fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

3 galerie

Fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zremisowała bezbramkowo z Wisłą Kraków w meczu 28. kolejki Ekstraklasy. Choć był to pierwszy mecz "Wojskowych" w roli nowych mistrzów Polski, to nie mogli na żywo obejrzeć go kibice. Mimo to stadion został otoczony przez szczelne i liczne kordony policji. Kilkadziesiąt radiowozów, policja konna, armatka... Na trybunach zawisła flaga "MISTRZ POLSKI" a na Żylecie transparent "Sebek trzymaj się! PDW".

Zapraszamy do obejrzenia trzech galerii zdjęć z Łazienkowskiej:
Fotoreportaż z meczu - 52 zdjęcia Woytka
Fotoreportaż z meczu - 29 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z Ł3 i okolic stadionu - 38 zdjęć Michała Wyszyńskiego

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.