Peter Hyballa - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Hyballa: Bardzo ważny punkt

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Peter Hyballa (trener Wisły): To jest przez nas bardzo ważny zdobyty punkt. Kiedy nie potrafi się zdobyć gola, a z tym mamy od jakiegoś czasu problemy, to ważnym jest aby przynajmniej dobrze bronić. To nam się udawało przez 93 minuty. Legia miała swoje szanse i momenty. W pewnym momencie Lis nas świetnie uratował od utraty gola. Staraliśmy się grać w ustawieniu 3-4-3 i dosyć ładnie nam to wyszło. Legia również była bardzo ciekawie ustawiona. Grali z jedną "szóstką" i podwójną "dziesiątką". W ten sposób udało im się zagęścić centrum i utrzymywać tam przewagę.

W pierwszej połowie miewaliśmy nieco trudności. Napastnicy jak Starzyński zbyt wcześnie ciągnęli grę ku środkowi boiska. Mamy swoje pewne słabości. Nie bardzo wychodzą nam kontry, rzuty rożne i utrzymywanie piłki. Zremisowaliśmy jednak z mistrzem i to może okazać się bardzo ważnym punktem w walce o utrzymanie w tym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.