Walerian Gwilia, Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz: Pomogliśmy dziś szczęściu

Redakcja, źródło: TVP Sport

Bartosz Slisz: Na początku drugiej połowy ciężko nam się biegało, bo śnieg sypał nam w oczy i ciężko było cokolwiek zobaczyć na boisku. Na szczęście szybko przestało i mogliśmy znowu grać w piłkę. Cieszę się, że dzisiaj wychodziły mi przerzuty. Znam swoje atuty i mocne strony i chcę je wykorzystywać w każdym meczu. Szczęściu trzeba pomóc i my dziś pomogliśmy. Ciężko pracowaliśmy i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Lechia też miała swoje, na szczęście ich nie wykorzystała. Podobnie było w środę w meczu z Piastem. Byliśmy lepsi o jedną bramkę i to my cieszymy się ze zwycięstwa. Myślę, że nadal gramy ładną dla oka piłkę i fajnie się ogląda nasz futbol. Cieszy też czwarty z rzędu mecz na 0 z tyłu, bo nie każda część sezonu tak wyglądała. Stwarzamy sobie sytuacje, tylko ich nie wykorzystujemy. Musimy poprawić skuteczność. Mam nadzieję, że za tydzień będziemy świętowali mistrzostwo.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 26.04.2021 / 08:05, *.landirenzo.pl

To był rzeczywiście Jego mecz . Brawo !

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.04.2021 / 05:53, *.chello.pl

Brawo Bartek! Ten mecz był twój! Najlepszy gracz na placu.

odpowiedz
VictorioEmporio84 - 25.04.2021 / 21:55, *.cyfrowypolsat.pl

Czemu wy się ku.....A czepiacie czy to jest ważne w jaki stylu ważne że są 3 punkty przypomnijcie sobie lata wstecz jak Legia przegrywala MISTRZA
Baranki jedne

odpowiedz
Ju(L)ius - 26.04.2021 / 06:02, *.vectranet.pl

@VictorioEmporio84: A tego się czepiamy, że zdobycie mistrza to przygrywka do pucharów, a tam z taką grą to może z jedną rundę przejdziemy... To wy się nie czepiacie, chwalicie dzisiaj Pekharta czy Mladena po słabej grze, a później opieprzacie ich jak zagrają w pucharach tak samo, a przegrywają..... Już widzę te oceny dla Pekharta koło 5.0, bo strzelił gola z karnego...

odpowiedz
Rondel - 26.04.2021 / 13:37, *.170.173

@VictorioEmporio84: widać że jesteś minimalistą baranku, skoro ich cieszy tak marny styl to rozumiem że ze zrozumieniem przyjmiesz na klatę jak pogonią nas w pucharach kolejni pasterze, jeśli nie wymagają od siebie więcej to nie jest to dobry prognostyk na przyszłość.

odpowiedz
Rondel - 25.04.2021 / 20:51, *.centertel.pl

O kurde serio to powiedział? "Myślę, że nadal gramy ładną dla oka piłkę i fajnie się ogląda nasz futbol." :D :D :D haha

odpowiedz
Ju(L)ius - 26.04.2021 / 06:21, *.vectranet.pl

@Rondel: Właśnie widać jak oni nie mają kontaktu z rzeczywistością... Obejrzał by taki czasem mecz od deski do deski, to ciekawe co by gadał....

odpowiedz
jasiek - 25.04.2021 / 20:33, *.play-internet.pl

Kolejny mecz, w którym Kapustka nic nie wniósł do gry. Po zmianach dużo lepiej

odpowiedz