Przemysław Małecki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Małecki: Musimy poprawić skuteczność

źródło: Legia.com

- Nadal czekamy na decyzję w sprawie czerwonej kartki dla trenera Czesława Michniewicza, pojawi się prawdopodobnie jutro około godziny 15:00. Natomiast nie ma to wpływu na nasz plan pracy, który sobie założyliśmy. Każdy w sztabie wie, co ma robić i nic się nie zmienia. Przygotowujemy się do meczu jak przed każdym innym - mówi przed meczem Przemysław Małecki, drugi trener stołecznej drużyny.

- Sytuacja jest trochę inna, ponieważ Piast Gliwice jest w innym położeniu niż Lech Poznań i Cracovia, a więc drużyny, które w meczu z nami szukały impulsu. Piast jest stabilny, nieźle funkcjonuje i osiąga dobre wyniki, więc zmiany się nie spodziewamy, ale jesteśmy czujni i gotowi na taką ewentualność.

- Sportowa złość i mobilizacja pojawia się u każdego z nas. Wiemy jakim jesteśmy klubem i jaki cel jest przed nami. Nasza ambicja nie pozwala nam być zadowolonymi z ostatnich wyników. Staramy się oczywiście spoglądać na to na chłodno, szukamy pozytywów, dokonujemy analizy i czekamy na kolejny mecz, który chcemy wygrać.

- Skuteczność jest jednym z elementów, który musimy poprawić. W meczu z Lechem Poznań sytuacji bramkowych mieliśmy trochę mniej, ale w spotkaniu z Cracovią było ich standardowo dużo, lecz zabrakło skuteczności. Podzieliliśmy te dwa dni przygotowań. Wczoraj skupiliśmy się na motoryce i regeneracji zawodników, którzy grali w większym wymiarze czasowym i przeprowadziliśmy trening wyrównawczy dla tych, którzy grali mniej. Dzisiejszy dzień jest już bezpośrednim przygotowaniem meczowym. Przedstawimy zawodnikom analizę po meczu z Cracovią i strategię gry na spotkanie z Piastem, zarówno na boisku, jak i w teorii podczas klasycznej odprawy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
kibic(L) - 21.04.2021 / 15:30, *.icpnet.pl

Mowa trawa... Jak udzielić wywiadu, pogadać i w sumie nic nie powiedzieć.
Pracujemy, analizujemy, wyciągamy wnioski, mamy ambicję, szukamy pozytywów. Po przeczytaniu tego artykułu wiem tyle co przed.

odpowiedz
c u L t - 20.04.2021 / 23:14, *.amazonaws.com

Prośba do trenera,sztabu..przed meczem każdy z piłkarzy powinien zjeść dużo owocòw cytrusowych a nie schabowe alaczesio,majâ być świeżi I lettcy I nawodnienini a gra ma im przytoczyć radość i wygraná!

odpowiedz
Paulo sousa - 20.04.2021 / 21:52, *.plus.pl

Naprawdę ktoś wierzy że Pogoń nam zagraża? Że przegramy z Piastem i Lechią? To kiedyś nie do pomyślenia ale cóż kiedyś to gole liczyło się od 3:0 a teraz dobrze jak w ogóle wygramy jakie czasy taka Legia. W przeszłości to była walka ambicja chęci i mocna paka na boisku i poza nim a teraz mamy zbieraninę szrotu z kilku krajów, jednego dobrego Brazylijczyka + paru niezłych Polaków ,,młodzież" i tłuka Wieteske na stoperze do tego Lechita na ławce trenerskiej i właściciela co mu nie wyszedł amerykański sen

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.04.2021 / 19:16, *.centertel.pl

To beda dwa kluczowe mecze, z Piastem i Lechia. Jezeli nie zdobedziemy 4 punktow, to moze byc roznie. Wiadomo, ze wszyscy graja przeciwko Legii. Nie beda ,,umierac,, w meczach z Pogonia, czy Rakowem. Natomiast z nami, beda wiecej, niz ,,umierac,, Dlatego wkurzaja kiepskie wyniki z gorszymi zespolami. Powinno byc co najmniej 5 punktow wiecej, a tak w razie porazek lub remisow z Piastem i Lechia, moze byc nieciekawie.

odpowiedz
Wolfik - 20.04.2021 / 22:53, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Pisałem kilka tygodni temu, że kluczowe dla obrony (lub nie) MP będą mecze z klubami krakowskimi u siebie. Mecz z Cracovią został zawalony więc teraz trzeba wygrać choć jedno spotkanie wyjazdowe by mieć komfort przed spotkaniem z Wisłą. A i tak własnie ten mecz rozstrzygnie prawdopodobnie o tytule, bo Pogoń też wszystkiego nie wygra (wbrew pozorom dobry dla nas jest dzisiejszy wynik z Wrocławia).

odpowiedz
Marcinek 31 - 20.04.2021 / 18:30, *.plus.pl

A Pogon już wygrywa , zostało tylko 3 pkt przewagi a niedawno było 10

odpowiedz
bronek49 - 20.04.2021 / 16:43, *.chello.pl

przykro mi to pisać ale nie macie żadnych szans z Piastem mistrzostwo przegraliscie z takimi zespolamijak Stal ,Podbeskidzie czy ostatnio z Cracowia te stracone punkty odbiją się wam czkawką i to juz przerabialiśmy nie raz

odpowiedz
bum - 20.04.2021 / 17:25, *.144.18

@bronek49:
Ziomeczku a co ty wyrocznia? Czkawką to ci się odbija wczorajsza alpaga. Nie jestem wielkim entuzjastą obecnego pier...niku w klubie ale wypowiedzi takich kasztanów wywierają na mnie presję nie zwłocznej odpowiedzi.
Zachowaj sobie te wróżby dla siebie i swoich bliskich. Ciach!

odpowiedz
Arek - 20.04.2021 / 18:29, *.tpnet.pl

@bronek49: typie, ogarnij się. Nic jeszcze nie wygrali, nic nie przegrali, a Ty pier... jak potłuczony.

odpowiedz
Lupus - 20.04.2021 / 15:36, *.centertel.pl

A może mniej biegać bez sensu , a celniej strzelać, szczególnie z dystansu- gdyż tego elementu brak!

odpowiedz
Krzeszczu - 20.04.2021 / 15:17, *.bredband2.com

"Małecki: Musimy poprawić skuteczność"
I dlatego tez:
- dajemy druzynie wiecej wolnego czasu
- lekkie treningi, zaledwie jedna godzine, truchtamy, zeby sie gwiazdy nie przemeczyly lub bron Boze zlapaly kontuzje.
- poprawimy skutecznosc grajac w dziadka
- a juz napewno odpyeerdalajac siatkonoge

Podpis: polska mysl szkoleniowa. hööj bombki strzelil, nie bedzie choinki.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.04.2021 / 19:17, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Sypie snieg, sypie snieg, lepimy balwanki. Ktos z.....j sanki tralalalala:)

odpowiedz
Darek - 20.04.2021 / 15:02, *.t-ipconnect.de

"Skuteczność jest jednym z elementów, który musimy poprawić."
Następny co odkrył Amerykę.
Dziękuję za tę analizę.Nigdy bym się tego nie domyślił.
Może warto było by trochę więcej biegać?

odpowiedz
Ju(L)ius - 20.04.2021 / 20:48, *.vectranet.pl

@Darek : Oczywiście!! Więcej biegać - ostatnie 270 minut na stojaka chcieli pyknąć.... No i Czesiu - coś ty wymyślił, żeby KUŹWA kazać Sliszowi bardziej udzielać się w ofensywie??!!

odpowiedz