Jędrzejczyk, Michniewicz i Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening nowych mistrzów Polski

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek o godzinie 11 nowi mistrzowie Polski stawili się na boisku treningowym, by kontynuować przygotowania do sobotniego meczu z Wisłą Kraków. Zanim jednak rozpoczęły się zajęcia, krótką przemowę wygłosił trener Czesław Michniewicz. Z mistrzostwem jest jak z piękną kobietą: trudno zdobyć, ale jeszcze trudniej utrzymać przy sobie - powiedział szkoleniowiec i dodał, że na większe świętowanie przyjdzie czas później.

Trening nie był zbyt długi i przebiegał w nieco luźniejszej atmosferze niż w ostatnich tygodniach, podczas których zawodnicy byli mocno skupieni na zrealizowaniu głównego celu. W pewnym momencie trenujący na boisku obok piłkarze Legii II pogratulowali oklaskami pierwszej drużynie sukcesu w lidze. Zadowoleni podopieczni Michniewicza podziękowali kolegom z klubu.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka
fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

Główną część zajęć stanowiła gierka na skróconym polu gry żółci kontra fioletowi. Składy wyglądały następująco:

Żółci: Cierzniak - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia - Wszołek, Gwilia, Muci, Mladenović - Kapustka, Rafael Lopes, Kostorz

Fioletowi: Tobiasz - Vesović, Slisz, Boruc - Juranović, Andre Martins, Luquinhas, Cholewiak - Yaxshiboyev, Pekhart, Skibicki

W treningu nie uczestniczyli kontuzjowani Igor Lewczuk, Wojciech Muzyk i Artem Szabanow, Joel Valencia oraz trzech młodych zawodników, którzy wczoraj zagrali w pucharowym meczu Legii II (Kisiel, Mosór, Włodarczyk).

W związku ze zdobyciem tytułu mistrzowskiego możemy spodziewać się w sobotę kilku zmian w składzie. Najprawdopodobniej doczekamy się debiutu Jasura Yaxshiboyeva, szansę otrzyma także Ernest Muci, choć nie wiadomo czy od pierwszej minuty. Zmiany nie są szykowane w bloku obronnym, ale niewykluczone są w środku pola.

Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.