fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Termin meczu ze Stalą Mielec

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono szczegółowy terminarz przedostatniej, 29. kolejki Ekstraklasy. Legia Warszawa zmierzy się wówczas na wyjeździe ze Stalą Mielec. Mecz odbędzie się w niedzielę, 9 maja o godzinie 17:30.

Terminarz meczów Legii:
25.04. (ND) 17:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
01.05. (SO) 15:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków
09.05. (ND) 17:30 Stal Mielec - Legia Warszawa
16.05. (ND) 17:30 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Legia sk-ce - 22.04.2021 / 16:57, *.vectranet.pl

Ciagle ta niedziela........zygac sie chce

odpowiedz
Pacz - 22.04.2021 / 14:59, *.t-mobile.pl

Fajnie, że dwa z tych meczy będzie można obejrzeć w internecie: Lechia - Legia i Legia - Wisła. Transmisje na sport.tvp.pl, szkoda, że nie na trybunach. Może wkrótce... Do boju Legio, tylko zwycięstwo!

odpowiedz
Kamień - 22.04.2021 / 17:29, *.chello.pl

@Pacz: Każdy mecz można obejrzeć w internecie

odpowiedz
lw73 - 22.04.2021 / 13:59, *.t-mobile.pl

Przy pomyślnych wiatrach już w ten weekend możemy świętować

odpowiedz
Misiowaty - 22.04.2021 / 12:39, *.orange.pl

Kto wymyślił żeby w sobotę grać o 15

odpowiedz
kornel - 22.04.2021 / 12:44, *.orange.pl

@Misiowaty: może i dobrze, o 17 feta na starówce !!!

odpowiedz
Misiowaty - 22.04.2021 / 13:18, *.orange.pl

@kornel: No ale nie wiem czy tego dnia będę mógł oglądać, dlatego dla mnie za wcześnie, mogliby dać tak jak wczoraj a fetę myśmy wtedy mieli już cały czas :P

odpowiedz
kornel - 22.04.2021 / 13:26, *.orange.pl

@Misiowaty: no niestety nie każdemu dopasują (L)!

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 22.04.2021 / 16:31, *.plus.pl

@kornel: PZPN i ta komisja ligi specjalnie to wymyslily żeby grać o 15 żeby po meczu władze i PSY zabroniły świętowania w zorganizowanych grupach bo to zgromadzenie itd a poza tym biały dzień łatwiej ludzi na starówce czy bulwarach spisać i zidentyfikować i będą przecież przeszkadzać tym co się wybrali na spacer w majówkę chodząc wg nich bez masek i pijąc alkohol w miejscach publicznych.

odpowiedz
Ja - 22.04.2021 / 16:37, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Powinien MIoduski sam wręczyć medale i paterę na stadionie bo i tak pusty stadion czyli wziąć to od władz ligi wcześniej i żadnych VIP-ów Bońkow nie wpuszczać na stadion bo pandemia i się boi zarazić i zrobić fetę z kibicami po meczu przed stadionem albo wpuścić fanów na murawę i tam świętować we własnym gronie

odpowiedz
:) - 22.04.2021 / 16:39, *.plus.pl

@Ja: byłoby bezpieczniej a wieczorem tradycyjna starowka

odpowiedz
Kamień - 22.04.2021 / 17:28, *.chello.pl

@Ja: Patery to już kilka lat nie ma :)

odpowiedz
:) - 22.04.2021 / 17:42, *.plus.pl

@Kamień: Tak jest puchar jaka patera?? Kurde skąd się biorą tacy ludzie ze nie wiedzą co wręczają na koniec sezonu. Siedzą oglądają w tv komentuja na Facebooku a nawet meczu nie widzieli a na stadion to chodza lansować się i robić sweet focie w barwach naszego klubu. Teraz to połowa stadionu nie wie po co przychodzi na mecz nie znają starszych piosenek albo siedzą zamiast stać a najlepsze że na Żylecie szukają miejsc wg biletu i ubrani w kolorowe ubrania.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 22.04.2021 / 18:01, *.chello.pl

@:): w sedno !

odpowiedz
Rob - 22.04.2021 / 19:24, *.chello.pl

@Ja: paterą to w ryj zarobisz

odpowiedz
Student_L - 23.04.2021 / 07:17, *.play-internet.pl

@kornel: a do tego długi majowy weekend...

odpowiedz