Jasur Yaxshiboyev zadebiutował w Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Yaxshiboyeva w Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu z Wisłą Kraków w pierwszej drużynie Legii Warszawa zadebiutował Jasur Yaxshiboyev. Sprowadzony zimą do klubu Uzbek długo musiał czekać na swoją szansę. Najpierw leczył uraz z którym trafił na Ł3, a gdy dochodził do formy to rozpoczął się ramadan i wypadł z meczu w Gliwicach z powodu niewystarczających sił do gry, choć miał otrzymać szansę gry po przerwie.

Ramadan trwa do zakończenia sezonu, ale mecz z Wisłą jest rozgrywany na tyle wcześnie, że sztab szkoleniowy bez przeszkód mógł skorzystać z Yaxshiboyeva. Piłkarz pojawił się na boisku w 79. minucie w miejsce Rafaela Lopesa.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
skrzat - 03.05.2021 / 08:36, *.centertel.pl

Nic nie pokazał.

odpowiedz
Będziedobrze - 02.05.2021 / 17:17, *.t-mobile.pl

Z tego co pamiętam nie muszą pościć osoby będące w podróży (dłuższej niż 3 dni?). Proponuję kupić jakieś mieszkanie nad morzem, tydzień przed ramadanem zawozi rodzinę, wraca 3 dni przed i udaje, że jest w podróży

odpowiedz
nikt - 02.05.2021 / 12:41, *.play-internet.pl

Nie kumam ... RAMAJDAN ... szanuje każdą religię ale facet musi zmienić zawód ... GÓRKEN GÓRKEN zaczynają się po okresie postu .. polecam !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.05.2021 / 06:24, *.orange.pl

Nie pamiętam nazwiska, ale w Sevilli jakoś 5-10 lat temu był jakiś kozak, który w czasie Ramadanu śmigał po 90 minut po boisku i zawsze wymiatał w środku pola.

Uzbek nic nie pokazał, no ale zobaczymy w przyszłym sezonie na co go stać.

odpowiedz
singspiel - 02.05.2021 / 09:04, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: w Liverpoolu jest Mane. Jest też Salah, który przed meczami zawiesza zasady religii. można jak widać i tak

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.05.2021 / 18:33, *.orange.pl

@singspiel:

No, ale ten ziomek z Sevilii tego nie robił. To był jakiś francuz, uciekło mi który.

Nie mniej jednak praca nie powinna wpływać na życiowe zasady, więc nie ma się akurat o co czepiać kogokolwiek.

odpowiedz
Alex Biex Bielany - 01.05.2021 / 19:31, *.chello.pl

Proponuje mu nie płacić w czasie ramadanu, jak zobaczy mniej kasy to od razu zacznie jeść jak człowiek

odpowiedz
oic. - 01.05.2021 / 18:07, *.forcepoint.net

Ramadan trwa do 12 maja więc średnio do zakończenia sezonu.

odpowiedz
Juri - 01.05.2021 / 17:45, *.inetia.pl

Będzie z niego pożytek.
Legia Mistrz !

odpowiedz
Nik - 01.05.2021 / 17:44, *.t-mobile.pl

Lepszy od Muciego i Lopeza. Po tych paru minutach widać, że ma potencjał.

odpowiedz
mareczek - 01.05.2021 / 17:30, *.vectranet.pl

Jak dla mnie na plus.Kiwał i chyba wszystkie dryblingi miał udane,był bardzo aktywny i w ogóle mam wrażenie,że pasuje do kombinacyjnej gry Legii z przodu

odpowiedz
Pozdrowieniec - 01.05.2021 / 17:28, *.t-mobile.pl

Piszecie, że mecz był rozgrywany na tyle wcześnie, że zawodnik mógł zagrać 10 minut. Myślałem, że ramadan polega na tym, że cały boży dzień się pości i po zmroku kończy. Wychodzi więc na to, że byłoby lepiej dla piłkarza grać po zachodzie słońca.

odpowiedz
kot - 01.05.2021 / 17:47, *.chello.pl

@Pozdrowieniec: oczywiście masz rację, to tylko Woytek się nie wyznaje na technicznych aspektach islamu ;)

odpowiedz
Sputnik 44 - 01.05.2021 / 18:02, *.vectranet.pl

@Pozdrowieniec: nie do końca tak jest - posiłek jadł pewnie o 5, więc później mógłby paść a tak to miał jeszcze siły. Ale swoją drogą profesjonalni piłkarze mogliby odpuścić sobie te posty...

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 01.05.2021 / 17:16, *.netfala.pl

nie tak najgorzej, na tle dzisiaj słabej Legii (i Wisły) jasny punkt
Ale bez szału

odpowiedz
Wolfik - 01.05.2021 / 16:59, *.mm.pl

Debiut niezauważalny. Dobrze, że nie zemdlał, wszak coś tam przebiegł....

odpowiedz
Pierwszy - 01.05.2021 / 17:03, *.75.251

@Wolfik: A i tak lepiej niż Lopes.

odpowiedz