Rafał Krajewski z lewej
REKLAMA

Zapasy

Porażka Krajewskiego w walce o ćwierćfinał ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Niestety zapaśnik Legii Warszawa, Rafał Krajewski bardzo szybko zakończył udział w Mistrzostwach Europy w stylu klasycznym, które odbywają się na warszawskim Torwarze. Legionista w 1/8 finału kategorii wagowej -130 kilogramów mierzył się z Niemcem, Eduardem Poppem i przegrał walkę 3:4. Po pierwszej rundzie Popp prowadził 1:0. Niemiec pewnie wygrał również walkę ćwierćfinałową z Chorwatem, Marko Kosceviciem (6:0) i jest już w strefie medalowej.

Z Kosceviciem niedawno mierzył się Krajewski na międzynarodowych zawodach kwalifikacyjnych do IO i wygrał wówczas walkę z Chorwatem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.