Szymon Marciniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Wisłą Kraków

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 28. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Wisłą Kraków. W obecnym sezonie arbiter z Płocka prowadził 5 spotkań stołecznego zespołu - 2 wygrane, 2 zremisowane i 1 przegrane. Wiśle sędziował trzykrotnie (0-1-2). Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Adam Kupsik, sędzią technicznym będzie Zbigniew Dobrynin, natomiast w wozie VAR zasiądą Piotr Lasyk i Konrad Sapela.

Obsada sędziowska 28. kolejki:
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa: Bartosz Frankowski (Toruń)
Wisła Płock - Lechia Gdańsk: Łukasz Szczech (Warszawa)
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Legia Warszawa - Wisła Kraków: Szymon Marciniak (Płock)
Pogoń Szczecin - Warta Poznań: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Lech Poznań - Stal Mielec: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Cracovia - Górnik Zabrze: Damian Kos (Gdańsk)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
cuLt - 29.04.2021 / 00:40, *.amazonaws.com

POWINNA BYĆ OPRAWA MISTRZA I OPRAWA ANTYKOMISYJNA A WOGLE ANTYPZPNOWSKA!

odpowiedz
(L) uz - 30.04.2021 / 00:42, *.inetia.pl

@cuLt: Info dnia to LEGIA MISTRZ , nie można zaciemniać jakimiś durnymi bredniami małolatów.

odpowiedz
OSA(L) - 28.04.2021 / 23:06, *.15.207

- Marciniak !
- cooo?
-MISTRZOSTWO !!!!
i c#uj zrobisz :)

odpowiedz
Hugon - 28.04.2021 / 22:56, *.vectranet.pl

Nawet Frankowski i Marciniak nie dali rady przeszkodzić LEGII zdobyć mistrza,a myśleli ze jak nie odgwiżdżą karnego to im się uda,a tu ch-j.

odpowiedz
Bidon - 28.04.2021 / 19:03, *.tpnet.pl

Doprawdy zabawny jest ten pojazd na Marciniaka, wciąż się zastanawiam w którym meczu tak podpadł i ile lat temu ten mecz miał miejsce, a może problem tkwi w tym że na pytanie dziennikarzy komu kibicuje wskazał Lecha a nie Legie ? Gdyby inni kibice wypominali nam non stop takie mecze jak Legii z Jagiellonią, Lechią czy Wisłą Kraków w ostatnich latach gdzie sędziowie naprawdę się nie popisali to zapewne wytykalibyśmy im kompleksy jak to mamy w zwyczaju....

odpowiedz
T75 - 29.04.2021 / 08:28, *.171.7

@Bidon: Jakbyś oglądał mecze z trybun to byś widział zachowanie tego pana w stosunku do naszej Legii.

odpowiedz
Zdzicho - 28.04.2021 / 16:50, *.centertel.pl

Toz on chory. Oblał testy na euro

odpowiedz
Jano - 28.04.2021 / 16:38, *.orange.pl

Ale nas kochają co jeden sędzia to lepszy na nasze mecze!

odpowiedz
Wade - 28.04.2021 / 16:22, *.play-internet.pl

Marciniak ,coooooo? Ty już wiesz co !!!!

odpowiedz
Ziomek69 - 28.04.2021 / 16:12, *.plus.pl

Marciniak, Frankowski i Myć walczą o zacny tytuł fatalnego :-)

odpowiedz
Franek - 28.04.2021 / 14:17, *.plus.pl

VARciniak znowu coś na kombinuje, tego faceta nie chcą już nigdzie, na siłę wypychają go tylko do sędziowania w Eklapie

odpowiedz
Jasiek - 28.04.2021 / 13:46, *.tpnet.pl

To nie jest sędzia tylko celebryta który występuje na boisku jako marna pacynka

odpowiedz
L - 28.04.2021 / 13:12, *.tpnet.pl

Wielkie show showmana bedzie!

odpowiedz
chrisSiekierki - 28.04.2021 / 13:07, *.play-internet.pl

No to już wiadomo kto będzie największą gwiazdą no boisku. Pan Narcyz Sędzia.
Błędy będzie popełniał na obie strony oby tylko nie za duże.

odpowiedz
Władeczek - 28.04.2021 / 12:49, *.netfala.pl

Jak zwykle centrala faken robi wszystko żebyśmy nie zdobyli mistrza. Ale nie tym razem faken, objedziemy skisłe 8:0 tym razem.

odpowiedz
Spencero(L) - 28.04.2021 / 12:30, *.tpnet.pl

Marciniak,Ty nędzny,słaby,3 ligowy pachołku...

odpowiedz
Wolfik - 28.04.2021 / 12:30, *.mm.pl

UEFA oceniła dobitnie naszych sędziów. Oczywiście są wyjątki jak Jakubik czy Przybył którzy jeszcze dają nadzieję, że kiedyś się to zmieni. Kiedyś, to znaczy po odejściu Przesmyckiego.

odpowiedz
Marciniak - 28.04.2021 / 12:16, *.play-internet.pl

Co?
Ty już wiesz.

odpowiedz