Mistrz! Mistrz! Legia mistrz!
REKLAMA

★ 16 tytuł

LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI 2020/2021!

Redakcja

Na trzy mecze przed końcem sezonu Legia Warszawa po raz 16. w historii została MISTRZEM POLSKI!



Legioniści nie musieli nawet wychodzić na boisko w 28. kolejce ligowej, bo w środę Raków Częstochowa nie wygrał wyjazdowego meczu z Jagiellonią Białystok i tym samym stracił matematyczne szanse na wyprzedzenie w tabeli drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza.

Legia obroniła tytuł najlepszej drużyny w kraju, który do stolicy wrócił rok temu po rocznej przerwie. Jest to siódmy triumf legionistów w Ekstraklasie w ostatnich dziewięciu sezonach. "Wojskowi" na początku lipca rozpoczną walkę o fazę grupową Ligi Mistrzów.

DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!

Wszystkie mistrzostwa Legii (16):
1955, 1956, 1969, 1970, 1993*, 1994, 1995, 2002, 2006, 2013, 2014, 2016, 2017, 2018, 2020,2021
* - tytuł odebrał PZPN

POBIERZ MISTRZOWSKĄ TAPETĘ
fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (199)

+dodaj komentarz
grzesiek - 03.05.2021 / 09:37, *.centertel.pl

Kiedys MP oznaczal emocjonujace mecze w europejskich pucharach. Teraz oznacza kłopoty....

odpowiedz
??? - 02.05.2021 / 17:36, *.vectranet.pl

Legia Mistrz!
Mistrz!
Mistrz!
Mistrz!
★ 16 TYTUŁ
LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI 2020/2021!

odpowiedz
Krzysiek - 02.05.2021 / 08:54, *.chello.pl


Legioniści,

chciałbym się zwrócić do Was z wielką prośbą. Nasza szkoła (SP 190 na Mokotowie - to ta z muralem legijnym na jednej ze ścian) bierze udział w konkursie firmy Amica, w którym można wygrać 80000 zł na remont szkolnej stołówki. Zajmujemy obecnie drugie miejsce. Konkurs polega na oddawaniu głosów na daną szkołę do 15 maja. Można oddać tylko jeden głos dziennie. Jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się na stronie Amici. Cała procedura trwa może 2 minuty (potrzebny jest mail i numer telefonu). Poniżej link do głosowania:
https://kolorowestolowki.amica.pl/

Pomóżmy warszawskim dzieciom spełnić marzenia,
Rodzic

odpowiedz
mjr krzyś - 02.05.2021 / 00:22, *.centertel.pl

Raduje się serce, raduje się dusza! Najwspanialszy czas w historii Legii ukochanej! Seria Miatrzów! Boże błogosław Legii i Jej wiernym kibicom!

odpowiedz
Marce (L)i - 30.04.2021 / 15:01, *.chello.pl

Gratulacje!!!!Z całego serca życzę dominacji w naszej Ojczyźnie przez najbiższe lata. TYLKO czy tego doczekam? Chciałbym.Niestety , mam"swoje"lata. Pozdrawiam .

odpowiedz
R - 30.04.2021 / 14:52, *.mm.pl

Legia Warszawa mistrzem Polski na 3 mecze przed końcem sezonu.

Ostatni raz udało się to Wiśle Kraków, w sezonie 2010/11.

* Legia zdobyła mistrzostwo na 3 mecze przed końcem także w sezonie 2013/14, ale dopiero gdy Lechowi pozostały do rozegrania 2 spotkania


Mistrzostwa Polski w XXI wieku
9 - LEGIA WARSZAWA
7 - Wisła Kraków
2 - Lech Poznań
1 - Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Piast Gliwice

odpowiedz
OLaf - 30.04.2021 / 10:37, *.centertel.pl

Miodek podobno wpadł wczoraj na trening i powiedział: chłopaki tradycyjnie odpadamy szybko z pucharów i skupiamy się na lidze...

odpowiedz
marian - 30.04.2021 / 07:47, *.chello.pl

i co teraz?

odpowiedz
Fan Legii od 25 lat - 30.04.2021 / 01:47, *.orange.pl

GRATULACJE!!! UKOCHANA MA !!!

odpowiedz
Zako - 29.04.2021 / 22:40, *.t-mobile.pl

Brawo

odpowiedz
olew - 29.04.2021 / 22:29, *.vectranet.pl

LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Ciekawski - 29.04.2021 / 19:45, *.centertel.pl

A gdzie licznik wstydu?

odpowiedz
Mucha od Szymonka - 29.04.2021 / 18:52, *.chello.pl

Znowu Legia Mistrzem?! Kto to wybiera?! To skandal, że władza promuje tylko jedną drużynę z Warszawy!

odpowiedz
Dor - 29.04.2021 / 18:49, *.mm.pl

16 maja wszyscy pod stadion.

odpowiedz
Levy - 29.04.2021 / 18:45, *.plus.pl

Euforia do pierwszych meczy eliminacji Ligii Mistrzów.. start!!!

odpowiedz
Arek - 29.04.2021 / 18:56, *.tpnet.pl

@Levy: a masz z czymś problem? idź się powieś, jak Ci mistrzostwo nie pasuje. Już nie da się czytać tego pier...nia w kółko to samo. Co będzie w pucharach? Się okaże. ale najpierw to niech się sezon skończy. A póki co, daj się pocieszyć normalnym ludziom.

odpowiedz
c ⚽️ u ⚽️ L ⚽️ t - 29.04.2021 / 18:01, *.amazonaws.com

Tylko 173!? Mamy Mistrza! Halo! a jak przegrywamy to 345 comments ,mało sie polacy cieszà a wiécej smucá a to pewnie zasługa rzàdzácej władzy....Legia!Mistrz!

odpowiedz
c ⚽️ u ⚽️ L ⚽️ t - 29.04.2021 / 18:31, *.amazonaws.com

@OLaf: To wszystko od humoru prowadzácego .......

odpowiedz
Żu(L) z k(L)asą - 30.04.2021 / 06:22, *.centertel.pl

@c ⚽️ u ⚽️ L ⚽️ t: bo jak słusznie zauważył Mladenowicz na łamach sąsiedniego artykułu : Mistrzostwo to jest coś, co Legii się po prostu należy". Dlatego z Mistrzostwa cieszą się tylko niezorientowani. Kumaci natomiast wymagają tego, co się Legii należy.

odpowiedz
c ⚽️ u ⚽️ L ⚽️ t - 02.05.2021 / 22:49, *.amazonaws.com

@Żu(L) z k(L)asą: to wychodzi że mamy tylko dwa wyjścia, lud przejmuje władze w klubie z głowá,A zarzád właścixiel na liście śmierci.....

odpowiedz
LWA! - 29.04.2021 / 17:51, *.33.169

Mistrzem! Polski Jeeest Legia Warszawaaa Gratulacje! (L)!

odpowiedz
matus007 - 29.04.2021 / 17:45, *.play-internet.pl

Gratulacje tylko LEGIA !!!! NIE PODDAWAJ SIĘ !!!!

odpowiedz
wo(L)a - 29.04.2021 / 18:26, *.net.pl

@matus007: Legia zdobywa Mistrzostwo Polski... a ten zaczyna.. nie poddawaj się l.
Tak samo jest na meczach.. Legia wygrywa.. a ktoś zaczyna ..nie poddawaj się.

odpowiedz
RKS Motor Lublin - 29.04.2021 / 17:26, *.chello.pl

Obiektywnie najlepsza druzyna całego sezonu w kraju. Zaslużone gratulacje.

odpowiedz
c u L t - 29.04.2021 / 17:53, *.amazonaws.com

@RKS Motor Lublin : Szybkiego!awansu!

odpowiedz
He he - 29.04.2021 / 15:19, *.chello.pl

Dzień bez cenzury na forum xd

odpowiedz
Sławek Chmielewski - 29.04.2021 / 15:18, *.tpnet.pl

Podium legijne za sezon 2020/2021 numer 1 Artur Boruc numer 2 Tomas pekhart numer 3 Filip mladenović

odpowiedz
cuLt - 29.04.2021 / 12:26, *.amazonaws.com

16! Mistrz!Brawo!Wszyscy!

odpowiedz
Arek - 29.04.2021 / 10:49, *.chello.pl

Puchar jest nasz !
Kiedy będzie feta

odpowiedz
MAX - 29.04.2021 / 10:41, *.plus.pl

Gratulacje

odpowiedz
LewLegia - 29.04.2021 / 10:15, *.net.pl

Z okazji zdobycia mistrza można już by było nie cisnąć cesiowi i w artykule go nie
WYTŁUSZCZAĆ złośliwie bo Legioniści , Legia są napisani zwykłą czcionką tak normalnie skromnie, a cesisio na GRUBO. Fuj.. nieładnie.

odpowiedz
Krzeszczu - 29.04.2021 / 10:05, *.bredband2.com

Serdeczne i ogromne gratulacje!
Co bedzie jutro? *uj z tym.
Dzisiaj jest MISTRZ! Jeszcze raz serdecznie gratuluje!

odpowiedz
filand - 29.04.2021 / 08:43, *.t-mobile.pl

Jestem czynnym nauczycielem przedmiotu Matematyka w szkole średniej. Dzisiaj wszyscy uczniowie z okazji wywalczenia tytułu Mistrza Polski otrzymają z pracy domowej ocenę bardzo dobrą czyli 5.
Legia Warszawa Mistrz Polski.

odpowiedz
Władeczek - 29.04.2021 / 09:14, *.netfala.pl

@filand : Piękna inicjatywa faken.

odpowiedz
filand - 29.04.2021 / 09:36, *.inetia.pl

@Władeczek: Dziękuję za wyznanie i uznanie. Polecam się na przyszłość. :-)
Ps. Legia ma 18 nowych wielbicieli...

odpowiedz
dino - 29.04.2021 / 09:59, *.vtelecom.pl

@filand :
Piękna inicjatywa

odpowiedz
filand - 29.04.2021 / 10:07, *.t-mobile.pl

@dino: Dziękuję bardzo za wyznanie i uznanie. Polecam się za rok o tej samej porze. ⚽⚽⚽⚽⚽

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 29.04.2021 / 12:52, *.play-internet.pl

@filand : piątka za obecność na meczu, piątka na koniec z karnet rodziny ????

odpowiedz
Fan Władeczka - 29.04.2021 / 13:15, *.151.98

@Władeczek: Jak tam Władziu " Maciora " się w lodówce mrozi ? Będzie pite alko ?

odpowiedz
filand - 29.04.2021 / 14:17, *.t-mobile.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Do końca roku szkolnego coraz bliżej...Piątka jest piątka . Średnią podnosi...
Pozdrawiam serdecznie. ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
quad74 - 29.04.2021 / 17:11, *.chello.pl

@filand : Szkoda, że nie mamy też Pucharu Polski. Mieliby wyższą średnią :)

odpowiedz
filand - 29.04.2021 / 19:11, *.t-mobile.pl

@quad74: Jak wygrają LM to im szóstki wstawię....⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
c ⚽️ u ⚽️ L ⚽️ t - 02.05.2021 / 17:20, *.amazonaws.com

@filand : Brawo!✨⚽️✨

odpowiedz
Olomanolo - 29.04.2021 / 07:32, *.play-internet.pl

Czytam te komentarze i nie wierzę -- LEGIA ma Mistrza źle bo przyjadą Wyspy Owcze inas pocisną przyjedzie ina potęga i nas pojedzie --ludzie co się z Wami dzieje czy tylko narzekać potraficie ???? Cieszmy się z 16 -ki gwiazdki są tacy co by też tak chcieli co roku zdobywać mistrza a więc MISTRZ MISTRZ LEGIAAA MISTRZ ???? ????

odpowiedz
:) - 29.04.2021 / 08:41, *.chello.pl

@Olomanolo: większość korzystających z internetu to millenialsi, musisz obnizyc oczekiwania...

odpowiedz
:) - 29.04.2021 / 07:10, *.chello.pl

jakich wariatow mozemy miec w grupie Konference Cup?

odpowiedz
Ziomek69 - 29.04.2021 / 06:48, *.plus.pl

Mistrzem Polski jest ukochana ma! Mistrzem Polski jest Legia Warszawa (L)

odpowiedz
syrenka - 29.04.2021 / 06:33, *.orange.pl

Cieszy się także jakaś część Wielkopolski! Pozdrowienia, gratulacje z Konina! Oby tak przez następne lata! Żyje się wtedy z tymi tytułami Legii łatwiej!

odpowiedz
Kkk - 29.04.2021 / 05:54, *.play-internet.pl

I będzie kolejny blamaż.

odpowiedz
Marce (L)i - 30.04.2021 / 14:45, *.chello.pl

@Kkk: A możecie?

odpowiedz
Rafik - 29.04.2021 / 03:21, *.comcast.net

Gratulacje ❗️❗️❗️Tylko LEGIA MISTRZ

odpowiedz
MordaTyMoja - 29.04.2021 / 02:13, *.orange.pl

Gdzie się podział licznik wstydu Prezesa Legii?

odpowiedz
:) - 29.04.2021 / 08:40, *.chello.pl

@MordaTyMoja: a czego tu sie wstydzić, sami swoi

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 29.04.2021 / 00:43, *.t-mobile.pl

Chyba najdziwniejsze mistrzostwo... Wiecie, pandemia, puste stadiony... Ale Mistrz to Mistrz i nikt nam go już nie odbierze :-)

odpowiedz
Pjoter - 29.04.2021 / 00:32, *.knc.pl

I co z tego,jsk przyjedzie Lichtenstein i wpier...oli wskazując miejsce w europejskim szyku? co teraz znaczy w Europie mistrz Polski...

odpowiedz
Adson 78 - 29.04.2021 / 06:06, *.plus.pl

@Pjoter: gościu styl ryj bo narzekać tylko potrafisz , cieszmy się z Mistrzostwa , poczekamy to zobaczymy co dalej w Europie !!! Pozdro

odpowiedz
Obcy - 29.04.2021 / 06:24, *.t-mobile.pl

@Pjoter: A jakby nie zdobyli mistrza to dopiero byś jechał z nimi po całości. Jak zdobyli mistrzostwo to załączyła się tobie inna opcja naruszenia. Ciesz się. Żyj chwilą.

odpowiedz
eM - 29.04.2021 / 08:05, *.centertel.pl

@Pjoter: Nie ujadaj, nie szczekaj, zmień forum i psychikę

odpowiedz
Cami - 29.04.2021 / 09:23, *.chello.pl

@Pjoter: Jak już, to Liechtenstein. I nie przyjedzie, bo u nich się nie wyłania mistrza, w pucharach bierze udział tylko zdobywca pucharu, a to zdaje się nie ta ścieżka????

odpowiedz
Legia - 29.04.2021 / 00:23, *.stansat.pl

16 MISTRZ POLSKI !!! SZACUNEK SIĘ NALEŻY !!! jesteśmy najbardziej utytułowanym klubem w tym kraju !!!! jakieś pytania ???

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 29.04.2021 / 00:12, *.chello.pl

Mistrzem Polski jest ukochana ma.Legia ponad wszystko!

odpowiedz
LEGIA 07 - 29.04.2021 / 00:02, *.orange.pl

@WKS ŚLĄSKA WROCŁAW SZACUN ZA SZCZEROŚĆ!

odpowiedz
P....t - 28.04.2021 / 23:36, *.play-internet.pl

KOCHAM CIĘ LEGIO!!!!! Gratulacje!!!

odpowiedz
WKS ŚLĄSKA WROCŁAW - 28.04.2021 / 23:34, *.telemedia.pl

Chociaż się nielubimy, to przyznam, byliście lepsi w tym sezonie gratulacje.

odpowiedz
filand - 28.04.2021 / 23:40, *.t-mobile.pl

@WKS ŚLĄSKA WROCŁAW :
Dziękuję. Pozdrawiam Festungowo...

odpowiedz
c u L t - 29.04.2021 / 00:35, *.amazonaws.com

@WKS ŚLĄSKA WROCŁAW : WOJSKOWI POWINNI TRZYMAĆ SIE RAZEM JAK NIE DZIŚ TO NIEBAWEM...

odpowiedz
KLanik - 29.04.2021 / 13:58, *.chello.pl

@WKS ŚLĄSKA WROCŁAW : Ja tam do WKS nic nie mam. Zawsze mieli patriotyczną ekipę. Powodzenia w przyszłym sezonie. Mistrzem Polski jest Legia!

odpowiedz
wo(L)a - 29.04.2021 / 18:40, *.net.pl

@c u L t: młodzież nie pamięta jak Legia miała zgodę ze Śląskiem i uwaga........ nawet z Wisłą Krąków.. Tak było zapytajcie starych kibiców.. Ja.. ponad 45 lat z (L) w sercu..

odpowiedz
P.. - 28.04.2021 / 23:31, *.play-internet.pl

P.Mioduski nie spie...ol tego po raz kolejny!Wywalczmy puchary! LEGIA MISTRZ!!!Kocham ten klub!!!

odpowiedz
Arek - 28.04.2021 / 23:23, *.tpnet.pl

Ciekaw jestem teraz, jak będą wyglądać te ostatnie mecze. Pasowałoby potwierdzić tytuł i wygrać wszystko jak leci. Tym bardziej, że mamy rachunki do wyrównania w dwóch ostatnich meczach. No i skisła na deser. Wiadomo, że fajnie by było też ich pocisnąć.

odpowiedz
Kris - 29.04.2021 / 07:05, *.play-internet.pl

@Arek: a potem przyjedzie gigant z Wysp Owczych i nas dociśnie. :)

odpowiedz
Yeti - 28.04.2021 / 23:23, *.play-internet.pl

Gratulacje! W końcu Mistrz zdobyty w dobrym stylu z dużą przewagą, a nie walka do ostatniej minuty ostatniej kolejki. Brawo! Teraz czas wrócić na salony po 5 latach przerwy.

odpowiedz
AAA - 28.04.2021 / 23:16, *.chello.pl

Olbrzymie gratulacje i podziękowania dla całej drużyny za kolejne MP.Kiedyś czekałem na taki moment 13 lat ale pomimo tego że teraz zdobywamy trofeum regularnie i zdominowaliśmy ligę od dekady to zawsze ta chwila smakuje wybornie i wyjątkowo.
Wszystkim forumowiczom / a w szczególności Mądrali 0,7,Patykowi,Pawkowi/ życzę szampańskiej zabawy i chwilo trwaj.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 28.04.2021 / 23:39, *.chello.pl

@AAA: Dokladnie tak. Pozdrowienia dla wszystkich z Sektora 209. W sobote bedziemy świętować w naszym gronie w koncu

odpowiedz
Jerz z Potoku - 28.04.2021 / 23:07, *.chello.pl

Mistrzowskie serdeczności i podziękowania dla całej legijnej Rodziny!!!
Wprawdzie typowałem, że mistrzowski stempel przyłożymy w sobotę, ale tak przez kibicowską skórę przeczuwałem, zwłaszcza po po gdańskiej Victorii, że nastąpi to właśnie w środę.
A propos' "zdarzyło się dzisiaj"; w niedzielę będę trzymał kciuki za wygraną drużyny trenera Papszuna. W Białymstoku wystawił zmienników, oszczędzając wyjściowy skład na finał PP. Podjął decyzję o zaniechaniu boju na dwóch frontach, dokonał konkretnego wyboru, ale jest wielce prawdopodobne, że najtrafniejszego...
Ps.: mniemam, że Kol. @Gothic 2 - Noc Kruka podejdzie ze zrozumieniem do faktu nie podjęcia przeze mnie niedzielno - wieczornej kibicowskiej polemiki nt. tamtego meczu. Uważam, że Twoja jego ocena była jak najbardziej słuszna, tylko że celem strategicznym tej potyczki była pełna zdobycz punktowa, która ew. mogła się przełożyć na dzisiejsze mistrzowskie rozstrzygnięcie, a nie na tzw. wrażenia artystyczne. Zresztą, na euro pucharowe przymiarki przyjdzie czas po zakończeniu ESA i nowym sformatowaniem personalnym drużyny Legii.
Co do "kontrowersyjnego" tytułu zamieszczonego przez Redakcję w pomeczowym omówieniu, to pozwolę sobie na małą autorską dygresję. Otóż uważam, że w dobie pandemii powinniśmy umieć i chcieć celebrować każdy realnie zaistniały powód do poprawy nastroju, czy też autentycznej kibicowskiej radości ponieważ bieżące "covidowe" życie nie dostarcza nam ich zbyt wiele. We wspomniany niedzielny wieczór stało się to możliwe, m.in. dzięki wykazanej roztropności przez dziennikarzy naszego serwisu.

odpowiedz
Mk - 28.04.2021 / 23:01, *.com.pl

Mistrza juz mamy i na puchary czekamy !

odpowiedz
Biała Siła - 28.04.2021 / 22:58, *.vectranet.pl

Gratulacje panowie ,

odpowiedz
Lukas - 28.04.2021 / 22:54, *.chello.pl

Żadne bulwary tylko Starówka !

odpowiedz
Zygmunt - 28.04.2021 / 23:19, *.vectranet.pl

@Lukas :
Dokładnie,100,% poparcia!

odpowiedz
elele - 29.04.2021 / 06:36, *.chello.pl

@Lukas : starowka w raszynie ? xd

odpowiedz
majusL@legionista.com - 28.04.2021 / 22:51, *.plus.pl

Gratulacje dla Druzyny i Klubu. Super!!! Dziekuje i pozdrawiam

odpowiedz
Arecki - 28.04.2021 / 22:44, *.com.pl

Tym wszystkim z Białegostoku, Poznania, Krakowa itp. Mamo i Tato DZIĘKUJĘ ŻE Jestem KIBICEM KLUBU LEGIA WARSZAWA MP 2021 (L) !!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Przemek KSG - 28.04.2021 / 22:27, *.net.pl

Możemy się nie lubić, ale gratulację się należą, Gratuluje!

odpowiedz
Stary Warszawiak - 28.04.2021 / 22:39, *.orange.pl

@Przemek KSG: Możemy się nie lubić ale szacunek się należy. Szacunek!

odpowiedz
Makoszowy - 28.04.2021 / 22:56, *.t-mobile.pl

@Przemek KSG: Nie wierzę, że jesteś kibicem Górnika bo jakby tak było to byś im nie gratulował. Już zapomniałeś jak nas przekręcono (sędzia Redziński) w 1994 roku kiedy prowadziliśmy 1-0 na Legii. Ten wynik dawał nam mistrzostwo ale arbiter nie pozwolił. Hurtowo wyrzucał naszych z boiska za byle g...o i rywale w końcówce wyrównali. Mieliśmy zaj...stą pakę, kilku olimpijczyków. Mogliśmy z tym składem awansować do LM. Od tego meczu zaczęły się problemy Górnika i trwają do dziś. Wstyd mi za Ciebie.

odpowiedz
filand - 28.04.2021 / 23:09, *.t-mobile.pl

@Przemek KSG:
Dziękuję. Wyrazy szacunku...

odpowiedz
Arek - 28.04.2021 / 23:20, *.tpnet.pl

@Makoszowy: typku z pod ciemnej gwiazdy. Wyrzucał Was, bo zamiast kopać piłkę, to kopaliście Legionistów. Przecież nawet ostatni mecz, powinniście kończyć w 10, tylko toruńska melepeta udawała, że nic się nie dzieje. A problemy Górnika zaczęły się wraz z końcem komuny i taka jest prawda. Ja w ogóle nie wiem, po co tu wchodzisz pajacu? To nie strona pieszczocha komuny z biedaszybów, tylko strona mistrza Polski, Legii Warszawa.

odpowiedz
Jerry Warszawa Włochy - 28.04.2021 / 23:29, *.orange.pl

@Makoszowy: słuchaj gamoniu. Oglądałem ten mecz, mało tego mam go jeszcze w moim archiwum na video. Dziś za takie wycinki od razu wylatuje się z boiska, więc nie opowiadaj bajek bezzębny kopalniany kloszardzie.

odpowiedz
Przemek KSG - 28.04.2021 / 23:34, *.net.pl

@Makoszowy: Daj spokój

odpowiedz
Cult King Warsaw - 29.04.2021 / 00:37, *.amazonaws.com

@Makoszowy: TY WSTYDŻ SIE DONOSIĆ A OD NOWEGO GÓRNIKA WARA

odpowiedz
Przemek KSG - 29.04.2021 / 01:29, *.218.255

@Makoszowy: Górnik to jest Klub, 14-krotny Mistrz Polski. Walczymy dalej

odpowiedz
dino - 29.04.2021 / 09:56, *.vtelecom.pl

@Makoszowy:
To ciekawe że ten sam sędzia uznał wam nieprawidłowego gola Szemonskiego skoro tak niby pod nas sędziował. Wiedzieliscie ze jesteście słabsi i szansy upatrywaliscie tylko w chamskich faulach każda z czerwonych kartek dla was była wynikiem 2 żółtej potem dorobiliscie do tego meczu spiskowa teorie dziejów
Pozdrowienia dla Przemka KSG

odpowiedz
Bródno - 29.04.2021 / 12:15, *.chello.pl

@Makoszowy: idź ukradnij worek węgla, sprzedaj kup sobie tanie wino i świat będzie lepszy..

odpowiedz
Aaaa - 28.04.2021 / 22:26, *.play-internet.pl

I teraz zenada w 1 rundzie el LM z luxemburgiem, albanią, mołdawią czy innym gównem... Dlatego inne kluby nie chcą zdobywać mistrzostwa Polski. W tym kraju być mistrzem to tak jak wygrac kategorie piórkową aby walczyć z mistrzem wagi ciężkiej....

odpowiedz
zenek - 28.04.2021 / 23:34, *.chello.pl

@Aaaa: nie zwariuj tylko z zazdrosci poznański słowiku

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 28.04.2021 / 22:25, *.jmdi.pl

Zazdroszczę obecnej warszawskiej młodzieży! Teraz Legia okupuje fotel MP niemal bez przerwy od dziesięciu lat. Mnie było dane cieszyć się na Żylecie w 1969 i 1970 roku - potem była baaaatdzo długa przerwa... Gratulacje dla piłkarzy i Trenera Czesia!

odpowiedz
Krzysztof - 28.04.2021 / 22:17, *.centertel.pl

Kocham Cię Legio Warszawa!

odpowiedz
grzesiek - 28.04.2021 / 22:13, *.centertel.pl

A 2019??? :)

odpowiedz
NZW - 28.04.2021 / 22:07, *.chello.pl

!!! Moja Jedyna Miłość LEGIA Mistrz !!!

odpowiedz
olek - 28.04.2021 / 22:06, *.chello.pl

Feta jest po ostatni kolejce,czyli 16 maja na bulwarach,bierzcie 17 maja wolne w robocie.
Od 15 maja rząd otwiera ogródki w lokalach,także po imprezie na bulwarach,w nocy wszyscy do centrum na gruby melanż.

odpowiedz
*****. ** - 28.04.2021 / 21:59, *.d1-online.com

Boże żeby tak jeszcze w LM zagrać, to by było super. Ale co tam, dzisiaj Legiunia Mistrz.


odpowiedz
Filip1205 - 28.04.2021 / 21:58, *.robnet.pl

Bardzo cieszę się z mistrzostwa. Ale obawiam się co będzie w pucharach :/

odpowiedz
spasiony - 28.04.2021 / 21:56, *.123.82

Gratulacje dla calej ekipy!

odpowiedz
LDH! - 28.04.2021 / 21:53, *.co.uk

https://www.facebook.com/128601084261008/posts/1198574337263672/

odpowiedz
Pięknie - 28.04.2021 / 21:48, *.chello.pl

No i fajnie mistrz jest :) teraz szybko wszyscy odpadają bo żaden klub z ekstraklasy nie zasługuje na pucharu i jedziemy Legio z kolejnym tytułem ????????????????????????

odpowiedz
tekken (L) - 28.04.2021 / 21:46, *.chello.pl

Brawo Legia MISTRZ MISTRZ MISTRZ

odpowiedz
Sałek - 28.04.2021 / 21:41, *.chello.pl

Bravo drużyna! Szkoda tylko, że nadal nie widać w grze zespołu stylu ani szczególnie ręki ponoć trenera! Za chwilę może nie być ani drużyny ani trenera. Puchary wszystko zweryfikują.

odpowiedz
Dimas - 28.04.2021 / 21:34, *.play-internet.pl

(L)egia Mistrz Mistrz Mistrz
(L)egia Mistrz Mistrz Mistrz

Strzelają szampany a gdzieniegdzie wieczka od maści na ból tyłka - piękna środa idę kobicie przypomnieć że dziś dzień loda :)

odpowiedz
genzo - 28.04.2021 / 21:52, *.amazonaws.com

@Dimas: że dziś środa ????

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 28.04.2021 / 21:34, *.55.238

Fajnie, obowiązek spełniony. Teraz pytanie co dalej, obawiam się że to samo co zwykle. 3 liga europejska to raczej maksimum na co stać nas w tej chwili.

odpowiedz
Pablo - 28.04.2021 / 21:33, *.play-internet.pl

Szkoda ze pod Zygmuntem pusto

odpowiedz
karwoski29 - 28.04.2021 / 21:30, *.cdn77.com

Brawo LEGIA!!!! Mamy MISTRZA!!!! a teraz najważniejsze aby licznik wstydu wyzerować.Pozdrawiam Was kibiców!!!

odpowiedz
RMFC - 28.04.2021 / 21:30, *.orange.pl

No to teraz prezes nieudacznik nie podpisze kontraktów z kilkoma kluczowymi piłkarzami bo będą za drodzy i znów będzie ch..j z LM czy LE, zostanie puchar pocieszenia. Miałem nadzieję że Legię kupi Lewy wraz ze swoim menadżerem bo wtedy na pewno skończyłby się minimalizm i wielu piłkarzy z tej kadry zobaczyłoby jak należy grać i trenować żeby coś osiągnąć a nie lekki trening a potem lans na Instagramie

odpowiedz
Eternity - 28.04.2021 / 21:28, *.t-mobile.pl

Mistrz Mistrz LEGIA Mistrz !

odpowiedz
Tak to ja - 28.04.2021 / 21:28, *.chello.pl

Kiedy feta mistrzowska??

odpowiedz
Pusia - 28.04.2021 / 21:41, *.vectranet.pl

@Tak to ja: dzisiaj ogórku

odpowiedz
Ania - 28.04.2021 / 21:28, *.play-internet.pl

Nie docenić Trenera za Mistrza to naprawdę niskie loty. Czasem nie nadążam za myśleniem Chłopców Kibiców, może za młoda jestem ....

odpowiedz
ererwerg - 28.04.2021 / 21:39, *.chello.pl

@Ania: 3/4 trenerów z obecnej ekstraklasy zdobyłoby z tymi piłkarzami mistrzostwo. Docenimy trenera po fazie eliminacji do pucharów gdzie taktyka będzie miała większe znaczenie bo same umiejętności piłkarzy mogą nie wystarczyć.

odpowiedz
<3 - 28.04.2021 / 21:27, *.chello.pl

L̪̖̑̓Ȅ̛̬̣̭̖̻̘̱̮͊̈̊̆̈̕GI͆ͅA͓̬̓̿̀͜L̳̦̼̍͂͞Ģ͇͎͖̞̎̉̑̄̽̚ͅI͓̺͖̠͂̑̍́E̛̲͚̯͚͈̤͐̇͑͡͡͠ͅA̩͊ Ù̧̮̱̘̲̝͙͓̩̮̐̓͒̿̒͐͑͞͠K̡̨̘̜̩̥̝̎̔̉̈́̈̕͞Ơ̛͎̼͚̤̈́̈́͡ͅÇ͓̦͓̪̘̖͍͗̓̇̌̏̋͒̀͘̚͢͟Ȟ̳̩̱͖̺̜̅͋͛̒̀Ȃ̢̢͎͇͑̍̆N̛̤̠͇͕͚̩̭̦͐͋͋̿̓̆̂̀ͅȀ͎̬͠ ̝̒L̟͑̓͟Ȩ̛̯̘̩̠̳̇͂̔͋̇̓͜G̤̹͓͖̜̰̣̭̍̓̏̂̀̍͌̌̚͟A̗̞̘͚̱̓̀͋͑̇
͇̈́̃͟Ǩ̡̟̭̦̄̀̎O̹̅Ć̜̰̝̬̎̕͞H̪̪͈̓̔̾̚͜Á͉͙̣̝͉̙̠̜̄͂̔̐̃̊̾̋̈́͟͜M̨̭̠̘̋̎̀̈͊͟ ͍̩̭͙̌́̕͞L͕͙̤̲̤̋̒̽̓̀͗͢͟͠Ę̮̠͕̹̩̦̗̭͗̏͌̀͆̃̽͒͒G̛̬̤͇̬̈̔̃͘͟͞ͅI̢̪̺͈̊̑̇̀Ȇ̡̛̞͚͎̦̼͕͂̋̒̎͡ ̦̺̖̜̻̘̦͌̄̅͆̒͂͝Ų̖̰̲̿̈́̿͆Ú͔̱̺̻̅͊̚O̯̲̪͍̾̎̋͝Ụ̢̙͈̪͙̰͓̮̣̎͗͑̅̃̌̀̚̕͝O̙̱͉͉͓̙͓͔̓͊͛͆̒̀͒͞O̼̻̠̙̓͗̕̕U̐ͅÓ̠̖̺͎̝̫͖̺͉̐̓̃̉̏͞͡͠U̺̹̝̳͗̋͊̆Ō̤̺̭̖̌̏̔͌ͅO̩̦͋̆
̭̘̙̤̘͑͑̾͑̓ALĚ̬̙̗̣͒̑̐̂̕͟͜ ̙̯͙͔̱̝͔̉̎̄̍͆͡͡Z̜̤̉̃̃͟A̳̫̞͉͍̦̣̖͓̥̾̂̑̒͗̌̈́̀͞͝J̡̣͙̣̥̩͙̔́͆̌̽̐͋͢͞E̢̤̙̦͔͂̈́̽̊̊̇͢͢͝B̭̻͚͙̳͈͈͖̌͆̀̏̅̕͘̕Ḯ̛̯͍̫̥̃̉S̪̅C̨̡͖̘̞͓͐̑̔̆̊̌͘͢IÊ̢̗̳͇͍̘͍̒͋͊͐͐͘

odpowiedz
Pawciu - 28.04.2021 / 21:25, *.net.pl

Mistrzostwo i .... co dalej??

odpowiedz
Ewelina - 28.04.2021 / 21:20, *.play-internet.pl

Pijemy szampana :-)

odpowiedz
:D - 28.04.2021 / 21:21, *.chello.pl

@Ewelina: zdrówko :D

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 28.04.2021 / 21:42, *.orange.pl

@Ewelina: pozdrowionka od wielkopolskich legionistów... Tak, tak,... Duma nas rozpiera.... Zdrówka....

odpowiedz
URZYTKOWNIK - 28.04.2021 / 21:18, *.chello.pl

AAAAAAAAAAAAAAAAA

odpowiedz
TERESIN - 28.04.2021 / 21:17, *.tpnet.pl

Przeżyj to sam, Przeżyj to sam, Dzisiaj Legia mistrza Polski ma Nasza Legia... Warszawa

odpowiedz
Legionista83 - 28.04.2021 / 21:15, *.chello.pl

Gratu(L)acje :-)

odpowiedz
ko(L)o - 28.04.2021 / 21:15, *.orange.pl

No i git. LEGIA MISTRZ, MISTRZ, LEGIA .MISTRZ. Gratulacje dla całego zespołu i sztabu!!!!

odpowiedz
1234 - 28.04.2021 / 21:13, *.tpnet.pl

jest cudownie LEGIA MISTRZ

odpowiedz
Karo(L) - 28.04.2021 / 21:13, *.cyfrowypolsat.pl

Mistrzem Polski jest
Ukochana ma
Mistrzem Polski jest
LEGIA WARSZAWA!!!

odpowiedz
Zlb - 28.04.2021 / 21:12, *.t-mobile.pl

GRATULACJE!!!!MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA,LEGIA NAJLEPSZA JEST,LEGIA TO JEST POTEGA,LEGIA C W K S!!!!Brawo Panowie,dzięki!!!!!

odpowiedz
LegiaMistrz - 28.04.2021 / 21:11, *.t-mobile.pl

MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA , LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA TO JEST POTEGA, LEGIA CWKS!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Normalny człowiek - 28.04.2021 / 21:11, *.chello.pl

Mamy to!

odpowiedz
Wolfik - 28.04.2021 / 21:10, *.mm.pl

A jednak wcześniej. Gratulacja dla całego klubu i wszystkich Kolegów z Forum :).

odpowiedz
stabur - 28.04.2021 / 21:08, *.orange.pl

Mistrzem Polski jest LEGIA!!!!!

odpowiedz
dzejms - 28.04.2021 / 21:07, *.centertel.pl

Panie i Panowie. Gratuluję Tytułu Mistrza Polski ! Marek, pozdrawiam. Kibic Arki Gdynia.

odpowiedz
gibon - 28.04.2021 / 21:44, *.186.136

@dzejms:
Mandragora najlepsza melanzownia..

odpowiedz
Szałek - 28.04.2021 / 21:47, *.chello.pl

@dzejms: Szacun! Wy też wracajcie szybko do ekstraklasy, najlepiej z PP bo mamy rachunki do wyrównania :-)

odpowiedz
filand - 28.04.2021 / 21:07, *.t-mobile.pl

Gratulacje I owacje na stojąco.
Legia Warszawa Mistrz Polski...
Idę czytać książki 1,5 litrowe....

odpowiedz
Leo - 28.04.2021 / 21:06, *.orange.pl

MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ !!!
Szkoda tylko, że chłopaki cieszą się w domu przed telewizorem, a nie na boisku i przy pełnych trybunach.

odpowiedz
Hugon - 28.04.2021 / 22:50, *.vectranet.pl

@Leo : Ostatni mecz przy pełnych trybunach-LEGIA MISTRZ!!!!!!!!

odpowiedz
Leo - 29.04.2021 / 02:02, *.orange.pl

@Hugon: Ostatni mecz nie jest przy pełnych trybunach tylko 25% czyli 7500 osób.

odpowiedz
Rio - 28.04.2021 / 21:06, *.t-mobile.pl

Mistrz, mistrz Legia MISTRZ

odpowiedz
Ochota Legia - 28.04.2021 / 21:05, *.orange.pl

Królowa jest jedna CWKS Legia!

odpowiedz
Michał - 28.04.2021 / 21:04, *.plus.pl

Ukochana Ma mamy TOOOOOOO!!!!!!! MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!!!Ja kocham LEGIE!!!!

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 28.04.2021 / 21:04, *.amazonaws.com

WSZYSCY POD ZYGMUNTA!TERAZ!TRADYCJI!SZACUNEK!

odpowiedz
KAMI(L)EK - 28.04.2021 / 21:03, *.play-internet.pl

NASZE JEST MISTRZOSTWO POTĘGA I CHWAŁA NA WIEKI

odpowiedz
MAKEN - 28.04.2021 / 21:02, *.151.165

ALE pięknie ☺

odpowiedz
mexx - 28.04.2021 / 21:01, *.t-mobile.pl

Władeczek, zjeżdżaj na Orlen, faken :D

odpowiedz
Micha - 28.04.2021 / 21:00, *.14.27

Mistrzem Polski jest Legia,
Legia najlepsza jest...
Ale... przestańcie już z tą gwiazdką za 93 rok.
Była szopka, dołożył PZPN. Było, minęło.
Teraz jesteśmy dominatorami i to się liczy.
9 ostatnich sezonów - 7 tytułów

odpowiedz
wawa3 - 28.04.2021 / 21:05, *.net.pl

@Micha: Szkoda końcówki sezonu 18/19 i wypuszczenia mistrza z rąk na ostatniej prostej. Vuko to jednak był wuefista.

odpowiedz
tekken (L) - 28.04.2021 / 21:50, *.chello.pl

@Micha: Beton PZPN -u po bardzo długim oczekiwaniu, kiedy cała Warszawa szalała z radości odebrał Legii mistrzostwo przy zielonym stoliku i trzeba to pamiętać.

odpowiedz
Makoszowy - 28.04.2021 / 23:12, *.t-mobile.pl

@tekken (L): Odebrałby i następny w 94 roku gdy były kontrowersje w meczu Legia-Górnik 1-1. Ale tak się złożyło, że parę dni wcześniej wszyscy ważni i decyzyjni z PZPN wyjechali sobie na mistrzostwa świata do USA. Wrócili po mistrzostwach, po miesiącu więc głupio było już to wszystko odkręcać.

odpowiedz
Lolo - 29.04.2021 / 05:20, *.plus.pl

@wawa3: to chłopie był kołek do potęgi!!! Dopiero to teraz widać!

odpowiedz
Mariot85 - 28.04.2021 / 21:00, *.cyfrowypolsat.pl

Jazda z kur.ami

odpowiedz
Rafa(L) - 28.04.2021 / 21:00, *.play-internet.pl

Mistrzem Polski jest, ukochana ma, Mistrzem Polski jest LEGIA WARSZAWA

odpowiedz
atmosferic - 28.04.2021 / 21:00, *.orange.pl

Brawo - Legia wlasnie wyszla na samodzielne prowadzenie - 15 tytul - nikt tyle niema - niektorzy powiedza ze 16sty, ale nie ma 16 trofeow w gablocie - jest 15.

odpowiedz
wukashi - 28.04.2021 / 23:30, *.orange.pl

@atmosferic: Jak juz sie czepiac, to tego 15go tez jeszcze nie ma.

odpowiedz
Odp - 29.04.2021 / 07:40, *.lunet.eu

@atmosferic: jak ma być skoro zostało ukradzione i stoi u pasera

odpowiedz
Darek - 28.04.2021 / 21:00, *.tpnet.pl

Olee ole ole ola i tylko legia legia warszawa !!!
Otwierać stadiony!!!

odpowiedz
Gratulacje - 28.04.2021 / 20:59, *.plus.pl

Mam pytanie do wszystkich znawców twierdzących, że jaga się rozkaraczy przed medalikami "jak wam głupio, wioskowi znawcy"?

odpowiedz
Wojtas - 28.04.2021 / 20:59, *.centertel.pl

Gratulacje!

odpowiedz
(L) - 28.04.2021 / 20:59, *.plus.pl

MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ

odpowiedz
Andrzej - 28.04.2021 / 20:59, *.orange.pl

Chcesz wygrywać Polecam sprawdzic TenisoweAnalizy na instagramie mega skuteczni dzisiaj 3.6 na plusie

odpowiedz
(L)eming - 28.04.2021 / 20:58, *.amazonaws.com

Yes, yes, yes!!!!!

odpowiedz
(L)eming - 28.04.2021 / 20:58, *.amazonaws.com

Yes, yes, yes!!!!!

odpowiedz
Cult ! King ! Warsaw! - 28.04.2021 / 20:58, *.amazonaws.com

UUUUUUUKOOOCHAAAANAAA!MAAAAAA!LEEEEGIIIAAA!WAAAARSZAAAAWAAAA!MISTRZ!MISTRZ!MISTRZ!LEEEGIIAAA!MIIISTRZ!

odpowiedz
PLEBAN - 28.04.2021 / 20:58, *.tpnet.pl

LEGIA WARSZAWA ! CZESIU PROWADŹ PO LM ! MIEJ TAKIE WYNIKI RESZTA MNIE NIE OBCHODZI !

odpowiedz
Kozioł - 28.04.2021 / 20:58, *.t-mobile.pl

MISTRZ!!!

odpowiedz
Darek - 28.04.2021 / 20:58, *.t-ipconnect.de

Brawo.Legia mistrz.
Tylko co dalej? Kolejna kompromitacja w europie?

odpowiedz
c u L t LEGIA MISTRZ - 28.04.2021 / 21:02, *.amazonaws.com

@Darek : CIESZ SIE KIEDY MOŻESZ A NIE CO JUTRO,DZIŚ MAMY MISTRZA AAAAEEEEOOOOOAAAAA!LEEEGIIAAAA!!!!!

odpowiedz
Farme(L) - 28.04.2021 / 20:58, *.virginm.net

Gratulacje dla całej drużyny i dla nas wszystkich!!!!
Mistrz jest tylko jeden (L)

odpowiedz
Rytm - 28.04.2021 / 20:58, *.centertel.pl

Legia Warszawa! Najbardziej utytułowany polski klub!

odpowiedz
magoo - 28.04.2021 / 20:58, *.chello.pl

M16TRZ

odpowiedz
Zabinho - 28.04.2021 / 20:57, *.t-mobile.pl

Legia Mistrz, Mistrz, Mistrz!!!

odpowiedz
wojti - 28.04.2021 / 20:57, *.cyfrowypolsat.pl

TYLKO LEGIA !!! Gratulacje.

odpowiedz
Ra(L)f - 28.04.2021 / 20:57, *.chello.pl

Gratulacje!!!
Szpaler w Krakowie??

odpowiedz
Jano - 28.04.2021 / 21:00, *.tpnet.pl

@Ra(L)f: gramy u siebie nie w Krakowie ale wątpie czy Wisła się wzniesie.......

odpowiedz
j-62 - 28.04.2021 / 21:01, *.orange.pl

@Ra(L)f: nawet nie wiesz dzie w sobote mecz !!!

odpowiedz
koczi - 28.04.2021 / 21:02, *.cyfrowypolsat.pl

@Ra(L)f: ale z Ciebie kibic, nawet nie wiesz gdzie Legia gra z Wisłą. Dramat!!!

odpowiedz
Benx - 28.04.2021 / 21:02, *.chello.pl

@Ra(L)f: w jakim Krakowie?

odpowiedz
Mrok - 28.04.2021 / 21:02, *.chello.pl

@Ra(L)f: W jakim Krakowie, kibicu w bamboszach?

odpowiedz
Szemrany - 28.04.2021 / 21:11, *.centertel.pl

@Jano: To jest ich obowiązek.

odpowiedz
Ra(L)f - 29.04.2021 / 05:38, *.chello.pl

@koczi: Pomylilem się i masz rację, żaden kibic... dlatego postanowiłem zrezygnować z kibicowania...

odpowiedz
Gość niedzielny - 28.04.2021 / 20:57, *.centertel.pl

MISTRZ MISTRZ Legia Warszawa MISTRZ ????

odpowiedz
Młody - 28.04.2021 / 20:57, *.play-internet.pl

Gratulacje!

odpowiedz
Mieszko - 28.04.2021 / 20:57, *.4web.pl

Mistrz!

odpowiedz
lucho_83 - 28.04.2021 / 20:57, *.chello.pl

Brawo qrwa!!!! LEGIA MISTRZ!!!!

odpowiedz
Dzieciak - 28.04.2021 / 20:56, *.centertel.pl

Brawo, brawo, brawo.

odpowiedz
Hakon - 28.04.2021 / 20:56, *.plus.pl

Graty!!!

odpowiedz
Hakon - 28.04.2021 / 20:56, *.plus.pl

Graty!!!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.04.2021 / 20:56, *.petrotel.pl

Mamy to!

odpowiedz
Fan paruwek i waleriana - 28.04.2021 / 20:56, *.telnaptelecom.pl

Gratulacje i powodzenia w pucharach. Nie przynieście wstydu!

odpowiedz
Rafson - 28.04.2021 / 20:56, *.chello.pl

Mistrz !!!

odpowiedz
Rafson - 28.04.2021 / 21:14, *.chello.pl

@Rafson: Legia Mistrz!!!!

odpowiedz
... L... - 28.04.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

Jeeeeeeessst

odpowiedz
Adi - 28.04.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

Mamy to !!!!!

odpowiedz
Gregoo - 28.04.2021 / 20:55, *.chello.pl

Szacunek!

odpowiedz