Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Gdańsku przyznaliście Arturowi Borucowi. Występ bramkarza oceniliście na 4,8 w skali 1-6. Najniższa ocena trafiła do Mateusza Hołowni - 2,9.



W sumie oceniało 839 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,8.

Boruc 4,8
Slisz 4,5
Luquinhas 4,3
Pekhart 4,0
Juranović 4,0
Rafael Lopes 4,0
Jędrzejczyk 3,9
Wieteska 3,6
Andre Martins 3,6
Mladenović 3,6
Kapustka 3,3
Gwilia 3,2
Wszołek 3,1
Hołownia 2,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
olew - 27.04.2021 / 21:27, *.vectranet.pl

Świetny Boruc, reszta porządnie, no Ślisz b.dobry, Legia rozgniata nasza ligę ....

odpowiedz
bronek49 - 27.04.2021 / 18:20, *.chello.pl

ale ci spece od piłki ciągną Boruca za uszy najwyższe noty pytam się za co i dlaczego taki Gwilia i Wszołek dostali wyższe noty od Hołowni ,

odpowiedz
J. - 27.04.2021 / 18:48, *.play-internet.pl

@bronek49: mecz oglądałeś? Czy pamięć masz słaba? Bo chyba nie pamiętasz o 2 sytuacjach sam na sam gdzie obrona zaspała a Boruc to uratowal

odpowiedz
Arek - 27.04.2021 / 19:27, *.tpnet.pl

@bronek49: następnym razem musisz oglądać na trzeźwo. Bo jak się nachlasz głupoty wypisujesz. Jak Ty nie wiesz za co Boruc dostał najwyższą notę, no to cóż? Powtórkę gdzieś obejrzyj, to może się dowiesz.

odpowiedz
Hugon - 27.04.2021 / 23:25, *.vectranet.pl

@J.: Ja oglądałem i widziałem jak napastnik lechi ze spalonego gonił piłkę po to żeby się przebiec ,bo widział że jest na spalonym .Gdyby nie był na spalonym to gruby wyciągał by piłkę z siatki.Gruby miał tylko jedną dobrą interwencję wykop nogą przy wslizgu.A pokazał kunszt przy strzale Pajkszało stojąc 2 metry od krótkiego rogu i piłka uderzyła w słupek,żeby sza w światło bramki to gol,taki to asior ten gruby ciągnięty za uszy przez dziennikarzy i super komentatorów w C+.wstyd żeby taki kaleka bronił bramki LEGII.

odpowiedz
Marcus - 27.04.2021 / 23:30, *.vectranet.pl

@Hugon: puknij sie w głowę lechisto. Nie masz pojęcie o piłce nożnej to sie nie wypowiadaj, bo sie pogrążasz. A i nie rozmnażaj sie, prosimy ;)

odpowiedz
Kibol78 - 28.04.2021 / 10:34, *.chello.pl

@Hugon: Gruby? widzę że masz kompleks na tym punkcie :))
Artur to jedyny zawodnik w Legii grający na poziomie europejskim. Fakt że noty za ten mecz bardziej z sympatii ale Artek trzyma poziom jak nikt inny.
Legia z Arturem ma tylko szansę na awans to fazy grupowej LE lub LM

odpowiedz
Marce(L) - 28.04.2021 / 11:48, *.lsas.aero

@bronek49:
...jak zaczniesz oglądać mecze Legii i to na trzeźwo to zrozumiesz ...
PS. I przydałoby się abyś trochę grał w piłkę żeby pojąć chociaż podstawowe zasady tej gry...

odpowiedz
Bie(L)any - 28.04.2021 / 12:00, *.lsas.aero

@Hugon:
..... ale ty jesteś ciemny, widziałeś kiedyś żeby w meczu o punkty po mniej więcej godzinie gry zawodnik wiedząc że jest na spalonym biegł na całej szybkości żeby się tylko przebiec ???
... prawdziwy ekspert od piłki i dietetyki :)))

odpowiedz
Biała Siła - 27.04.2021 / 17:03, *.t-mobile.pl

Pan Boruc nr1,

odpowiedz
Tym - 27.04.2021 / 15:15, *.centertel.pl

Wreszcie jest ktoś kto potrafi opierdzielic nasze gwiazdy brawo Artur

odpowiedz
Do tych co jadą po Arturze - 27.04.2021 / 14:35, *.tpnet.pl

czy to ten za gruby i za stary Artur po raz kolejny uratował nam 3 punkty? Widać jacy z was znawcy...

odpowiedz
(L) - 27.04.2021 / 13:01, *.ilabs.pl

@obcy

Byłem na debiucie Artura w Szczecinie w 2002. Potem byłem na debiutem na Ł3. Mecz z Wisłą i wygrana po golu Karwana...
Nie jestem jego przesmiewca. Ale jest gruby i stary :) jak na bramkarza
I ma mega charyzmę

odpowiedz
Legiunia - 27.04.2021 / 15:01, *.centertel.pl

Ty widziałeś się w lusterku
Gdzie ty widziś starego i grubego Artura
To.że.skończył 40 lat, to nie oznacza ,że jest słaby,jak narazie podliczyć wszystkie interwencję.,to jest jednym z najlepszych Bramkarzy w Ekstraklasie,a nawet niewiem czy nie najlepszym.

odpowiedz
Obcy - 27.04.2021 / 12:48, *.t-mobile.pl

Niech się wypowiedzą prześmiewcy Boruca. Że gruby,że stary. Ale gość ma charyzmę i
charakter,,którego większość może mu pozazdrościć. Tyle w temacie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.04.2021 / 13:23, *.chello.pl

@Obcy: Boruc to silny punkt dzisiejszej Legii. Ale należy pomyśleć o kimś takim, jak nie przymierzając, Strączek ze Stali Mielec. Dzieciak ma refleks i sprężyny w nogach. Gdy dołoży do tego doświadczenie, będzie najlepszym polskim bramkarzem.

odpowiedz
Lupus - 27.04.2021 / 14:16, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: Może jak Stal spadnie będzie szansa rozmowy na ten temat

odpowiedz