fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 28. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Za nami 28. kolejka Ekstraklasy. Remis w spotkaniu Jagiellonia - Raków spowodował, że Legia została mistrzem Polski. W piątek Lechia wygrała w Płocku, a w derbach Dolnego Śląska nie padły bramki. W sobotę Legia tylko zremisowała z Wisłą. Lech natomiast doznał bolesnej porażki ze Stalą, obie bramki tracąc w samej końcówce. Ostatnie dwa mecze odbyły się w poniedziałek - Piast wygrał z Podbeskidziem, a Cracovia z Górnikiem.

28. kolejka:
Jagiellonia Białystok 0-0 Raków Częstochowa
Wisła Płock 1-3 Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław 0-0 Zagłębie Lubin
Legia Warszawa 0-0 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 1-1 Warta Poznań
Lech Poznań 1-2 Stal Mielec
Piast Gliwice 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała Cracovia 1-0 Górnik Zabrze

23. kolejka - 05.05. godz. 19:00 Stal Mielec - Raków Częstochowa (C+ Sport)
1 3.95 X 3.45 2 2.05

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
AAA - 03.05.2021 / 23:49, *.chello.pl

Kurnik Zabrze ma dużą dziurę w budżecie bo pomimo pandemii złamał zakaz handlu...1 pkt w 5 meczach,jak niedawno Lubin.
Poczekajcie sprzedawczyki na przyszły sezon kiedy spadać będą 3 zespoły.

odpowiedz
Krzeszczu - 04.05.2021 / 11:03, *.bredband2.com

@AAA: Moze mozna by bylo im urwac Sobczyka i Jimeneza? Giannis Masouras za fatalnego Wieteske?

odpowiedz
dejne3 - 03.05.2021 / 03:00, *.vectranet.pl

Kartofle maja w tym roku Wicemajstra Wielkopolski ,to dopiero sukces.

odpowiedz
(L)egia - 02.05.2021 / 14:17, *.02.net

W koncu Leszek lubi tracic gole w koncowce meczu.

odpowiedz
Hiszpan - 02.05.2021 / 12:52, *.telnaptelecom.pl

Krawiec mocno walczył żeby nikt go nie ubiegł.

odpowiedz
Hiszpan - 02.05.2021 / 12:47, *.telnaptelecom.pl

Powinni nakręcić Piłkarski Poker 2. Cuda Panie. Nagle Mielec i Podbeskidzie leją wszystkich bez opamiętania . Guardiola już wie że ma ostatnią szansę na LM. Mam nadzieję że nie będzie w kolejnym meczu znowu paru karnych z kupy... i porażki. Prokurator powinien być obserwatorem z ramienia PZPN

odpowiedz
spokoloko - 03.05.2021 / 20:08, *.getfiber.pl

@Hiszpan: Pieniążki kto ma … ten pozostaje w lidze , a kto pieniążków nie ma ten gra w pierwszej lidze.. , wiosna cudów PANOWIE

odpowiedz
Yeti - 02.05.2021 / 10:30, *.play-internet.pl

#TakiCh...jNaStulecie

odpowiedz
K - 02.05.2021 / 08:45, *.plus.pl

#frajernastulecie

odpowiedz
Zzp - 02.05.2021 / 01:54, *.t-mobile.pl

Panowie co mnie obchodzi,, bolesna"porażka Lecha, Legia zanotowała remis i to jest informacja, jak zwykło się u Nas mówić psy szczekają karawana jedzie dalej, a Stal jeszcze przed nami i nie zdziwię się jak wpadnie nam bolesna porażka lub bezbarwny remis, niestety. Jeśli mamy już być tą karawaną( cygańskie porównanie wcale mnie nie kręci) to nie powinniśmy się na nikogo kolwiek w tej lidze wyniki oglądać, nawet po zdobyciu mistrzostwa.

odpowiedz
Janusz - 02.05.2021 / 17:48, *.pljtelecom.pl

@Zzp : A cóż to za porównanie cygańskie ta karawana? A może tabor?

odpowiedz
Trec - 02.05.2021 / 21:35, *.play-internet.pl

@Zzp : co ty pie_dolisz ?

odpowiedz
dezet - 01.05.2021 / 23:49, *.chello.pl

może w końcu ta amica spadnie jak na to zasłużyli ich kupcy i w końcu może zasłuża na granie na tym szczeblu w sportowej rywalizacji? Niech się topią

odpowiedz
sraczko zdupovic - 01.05.2021 / 23:42, *.orange.pl

#spadekna15lecie

odpowiedz
Mietek - 01.05.2021 / 23:35, *.play-internet.pl

#MajsterZaStoLat

odpowiedz
pau pau pau twarda stal - 01.05.2021 / 23:14, *.orange.pl

Amikorz Wronkowiec jedna porazka mniej niz stal - "najlepsza mlodziez w Polsce" - 2 zespol na dnie 2 ligi - w CLJ tuz nad strefa spadkowa. Przegrana tytul u mistrza wielkopolski z Warta, beniaminkiem ktory nie ma stadionu i pieniedzy. To sa jakies rekordy absurdu. Mam nadzieje ze beda je pobijac z kazdym kolejnym rokiem.

odpowiedz
Mietek - 01.05.2021 / 22:58, *.play-internet.pl

Łach Posrań zaprasza swoich kibiców do inicjatywy
#majsterzastolat

odpowiedz
Sxymon - 01.05.2021 / 23:08, *.t-mobile.pl

@Mietek: ha ha ha, dobre a może # ch..na stolat

odpowiedz
Mietek - 01.05.2021 / 23:25, *.play-internet.pl

@Sxymon: #takich...jnastulecie

odpowiedz
Donek - 01.05.2021 / 22:40, *.chello.pl

#PierwszaLigaNa15Lecie

odpowiedz
jo - 01.05.2021 / 22:36, *.t-mobile.pl

Buahahahaha amica posrań zaprasza kibicuff na ostatni fantastyczny mecz.
#majsterwklozecie

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.05.2021 / 22:07, *.plus.pl

Amica jak zwykle do tyłu :)

odpowiedz
Mietek - 01.05.2021 / 22:05, *.play-internet.pl

Oglądałem mecz Łach-Stal. Ku.wa co ten łach zrobił w końcówce meczu to zakrawa na kpinę z futbolu. Ten klub to jest jedno wielkie pośmiewisko. Po przejęciu sterów przez pseudotrenera z Radomia grają jeszcze gorzej. Beka na całego :-)

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 22:18, *.bredband2.com

@Mietek: Ten nasz "polski sir Ferguson" to kolejny dyzma i przedstawiciel polskiej mysli szkoleniowej. I nic dziwnego ze lach dostaje becki.
Drugi najwiekszy talent polskiej mysli trenerskiej, Magiera, tez nie wznieca fajerwerkow. Kazdy "ekspert" sie tymi trenerami jara, a prawda jest taka ze to sa po prostu ani mniej ani wiecej tylko normalni przedstawiciele polskiej mysli szkoleniowej. Nawet Afryka jest bardziej rozwinieta.

odpowiedz
Wolfik - 01.05.2021 / 22:21, *.mm.pl

@Mietek: To coś niesamowitego. Stracić w końcówce dwie identyczne bramki po wrzutach z autu.... Nie mam pojęcia, co oni zrobili ze swoim klubem.

odpowiedz
Lupus - 01.05.2021 / 23:22, *.centertel.pl

@Wolfik: Ale takie wyrzuty trzeba umieć zrobić!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.05.2021 / 23:31, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: daj tym ludzia pracowac to nie jest tak ze wchodzi trener wali lapom w stoł i pilkarzyki jak domino ukladaja sie po jego mysli pierw sie wszystko rozpada lub sie eliminuje pewne nie dopasowania trenera i uklada po swojemu mysle ze jak w slasku J.M nie beda zabierac KLOCKOW wiec moze tam J,M cos zbudowac co do łacha i M,S hmm tam bedzie tylko gorzej M.S niejest cudotworca łach wszystko sprzedaje nie ma fundamentow druzyny a z tych mlodych i slabych transferow nic nie zrobia wiec przyszly sezon lacha zakonczy sie jeszcze gorzej mimo ze w euro pucharach nie graja ich pewnosc siebie i wiara w umiejetnosci jeszcze bardziej przygasnie

odpowiedz
Rob - 02.05.2021 / 00:43, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Janko muzykant

odpowiedz
Krzeszczu - 02.05.2021 / 14:15, *.bredband2.com

@kami(L)PRAGA: Ja nie musze im dawac pracowac, bo oni od wielu lat juz pracuje. Wiec ile jeszcze trzeba? Nic wielkiego nie osiagneli, JM w sumie nic nie osiagnal bo Skorza chociaz ma jednego mistrza. Ale obaj sa wychwalani. Za co? Za göööwno osiagniete? Jeden mianowany polskim "sir Fergusonem", a drugi najbardziej utalentowanym trenerem? Na jakich podstawach? Obaj sa przedstawicielami polskiej mysli szkoleniowej, obaj göööwno osiagneli, i obaj wielkie göööwno osiagna. Ale nadal beda zachwalani i wychwalani.

odpowiedz
Wolfik - 02.05.2021 / 14:47, *.mm.pl

@kami(L)PRAGA: NIestety Kolega Krzeszczu ma rację. Dlaczego "niestety"? Bo każdy rozumny widzi, że z tej maki chleba nie bedzie. Polscy trenerzy kręcą się na osławionej "karuzeli", wsiadają, wysiadają i nic się nie zmienia. Autobus, laga do przodu i może jakaś głowka po rogu. To wszystko.

Piłkarze ręczni Vive Kielce wygrali Ligę Mistrzów. Teraz to samo powtórzyli siatkarze Zaksy Kedzierzyn. Dlaczego? Przecież nie jesteśmy w tych sportach najmocniejsi? Odpowiem. Bo do Polski przyjechali najlepsi trenarzy, byli świetni zawodnicy. Oni zmienili kluby mentalnie. Co jakiś czas pojawia się nasz młody talent. Jak wyjedzie, zastąpuje go następny.

Dopóki w polskiej piłce będziemy się kręcić we własnym gównie, zaminiać słabego i zgranego trenera X na takiego samego ale Y to nic się nie zmieni. Czasy Probierzy, Fornalików, Skorżów i innych Mamrotów muszą się skończyć. Albo skończy się nasza piłka.

odpowiedz
Pawciu - 01.05.2021 / 22:03, *.play-internet.pl

Lech :)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.05.2021 / 22:09, *.plus.pl

@Pawciu: jaki Lech? Amica !!! Poznań gra na ich licencji w ekstraklasie :)

odpowiedz
Brzeg opolski - 01.05.2021 / 22:03, *.t-mobile.pl

Hi hi hi brawo Skorża. Destrukcja piękna. Wole taka stal niż sracovie w ekstraklasie
Pozdro z Brzegu opolskiego (L)

odpowiedz
XD - 01.05.2021 / 22:03, *.chello.pl

Buhahahahahaha, Amica pędzi po majstra aż miło

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 02.05.2021 / 12:43, *.plus.pl

@XD: pędzi po majstra w pierwszej lidze, w przyszłym sezonie

odpowiedz
Legia75 - 28.04.2021 / 20:57, *.chello.pl

jaga rakow 0-0

odpowiedz
M@c - 28.04.2021 / 16:28, *.chello.pl

Mecz Rakowa i Jagi mnie nie interesuje, ale chętnie usłyszę, że pastuchy dostają wpier.... :)
Pozdro

odpowiedz
Po(L)ubiony - 28.04.2021 / 10:40, *.chello.pl

Najbardziej, to przebierają nogami centusie. Kalkulują, że gdy zostaniem Mistrzami dzisiaj, w sobotę może nam się za bardzo nie chcieć. Dlatego trzymam z Pekhartem i niech Raków wygra, a my dokopiemy milicjantom!

odpowiedz
Wolfik - 28.04.2021 / 12:34, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Zgadzam się. Oni mają nieciekawy kalendarz. Choć trudno uwieżyć w to, że nagle PBB zacznie seryjnie wygrywać grając taką kichę. A Mielec może coś ugrać w Poznaniu.

Generalnie jak pomyślę, że w przyszłym sezonie jeszcze trzy drużyny poziomu Mielca czy PBB zasilą ekstraklasę to mnie nerwy biorą.

Ale mniejsza z tym. W sobotę świętujemy!

odpowiedz
Wolfik - 28.04.2021 / 12:39, *.mm.pl

@Wolfik: O matko boska...."uwierzyć" oczywiście.... Ale dowaliłem...

odpowiedz
bie/L/sko - 28.04.2021 / 17:21, *.vectranet.pl

@Wolfik: Rozumiem Twoje obawy gdy awansują takie drużyny jak Mielec czy PBB do ekstraklasy. Wystarczy sprawdzić nasze wyniki z jesieni. Będzie ciężko obronić Tytuł. Pozdrawiam

odpowiedz
Arek - 28.04.2021 / 18:13, *.tpnet.pl

@Wolfik: a mnie nie. Będzie fajny folklor.

odpowiedz
golawic - 28.04.2021 / 10:08, *.centertel.pl

Zapowiada się piękny, wiosenny dzionek. Na wszelki wypadek chłodzimy piwko.

odpowiedz
Władeczek - 28.04.2021 / 09:48, *.netfala.pl

Dzisiaj faken będę w trasie wieczorem ale będę nasłuchiwał w radiu jaki jest wynik na Podlasiu. Przy ewentualnym mistrzostwie chyba zrobię przystanek na Orlenie na szczeniaczka faken.

odpowiedz
Faken - 28.04.2021 / 10:02, *.virginm.net

@Władeczek: Faken

odpowiedz
siewca plotek - 28.04.2021 / 09:32, *.futuro.pl

Podobno wracamy na stadiony:
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-znakomite-wiesci-dla-kibicow-rzad-otworzy-stadiony-i-to-jesz,nId,5196564


odpowiedz
123 - 28.04.2021 / 09:23, *.246.38

Jak to nie typowo?
Zawsze w te dni byly kolejki.

odpowiedz