Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta i Kisiel z nowymi kontraktami!

źródło: legia.com

Legia Warszawa poinformowała, że nowe kontrakty z Legią podpisali Cezary Miszta i Jakub Kisiel. Dotychczasowa umowa 19-letniego bramkarza obowiązywała do czerwca przyszłego roku, a 18-letni pomocnik zakontraktowany był do grudnia 2023 roku. Nowe kontrakty obu graczy obowiązują do 30 czerwca 2025 roku.

- Nowe kontrakty Kuby i Czarka Miszty to sygnał, że klub traktuje ich jako ważny element budowania zespołu. Są to wyróżniający się zawodnicy młodego pokolenia, bardzo utalentowani i tylko od ich nastawienia, pracy i determinacji będzie zależało, czy osiągną sukces z Legią Warszawa - powiedział dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Wariat - 20.04.2021 / 08:31, *.chello.pl

Miszta lewituje

odpowiedz
:) - 20.04.2021 / 07:38, *.chello.pl

Dziś lech lechia jak coś w tvp.. W Poznaniu mieszkałem rok, a w Gdańsku kilka miesięcy, wolę Gdańsk

odpowiedz
Mktw - 20.04.2021 / 08:08, *.centertel.pl

@:) : ja mieszkałem na Mokotowie i Okęciu. Wolę Mokotów jak coś

odpowiedz
Wwa - 20.04.2021 / 08:19, *.95.97

@Mktw: zaorał

odpowiedz
:) - 20.04.2021 / 08:25, *.chello.pl

@Wwa: Robotoniczny klub sportowy!!!

odpowiedz
nemo - 21.04.2021 / 10:12, *.chello.pl

@:) : Dzięki,że się tą wiadomością podzieliłeś z nami,wielu z nas dzieki temu dziś spokojniej zaśnie.

odpowiedz
Gepetto - 19.04.2021 / 18:29, *.chello.pl

Ijaijaooo. Pierdu pierdu prezesie Kucharski. Później za darmo do innego klubu, a w ich miejsce 20 Salvadorow czy innych pachołków za 50 razy większa pensje i 500 razy mniejszą ambicje niż oni na treningu. Prezes Kucharski ogląda LE zamiast szukać wzmocnień. Chyba planuje ładne transfery od półfinalistów.

odpowiedz
kuchy king - 20.04.2021 / 15:11, *.play-internet.pl

@Gepetto: wypluj to słowo jaki prezes to dyrektor sportowy prezesem by był gorszym niż kudłaty lecz nie wiem czy się da być gorszym

odpowiedz
bronek49 - 19.04.2021 / 17:34, *.chello.pl

oni już naprawde potrafią już grać w piłkie tylko powinni dostawać szanse gry bo na zachodzie w tym wieku są już podstawowymi piłkarzami swoich zespołow jeżeli nie dostaną szansy to następni się zmarnują i to już jest tylko wina tego tchórza michniewicza

odpowiedz
zduneq - 19.04.2021 / 21:55, *.t-ipconnect.de

@bronek49: w domu wszyscy zdrowi?Mam nadzieję że tak bo Ty zdecydowanie potrzebujesz pomocy lekarskiej.Czesiek prowadził U21 przez długi czas z sukcesami i wie lepiej niż wszyscy inni trenerzy razem wzięci z tej śmiesznej ligi kiedy i jak wprowadzić młodzież do zespołu.

odpowiedz
Morda - 20.04.2021 / 08:20, *.95.97

@zduneq: jedyną rzecz którą Czesław wie lepiej niż wszyscy inni to jak wykręcić właściwy numer

odpowiedz
Ja - 20.04.2021 / 17:53, *.plus.pl

@zduneq: Czesław i młodzież U21? 0:6 z Hiszpania owszem wygrana 1:0 z Włochami ale i remisy z wyspami owczymi także jakichś ,,wielkich" osiągnięć nie miał. Poza tym na kogo z młodych postawił ale tak naprawdę poważnie u nas?? Skibicki? Miszta? Owszem zagrali parę spotkań ale nie grają tyle co u vuko karbownik majecki czy nawet rosołek więc nie mówcie że Czesław zna się na młodzieży już prędzej Magiera czy nawet Urban u którego grali furman Kosecki żyro czy Łukasik

odpowiedz
Lupus - 19.04.2021 / 16:04, *.centertel.pl

Ale oni dopiero za 2-3 lata będą coś umieć, a wtedy już się im kontrakty skończą i odejdą za friko

odpowiedz
chrisSiekierki - 19.04.2021 / 16:16, *.play-internet.pl

@Lupus: dlatego dobrze byłoby ich wypożyczyć aby grali...

odpowiedz
oLaf - 19.04.2021 / 20:01, *.vectranet.pl

@Lupus: rzeczywiście! O ile MIszta coś już potrafi i za rok pewnie zastąpi Boruca o tyle o KIsielu nigdy nie słyszałem - akurat wypromuje się w Legii i pójdzie w świat! : (

NIe wiem, może lepiej podpisywać z takimi kontrakty 5-cio letnie z możliwością wypowiedzenia umowy po 3 roku jak nie ma postępów u grajka??

odpowiedz