legia pokazała jakość i umiejętności

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Waldemar Fornalik (trener Piasta): Legia pokazała dzisiaj wysoką jakość i umiejętności. Bez wątpienia był to najlepszy zespół, który w tym sezonie grał w Gliwicach. Robiliśmy co mogliśmy, aby przeciwstawić się zespołowi rywala. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wyjść na prowadzenie po świetnej sytuacji Thiago Alvesa w drugiej połowie., ale tak się jednak nie stało.

Później Legia pokazała swoją wyższość w stwarzanych sytuacjach. Przegraliśmy, ale podziękowałem drużynie za ambicję i wolę walki. Walczyli dzisiaj na tyle, na ile było nas stać. Przed nami cztery spotkania i zrobimy wszystko, aby zdobyć w nich jak najwięcej punktów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
opoor - 22.04.2021 / 22:13, *.chello.pl

Walduś kurde fe :)

odpowiedz
Trampek - 22.04.2021 / 10:22, *.125.60

Wypowiedź trenera zespołu Piasta Gliwice - Pana Waldemara Fornalika jest przykładem dla wielu trenerów e-klapy - jak po przegranym meczu należy z godnością zachować się wobec przeciwnika.

odpowiedz
WWY - 22.04.2021 / 02:39, *.it4polska.com

z szacunkiem ale zyggac sie chce na taktyki pana i prodziza... dla was1 punkt z Legia to jak mistzostwo polski

odpowiedz
Po[L]onista, ale nie z k6 - 22.04.2021 / 07:12, *.elartnet.pl

@WWY: Rzygać się chce, jak się czyta twoje wypociny, mistrzu "polski".

odpowiedz
Bie(L)any - 22.04.2021 / 07:45, *.centertel.pl

@WWY:
Zacznij jeść normalne jedzenie to zniknie odruch wymiotny...
Masz kompleksy wyjdź z domu znajdź sobie dziewczynę...
Fornalik wypowiada się z szacunkiem a ty musisz wylądować swoją frustracje

odpowiedz
Miejscowy WWY - 22.04.2021 / 09:57, *.play-internet.pl

@WWY: wstyd, że tacy ludzie pochodzą z miasta Wwy... Zero konkretów tylko pisanie głupot i obrażanie innych. Po co się wypowiadać jak nie ma się nic mądrego do powiedzenia? Jak uważasz, że Fornalik i inni to słabi trenarzy to wyjdź z przed tv i weź się za trenerkę ;) brakuje nam takich jak Ty w szkoleniu

odpowiedz
Bolek - 22.04.2021 / 02:12, *.chello.pl

Panie Waldku pan się nie boi, 2/3 sejmu za Panem stoi

odpowiedz
Wolfik - 21.04.2021 / 23:54, *.mm.pl

"....przy odrobinie szczęścia...." Tyle ma do zaoferowania główny hamulcowy ligi. Nie życzę żle Piastowi, bo to ciekawa ekipa. Ale z tym trenerem nic więcej nie zwojują. Teraz czekam na weryfikację pana Waldemara w Lubinie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 22.04.2021 / 07:45, *.chello.pl

@Wolfik: Co racja, to racja. Ale Waldek rzeźbi w tym co ma, a nie jest to dobry materiał. Gra defensywny futbol, ale poukładany, świetnie przechodzą do ataku, to nie jest probierzowska kopanina. Na naszą eklapę to i tak dużo.

odpowiedz
Tyru - 22.04.2021 / 14:39, *.18.56

@Wolfik: to samo pisałeś przed zdobyciem Piasta mistrzostwa wejs idź już z tymi twoimi złotymi myślami dzieciaku

odpowiedz
Wolfik - 22.04.2021 / 15:55, *.mm.pl

@Tyru: Zazwyczaj nie gadam z takimi typami, ale zrobię wyjątek. Ch...wiesz, co pisałem przed zdobyciem owego mistrzostwa. A,propos "dzieciaka" to wiedz, ze w dupie mam wypociny gościa, który nawet "nicki" zmienia, byle coś odpisać. To tyle panie Tyru, Sadi, czy Sradi.

odpowiedz
MoniekL - 21.04.2021 / 23:23, *.centertel.pl

...????- źle przetłumaczył emotka:)

odpowiedz
MoniekL - 21.04.2021 / 23:20, *.centertel.pl

Rzeczowa i sensowna i prawdziwa ocena ????

odpowiedz
Kato - 21.04.2021 / 23:18, *.intelly.pl

Smutnemu Waldemarowi trzeba oddać że wypowiedział się z klasą, a do tego nie ustawił drużyny w taki sposób jak Probierz 3 dni temu.
W meczu z Cracovią antyfutbol aż szczypał w oczy. Dzisiaj Piast chciał grać w piłkę, a przynajmniej w pierwszej połowie .

odpowiedz