Czesław Michniewicz i Damian Sylwestrzak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz zdyskwalifikowany na dwa mecze

Woytek, źródło: Ekstraklasa

Komisja Ligi Ekstraklasy SA podjęła decyzję o utrzymaniu dyskwalifikacji trenera Legii Warszawa Czesława Michniewicza na dwa najbliższe spotkania ligowe.

Trener Legii otrzymał żółtą i czerwoną kartkę w 20. minucie spotkania z Cracovią. Szczegóły sprawy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
L fan - 21.04.2021 / 23:08, *.chello.pl

Żenada Przesmycki ty wiesz co

odpowiedz
R - 21.04.2021 / 23:07, *.mm.pl

2005/06 - 59 pkt - 26 (18-5-3) 42-13
2006/07 - 46 pkt - 26 (14-4-8 ) 47-27
2007/08 - 53 pkt - 26 (17-2-7) 41-14
2008/09 - 54 pkt - 26 (16-6-4) 44-13
2009/10 - 51 pkt - 26 (15-6-5) 34-15
2010/11 - 39 pkt - 26 (12-3-11) 34-36
2011/12 - 49 pkt - 26 (14-7-5) 40-14
2012/13 - 59 pkt - 26 (18-5-3) 52-21
2013/14 - 51 pkt - 26 (16-3-7) 51-28
2014/15 - 49 pkt - 26 (15-4-7) 53-28
2015/16 - 52 pkt - 26 (15-7-4) 53-26
2016/17 - 48 pkt - 26 (14-6-6) 52-28
2017/18 - 48 pkt - 26 (15-3-8 ) 37-27
2018/19 - 51 pkt - 26 (15-6-5) 40-25
2019/20 - 51 pkt - 26 (16-3-7) 54-26

2020/21 - 56 pkt - 26 (17-5-4) 46-24


Legia nie strzeliła gola w lidze od 315 minut.
Ostatnia tak długa passa Legii to 318 minut pomiędzy golem Jakuba Wawrzyniaka (26.04.2010 z Koroną) a bramką Macieja Iwańskiego (15.05.2010 z GKS-em B.).


Legia w 4 ostatnich spotkaniach wyjazdowych rozegranych w lidze nie straciła ani jednej bramki.

odpowiedz
LewLegia - 21.04.2021 / 21:31, *.net.pl

Super info. Oby nigdy nie wrócił na ławkę Legii. Nie ma miejsca na Ł3 dla pyrlandii.

odpowiedz
Jaro - 21.04.2021 / 22:59, *.2.200

@LewLegia :lecz się trolu

odpowiedz
cuLt - 21.04.2021 / 20:34, *.144.34

Coś trzeba zrobič?!napewno na poziomie prawa nic narazie nie działa...wièc trzeba myśleć I uderzyć! mocno I mocniej!Legio!

odpowiedz
lubelskie - 21.04.2021 / 19:56, *.marsoft.net

Sędzia przeprasza za błąd Michniewicza, Michniewicz zawieszony na dwa mecze, ciekawe...

odpowiedz
Chłopak z Wo(L)i - 22.04.2021 / 01:09, *.play-internet.pl

@lubelskie : to jest skandal!!!!!

odpowiedz
L - 21.04.2021 / 19:54, *.tpnet.pl

Komisja ligi = mafia

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 21.04.2021 / 19:06, *.cyfrowypolsat.pl

Ludzie co się tak napinacie. Przy pustym stadionie to on może siedzieć na trybunie nawet 100 m od ławki i tak spokojnie będzie mógł wszystko podpowiadać

odpowiedz
Ja - 21.04.2021 / 19:09, *.plus.pl

@(L)eve(L)64: To raczej ten cały PZPN i ta komisja się na nas napina za wytykanie im błedow.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 21.04.2021 / 18:49, *.plus.pl

Mioduski zaczął pisać odwołania i skargi to efekt widzimy właśnie.

odpowiedz
dejne3 - 22.04.2021 / 05:19, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: 100% racji ,Legia się odwołała ,to PZPR wam pokarze iefekt CM odsunięty na dwa mecze

odpowiedz
RR - 21.04.2021 / 18:43, *.prosoft24.pl

Co do poziomu gry. A czy ktoś zastanowił się nad faktem ilu zawodnikom kończą się kontrakty. Sprawy kontraktowe powinny być już dawno załatwione. Z kim wiążemy przyszłość grają z kim nie ława. podobno rozmowy mają przyspieszyć po Lechii, tylko może być za późno(z tego co pamiętam to na przestrzeni 10 lat to nie jest odosobniony przypadek). Niektórym naszym piłkarzom nawet nie chce się chcieć grać. Profesjonalizm pełną gębą.

odpowiedz
M3 - 21.04.2021 / 18:33, *.jmdi.pl

Jak już poszli w te stronę to powinni także wyciągnąć konsekwencje w stosunku do tego pseudo sędziego. Przesmycki ty #%! & *

odpowiedz
Przestępcy Zrzeszeni Przeciwko Nam - 21.04.2021 / 18:41, *.plus.pl

@M3: A co oni mogą powiedzieć sędziemu ?? Chyba że dobrze zrobił ale liczyli na więcej bo oprocz trenera mógł wykartkowac zagrożonych pauza grajków a oni by jeszcze ich odsunęli na kolejne mecze za to że specjalnie chcieli kartkę złapać i odpocząć na mecz z lechia

odpowiedz
Antyczesio - 21.04.2021 / 18:31, *.plus.pl

Jak będziemy to nagłaśniać to Czesław jeszcze dostanie karę za grzeszki korupcyjne i zakażą mu w ogóle pracować. Ryży go zatrudniał w młodzieżówce to bylo dobrze a teraz mogą sobie przypomnieć co nie co aby tylko Legii pod górkę zrobić.

odpowiedz
Zibi tylko roma - 21.04.2021 / 19:01, *.plus.pl

@Antyczesio: boniek został podobno wiceszefem UEFA czy cos to jeszcze nas wykluczy z pucharów żeby Włosi o jedno miejsce więcej mieli za nas.

odpowiedz
Ryży boniek - 21.04.2021 / 18:29, *.plus.pl

Każdy wie że w PZPN i tej komisji nas nie lubią. W ogóle to jest paranoja ta cala komisja nie biorą pod uwagę żadnych uwag i pism itd. bo są mądrzejsi typowy ,,beton" . Oni się nie zmieniają tak samo siebie warci PZPN i komisja ligi zawsze są równi i równiejsi zawieszają ludzi za korupcję zakazują wykonywania zawodu a potem Andrzej W. zostaje trenerem bramkarzy w kadrze i to normalne nagle cisza o tym a to tylko jeden z przykładów.

odpowiedz
PLBBOY - 21.04.2021 / 18:22, *.inetia.pl

Przecież to oczywiste, że te k**** oddalą każdy protest, każde odwołanie i zawsze zrobią Legii pod górę.

odpowiedz
Arek - 21.04.2021 / 18:11, *.tpnet.pl

Szczerze mówiąc, zdziwił bym się, jakby było inaczej. Ta śmieszna komisja nie raz już się ośmieszała interpretując prawo według w sumie nie wiem czego. Jak typowi co połamał Pyrdoła 2 mecze kary dali, to jest dramat. I że to coś nazywają poważnym organem. Że uje...ą Michniewicza, byłem pewny. Tym bardziej, że to Legia.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 21.04.2021 / 17:58, *.plus.pl

Trener Michniewicz ma moje pełne poparcie i zaufanie. Czy tak samo nie mówił o magierze a zatrudnił jozaka?nasz prezes?

odpowiedz
xxx - 21.04.2021 / 18:40, *.chello.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : mistrzu... "Magierze" piszemy z dużej litery!

odpowiedz
Marcinek 31 - 21.04.2021 / 17:54, *.plus.pl

Młody od gwizdka chce być gwiazdą ,może kupimy mu trochę Snickersow żeby się za bardzo nie rozgwiazdorzyl, coś mi się wydaje że jest szkolony jakby Frankowski odszedł

odpowiedz
:) - 21.04.2021 / 17:47, *.plus.pl

Przesmycki!!! Co? - ty wiesz cooo!!!

odpowiedz
Ja - 21.04.2021 / 17:45, *.plus.pl

Z góry lepszy widok na to wszystko :) i na ten bajzel co gramy to jedyny pozytyw dla Czesia w tej sytuacji. Może w końcu przejrzy na oczy co odpier...aja na boisku jego grajki w ostatnich spotkaniach.

odpowiedz
:) - 21.04.2021 / 17:54, *.plus.pl

@Ja: On nie widzi z ławki to z trybun zobaczy? Efekty były w meczu z Cracovia i od razu 4 zmiany zrobił i nie wiem czy w ogóle były potrzebne bo rezerwowi nic nie wnieśli ale chociaż może dotarlo że spowalniacz gvilia czy Lopez albo nawet ten albanczyk nie są wartoscia dodana ani poziomem na granie od pierwszej minuty.

odpowiedz
KibicL - 21.04.2021 / 17:44, *.vectranet.pl

Tak jak pisałem dwa dni temu. Połowa przepowiedni już się spełniła tzn. Pogoń pogoniła Górnika a dzisiaj Piast pogoni nas i jeszcze różnie może być. Trener zamiast skupić się na przeciwniku wdaje się w głupie dyskusje z sędziami. O tym też pisałem, że żadne odwołanie nic nam nie pomoże bo jest niepoprawnie politycznie. Legii nikt nie lubi i trzeba z każdej strony jej przyłożyć. W najważniejszym punkcie sezonu trener na własne życzenie odłącza się od drużyny. Takie rzeczy tylko w Legii. Szczęście, że Perez nie chciał nas w Superlidze bo byłoby jeszcze śmieszniej.

odpowiedz
WIDZ - 21.04.2021 / 18:45, *.chello.pl

@KibicL: Ty jesteś taki durny od urodzenia, czy kursy specjalne kończyłeś?

odpowiedz
OSA(L) - 21.04.2021 / 23:03, *.15.207

@KibicL: No Twój misterny plan w pi...du. Legia wygrała, a dodatkowo, moim zdaniem- akurat przy pustych trybunach- to z góry lepiej widac niż z ławki a słychać tak samo :)

odpowiedz
RR - 21.04.2021 / 17:22, *.prosoft24.pl

Tak w nawiązaniu do kartek. Proponuję porównać sytuację z wczorajszego meczu Pogoń-Górnik. W czasie trwającego meczu trener Brosz włazi na murawę, a sędzia nawet żółtej kartki mu nie pokazał. Jak do tego sędziowskiego bagna można się odnieść inaczej niż cyrk na kółkach.

odpowiedz
Majkel - 21.04.2021 / 16:56, *.mm.pl

Przesmyckiego to wszystkie kluby solidarnie od dołu do góry tabeli powinny pozwać jakimś pozwem zbiorowym

odpowiedz
Jerz z Potoku - 21.04.2021 / 16:51, *.chello.pl

Jest wielce prawdopodobne, że za tym wszystkim stoi p. Przesmycki. Mści się w ten sposób za list "Prezesa dekady" w wiadomej sprawie. Facet uznał, że skoro kończy mu się kadencja i zbliża się rozbrat z szefowanie KS PZPN, to może robić co chce i tak właśnie czyni. W swoich działaniach czuje się bezkarny ponieważ organa kontrolne piłkarskiej centrali w tak drażliwych i kontrowersyjnych sytuacjach kompletnie zawodzą. Są bierne i wierne jak przystało na tzw. republikę kolesi. Ten chory patologiczny układ może przestać istnieć dopiero wraz z wygaśnięciem kadencji jego członków. Pozostaje nam jedynie cierpliwe czekanie...
Ps.: już wielokrotnie na tym forum Kibice sygnalizowali stronnicze podejście do Legii w kwestii sędziowania i wnoszonych przez nią spraw odwoławczych. Niestety, trener Czesław po raz wtóry nie wykazał się czujnością stratega.
Serdeczności

odpowiedz
robochłop - 21.04.2021 / 16:37, *.orange.pl

To są echa pisma Mioduskiego w sprawie sędziowania nam przez ślepaka frankowskiego...tyle żeśmy ugrali...

odpowiedz
paraso(L) - 21.04.2021 / 16:27, *.tpnet.pl

Przecież można się odwołać do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN...

odpowiedz
Pawciu - 21.04.2021 / 16:11, *.net.pl

Smiechu warte...

odpowiedz
Kibic - 21.04.2021 / 16:10, *.orange.pl

Gorszej żenady dawno nie widziałem rudy dał rozkaz wszystko zrobić aby Legia miała pod górę

odpowiedz
eduardo - 21.04.2021 / 16:10, *.249.78

mysleliscie ze decyzja bedzie inna? Gdyby była to musieliby wyjasniac postepowanie sedziego technicznego i pałować się z Przesmyckim. A tak, kara zawieszenia i można dalej kręcić lody

odpowiedz
Dariusz - 21.04.2021 / 15:55, *.toneticgroup.pl

Boniek, chyży ruju, wypowiedz się!

odpowiedz
Darek - 21.04.2021 / 15:55, *.t-ipconnect.de

To kpina jest.J...ć j...ć pzpn.
Teraz czesio bedzie musiał siedzieć na trybunie 5 metrów za ławką rezerwowych.

odpowiedz
Cichy - 21.04.2021 / 15:52, *.toneticgroup.pl

wszyscy, którzy widzieli kulisy meczu stwierdzą, że to kolejna kompromitacja komisji ligi . Może prezes ekstraklasy i szef PZPN też to zauważy

odpowiedz
Marcinek 31 - 21.04.2021 / 15:52, *.plus.pl

Ja gdzieś już słyszałem że podobno sędziowie i pznp pomaga LEGII

odpowiedz
Aryon - 21.04.2021 / 17:52, *.chello.pl

@Marcinek 31: Może właśnie tego potrzebuje Legia, aby wygrać mecz z Piastem i Lechią? Swoją drogą to dopiero byłyby jaja, gdyby wygrali te 2 wyjazdy bez trenera na ławce. Wtedy dopiero by krzyknęli, że zawieszenie trenera to też było z góry ukartowane przez PZPN, aby pomóc Legii :D

odpowiedz
kaktus - 21.04.2021 / 15:44, *.tpnet.pl

to są jakieś jaja...

odpowiedz