fot. Woytek / Legionisci.com

ME: Mecze Polski w Sankt Petersburgu i Sewilli

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Komitet Wykonawczy UEFA ogłosił ostateczną listę miast, które będą gościć mecze finałów mistrzostw Europy w czerwcu i lipcu. Po rezygnacji Bilbao i odebraniu organizacji spotkań Dublinowi, mecze grupowe reprezentacji Polski zostaną rozegrane w Sankt Petersburgu i Sewilli - poinformował wiceprezydent UEFA Zbigniew Boniek. Oba miasta nie były w stanie zagwarantować obecności kibiców na stadionach, czego wymagała UEFA.

Mecze reprezentacji Polski:
14 czerwca, 18:00 - Sankt Petersburg - Polska - Słowacja
19 czerwca, 21:00 - Sewilla - Hiszpania - Polska
23 czerwca, 18:00 - Sankt Petersburg - Szwecja - Polska

Zadeklarowana liczba dostępnych miejsc dla kibiców:
- Budapeszt - 100% pojemności
- Baku, Sankt Petersburg - 50%
- Amsterdam, Bukareszt, Glasgow, Kopenhaga, Rzym, Sewilla - 25-33%
- Londyn - 25% w fazie grupowej i 1/8 finału
- Monachium - 22% (14 500 widzów)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
OLaf - 24.04.2021 / 11:38, *.tpnet.pl

Ale lokalizacje załatwił rudy oszust z PZPNu, oba te miasta dzieli 4100km, rudy musiał to z Miodkiem chyba konsultować

odpowiedz
v2017 - 24.04.2021 / 04:20, *.3s.pl

No to teraz co ja mam zrobić z biletami? ????

odpowiedz
Trec - 24.04.2021 / 06:49, *.chello.pl

@v2017: W toalecie możesz użyć

odpowiedz
G79 - 24.04.2021 / 09:47, *.47.181

@v2017: Oddaj mi . Z chęcią polecę do Petersburga

odpowiedz
CULT CULT CULT - 24.04.2021 / 17:00, *.amazonaws.com

@G79: EKIPE Z UK OGRAĆ I LECIEĆ RAZEM!

odpowiedz
(L) uz - 24.04.2021 / 00:39, *.inetia.pl

No to sytuacja jasna - jak w pierwszym meczu ze Słowacją w Rosji damy plamę , to mistrzostwa pozamiatane. Pozostanie im tylko zwiedzanie obu miast , zresztą oba ładne.
W Sewilli z Hiszpanią nie ma siły żebyśmy coś ugrali , tam w czerwcu będzie ze 35 stopni w cieniu, kiedyś na przełomie stycznia i lutego spotkało mnie tam 27-29, w końcu na rzut beretem od Afryki. Dla Hiszpanów będzie temp. do przeżycia, ale nasze orły w takim upale nie mają szans. Szkoda tej zmiany z poprzednich lokalizacji.

odpowiedz
Yeti - 23.04.2021 / 20:44, *.vectranet.pl

No to słabo, że zagramy u kacapów...

odpowiedz
Wolfik - 23.04.2021 / 21:29, *.mm.pl

@Yeti: To samo pomyślałem.

odpowiedz
Kibic (L) - 23.04.2021 / 20:05, *.centertel.pl

I co z tego. Nie tylko oni będą w takiej sytuacji, więc po co beczeć.

odpowiedz
Zdzicho - 23.04.2021 / 18:23, *.tpnet.pl

A nasz ośrodek gdzie? Nadal w Dublinie?

odpowiedz
reklama kaszlu - 23.04.2021 / 18:34, *.t-mobile.pl

@Zdzicho : Sopot, treningi na Lechii.

odpowiedz
Rob - 24.04.2021 / 06:52, *.chello.pl

@Zdzicho : na obiektach Izolatora Boguchwała

odpowiedz
ding - 23.04.2021 / 17:44, *.chello.pl

St. Petersburg -> Sewilla -> St. Petersburg

To to tyleśmy awans widzieli...

odpowiedz
WETERAN - 23.04.2021 / 17:41, *.chello.pl

Ktoś kto funduje ekipom takie podróże powinien natychmiast skoczyć do basenu bez wody na głowę.

odpowiedz