Dusan Kuciak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kuciak: Brakuje nam skuteczności

Wiśnia, źródło: TVP Sport

- Przegraliśmy mecz, chociaż Legia nie miała dzisiaj wielu klarownych sytuacji. Uważam, że oni są na pierwszym miejscu dlatego, iż potrafią wykorzystać szanse, które im się nadarzają. My natomiast nie potrafimy zamienić swoich sytuacji na gola. Jeżeli to poprawimy, to możemy potem punktować w takich meczach jak dzisiaj - powiedział po meczu z Legią Dusan Kuciak.

- Pekhart to świetny i bramkostrzelny napastnik, a rzut karny to zawsze przewaga strzelającego. Próbowałem zrobić jak najwięcej przy tej jedenastce. Byłem nastawiony na mocny strzał w środek, ale Pekahrt mnie oszukał i dlatego też to Legia cieszy się dzisiaj z wygranej.

- W pierwszej fazie meczu broniliśmy trzema obrońcami, ale kiedy Legia rozpędzała się w ataku, to nasi wahadłowi musieli się cofnąć i wtedy graliśmy piątką z tyłu. Nie zagraliśmy dzisiaj źle, ale nie mamy skuteczności z przodu. Mimo wszystko nasza gra w defensywie wyglądała w porządku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Bródno - 26.04.2021 / 18:41, *.chello.pl

Nigdy go nie lubiłem

odpowiedz
L - 26.04.2021 / 19:57, *.tpnet.pl

@Bródno : Może i nie jest Legionistą ale przynajmniej ma charakter żeby mówić co myśli. Rozumiem ze wolisz takich co wszystko pod publiczke gadają...

odpowiedz
Bródno - 27.04.2021 / 20:42, *.chello.pl

@L: mam w dupie co on gada ..

odpowiedz
Andreas - 26.04.2021 / 08:17, *.play-internet.pl

A co ma powiedzieć Legia 4 mecze i tylko 2 bramki. Bardzo słabo jak na mistrza Polski. Z Piastem zagraliśmy na 2 napastników i było ok , wczoraj wróciliśmy do dawnego ustawienia i 1 połowa słabo.

odpowiedz
Cieciu Kuciak - 25.04.2021 / 22:51, *.psychz.net

Kuciak cieciu, na zawsze będziesz na Legii dojezdzany

odpowiedz
VictorioEmporio84 - 25.04.2021 / 21:59, *.cyfrowypolsat.pl

Kuciak A coś o LEGII miło to nic.Ja wiem kiedyś czytałem z Tobą wywiad i powiedziałeś że nigdy nie byłeś Legionista. Szkoda bo lubię Cię trochę

odpowiedz
Ja - 26.04.2021 / 01:35, *.vectranet.pl

@VictorioEmporio84:

Dobrze się tam czułem, ale nigdy nie byłem legionistą. Tak mogą myśleć o sobie wychowankowie. Ja jestem obcokrajowcem.

odpowiedz
xman - 25.04.2021 / 21:59, *.play-internet.pl

Pekhard go oszukał... A taki był piękny amerykański, szkoda :)

odpowiedz
Myś[L]iciel - 25.04.2021 / 22:39, *.elartnet.pl

@xman: Pekhard, Pekhard.... kto to taki? Milion USD ci dam, jak udzielisz mi prawidłowej odpowiedzi. Bez kitu.

odpowiedz
Luk - 25.04.2021 / 22:51, *.eurotel.cz

@xman: Pekhart. Ty chyba z konwiktorskiej ze nawet nie umiesz najlepszego strzelca L poprawnie napisac????

odpowiedz
Matigol - 25.04.2021 / 23:03, *.orange.pl

@Myś[L]iciel: A z kitem?

odpowiedz
"Znafca-Psześmiefca" - 25.04.2021 / 23:10, *.elartnet.pl

@xman: Czytam, słucham, oglądam ile to "meczy" rozegrał ten, czy tamten. Gdybym był łatwowierny, to uwierzyłbym, że w "Czterech pancernych" grał Maciej Gajos, nie Janusz. Nie wiem, kogo oszukał Pekhard, może ty mi podpowiesz? Takiego w Legii nie ma, tak samo, jak Lopeza. Niedawno w Canal + nawijali o jakimś Lucjuszu, który był jedynym polskim piłkarzem w zespole Cracovii w ich ostatnim meczu. Prawda jest taka, że nigdy nikt taki przy Kałuży nie grał. Gra natomiast Sylwester Lusiusz. W Legii występuje czasem Muci, nie Muczi. Tym pseudoznawcom z telewizji sie nie dziwię, są zaszufladkowani, ale tobie kolego po szalu już tak. Nie powielaj ich błędów, zadzwoń do mnie. Siemka, bez napinki

odpowiedz
xman - 26.04.2021 / 20:23, *.play-internet.pl

@Luk: ile ty ćwoku masz wyjazdów ze tak się wozisz? Nigdy ci się edytor w telefonie nie włączył?

odpowiedz
xman - 26.04.2021 / 22:00, *.play-internet.pl

@Myś[L]iciel: Czołowy napastnik Legii w sezonie 20/21. A tobie nigdy się nie włączył w telefonie denny edytor co zmienia tekst wpisu? Podać ci nr. konta?

odpowiedz