fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Mistrzowska kolekcja w FanStore

Woytek

Legia Warszawa zaprezentowała kolekcję przygotowaną z okazji zdobycia mistrzostwa Polski w sezonie 2020/21. Wśród nowych artykułów w FanStore znajdziecie bluzy, koszulki, szaliki, kubki i szklanki, plakat, magnes, naklejki i smycz. Ubrania są dostępne w wersjach męskiej, damskiej i dziecięcej.

Biała koszulka mistrzowska z dużym pucharem kosztuje 89,99 zł. Dostępna jest także wersja z Kolumną Zygmunta w kolorze białym i czarnym w tej samej cenie. Do wyboru są także trzy rodzaje bluz w cenach 170-200 zł. Klub przygotował również dwa szaliki - jeden klasyczny pasiak, a drugi z dużym napisem Mistrz Polski w cenie 49,99 zł oraz zestawy naklejek po 9,99 zł.

Ponadto zostały przygotowane dwa mistrzowskie zestawy. Koszulka + bluza + smycz + szalik + naklejki w zestawie kosztują o kilkadziesiąt złotych mniej niż kupowane pojedynczo.

Sprawdź całą mistrzowską ofertę FanStore

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Legia Warszawa

Sprawdź całą mistrzowską ofertę FanStore

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
olew - 29.04.2021 / 22:35, *.vectranet.pl

ładne, kupię; LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
R. - 29.04.2021 / 07:32, *.chello.pl

czarna koszulka bardzo ładna.

odpowiedz
:) - 29.04.2021 / 11:52, *.chello.pl

@R.: no taka najbardziej zblizona do prawdziwego warszawskiego klubu

odpowiedz
Urka - 29.04.2021 / 12:19, *.chello.pl

@:): Czarny to pierwszy i najstarszy kolor Legii, czas zacząć go wyróżniać.

odpowiedz
Stefan1916 - 29.04.2021 / 15:18, *.chello.pl

@Urka: a mi tam najbardziej się podobało, gdzie Legia była trójkolorowa... zielony, biały i czerwony. Trzy komplety meczowe, bez tych wynalazków szaro-buro, wiśniowo-fioletowych...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.