Radosław Kucharski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe

Legia kusi młodego obrońcę Śląska

Woytek, źródło: meczyki.pl

Według informacji portalu meczyki.pl Legia Warszawa walczy o pozyskanie środkowego obrońcy Śląska Wrocław - Konrada Poprawy. Zawodnik od kwietnia jest podstawowym zawodnikiem wrocławskiej drużyny. Szansę dał mu nowy szkoleniowiec Śląska Jacek Magiera.

Piłkarzowi kończy się w czerwcu kontrakt, więc sam zadecyduje o swojej przyszłości. Śląsk zaproponował mu nową umowę, ale w ostatnich dniach pojawiła się także propozycja przejścia do Legii. Z zawodnikiem rozmawiać miał dyrektor sportowy Radosław Kucharski i teraz 22-latek zastanawia się, z której opcji skorzystać. Sprawa powinna wyjaśnić się maksymalnie do końca rozgrywek.

Poprawę wyróżnia szybkość i parametry fizyczne. Do końca marca występował w II-ligowych rezerwach Śląska Wrocław i był tam podstawowym obrońcą. Następnie trafił do kadry pierwszej drużyny i rozegrał 5 spotkań od pierwszej minuty. W ostatnim meczu otrzymał czerwoną kartkę po faulu na Jakubie Araku, a kolejkę wcześniej zdobył debiutancką bramkę w meczu z Podbeskidziem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Adam - 03.05.2021 / 15:08, *.chello.pl

Może Kucharski ma nadal ból tyłka o Praszelika i liczy na podobny ruch w drugą stronę, żeby sobie odbić xD

odpowiedz
Hugon - 27.04.2021 / 23:34, *.vectranet.pl

Ludzie zobaczcie ilu młodych gra w LEGII żeby za Slisza nie dali takiej kasy to z młodych byłby tylko grubcio BORUC.A reszta ława ,i jak tu można kogoś wypromować.Niedługo Mosór będzie stary.

odpowiedz
Cristiano Ronaldinho - 27.04.2021 / 12:19, *.chello.pl

Musi się poprawić

odpowiedz
Krzeszczu - 27.04.2021 / 09:46, *.bredband2.com

Szkoda mlodego. Zamiast trenowac, grac i sie rozwijac tutaj bedzie mial wiecznie wolne albo gral w dziadka i siatkonoge. Zmarnuje sie. Aczkolwiek pewnie nie wiele lepiej u Magiery, bo tam ta sama mysl szkoleniowa.
Szkoda mlodych.

odpowiedz
znajca - 27.04.2021 / 06:37, *.unitelmedia.pl

Czy dobrze zrozumiałem? Jest szansa, że przyjdzie za darmo? Czytaj: za pensję wyższą niż w Śląsku? Jeżeli tak, to nie rozumiem krytyki przedmówców.

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.04.2021 / 07:31, *.vectranet.pl

@znajca: bo to tutejsze grono expertów - 22 lata to za stary ale 21 za młody, za mało Polaków w składzie ale każdy kto przychodzi to ogór, jak nie ma transferów to źle ale jak są to jeszcze gorzej..... Szkoda czytać ten lament...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.04.2021 / 10:10, *.centertel.pl

@znajca: Brac wszystkich jak leci, bo za darmo. Takich Rusynow bedzie 20...

odpowiedz
Bartek - 27.04.2021 / 03:13, *.centertel.pl

Dwóch panów na S czyli Swierczok i Śpiączka i jakość poprawiamy.

odpowiedz
Arek - 26.04.2021 / 23:18, *.tpnet.pl

No i się zaczęło.

odpowiedz
butla - 26.04.2021 / 23:16, *.t-mobile.pl

"młody obrońca"? 22-lata. Tylko w Polsce. LOL

odpowiedz
Ryj - 27.04.2021 / 00:11, *.207.146

@butla: no raczej, 22 lata to prawie emeryt. Butla, bomba i w kimono mówisz...?

odpowiedz
Adi - 27.04.2021 / 06:33, *.play-internet.pl

@butla: cos w tym niestety jest.zanim sie rozwinie w legii bedzie mial 25 lat

odpowiedz
j - 27.04.2021 / 08:53, *.209.148

@Adi: najpierw musi się zaaklimatyzować w stolicy, więc optymalną formę osiągnie koło 30

odpowiedz
butla - 27.04.2021 / 12:42, *.t-mobile.pl

@Ryj: Jeśli piłkarz ma to "coś" to w wieku 22-lat powinien mieć już rozegrane ze trzy sezony w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tymczasem gość dopiero co powąchał ekstraklasę, więc nawet nie wiadomo czy to nie jest jakiś jednorazowy wyskok. Nie twierdzę, że to kaleka, ale jak dla mnie kilkanaście meczów w ekstraklasie to trochę mało, żeby mistrz Polski na poważnie się takim piłkarzem interesował.

odpowiedz
Kibic CWKS - 26.04.2021 / 22:20, *.chello.pl

W obronie poprawa na pewno się przyda, tylko czy Poprawa tą poprawę da? Nie jestem pewien w 100% już lepiej chyba młodego Mosóra ogrywać, ale ruch może być ciekawy bo jest szybki i wyprowadzić pilke tez umie. Chociaż CM zdementował podobno plotki, pytanie czy nie walił w kit

odpowiedz
Darce(L)i - 26.04.2021 / 22:11, *.jmdi.pl

Brać...zawsze to młodzieżowiec (chyba ????) ... jak się nie złapie do 1 to wypożyczyć...do Śląska ????

odpowiedz
Kibic CWKS - 26.04.2021 / 22:16, *.chello.pl

@Darce(L)i: Ma 22 lata. Już nie jest młodzieżowcem, bynajmniej od nowego sezonu nie będzie

odpowiedz
Kibolek - 26.04.2021 / 22:09, *.it-home.pl

Świerczoka kupować

odpowiedz
ROSOMAK - 05.05.2021 / 00:16, *.t-mobile.pl

@Kibolek: O i tu kolegę popieram

odpowiedz
Stękacze - 26.04.2021 / 21:40, *.chello.pl

Teraz będą k...wa płakać że za młody,że z rezerw ,że k... nie wiem z Kongo,Rosji czy Albanii,masz kase jeden z drugim to weź do ch... i kup Marcelo z Ronaldo i przestańcie pieprzyć płaczki

odpowiedz
tommy - 26.04.2021 / 22:16, *.toneticgroup.pl

@Stękacze: marcelo i ronaldo sa słabi i szkoda mojej kasy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.04.2021 / 21:35, *.centertel.pl

Michniewicz zdementowal. Jego i Gruzina z Lecha.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 26.04.2021 / 22:43, *.255.243

@Leśny Dziadek: dla mnie to i tak gówno warty trener, gówno gada jak każdy inny a tak na prawdę to ma gówno do powiedzenia. Każdy leci do Legii by dobrze zarobić pieniądze. Daleko to my z tym właścicielem to nie zajedziemy, nawet jak piłkarze zaczną wychodzić z tej akademii ale to jeszcze z kilkanaście lat minie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.04.2021 / 23:10, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew: Za kilkanascie lat mozemy zostac z rozgrywkami wirtualnymi. Chociaz wlasciwie teraz tez DM tego typu, wirtualne ,,rarytasy,, zapewnia. Jedynie dlug jest rzeczywisty. Ale wypijmy bracie, za bledy na gorze...Sto lat w zdrowiu, szczesciu i wszelakiej pomyslnosci.

odpowiedz
Nopar - 27.04.2021 / 10:04, *.plus.pl

@Sobo(L)ew: tzn co wg Ciebie miałby zrobić/robić właściciel? Po prostu odejść? Wyłożyć więcej pieniędzy?
Oszczędzać na pensjach dla piłkarzy?
...bo nie bardzo rozumiem

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.04.2021 / 10:12, *.centertel.pl

@Nopar : Mysialby sie ogarnac lub kupic rozum w dobrym sklepie. Oby nie w markecie, bo tam same podroby. Skad maki, gdy mlyn nieczynny?

odpowiedz
Michał - 27.04.2021 / 18:46, *.tpnet.pl

@Sobo(L)ew:
A jaki trener był dobry w ostatnich 20 latach?
I z którym właścicielem mogliśmy daleko zajechać?
Mierzmy siły na zamiary. W ciągu ostatniej dekady Legia zdobyła (mówię tak generalnie, nie wyliczajcie co do tytułu) tyle ile przez cała historie ją poprzedzającą. Na wielu polach można się poprawić ale docenianym to co jest, bo realem nigdy nie będziemy. A piłka jest po to żeby się nią cieszyć ;)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.04.2021 / 19:47, *.centertel.pl

@Michał: To wszystko prawda, tylko mogloby byc znacznie lepiej. Po 4 latach prowadzenia klubu, wlasciciel wreszcie zrozumial, ze pilkarzom potrzeba trenera (Miszke mozna lubic, lub nie, ale takim jest). Ile teraz czasu zajmie, zeby ogarnal jeszcze kilka tematow? Jezeli mamy grac co roku w Europie, to w kazdym okienku trzeba pozyskac co najmniej 2 klasowych zawodnikow. Oczywiscie kolejnych, gdy ktos odejdzie. Z obecnego skladu polowa graczy jest do wymiany. Kiedy w klubie bedzie prezes z prawdziwego zdarzenia? To na poczatek. A jezeli chodzi o Real...My nie jestesmy nawet na poziomie klubow z Czech, wiec darujmy chocby pisanie o klubach z innej galaktyki...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.04.2021 / 21:30, *.centertel.pl

Wzmocnienie na puchary, gosc z rezerw Slaska....

odpowiedz
oLaf - 27.04.2021 / 00:08, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: i do tego stary... gdzie ten pacjent był, przecież on ma już 22 lata i dopiero debiut????!!!! Jaki to słabeusz musi być!!! (ale dla Miodka to pewnie "młódy, perspektywiczny" ; )))

odpowiedz
Wielkolud - 26.04.2021 / 21:27, *.elartnet.pl

Dawać go, obronę mamy słabą.

odpowiedz
Krasnal - 26.04.2021 / 21:16, *.telkab.pl

Do wzięcia za darmo..brać może coś z tego będzie.

odpowiedz