Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Mistrzostwo po prostu nam się należało

źródło: Legia.com

- Jeśli chodzi o liczby, rozegrałem swój najlepszy sezon w życiu. Zawsze dobrze jest wygrać mistrzostwo wcześnie i cieszę się, że potrafiliśmy to zrobić. Wszyscy bardzo się cieszymy, ale na świętowanie przyjdzie jeszcze czas. Do końca zostały nam trzy mecze i chcemy zagrać w nich tak, jak na mistrzowską drużynę przystało - mówi Filip Mladenović w rozmowie z Legia.com.



- Mam nadzieję, że wygramy trzy ostatnie spotkania, potem chwilę poświętujemy, udamy się na zasłużone wakacje i co – wracamy. Mistrzostwo w kontekście całego sezonu po prostu nam się należało, myślę, że śmiało można tak powiedzieć. Jest ono jednak jednym z kilku kroków, bo teraz chcemy w końcu awansować do pucharów – takie stawiamy sobie cele.

- Z racji nowej pozycji mogłem odważniej grać w ofensywie i to znalazło przełożenie na naprawdę niezłe liczby. Nie stawiałem sobie celów indywidualnych, natomiast nie ukrywam, że ze swoich goli i asyst jestem zadowolony. Nie spoczywamy jednak na laurach – każdy z nas jest profesjonalistą i wie, że na boisku ma zostawić absolutnie wszystko. Jeśli gramy na maksa, naprawdę ciężko jest nam zrobić krzywdę.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Pawciu - 30.04.2021 / 10:43, *.net.pl

Zapachnialo Szydlowa ;p

odpowiedz
M@c - 30.04.2021 / 09:17, *.chello.pl

Powiedział po prostu to, co by powiedział każdy kibic Legii :)

odpowiedz
Prezes - 30.04.2021 / 07:59, *.toneticgroup.pl

Szydło się naoglądał, czy co? :D

odpowiedz
Dawid - 30.04.2021 / 06:24, *.play-internet.pl

Nadaje się na premiera ;)

odpowiedz
Ryj - 29.04.2021 / 23:50, *.t-mobile.pl

My nie mamy nic przeciwko żebyście zawsze grali na maxa Mladen!

odpowiedz
olew - 29.04.2021 / 22:42, *.vectranet.pl

fajny grajek, lubię go

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 29.04.2021 / 22:16, *.petrotel.pl

"Do końca zostały nam trzy mecze i chcemy zagrać w nich tak, jak na mistrzowską drużynę przystało"
Ostatnie 3 mecze są od ogrywania młodzieży i udowodnienia Miodkowi, że wzmocnienia są konieczne ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.04.2021 / 06:09, *.petrotel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Jeszcze jedno ciekawe zdanie: "Jeśli gramy na maksa, naprawdę ciężko jest nam zrobić krzywdę." Czyli potwierdził moje wcześniejsze przypuszczenia, że parę razy grali na pół gwizdka. ;-)

odpowiedz
ciajek - 30.04.2021 / 09:51, *.net.pl

@vadisodjidjiaofoe: nie czepiaj się

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.04.2021 / 12:00, *.centertel.pl

@ciajek: nie pouczaj mnie

odpowiedz
Ju(L)ius - 01.05.2021 / 13:01, *.vectranet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Prawda!!

odpowiedz