fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dwa dni wolnego legionistów

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po meczu w Gdańsku piłkarze Legii otrzymali od sztabu szkoleniowego dwa dni wolnego. Przygotowania do meczu z Wisłą Kraków zespół rozpocznie w środę o godzinie 17.

W czwartek trening został zaplanowany na godzinę 11, a w piątek na godzinę 17.

Mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków odbędzie się w sobotę, 1 maja o godzinie 15:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Warszawiak1234 - 26.04.2021 / 19:11, *.chello.pl

To jest zenujace! Treningi powinni miec codziennie. W dni powszednie rano i wieczorem po 2h. W Swieta raz 2h. Wolne tylko w dni meczowe i gdy jest przerwa na reprezentacje lub sa wakacje. Zarabiaja taka kase!!! Czy ich w tylek nie grzeje gdy siedza bezczynnie w domu?!

odpowiedz
zdezorientowany - 26.04.2021 / 20:45, *.chello.pl

@Warszawiak1234:
Ciekawa koncepcja - wolne w dni meczowe i wakacje,

odpowiedz
KN - 26.04.2021 / 21:55, *.inetia.pl

@Warszawiak1234: Dobrze mówisz. Później jaśnie paniska olewają mecze. Ostatnie 4 kolejki to pokazują. Mieli przewagę 10pkt i zamiast zniszczyć tą ligę do końca, to usiedli na laurach. Ale spokojnie za chwilkę eliminację postawią ich na ziemię i się zacznie cyrk od nowa. W polskiej piłce potrzeba ZAMORDYSTY, który weźmie ich za pysk i ogarnie.

odpowiedz
wtf - 26.04.2021 / 22:49, *.chello.pl

@Warszawiak1234: Jak bezczynnie siedzą w domu?Ty myślisz że tatuaże same się robią,a żel na włosy sam się nakłada?Fotkę trzeba pstryknąć i na fejsa oraz insta wrzucić,polubić wpisy dubajskich "modelek",udać sie na urodziny znajomej które co drugi dzień wypadają!Gdzie tu czas na trening,jak świeżość trzeba łapać,bo tydzień temu mecz się grało!Miej litość,to są tylko ludzie a nie roboty jakieś!

odpowiedz
olew - 26.04.2021 / 18:24, *.vectranet.pl

Zwolennicy enerdowskiego treningu ( czyli geniusze !) poczytali byli, potrem się obudzili byli, następnie napisali . Wesoło czytać. Boże chroń Legię od geniuszy !

odpowiedz
On - 26.04.2021 / 18:15, *.centertel.pl

Ludzie jestescie jeb...eci ! Serio!

odpowiedz
wtf - 26.04.2021 / 17:33, *.chello.pl

Jakby przygotowania zaczęli w czwartek o 19,byliby jeszcze bardziej wypoczęci!Obawiam się,że 3 dawki 45minut truchtu i dziadka może ich tak wymęczyć,że jeszcze w eliminacjach do eliminacji pucharów będzie się czkawką odbijać.

odpowiedz
Yeti - 26.04.2021 / 17:27, *.vectranet.pl

Te wolne dni im się po prostu należały!

odpowiedz
Wolfik - 26.04.2021 / 18:26, *.mm.pl

@Yeti: Dobre :)

odpowiedz
Luk - 26.04.2021 / 14:15, *.centertel.pl

A po meczu na bulwary?:)

odpowiedz
Sputnik 44 - 26.04.2021 / 14:02, *.vectranet.pl

No to zaraz zacznie się lament...

odpowiedz
SEBO(L) - 26.04.2021 / 14:21, *.centertel.pl

@Sputnik 44: To może ja go zacznę. W czasie mniej lub bardziej udanych kwalifikacji do pucharów usłyszymy,że brakowało czasu na dopracowanie schematów. I reprezentanci różnych krajów później wrócili z urlopów,przez co przygotowania nie były kompletne. Potok wymówek będzie,gdy jest czas - nikt nic nie robi. Aha,zapomniałem, że tydzień, jeden jedyny od dawna,był intensywny...

odpowiedz
Ja85 - 26.04.2021 / 14:56, *.orange.pl

@SEBO(L): od poniedziałku do piątku trenujesz. Potem w niedzielę grasz mecz (co oznacza wyjazd w sobotę, zgrupowanie i nocleg w hotelu). Wracasz w niedzielę późnym wieczorem do domu. Oczekujesz, że w poniedziałek od rana znowu wszyscy zaczną 5dniowy cykl treningów? Piłkarze to też ludzie, mają swoje rodziny, dzieci. Jeśli nie będą mieli równowagi w życiu prywatnym to szybko się to przełoży na wyniki. Koncepcja 5 dni w klubie i 2 dni wolnych jest odpowiednim balansem. Pamiętaj, że dzień wolny nie oznacza, że piłkarz nic nie robi i np nie biega rano godzinę aby budować kondycję. On po prostu nie pojawia się w klubie na trening.

odpowiedz
Real deal - 26.04.2021 / 15:15, *.virginm.net

@Ja85: Kolego,wolne potrzebne oczywiscie .Tylko pomysl to nie Premier League gdzie graja co 3- 4 dni I nie placza.Do tego trening pilkarski nie trwa 4-5 godzin,jest czas na regeneracje.Czy to robia ,Inna sprawa.Dla porownania bokserzy maja 8 tyg.przygotowan z 2 treningami dziennie,pewnie jeden dzien wolnego ,albo I nie .I Ida ,nie placza I walcza,I wstydu nam nie przynosza.To wszystko jest w mentalnosci- proste.

odpowiedz
Darek - 26.04.2021 / 16:05, *.t-ipconnect.de

@Ja85: Od poniedziałku do piątku trenujesz.

Ta 40 minut jak ostatnio.Zrobią dwa kółka w koło boiska,pograją w dziadka 20 minut i do domu.Dłużej zajmuje im dojazd na trening niż sam trening.
A co mają powiedzieć Ci co grają cały sezon co trzy dni?

odpowiedz
Achtenberg - 26.04.2021 / 16:18, *.chello.pl

@Darek : ciekawe jak Legia zagrałaby w Premier League
czy byłaby takim Sheffield United lub WBA czy może coś więcej

odpowiedz
Guny - 26.04.2021 / 16:41, *.229.6

@Ja85: haha człowieku. Oni mają średnio 10-15h tydz.pracy (+delegacja średnio co 2 tyg.) a ty ich żalujeszXD jeszcze przy takich zarobkach...

odpowiedz
KN - 26.04.2021 / 22:01, *.inetia.pl

@Guny: Na tym forum większość chłopaków pamięta komunę. Tym bardziej dziwne, że są tacy pobłażliwi dla tych cipeczek, piłkarzyn. Może to te czasy zmiękczają ludzi?

odpowiedz
Krzeszczu - 27.04.2021 / 09:42, *.bredband2.com

@Sputnik 44: Nie wiem czy lament, ale moj cykl treningowo-meczowy wygladal tak:
poniedzialek - rano sila ca 1 godz, polodnie trening 2 godz
wtorek - polodnie trening 2 godz
sroda - rano sila 1 godz, polodnie trening 2 godz
czwartek - polodnie trening 2-2,5 godz
piatek - polodnie trening 2 godz
sobota - mecz
niedziela - wolne.
Tak mialem jak gralem w grecji i tak samo jak gralem 2 portugalii.
Ale my to robilismy wedle tezy "grasz tak dobrze jak trenujesz". Medale tez byly.

Mozna oczywiscie powiedziec ze Legionisci tez zdobywaja medale... w ekstraklapie...
Niech maja wolne, troche potruchtaja i pograja w siatkonoge. Bo kto ich zmusza do gry w europie? Jak mowia siatkarze plazowi: one, two, barbeque.
I skupiamy sie na lidze...

odpowiedz