Jędrzejczyk, Michniewicz i Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening nowych mistrzów Polski

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek o godzinie 11 nowi mistrzowie Polski stawili się na boisku treningowym, by kontynuować przygotowania do sobotniego meczu z Wisłą Kraków. Zanim jednak rozpoczęły się zajęcia, krótką przemowę wygłosił trener Czesław Michniewicz. Z mistrzostwem jest jak z piękną kobietą: trudno zdobyć, ale jeszcze trudniej utrzymać przy sobie - powiedział szkoleniowiec i dodał, że na większe świętowanie przyjdzie czas później.

Trening nie był zbyt długi i przebiegał w nieco luźniejszej atmosferze niż w ostatnich tygodniach, podczas których zawodnicy byli mocno skupieni na zrealizowaniu głównego celu. W pewnym momencie trenujący na boisku obok piłkarze Legii II pogratulowali oklaskami pierwszej drużynie sukcesu w lidze. Zadowoleni podopieczni Michniewicza podziękowali kolegom z klubu.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka
fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Główną część zajęć stanowiła gierka na skróconym polu gry żółci kontra fioletowi. Składy wyglądały następująco:

Żółci: Cierzniak - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia - Wszołek, Gwilia, Muci, Mladenović - Kapustka, Rafael Lopes, Kostorz

Fioletowi: Tobiasz - Vesović, Slisz, Boruc - Juranović, Andre Martins, Luquinhas, Cholewiak - Yaxshiboyev, Pekhart, Skibicki

W treningu nie uczestniczyli kontuzjowani Igor Lewczuk, Wojciech Muzyk i Artem Szabanow, Joel Valencia oraz trzech młodych zawodników, którzy wczoraj zagrali w pucharowym meczu Legii II (Kisiel, Mosór, Włodarczyk).

W związku ze zdobyciem tytułu mistrzowskiego możemy spodziewać się w sobotę kilku zmian w składzie. Najprawdopodobniej doczekamy się debiutu Jasura Yaxshiboyeva, szansę otrzyma także Ernest Muci, choć nie wiadomo czy od pierwszej minuty. Zmiany nie są szykowane w bloku obronnym, ale niewykluczone są w środku pola.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 30.04.2021 / 11:37, *.centertel.pl

"Z mistrzostwem jest jak z piękną kobietą: trudno zdobyć, ale jeszcze trudniej utrzymać przy sobie - powiedział szkoleniowiec"- tylko co z tego ,że będzie piękna, jeśli będzie głupia, pusta i egoistyczna...?

odpowiedz
olew - 29.04.2021 / 22:58, *.vectranet.pl

ciężko trenować , jak liga się dla nas skończyłą ; czy wygramy czy przegramy i tak jesteśmy najlepsi , młodzi i muzułmanie na boisko !

odpowiedz
Real deal - 29.04.2021 / 21:29, *.virginm.net

Gratulacje za mistrzostwo,oby teraz chlopaki plamy co mecz nie dali.Nowi niech troche pograja I juz zadupcamy pod puchary- proste.To maja Sobie wbic w te pilkarskie glowki-Gra w LE ,to obowiazek,ma byc walka o LM- ma byc.Tak do tego maja podchodzic,kazdego ich poranka.

odpowiedz
Arek - 29.04.2021 / 19:08, *.tpnet.pl

Ale, ramadan przecież się jeszcze nie skończył. Inna rzecz, że czekam na debiut tego Jasura, bo chętnie bym zobaczył czy w ogóle coś potrafi. Bo jak się czyta, to w treningach strzela aż miło.

odpowiedz
Darek - 29.04.2021 / 17:26, *.t-ipconnect.de

Nie chcą przedłużyć kontraktu z Lewczukiem to piszą że kontuzja.Chyba że Igor juz wie,że z nim nie przedłużą więc nie chce ryzykować jakiegoś urazu.I dlatego piszą że kontuzja.
Wszołek zapewne chce podwyżkę to ostatnio gra tyle co nic.
Yaxshiboyev musi najpierw zjeść śniadanie żeby miał siłę biegać.
Odnośnie wypowiedzi czesia o pięknej kobiecie.Jak się ma kasę to sama się przyczepi jak pasożyt i nie będzie chciała odejść.

odpowiedz
Ju(L)ius - 01.05.2021 / 13:00, *.vectranet.pl

@Darek : Oooo!!! I to powiedzenie bardziej pasuje!!! :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.