fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Lechia 0-1 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa przeprowadzi stacja TVP Sport i Canal+ Premium. Początek meczu o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

LECHIA GDAŃSK - LEGIA WARSZAWA
1 4.75 X 3.72 2 1.85

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
banda frustratów a nie kibiców - 25.04.2021 / 19:45, *.plus.pl

Wchodzą tylko na forum by jątrzyć i hejtować zamiast się cieszyć i być dumny
Jaki koń jest każdy widzi ale jest to champion
Ja chodziłem na wszystkie mecze Legii w latach 80tych
wszystkich tytułów mistrzowskich było ( przez 60 lat) Legia zdobyła ??? 4! teraz 4 w ciągu ostatnich 5
Wtedy kazdy przychodzil i sie cieszyl ze kibicuje najlepszej drużynie w historii Polski (nie liczyło sie ilosc tytułów ale SERCE KIBICA)
teraz kazdy mecz to narzekanie
Boruc za gruby
Michniewicz u fryzjera
Jędza idiota
Pekhart farciarz
Ślisz niemota
itd
BRAWO WARSZAWSKA BRAĆ OBY TAK DALEJ

odpowiedz
Zlb - 27.04.2021 / 01:28, *.t-mobile.pl

@banda frustratów a nie kibiców ; BRAWO!!!CZAS NAJWYŻSZY PIĘTNOWAĆ TYCH PSEUDOKIBICOW????Dla mnie mogą grać w 4 lidze a i tak dla Nas KIBICÓW byli,są, i będą MISTRZAMI ŚWIATA!!!

odpowiedz
wawa3 - 25.04.2021 / 19:25, *.net.pl

Hej Legia mistrz !!!!

odpowiedz
to jest portal legionistów???? MAKABRA - 25.04.2021 / 19:24, *.plus.pl

słuchać hadko

odpowiedz
Farme(L) - 25.04.2021 / 19:23, *.virginm.net

Jakaś zmiana może???

odpowiedz
Popraw torbę Gajos - 25.04.2021 / 19:02, *.112.244

Gajos się po jajcach maca także może być groźnie

odpowiedz
fff - 25.04.2021 / 19:02, *.cyfrowypolsat.pl

Stal M. - Pogoń 1:0, ustawka pełną parą, kupują razem z Podbeskidziem

odpowiedz
Elquatro - 25.04.2021 / 19:01, *.chello.pl

Akurat skończyłem Cejrowskiego oglądać na dwójce, przełączylem i gol z karnego

odpowiedz
Karo - 25.04.2021 / 19:01, *.t-mobile.pl

Hahah .Wszyscy Bede mówić jaki Pehart kozak ale to sa karne albo jakieś slabe drużyny gdzie został nastrzelony w głowę..Bedzie placz z takim napastnikiem w Europie..

odpowiedz
Pehart - 25.04.2021 / 18:58, *.t-mobile.pl

Karny i Pehart
.hahaha kabaret..Nie no z karnych tylko albo jak go nastrzela..

odpowiedz
Pawel - 25.04.2021 / 18:53, *.mm.pl

A Widzieliście jak chwile przed sam na sam Zwolińskiego Mladenovic ładnie odstawił noge?
Minimaliści. Doczłapiemy do tego mistrzostwa slabością innych niestety

odpowiedz
Farme(L) - 25.04.2021 / 19:11, *.virginm.net

@Pawel: cwana prowokacja...
Spadaj na stronę Lechii...
Sieć mm.. i jej zasięg mówi wszystko...

odpowiedz
Pawel - 25.04.2021 / 19:23, *.mm.pl

@Farme(L):
Stary co Ty do mnie masz? Piszę jak jest. Obejrzyj powtórkę. Zobacz jak śledź jedzie na wślizgu a Mladen cofa noge. Myślisz że Legioniści totylko w Wawie? Mamy ich chwalić za to tylko ze są na boisku? A potem w pucharach będzie wstyd.

odpowiedz
Farme(L) - 25.04.2021 / 19:33, *.virginm.net

@Pawel: myśle, że w całej Polsce Legioniści są.. choć w Gdańsku barwy kolorystycznie nie zwyciężone, to w Mławie serce po Legijnej właściwej stronie:)
Mistrz Mistrz Legia Mistrz!!!

odpowiedz
Pawel - 25.04.2021 / 19:37, *.mm.pl

@Farme(L):
No i właśnie bez spiny Legia Mistrz!!!

odpowiedz
Farme(L) - 25.04.2021 / 18:52, *.virginm.net

Co tam się od Janiepawla??!!!

odpowiedz
Syn trenera - 25.04.2021 / 18:51, *.vectranet.pl

Tato znów Kałmanawardze wpuściłeś... Gramy w 10 a właściwie w 9 bo Slisza nie liczę... O już są efekty 2 setki dla Lechii.. Słupek i sam na sam.. Brawo Artur.. Muci i Jaszur na boisko..

odpowiedz
atmosferic - 25.04.2021 / 18:50, *.orange.pl

Mioduski niech nie uwzglednia w budzecie pieniedzy z pucharow 4 mecze 1 gol... wiadomo co bedzie w tych pucharach - sheriff dudelange czy dundalk wystarczy na tego "trenera". Tych lokalnych frajerow to powinni klepac po 5-0 zeby myslec o pucharach.

odpowiedz
Syn trenera - 25.04.2021 / 18:57, *.vectranet.pl

@atmosferic: 100%racja, wszyscy sikają po nogach ze Mistrz Polski. Nasza liga jest buraczana i coraz słabsza. Wszystko zweryfikują puchary.. Oby był karny..

odpowiedz
singspiel - 25.04.2021 / 19:33, *.centertel.pl

@atmosferic: jeśli tak jak z Dundalk, to w porządku

odpowiedz
Pusia - 25.04.2021 / 18:43, *.vectranet.pl

Kiszony to V kolumna

odpowiedz
Czesław Michniewicz - 25.04.2021 / 18:42, *.114.236

Widzę łobuzy wszystko co wpisujecie, mniej marudzenia jak stara baba, a więcej dopingu przed telewizorami!
PS. Zaraz zarządzam zmiany

odpowiedz
Władeczek - 25.04.2021 / 18:54, *.221.28

@Czesław Michniewicz: Trenerze, tylko odważnie proszę, Gwila do napadu, Muci i Jasiurbejew też na plac! Bo na razie zęby bolą i maciora na wykończeniu! Mocno Legia!

odpowiedz
Farme(L) - 25.04.2021 / 19:01, *.virginm.net

@Władeczek: ktoś się podszywa :) faken

odpowiedz
OIF - 25.04.2021 / 18:32, *.orange.pl

Rudy z 711 się dogadali bo Pogoń przegrała więc nie zrobią sobie krzywdy i będzie remis

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.04.2021 / 18:21, *.centertel.pl

W 2 polowie bedzie brameczka. Lopes pyknie.

odpowiedz
dino - 25.04.2021 / 18:27, *.vtelecom.pl

@Leśny Dziadek:
Dziadku ja obstawiam remis

odpowiedz
Farme(L) - 25.04.2021 / 18:29, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: Niech puknie kto chce, byle by pyknął... Do boju Legio...
Po zwycięstwo...
Po Mistrzostwo...
Legio Mocno!!!

odpowiedz
mareczek - 25.04.2021 / 18:21, *.vectranet.pl

Szykuje się kolejne smutne 0:0.Dziwi mnie taktyka Lechii.Aż tak bardzo zależy im na tym 1 punkcie? Może gra się trochę otworzy w 2 połowie i Legia coś strzeli.Oby

odpowiedz
Wolfik - 25.04.2021 / 18:20, *.mm.pl

Zamknięty mecz. Lechia nastawiona na obronę remisu. Jeśli nie przyspieszymy gry zakończy się na 0:0.

odpowiedz
Darek - 25.04.2021 / 18:19, *.t-ipconnect.de

Za wiele to tu się nie dzieje.Jeden celny strzał.

odpowiedz
Pawel - 25.04.2021 / 17:51, *.mm.pl

A pan gwiazdka Kapustka to na dla Lechii gra. Zaraz Ślisz z Martinsem po jego stratach kartki wyłapią.

odpowiedz
Farme(L) - 25.04.2021 / 18:07, *.virginm.net

@Pawel: Chyba Slisz? Ślisz Ślisz i nie doŚLISZ... Bosze nauczcie się chociaż nazwisk zawodników...

odpowiedz
Pawel - 25.04.2021 / 18:14, *.mm.pl

@Farme(L):
Serio bedziesz czepiał sie literówek a nie oceny kopaczy. Byle się czegoś czepić.

odpowiedz
Farme(L) - 25.04.2021 / 18:17, *.virginm.net

@Pawel: fakt nie jest dziś gwiazdką :)

odpowiedz
Pawel - 25.04.2021 / 18:19, *.mm.pl

@Farme(L):
No:)

odpowiedz
Farme(L) - 25.04.2021 / 18:19, *.virginm.net

@Pawel: więc idąc dalej Luqi też nie jest super... mieć należy nadzieję, że po przerwie będzie lepiej, jak na razie autobus, ale trzeba nauczyć się grać w takich sytuacjach...

odpowiedz
Jerry - 25.04.2021 / 18:42, *.com.pl

@Pawel: Gdyby to nie było takie ważne, to wszyscy mówiliby do Ciebie Patafianie, zamiast Pawle.

odpowiedz
Pawel - 25.04.2021 / 17:46, *.mm.pl

Wynik Pogoni znają co coś czuję będą pykali na remisik żeby się za bardzo nie zmęczyć. Na razie nudy straszne.

odpowiedz
Whittle - 25.04.2021 / 18:02, *.chello.pl

@Pawel:
być może się umówili (tak jak wcześniej ze Skorżą i Probierzem)
żeby krzywdy sobie nie zrobić (przecież to wszystko kumple)

odpowiedz
Przemko - 25.04.2021 / 17:25, *.vectranet.pl

Hej Legio gramy o Mistrza!!!

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 25.04.2021 / 17:13, *.jmdi.pl

Patrzcie jak legia oddaje dzisiaj pkt lechii

odpowiedz
AAA - 25.04.2021 / 17:07, *.play-internet.pl

Do Wwa:umiesz liczyć?

odpowiedz
Wiem co mówię - 25.04.2021 / 17:07, *.chello.pl

Stokowiec powiedział że 4 miejsce dam im prawo do gry w kwalifikacjach LE

odpowiedz
Wwa - 25.04.2021 / 17:03, *.centertel.pl

Mistrza mozemy dzis przyklepac

odpowiedz
L L L - 25.04.2021 / 17:04, *.centertel.pl

@Wwa:nie możemy, bo raków ma zaległy mecz

odpowiedz
K - 25.04.2021 / 17:05, *.centertel.pl

Jeszcze niestety nie. Raków ma zaległy mecz.

odpowiedz
Wwa - 25.04.2021 / 17:08, *.centertel.pl

@K: fakt ale bedzie bal za tydzien

odpowiedz
:) - 25.04.2021 / 17:13, *.chello.pl

@Wwa: lol

odpowiedz