Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart: Nie chciałbym zostać mistrzem przed telewizorem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Tomas Pekhart: W Gdańsku zawsze nam się gra ciężko, ale udało nam się wywieźć stąd 3 punkty. Warunki pogodowe były ekstremalne - śnieg w połowie kwietnia to szaleństwo. W drugiej połowie zaczęliśmy grać lepiej, zmieniliśmy system, zaczęliśmy kontrolować grę. Obie drużyny miały swoje sytuacje, ale wygraliśmy 1-0. Nie jest ważny styl, bo jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia naszego celu. Większość zespołów przeciwko nam gra takim samym systemem i to jest dla nas trudne, bo oni wiedzą, jak my gramy. Z tego powodu mamy drugi system gry i możemy je zmieniać w trakcie meczu. Mamy do tego odpowiednich wykonawców. Artur Boruc jest niesamowity, świetnie broni. To nie jest łatwe, bo są takie mecze, kiedy nie ma kontaktu z piłką przez 60-70 minut, a potem doskonale broni.
Jestem dumny, że mogę grać w tym zespole.

Nie chciałbym zostać mistrzem przed telewizorem i myślę, że moi koledzy z zespołu też nie. Mam więc nadzieję, że Raków wygra i zostaniemy mistrzem w przyszły weekend na boisku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 28.04.2021 / 07:42, *.play-internet.pl

A gdzie NIE gra sie Wam ciezko????

odpowiedz
Korek - 27.04.2021 / 23:41, *.chello.pl

Generalnie rozumiem Ciebie, tylko że my kibice - w dobie covidu - jesteśmy skazania na TV. Jednak nikt średnio inteligentny nie będzie marudziła, jak tak się stanie.
Życzę kolejnego soczystego trafienia, tak dla mistrzowskiego przytupu.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 28.04.2021 / 07:47, *.play-internet.pl

@Korek: doba to trwa 24h, wiec mowisz o czyms irracjinalnym, Co dales sobie wmowic raczej....

odpowiedz
Robert Szenfeld - 27.04.2021 / 13:46, *.landirenzo.pl

A dla mnie im wcześniej tym lepej .. a potem wpuścić trochę młodych i bezkarnie eksperymentować

odpowiedz
Zlb l - 27.04.2021 / 00:03, *.play-internet.pl

Pamiętam jak NIKT niw wierzył, lub w Naszym stylu (PRZYNAJMIEJ W STYLU TEGO FORUM,GDZIE SAMI ZNAAAFCY KOCHAJĄCY LEGIE) wierzyć panie Tomku w Pana wierzyć nie chciał. I był placz ze lipa snajper,ze tylko na pana jest grane(LAGA ZE SKRZYDLA) itd...teraz każdy ZNAFFFCA powinien mieć deczko honoru mówiąc PRZEPRASZAM, jest pan MISTRZ ,jak NASZA LEGIUNIA!!!ROZERWAŁ PAN TE LIGĘ W DOBRY MAK!!!!AMEN.

odpowiedz
MIECZYSŁAW - 26.04.2021 / 12:47, *.com.pl

LEGIA MISTRZ 2020/2021 WYWALCZONY W DOBRYM STYLU , ABY ROZGRYWKACH LIGI EUROPY BYŁO LEPIEJ.

odpowiedz
atmosferic - 26.04.2021 / 12:11, *.orange.pl

Dla pilkarza moze ma to znaczenie - dla kibicow im szybciej tym lepiej.
Przypominam ze Leicester zostalo mistrzem przed telewizorem i nikt im nie wmowi ze nie zasluzyli. To nie ma znaczenia. Liczy sie tytul.

odpowiedz
Super Samiec - 26.04.2021 / 18:01, *.net.pl

@atmosferic: ale dla Pekharta ma i zaden to problem dla nas kibiców
rozumie go doskonale bo to sa wieksze emocje dla piłkarza i takie mecze pamieta sie w uj bardziej niz przy kawie z żona w domu z komentujacym Mielcarskim w Canal plusie :)

odpowiedz
OSA(L) - 26.04.2021 / 23:46, *.15.207

@Super Samiec : ..no właśnie...ten Mielcarski :) :) :) albo wyłączam dźwięk albo minimalnie lepszy komentarz na TVP Sport jeśli transmitują :)

odpowiedz
Zlb - 27.04.2021 / 00:07, *.play-internet.pl

@atmosferic: Teraz cala Polska będzie płakała że Legia to, Legia tamto..
A MY tą ligę poprostu zjedliśmy i wysralismy MISTRZA POLSKI HAHAHA
LEGIA MISTRZ CHLOPKI MAŁOROLNE!!!!

odpowiedz
*****. ** - 26.04.2021 / 05:45, *.d1-online.com

Fajnie by było jakby został na dłużej.

odpowiedz
reklama kaszlu - 26.04.2021 / 12:15, *.t-mobile.pl

@*****. **: -*_ - gwiazdka ci odpadła

odpowiedz
ROSOMAK - 26.04.2021 / 22:52, *.chello.pl

@reklama kaszlu: i co z tym zrobisz

odpowiedz
Matt - 26.04.2021 / 00:05, *.tpnet.pl

To jest facet z klasą.

odpowiedz
Kolko - 25.04.2021 / 23:40, *.chello.pl

Ja tam wolę już w środę być pewny mistrza.. Za dużo stresu to kosztuje :D Tym bardziej, że dzięki temu może nowi zawodnicy by dostali więcej minut co może być bardzo ważne dla przyszłego sezonu.

odpowiedz
Bie(L)any - 25.04.2021 / 22:36, *.vectranet.pl

... a mi to wszystko jedno oby tylko jak zdobędą Nasi mistrzostwo w środę , to w sobotę Legia na skisłą i tak wyszła w najmocniejszym składzie... no i oczywiście szpaler sadloka i spółki dla Mistrzów Polski (L) ????????

odpowiedz
Jano - 25.04.2021 / 23:14, *.orange.pl

@Bie(L)any : co ty Wisła szpaler?? Po Amice to najbardziej zakompleksiona wobec Legii drużyna a po drugie to w Krk by im pokazali szpaler, z maczet :)

odpowiedz
Wolfik - 26.04.2021 / 12:23, *.mm.pl

@Jano: Albo wideł....

odpowiedz
Filip - 25.04.2021 / 22:25, *.111.202

Ciekawe 3 kolejki w ekstraklapie. Na koniec mecz o 2 miejsce Pogon z Rakowem. Wisla z Cracovia kto wyzej w tabeli. No i na koniec ale to juz raczej przesadzone Warta Poznan mistrzem Wielkopolski

odpowiedz
KN - 25.04.2021 / 23:47, *.inetia.pl

@Filip: No i oczywiście kto o utrzymanie. Stal czy PBB.

odpowiedz
Yeti - 25.04.2021 / 21:53, *.vectranet.pl

Raków gra ze Stalą w najbliższą środę czy dopiero 5 maja???

odpowiedz
Filip - 25.04.2021 / 22:19, *.111.202

@Yeti: chyba gra ze Stala Stalowa Wola albo Stala Rzeszow. Nie pamietam. Sprawdz w necie

odpowiedz
xteedy - 25.04.2021 / 22:20, *.chello.pl

@Yeti: ze stalą 5/5 zaległy, 28/04 awansem z jagą, w weekend mają finał PP - myślałem ze trochę interesujesz się piłką :)

odpowiedz
VictorioEmporio84 - 25.04.2021 / 21:42, *.cyfrowypolsat.pl

Artur Boruc Artur Boruc Artur Boruc. I tylko Legia Legia Warszawa

odpowiedz
CWKSiak - 25.04.2021 / 21:35, *.icpnet.pl

Szkoda Tomas, ze Twoje bramki w obecnym sezonie nie były okraszone odpowiednią radością kibiców warszawskiej Legii, byłyby to jeszcze piękniejsze momenty dla obu stron.

odpowiedz
mexx - 25.04.2021 / 21:27, *.chello.pl

Co on pie...oli w tym ostatnim zdaniu? Chyba Raków przegra... :)
Albo on nie kuma polskiego, albo redakcja czeskiego :D

odpowiedz
Ka - 25.04.2021 / 21:39, *.chello.pl

@mexx: nie zrozumiałeś go. Chce by Raków wygrał swój mecz w środę. Bo jeśli Raków ten mecz przegra, to Legioniści zdobędą tytuł siedząc tego dnia w domach (bo swój mecz grają 3 dni później) .
A Pekhart chce poczuć zwycięstwo po końcowym gwizdku z Wisłą w sobotę

odpowiedz
[L] - 25.04.2021 / 21:40, *.elartnet.pl

@mexx: To ty nie kumasz, chodzi mu o to, ze Raków wygra a Legia jednocześnie zdobędzie punkty na boisku.

odpowiedz
CWKSiak - 25.04.2021 / 21:41, *.icpnet.pl

@mexx:
Uporządkuj bałagan na strychu zanim napiszesz...

odpowiedz
Graba80 - 25.04.2021 / 21:42, *.75.251

@mexx: czego nie rozumiesz? Niech Raków wygra to wtedy my zdobędziemy tytuł podczas meczu , a nie w środę, w przypadku gdyby Raków nie wygrał...

odpowiedz
xteedy - 25.04.2021 / 21:46, *.chello.pl

@mexx:
spieszę z pomocą ; Jak Raków przegra lub zremisuje z Jagą to oglądając spotkanie w tv mamy mistrza, a jak wygra to wszelkie formalności powinny być dopięte w sobotę będąc na murawie, tak to kumam :)

odpowiedz
singspiel - 25.04.2021 / 22:15, *.centertel.pl

@mexx: to logiczna wypowiedź. chce zostać mistrzem Polski po wygranej nad Wisłą

odpowiedz
Pepik - 25.04.2021 / 22:36, *.elartnet.pl

@mexx: To ty nie kumasz czeskiego

odpowiedz
Pepe - 25.04.2021 / 22:41, *.chello.pl

@mexx:
Obstawiam, że to Ty nie znasz terminarza.

odpowiedz
- 25.04.2021 / 23:11, *.centertel.pl

@[L]: gimbaza się jeszcze pouczy. I idziemy na starówkę

odpowiedz
ben - 25.04.2021 / 21:26, *.inetia.pl

Jeszcze kilka bramek Tomas ! Brawo za dochodzenie do pozycji i przebiegnięte kilometry jako pierwszy obrońca. Co do skuteczności to i Messi jej niema na 100%.

odpowiedz
Art - 25.04.2021 / 21:24, *.t-mobile.pl

Boruc klasa

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 25.04.2021 / 22:18, *.centertel.pl

@Art: 0 słownie zero celnych strzałów Lechii w tym meczu ;-)

odpowiedz
M3 - 26.04.2021 / 07:48, *.jmdi.pl

@vadisodjidjiaofoe:

odpowiedz
eLo - 25.04.2021 / 21:17, *.chello.pl

Ja nie mam nic przeciwko temu żeby świętować w środę..:)

odpowiedz
T_T - 25.04.2021 / 22:49, *.17.129

@eLo: dziecko jest dziecko, wypić zawsze można :)

odpowiedz
Demokrata - 25.04.2021 / 22:52, *.elartnet.pl

@eLo: To wolny kraj, nie mam nic przeciwko temu, ale Tomasz ma inne życzenie i jemu też wolno. Pozdro

odpowiedz