Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: Dużo już w Legii przeżyłem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Czy jesteśmy na prostej drodze do mistrzostwa? Dużo już w Legii przeżyłem... Przed nami jeszcze cztery spotkania i każde z nich jest najważniejsze. Do każdego się przygotowujemy. Wiemy, o co gramy i jaki jest nasz cel. Zrobimy wszystko, żeby wygrać z Lechią w Gdańsku i jak najlepiej przygotować się do kolejnego spotkania - mówi przed niedzielnym meczem kapitan Legii Warszawa, Artur Jędrzejczyk.

- Z mojej perspektywy wygląda to tak, że Mateusz Hołownia miał długą przerwę w grze, dostał swoją szansę i dobrze ją wykorzystał. W meczu z Piastem zagrał poprawnie, a nie jest łatwo wrócić po przerwie i zagrać w tak trudnym meczu. Brawa dla niego, niech dalej robi swoje i daje z siebie maksa. Z kim najlepiej czuję się na boisku? Ze wszystkimi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
jezus - 27.04.2021 / 01:14, *.vectranet.pl

Chyba chciales powiedziec, duzo juz w Legii spier...lilem

odpowiedz
mareczek - 24.04.2021 / 08:51, *.vectranet.pl

Czasem może irytuje ale ja jednak widzę,że on bardzo dużo daje z siebie tej drużynie.Trzyma całą tą obronę.Robi błędy ale one wynikają z tego ,że czasem on chce aż za dobrze skasować ataki rywali:) Kasuje ataki razem z przeciwnikami i w sumie ok bo tak się teraz gra na świecie.Byle bez czerwonych kartek i co najważniejsze bez rzutów karnych.Bardzo pozytywna postać OGÓŁEM:)

odpowiedz
Michał - 23.04.2021 / 18:22, *.plus.pl

Ja też Artur dużo przeżyłem z LEGIĄ naszą LEGIĄ!!! Kibicując Jej 30 lat.Minęło jak jeden dzień.Jazda 4 mecze na pełnej i golimy wszystkich!!! Trzymajcie się zdrowo piłkarze i wszyscy pracownicy LEGII naszej LEGII!!! Pozdrawiam całą naszą LEGIĘ!.A teraz kiełbasy do góry i golimy Lechię Gdańsk!!!

odpowiedz
ss - 24.04.2021 / 06:38, *.play-internet.pl

@Michał: Takie bezkrytyczne apologetyzowanie klubu jest śmieszne, bezgraniczne identyfikowanie się z własnością faceta, który wyjechał z całą rodziną do USA w czasach reżimu bolszewickiego, raczej też...pozdrawiam

odpowiedz
Sss - 23.04.2021 / 14:33, *.t-mobile.pl

Za dużo!..... Za dużo też meczów ustawiłeś i za dużo baboli zrobiłeś.....

odpowiedz
BB8 - 23.04.2021 / 14:15, *.10.24

...i wystarczy!

odpowiedz
PND - 23.04.2021 / 12:08, *.94.134

Czas odejść, każdy wyskok do głowy to faul! Kazde dojscie do przeciwnika to odpychanie rękami, o ile nasi sędziowie nie zwracają na to często uwagi o tyle średnio rozgarnięty sędzia z Europy będzie gwizdał faul.

odpowiedz
SEBO(L) - 23.04.2021 / 12:40, *.centertel.pl

@PND: zgadzam się,ataki i podpórki łokciem,trzymanie rąk na plecach,odpychanie bez żadnej dyskrecji...od byłego kadrowicza trzeba wymagać więcej,niż to mimimum, na które uczulają już trenerzy juniorów.

odpowiedz
Hautausmaa - 23.04.2021 / 11:47, *.tpnet.pl

... a ile przepiłem! To hoho...

odpowiedz