Jarosław Przybył, sędzia, arbiter - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przybył sędzią meczu z Lechią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jarosław Przybył został wyznaczony do sędziowania meczu 27. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Kluczborka prowadził 4 spotkania stołecznego zespołu - 3 wygrane i 1 przegrane. Lechii sędziował raz (2-0 z Wisłą Kraków). Na liniach pomagać mu będą Krzysztof Myrmus i Marek Arys, sędzią technicznym będzie Mariusz Korpalski, natomiast w wozie VAR zasiądą Szymon Marciniak i Paweł Sokolnicki.

Obsada sędziowska 27. kolejki:
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Górnik Zabrze - Wisła Płock: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Wisła Kraków - Cracovia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Stal Mielec - Pogoń Szczecin: Paweł Gil (Lublin)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa: Jarosław Przybył (Kluczbork)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Wwa - 23.04.2021 / 00:11, *.amazonaws.com

A już myślałem że Frankowski. Zawiodłem się ????

odpowiedz
Hugon - 22.04.2021 / 23:22, *.vectranet.pl

Znowu te niedojdy,nawet UEFA się na nich poznała,żaden nie sędziuje w mistrzostwach Europy. nieomylni drukarze wyj----ni

odpowiedz
c u L t - 22.04.2021 / 22:56, *.17.90

Pozdrowienia dla Kluczborka....Panie Kazimierzu kluuczeeee....a co do sédziego to czasem super sédziuje a czasem kupa...

odpowiedz
Dor - 22.04.2021 / 18:20, *.mm.pl

Marciniak w wozie VAR,czyli trzeba uważać.

odpowiedz
chrisSiekierki - 22.04.2021 / 17:13, *.play-internet.pl

Przybył jest dość obiektywny. Dużych błędów nie popełnia.

odpowiedz
Pawełek - 22.04.2021 / 16:00, *.netfala.pl

Przybył nie jest zły. Gorzej, że Marciniak na VARze...

odpowiedz
Wolfik - 22.04.2021 / 16:13, *.mm.pl

@Pawełek: Gorzej byłoby, jakby było odwrotnie :)

odpowiedz
Hautausmaa - 22.04.2021 / 15:19, *.tpnet.pl

Marciniak w VARze. Ratujcie nas wszyscy aniołowie.

odpowiedz
chrisSiekierki - 22.04.2021 / 17:18, *.play-internet.pl

@Hautausmaa: sędzia główny podejmuje decyzje a nie var-owy, on może a nawet musi zasugerować błąd. A Marciniak myli się w każdą stronę i nie zmienia decyzji to jest jego największy błąd.

odpowiedz
Super Samiec - 22.04.2021 / 14:53, *.net.pl

jak Przybył to i pójdzie

odpowiedz
Franco - 22.04.2021 / 13:25, *.plus.pl

Juz pograne....

odpowiedz