fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Ostatnio nie czułem się traktowany sprawiedliwie

Wiśnia, źródło: Canal+ Sport

- Całe czas jesteśmy na etapie rozmów. Wczoraj rozmawiałem z prezesem i dyrektorem na temat przedłużenia kontraktu. Nie jestem osoba, która jest zachłanna na pieniądze. To mogę powiedzieć z góry. Nie o to w tym wszystkim chodzi. Jeżeli coś miałoby się wydarzyć, to będą decydowały względy tego, że chcę rozwijać i sprawdzić w innych ligach. Szanuję każdego pracodawcę, dla którego pracowałem. W każdym meczu do samego końca będę zostawiał serce i to się na pewno nie zmieni. Jeszcze raz mówię, że nie chodzi o względy finansowe. Gdyby tak było, to bym wyjechał do ligi egzotycznej. Ja chcę się rozwijać i muszę być szczery - chciałbym dostawać więcej minut, bo na przykład przeciwko Pogoni nie wszedłem na choćby minutę, a w Gdańsku na tylko minutę, to trochę mnie to bolało jako piłkarza - mówi Paweł Wszołek.

- Mam swoje ambicje i nie mam do nikogo żalu, ale w niektórych sytuacjach w życiu trzeba patrzeć na siebie. Szanuję wszystkich ludzi i wiem, że również jestem szanowany. Najważniejsze dla mnie jest zdanie moich najbliższych, którzy są zawsze ze mną szczerzy. Jak nie będzie mnie w tym miejscu, to zawsze będę mógł opowiadać innym lub swoim dzieciom, że zdobyłem z Legią mistrzostwo dwukrotnie. Tak czy inaczej spędziłem tutaj jedne z najlepszych lat w mojej karierze.

- Tu nie chodzi o względy sportowe, czy mój żal do trenera. Szanuję, to że zaczynam mecz z ławki rezerwowych. Nie mam z tym problemu. Mam inne propozycje i nie ukrywam, że oferta z Legii jest dobra. Jak mam być szczery, to uważam, że nie byłem ostatnio traktowany sprawiedliwie.

O meczu z Wisłą

- To był nasz kolejny mecz na zero z tyłu i z tego musimy się cieszyć. Uważam, że wcale tak źle to nie wyglądało. Mieliśmy swoje sytuacje. Mamy 1 maja, to trzeba trochę dyplomatycznie podejść do sprawy... Na każdy mecz wychodzimy po to, żeby wygrywać. Myślę, że nikt nie lubi przegrywać. W tej drużynie są sami zwycięzcy i stąd stała walka o trzy punkty. Tak samo było w tym spotkaniu. Wyszliśmy z nastawieniem żeby od początku grać swoje. Nie udało się wygrać, ale szanujemy ten remis. Będziemy analizować ten mecz, bo z każdego trzeba wyciągać wnioski. Brak przegranej to również pozytyw.

- Skupiamy się na sobie i każdym nadchodzącym spotkaniu. Nawet gdyby ostatnio Raków wygrał z Jagiellonią, to i tak byliśmy skoncentrowani na tym, że musimy wygrać mecz z Wisłą. Z oka widzów wyglądało to może średnio, ale uważam, że drużyna pokazała odpowiedni charakter. Nie zawsze się wygrywa. Najważniejsze, że mamy mistrzostwo, a drużyna jest monolitem.

- Ta drużyna jest bardzo silna, co widać na każdym treningu. Są tutaj świetni zawodnicy. Wszystkim pomaga rywalizacja i uważam, że jak się gra na trzech frontach, to szeroka kadra jest kluczowa. Przełomowego momentu w tym sezonie nie umiem wskazać. Naszą siłą jest to, że potrafimy przechodzić pomiędzy różnymi ustawieniami. Uważam, że to co najlepsze jest jeszcze przed tą drużyną.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (86)

+dodaj komentarz
Ali - 04.05.2021 / 07:29, *.chello.pl

Wszołek to dzban

odpowiedz
bep - 04.05.2021 / 06:59, *.chello.pl

A ja bym z gwiazdeczką wcale nie gadał. Nie podoba się w Legii? To niech gra w Stali Mielec albo Warcie Poznań... Nikt nie może być większy niż klub, szczególnie ten klub.

odpowiedz
L - 04.05.2021 / 01:25, *.tpnet.pl

Zapomniałem dodać, że zabrakło w tej wybitnej wypowiedzi zdań typu 'liga jest wyrównana", "sezon jest długi", "Podbeskidzie to mocny zespół" albo " na każdym treningu daje z siebie 100 procent".

odpowiedz
L - 04.05.2021 / 01:22, *.tpnet.pl

Oni to już walą w tych wywiadach takie oklepane zdania że zapominają o ogólnym sensie wypowiedzi jaki chcę przekazać. Tutaj Pawełek próbuje nam przekazać, że szanuje decyzję trenera ale jednocześnie uważa że traktuje go niesprawiedliwie... Może po prostu nie udzielać wywiadów jak się nie wie co che się powiedzieć?

odpowiedz
hajdukL - 03.05.2021 / 22:35, *.77.242

Choć nie byłem, nie jestem i nie będę zwolennikiem zatrudnienia Michniewicza w Legii to jest jedna podstawowa rzecz. Jest trenerem i to on decyduje kim chce grać. Sam Wszołek dał trzy preteksty żeby go trochę przywołać do porządku. Obniżka formy, zachowanie po meczu z Piastem i reakcja zawodnika na posadzenie na ławce. Niby gdzieś tam Wszołek liznął za granicą profesjonalnej piłki, a swoim zachowaniem i tym wywiadem pokazał jaki z niego miękki gość.

odpowiedz
EdiSolo - 03.05.2021 / 22:08, *.plus.pl

Czy Wszołek ma pewność, że w nowym klubie będzie grał częściej?.

odpowiedz
Kontrakt - 03.05.2021 / 16:56, *.chello.pl

Ja bym zaryzykował i zaproponował kontrakt z możliwością natychmiastowego rozwiązania w przypadku braku awansu do fazy grupowej pucharów. Powinien to być standardowy zapis, lub przynajmniej opcja obniżenia dochodów o połowę

odpowiedz
grzesiek - 03.05.2021 / 17:19, *.centertel.pl

@Kontrakt: otoz to. Bardzo dobra propozycja niestety jak widać to pilkarze rzadza klubami a nie na odwrot

odpowiedz
Krzeszczu - 03.05.2021 / 17:39, *.bredband2.com

@grzesiek: Niestety jest jak mowisz. Ale jest to spowodowane miernym zarzadzaniem klubami ktore daja sobie srac na glowe. Pozwalaja agentom i pilkarzykom robic niemalze co ci sobie zazycza.
Zapytam, masz dzieci? Jesli masz, to kto u ciebie w domu rzadzi, ty czy dziecko? Podobne zasady.

odpowiedz
grzesiek - 04.05.2021 / 12:47, *.centertel.pl

@Krzeszczu: masz 100 procent racji. Z tym ze akurat Paweł Wszołek to pilkarz ktory juz nie jedno przeszedl. W tamtym sezonie jakos nie biadolił na Legie.
Pragne przypomniec rowniez ze Legia bardzo dlugo starala sie o zatrudnienie Pawła. Jak ten w koncu uległ to za kadencji Vuko wsYatko wygladalo jak wygladac powinno. Paweł grał. Legia byla zafowolona i zadowolony byl rowniez pilkarz. A teraz widac ze cos sie dzieje zle. I jak dla mnie bardzo dobrze ze Paweł mowi o tym otwarxie i nie chowa glowy w piasek.

odpowiedz
Krzeszczu - 04.05.2021 / 14:21, *.bredband2.com

@grzesiek: Zgadzam sie, i pisalem podobnie troche nizej tutaj.

odpowiedz
Żyleta - 03.05.2021 / 10:47, *.chello.pl

Paweł Wszołek śpiewa z nami..... ;)

odpowiedz
gazza - 03.05.2021 / 10:08, *.inetia.pl

Za taką grę to powinni mu zaproponować obniżkę...!

odpowiedz
Pierwszy - 02.05.2021 / 23:44, *.75.50

Paweł, zjedz snikersa.

odpowiedz
Pozwole sobie na komentarz jednego kibica Legii. - 02.05.2021 / 22:53, *.amazonaws.com

Krzeszczu - 01.05.2021 / 21:30, *.bredband2.com
Przeciez Wszolek gral swietnie przez wiekszosc sezonu. A tu nagle ni stad ni zowad lawka? Rezerwowy? NIe gra? Carramba? I nikogo to nie dziwi ze tak z dnia na dzien jeden z czolowych zawodnikow nagle zostaje udupiony? I nagle wszyscy "pokarz na treningu"?
Tym z siatkonoga? Czy tym na ktorym truchtaja? A moze w Galerii kiedy maja wolne?

odpowiedz
Warszawiak1234 - 02.05.2021 / 22:24, *.chello.pl

Szkoda, Jeden z tych ktorzy maja pojecie co to gra ofensywna.

odpowiedz
Andrzej - 02.05.2021 / 18:58, *.plus.pl

Trudny będzie początek sexonu, ogólnie jak co rok ale Wszolek odejdzie, Juranovic reprezentacja, później urlop i nawet transfer, Vesovic nie wiadomo jak z kontraktem i z jego dyspozycja wiec cala prawa strona odpada.
Dlatego może byc szkoda Wszolka

odpowiedz
S - 02.05.2021 / 16:33, *.chello.pl

W jednym zdaniu mówi że nie ma pretensji do trenera, a w kolejnym że nie był sprawiedliwie traktowany. Przez kogo? Kucharka dawała mu niedogotowane mięso? Praczka niedokładnie prała jego getry? Portier odpowiadał mu dzień dobry bez szczerego uśmiechu?
Ewidentnie widać że ma jakiś problem z trenerem, na miejscu Mioduskiego wcale nie proponowałbym nowego kontraktu. Już nie raz niezadowoleni piłkarzyki wykorzystywali puchary do zwolnienia trenera (nie tylko w Legii, w Lechu też był taki okres za czasów Tralki i spółki).
Jeśli zachowanie zawodnika świadczy że nie można mu w pełni ufać, to trzeba jak najszybciej się go pozbyć. Vuko wyniki miał kiepskie, ale przynajmniej wyczyścił szatnie z ludzi dla których gra w Legii była szczytem możliwości a wymagający trenerzy jedynie komplikowali sielskie życie.
Zamiast takich graczy lepiej mieć młodych i ambitnych, którym przez myśl nie przejdzie sabotowanie trenera. Potrzebujemy graczy którzy chcą jak najszybciej wypromować się do dużo silniejszego klubu, gracze dla których Legia jest szczytem możliwości będą robić wszystko żeby sobie jak najwygodniej ułożyć życie. Dla takich kopaczy awans do LM może być wręcz zagrożeniem bo klub może zyskać kasę na lepszych i młodszych następców.

odpowiedz
grzesiek - 02.05.2021 / 16:57, *.centertel.pl

@S: no tak ale w przypadku Vuko mowilismy o kucharczyku ktory gral dobrze zaledwie pare meczow przed podpisaniem nowego kontraktu a po podpisaniu zaczynał swoje obijanie sie na boisku. Tutaj mowimy o Pawle Wszołku ktory w kazdym meczu zasuwa na 100 procent i kazda akcja z jego udzialem jest grozna. Taki pilkarz jak najbardziej ma prawo czuć sie rozgoryczony ze nie gra. Tak samo jakbys pracowal w pracy dawal z siebie duzo wiecej niz inni pracownicy a dostawalbys mniej pieniedzy. Ja bym zmienil pracodawce. Paweł pewnie tez to zrobi.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.05.2021 / 18:04, *.play-internet.pl

@S: Wiesz,piłkarz,to chyba jedyny taki zawód,że jak ci się "szef"nie podoba,to wystarczy.....pyerdolyć robotę i "szefa nie ma.To wogóle jest jakieś chore,że to trener musi ich motywować do lepszej gry,jakichś psychologów zatrudniają,czy innych fachowców od tego,żeby mu się qrva chciało biegać 90 minut jednemu z drugim.Treningi,a właściwie kilka skłonów,dwa przysiady,cztery pompki,żeby się piłkarzyki nie przemęczyli,bo nie daj Bóg się jeszcze obrażą,a wiadomo,że zawodnik niezadowolony,to......trener zwolniony. Cóż,jak kogoś się traktuje"jak księcia z bajki",to nie ma co się dziwić,że piłkarze tak się zachowują.Tylko ochów i achów oczekują,a jak się jakąś "gwiazdeczkę"skrytykuje,to ci odpowie,że "to ty jesteś fatalny".Poprostu rozpieszczone bachory i tyle.Dlatego WSZYSCY WOOOOON Z LEGII!!!!!(poza Luquinhasem i Lopesem,no i może Borucem).Biegać,walczyć i się starać-w Legii trzeba zapyerdalać-który z pilkarzy tego nie rozumie,to wypad z baru.

odpowiedz
grzesiek - 02.05.2021 / 18:24, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: powinienes sie nauczyc rozrozniac rozpieszczenie od znania swojej wartosci. Jak ktos zna swoja wartosc to nawet i w barcelonie mu nie odpowiada tylko woli PSG przyklad neymar.

odpowiedz
F - 02.05.2021 / 21:08, *.play-internet.pl

@grzesiek: Cóż,dzięki Bogu nasz Pawełek nie ocenia swojej wartości tak wysoko,że by chciał do Realu Madryt,bo by się chłopak bardzo rozczarował i mogł by popaść w depresję,albo inne co by go położyło.A tak na serio,to nie dlatego Wszołek się wyróżnia,bo jest dobry,tylko reszta (poza Luquinhasem) jest tak przraźliwie słaba,że jażdy kto potrafi prosto piłkę kopnąć z miejsca staje się zawodnikiem,od którego Czesio ustala skład.

odpowiedz
grzesiek - 02.05.2021 / 21:16, *.centertel.pl

@F: no ja wiem ze wszolek nie jest nie wiadono jak dobry ale na Legie wystarcza.
No ja tam nie obwiniam go w zaden sposob za slowa ktore powiedzial. Jesli faktycznie np michniewicz niesprawiedliwie traktuje go to czemu mialby trzymac gebe na klodke? Wielu pilkarzy ma czasem zal taka kolej rzeczy.

odpowiedz
bum - 03.05.2021 / 07:24, *.236.192

@grzesiek: a Ty dalej swoje heh

odpowiedz
genzo - 03.05.2021 / 14:00, *.amazonaws.com

@S: a dlaczego nie pójdziecie myślami w tą stronę?? Pawłowi kończy się kontrakt więc trzeba posadzić Go na ławkę bo jak będzie kluczowym zawodnikiem to będzie chciał podwyżkę a jak będzie grał "ogony" to przy przedłużaniu kontraktu to DM rozdaje karty??

odpowiedz
Adam - 03.05.2021 / 14:42, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA:
Znowu pokazujesz, że jesteś oderwany od rzeczywistości.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.05.2021 / 15:30, *.play-internet.pl

Czy Wszołek i reszta "piłkarzy" ogląda powtórki swoich meczów?.Bo jak pragnę zdrówka,mam wrażenie,że oni żyją w jakiejś qrva bańce,gdzie tylko im mówią"Jesteście świetni."Super mecz zagraliście".I potem "pilkarze"Legii chodzą i pyertolą takie farmazony,że "okiem kibica to może nie wyglądało dobrze,ale zagraliśmy fajny mecz".

odpowiedz
gazza - 03.05.2021 / 10:11, *.inetia.pl

@FOREVER LEGIA: Dokładnie - Wreszcie ktoś to zauważył i dosadnie napisał - Brawo.

odpowiedz
bronek49 - 02.05.2021 / 14:52, *.chello.pl

Wszołek ty nie płacz grasz rzadziej bo jesteś bez formy Juranowicz jest o klase lepszy od ciebie zacznij solidnie trenować ,pierwsze poł roku grałeś dobrze a teraz wchodzisz na boisko i nic nie wnosisz nie ma grania w Legii na kredyt

odpowiedz
Trampek - 02.05.2021 / 14:38, *.125.60

Uważam,że jeżeli " ktoś" chce grać dla drużyny , a nie cieszyć się tym - że jest się w kadrze zespołu uważając ,że jest to szczyt jego osiągnięć, to trzeba do do niego podchodzić z pewnym szacunkiem. Jest wielu dużo gorszych zawodników od niego, których szczytem jest wejście z ławki na 15 minut i udanie podać piłkę do tyłu na odległość max 2 metry przy podobnych zarobkach. Uważam,że w pierwszej kolejności kryterium powinno stanowić przydatność dla zespołu . Zwłaszcza ,że kadra LEGII przy ewentualnej grze na trzech frontach / nawet przez krótki okres czasu / jest stosunkowo mała. Kartki, kontuzje i inne niespodziewane okoliczność mogą w pewnym momencie spowodować to ,że trudno będzie wystawić pełną jedenastkę - nie posiłkując się .. głębokimi rezerwami, choć i one nie są za bogate.Decyzje kadrowe powinny być zapadać z głową i ... z szacunkiem dla sprawdzonych w swoich możliwościach zawodników. Ten sposób postępowania przynosi chlubę dla klubu w świadku piłkarskim / i nie tylko / oraz nie przynosi ujmy sprawdzonym zawodnikom.

odpowiedz
Farme(L) - 02.05.2021 / 12:37, *.virginm.net

Byline za tym by Paweł został i uważałem, że powinien, bo gra na trzech frontach będzie wzmagać rywalizację a on jest dobrym zawodnikiem, ale faktycznie tym wywiadem jak dla mnie przegiął pałę. Nikt w życiu nie daje niczego za darmo. Jak przychodził do Legii to nie przypominam sobie kolejki chętnych po niego. Jak już mówisz Pawle o szacunku to ja Tobie radzę nabrać trochę pokory, bo gwiazdą nie jesteś, nie byłeś i z całym szacunkiem, nie będziesz. Myśli, że jak pójdzie do Włoch to dostanie gwarancję minut?

odpowiedz
Karol - 02.05.2021 / 13:17, *.chello.pl

@Farme(L): Dokładnie, Nie miał zapisanej klauzuli że ma grać co tydzień. Juranović o wiele lepszy lecz nie mówię że Paweł to zły piłkarz tylko powinien szanować rywalizację sportową i czekać na szanse.

odpowiedz
grzesiek - 02.05.2021 / 12:30, *.centertel.pl

Paweł to jak dla mnie zdecydowanie najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu. W tym sezonie ogladalem poczatkowe mecze tylko i rowniez sie wyroznial na tle reszty. Zdecydowanie na takich pilkarzach powinien opierac sie sklad Legii.

I przynosi to mega ujmę naszemu klubowi ze najlepsi muszą upominac sie o miejsce w skladzie.

No ale spoko, paweł odejdzie zobaczymy wtedy jaki bedzie bol dupy.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.05.2021 / 14:21, *.bredband2.com

@grzesiek: Zgadzam sie z toba. Cos ewidentnie Michnikowi nie pasuje, a z Wszolka zrobil zwyklego kozla ofiarnego.

odpowiedz
bum - 02.05.2021 / 14:32, *.virginm.net

@grzesiek: Bol dupy? Po komentarzach jasno widac ze bol dupy maja jego zwolennicy. Jakim on byl najlepszym pilkarzem hahaha? Stary ochlon. Przychodzl do Legii i jakos nikt sie o niego nie bil wtedy... rozumiesz? Do tego mowil ze przyszedl bo chce walczyc o reprezentacje. A teraz co? Bo trener decyduje inaczej to ma problem z tym? Co to za profesjonalista. Hajsu za malo? Trudno jest jak jest miodek to pazerny typ i tyle. On taki sam farmazoniarz i nachlanny na kase. Niech odejdzie nikt nie bedzie plakal za polonijnym judaszem

odpowiedz
grzesiek - 02.05.2021 / 15:13, *.centertel.pl

@bum: ja za wszolkiem nie przepadam bo to jak slusznie zauwazyles polonista. No ale nigdy nie powiem o nim ze jest slaby. Slaba to jest cala reszta skladu Legii moze procz pekharta i boruca no i luquinhasa.

odpowiedz
bum - 02.05.2021 / 16:58, *.236.212

@grzesiek: jest za slaby żeby stawiać warunki i marudzić. On nie jest na pewno tym który ciągnie grę Legii. Za takich wziąłbym Louqinasa właśnie i Pekharta właśnie. Paweł niech zamknie mordę i albo walczy o swoje albo niech idzie w świat heh. Chociaż teraz to niesmak pozostanie nawet jeżeli zostanie Wszołek w Legii. Zwykły fajfus z niego co sieje zament . Albo tak albo nie i po co piertoli te smuty

odpowiedz
Zdedgustowany - 03.05.2021 / 07:43, *.com.pl

@grzesiek: "nie przepadam bo to jak slusznie zauwazyles polonista"? Ludzie, skończcie z tym poziomem Blok Ekipy, I co z tego że "polonista"? Bo tam zaczynał? Większość piłkarzy w Polsce zaczyna poza Legią! A ten IDIOTYZM z nienawiścią do Polonii (i nie tylko) CZAS ZAKOŃCZYĆ!! Chyba, że nie zależy Wam na tym, żeby Legia była najlepsza sportowo, tylko żeby kibole Legii "rządzili"....

odpowiedz
grzesiek - 03.05.2021 / 17:43, *.centertel.pl

@Zdedgustowany: czy ci sie to podoba czy nie polonii nikt w warszawie nie lubi. Lecha tez. Widzewa tez. Wisly tez. I tu nie chodzi o kiboli ale tez o zwyklych kibicow. Jak ma sie szanowac kogos z kim rywalizujesz jak np Legia z Wisla rywalizowala wiele lat. I jak masz szanowac takiego pilkarza co zmiebia wisle na Legie? Podalem przyklad. Teraz zdarza sie to. Ale w czasach cupiala to bylo nie do pomyslenia zeby Legionists zagral przy Reymonta albo wislak przy Lazienkowskiej.

odpowiedz
Zdegustowany - 03.05.2021 / 18:28, *.com.pl

@grzesiek: Przeczytaj ponownie to co sam napisałeś: "Jak ma sie szanowac kogos z kim rywalizujesz"... I powiedz mi gdzie w tym zdaniu jest sens? To kompletna brednia. Czy mam z tego zdania wnioskować, że motorem działań (treningu, gry, etc) piłkarzy oprócz chęci pokazania wyższości sportowej ma być brak szacunku, albo wręcz nienawiść? Jeżeli tak, to natychmiast trzeba rozwiązać te wszystkie kluby, ligi i rozgonić całe to towarzystwo, dobrze okładająć batem po plecach.
Po drugie - z tego co napisałeś wnioskuję, że piłkarz ma być przypisany do klubu, jak kiedyś chłop pańszcyźniany do ziemii. I tylko sprzedaż klubu (wraz z piłkarzami) może być równoznaczna ze zmianą pracodawcy?
Brednią jest też to, że nikt w Warszawie nie lubi Polonii. Nie raz rozmawiałem ze starymi (naprawdę starymi) kibicami Legii, którzy całą tą nienawiść uważają za głupotę. A że za czasów Cupiała/Kowalskiego/Nowaka (niepotrzebne skreślić) obowiązywały jakieś IDIOTYCZNE uprzedzenia, to nie znaczy, że obecnie trzeba za tym ślepo podążać!

P.S. Dolewając oliwy do ognia ;) - piszę to wszystko jako osoba związana, w pewien sposób, biznesowo z piłką nożną, ale której zwisa i powiewa która drużyna jest na szczycie tabeli ;) Oczywiście zawsze miło, jak na tym szczycie jest drużyna Z MOJEGO MIASTA (tłumaczę: IRONIA!), ale uważam, że w Warszawie miejsce nie tylko dla Legii jest , ale i dla Polonii i dla kilku innych klubów. Najlepiej wszystkich mocnych.

odpowiedz
grzesiek - 03.05.2021 / 18:43, *.centertel.pl

@Zdegustowany: co do pilkarzy roznie to bywa tolerancja powiedzialbym rośnie. Bo pilkarze tak jak napisales to nie są chlopi uwiazani do swojej ziemii, ale co do kobicow niestety nie zobaczysz nigdy kibica polonii pijacego piwo z kibicem Legii. Chyba ze sa to bardzo bliscy znajomi. Jak dla mnie osobiscie to mogloby nie byc kibivowskich nienawisci. Wtedy wiecej kibicow chodzilo by na stadiony a sponsorzy chetniej by inwestowali. Ale to nie koncert zyczen. Powstaly nienawisci miedzy kibicami i nic z tym juz nie zrobisz. Bo weszlo to w tradycje. A sformulowanie ",jak ma sie kogos zszanowac z kim rywalizujesz"- faktycznie zle napisane. Chodzilo mi bardziej o jak masz kogos szanować kto nie szanuje ciebie i z kim masz konflikt.

odpowiedz
Zdegustowany - 03.05.2021 / 18:53, *.com.pl

@grzesiek: No to wyjaśniłeś, dzięki :)
Ale co do "tradycji nienawiści" - to można zmienić. Z tym, że to jest kwestia duchowa. I w duchu należy się z tym rozprawić. Dodając, co najwyżej, odrobinę edukacji...ale to już temat na inne forum :)
Pozdrawiam.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 02.05.2021 / 12:01, *.chello.pl

Paweł musisz poprostu,bardziej zapie........

odpowiedz
Bemowo - 02.05.2021 / 11:36, *.chello.pl

Na cały sezon zagrał może 3 PRZYZWOITE mecze i już, pożal się Boże, wypłakuje się w telewizji jak jakaś przereklamowana gwiazdeczka. Chciałem żeby został ale po czymś takim lepiej niech odejdzie.

odpowiedz
Darek - 02.05.2021 / 11:33, *.chello.pl

A nie lepiej zatrzymać Pawła niż za te same pieniądze sprowadzić dwóch ogórów do rezerw?

odpowiedz
grzesiek - 02.05.2021 / 11:52, *.centertel.pl

@Darek : lepsze dwa ogórki a Paweł niech idzie do jakiegoś dobrego klubu, po co ma sie marnowac w Legii

odpowiedz
Junior - 02.05.2021 / 10:45, *.iol.cz

O szacunku ciągle mówi gość, który jak go zmieniają w przerwie to wpada w furię, a jak nie gra to chodzi naburmuszony. No proszę Was... do widzenia z tym kolegą.

odpowiedz
Matigol - 02.05.2021 / 11:27, *.orange.pl

@Junior: 100% racji i poparcia. Biedny, pokrzywdzony przez los Wszołek - szkoda Cię wielka ! Tu jest Legia, tu jest rywalizacja - jesli ją przegrywasz to siadasz na łąwce, proste ! Jeśli dodatkowo zachowujesz się tak jak wtedy kiedy strzelasz focha bo trener Cię zmienił to zmień zawód chłopie ! Jak dla mnie to niech idzie w siną dal - ważniejsze jest zatrzymanie Veso. Wiem że miał rok wycięty z kalendarza ale o ile zgodzi się (a mam nadzieję że jest świadom tego że po takiej przerwie i dodając do tego problemy ekonomiczne klubu z powodu pandemii) na niższy kontrakt to będzie nam bardziej przydatny niż Wszoł. Troche pokory by się grajkowi przydało bo rozegrał w tym sezonie maxymalnie kilka dobrych meczów i już myśli że od niego zaczyna się ustalanie składu. Wracaj na Wyspy i zabierz ze sobą Valencję. Jak dla mnie zatrzymanie Jury i Veso to ważniejsze priorytety.

odpowiedz
quad74 - 02.05.2021 / 08:57, *.chello.pl

Odejście Wszołka byłoby dużą stratą. Zwłaszcza gdyby odpadł z jakichś powodów Juranowicz.

odpowiedz
Matigol - 02.05.2021 / 11:15, *.orange.pl

@quad74: Juranowicz? Ty tak na serio?

odpowiedz
Spolszczamy - 02.05.2021 / 12:15, *.orange.pl

@Matigol: bez przesady zawsze jest jeszcze Wesowicz a na drugim skrzydle Mladenowicz także będzie ok :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.05.2021 / 06:30, *.orange.pl

Wszołek stał się ofiarą systemu gry. Legia miała tylko jednego dobrego zdrowego skrzydłowego (Wszołka), więc zaczęła grać bez, z piłkarzami którzy poruszają się bardziej centralnie. Brak minut Wszołka to wina Valencii.

odpowiedz
Wojtek86 - 02.05.2021 / 01:19, *.chello.pl

Oho już się lamenty zaczynają. Wieszczycki go dobrze podsumował podczas tego wywiadu.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.05.2021 / 06:28, *.orange.pl

@Wojtek86:

co powiedział?

odpowiedz
Wojtek86 - 02.05.2021 / 08:22, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Wprost mu powiedział że w musi zaakceptować fakt ze jesli w klubie jest rywalizacja to czasem usiądzie na ławce i to jest coś normalnego. Ze musi się z tym pogodzić i to zaakceptować.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.05.2021 / 08:36, *.orange.pl

@Wojtek86:

Dzięki.

odpowiedz
bialy - 02.05.2021 / 00:27, *.centertel.pl

Paweł Wszołek to porządny, przyjacielski człowiek i mocny piłkarz, żadnych krzywych na niego!

odpowiedz
butla - 02.05.2021 / 00:22, *.centertel.pl

Sa takie sprawy o ktorych nie trzeba mowic wprost. Jak ktos w co drugim zdaniu mowi o szacunku to... falsz czuc na kilometr. Podobnie bylo z Sa Pinto.

odpowiedz
Arc - 02.05.2021 / 00:11, *.t-mobile.pl

Na prawym wahadle Wszołek przegrywa rywalizację z Juranoviciem i dlatego ława. W systemie 4-5-1 byłoby miejsce dla obu po prawej stronie. Powinien zrozumieć, ze jest bardzo ważnym ogniwem w zespole, nawet jak czasem wchodzi z ławki.

odpowiedz
gruby - 01.05.2021 / 23:37, *.tpnet.pl

Ja Pawła rozumiem...był wyróżniającym się zawodnikiem, grał bardzo dobrze a tu nagle ława i minutki gry.... On chce grać a nie siedzieć cały czas na ławie! Jeszcze będziecie tu płakać za nim...

odpowiedz
Sebo(L) - 01.05.2021 / 23:11, *.master.pl

Ludzie,spokojnie!Wyluzujcie.Po co te obelgi na Wszołka?! Czlowiek zrobił dla Legii wiele dobrego! Chyba oczywistym jest,że jako człowiek ambitny,który wie czego chce ma chęć rozwijania się czy też lepiej zarabiać u obecnego pracodawcy. Normalna sprawa.Tak jak każdy z nas. Widząc,że jest się spychanym na boczny tor,nie mając szans na pdwyżkę a wręcz odwrotnie wyraża chęć zmiany pracodawcy.Wszystko w temacie. Po co dopisywać jakieś ideeologie do tego wszystkiego? Wszołek jest po prostu pracownikiem i tyle.Tak jak 90% piłkarzy. Nie ma co się podniecać i przeklinać.Ja dziękuję Pawłowi za jego wkład w 2 mistrzostwa.Jeśli zostanie w Legii to extra,jeśli odejdzie to szkoda ale bez wyzwisk i tym podobnych.Na pewno sobie na to nie zasłużył.

odpowiedz
wwa - 02.05.2021 / 00:19, *.amazonaws.com

@Sebo(L): ????

odpowiedz
QWERTY - 01.05.2021 / 22:57, *.chello.pl

Jak się nie podoba to wypad z baru. Kolejny co myśli że jest większy od klubu .

odpowiedz
Adam - 01.05.2021 / 22:43, *.chello.pl

Paweł dzięki za grę! Pseudo trener jest pamiętliwy i raczej tutaj już sobie nie pograsz. Chyba, że zaciśniesz zęby i przeczekasz, aż w sierpniu zdmuchną tego poznańskiego słowika CM 711.

odpowiedz
Maras - 01.05.2021 / 22:54, *.chello.pl

@Adam: O czym ty gadasz chłopie? Wszołek zaczyna gwiazdorzyć i jeszcze do tego gra piach, a więc słuszna decyzja trenera że posadził gwiazdeczkę na ławce, brawo. A Wszołek to zwykły wyrobnik z k6, można go spokojnie postawić na równi z Kante za incydent z koszulką chociaż ten przynajmniej nie gwiazdorzył.

odpowiedz
Szymon - 01.05.2021 / 23:12, *.t-mobile.pl

@Maras: trochę się zagalopowałeś, koszulką nie wycierał podłogi pies srał w kante. A że chce zarabiać więcej to normalne.

odpowiedz
Adam - 02.05.2021 / 00:26, *.chello.pl

@Maras: Gdyby grał piach, to nie miałby innych propozycji pracy. Prawda jest taka, że odkąd pokłócił się z CM 711 nie grał wcale, albo mało. To nie przypadek. Pseudo trener od tego czasu robi wszystko, aby Paweł odszedł z klubu. Tym bardziej, że Legia nie ma pieniędzy, aby go zatrzymać. Ładniej będzie wyglądało, jak sam odejdzie z klubu, wtedy prezes, dyrektor i trener będą mieć czyste papcie. Porównanie z Kante jest zupełnie nietrafione. Paweł ma prawo walczyć o sprawiedliwe traktowanie i godne wynagrodzenie. Tak jak każdy z nas. Może też mówić, to co mu się nie podoba, bo jest wolnym człowiekiem, a za 2 lata w Legii i duży wkład w zdobyte tytuły mistrzowskie należy mu się szacunek.

odpowiedz
TeDe85 - 01.05.2021 / 22:38, *.chello.pl

Cytując: "Jeżeli coś miałoby się wydarzyć, to będą decydowały względy tego, że chcę rozwijać i sprawdzić w innych ligach." czyli już chyba przesądzone....

odpowiedz
Krzysztof - 01.05.2021 / 22:03, *.mm.pl

Wyp.....aj niewdzięczniku w takim razie do Turcji lub Rosji

odpowiedz
Hahaha niezły ubaw mam z wszolka - 01.05.2021 / 21:34, *.plus.pl

Niesprawiedliwie traktowany? To wracaj do QPR albo Sampdoria tam będziesz sprawiedliwie traktowany bo nie będziesz w ogóle grał. Ja nie mogę z goscia:D myśli że tu jest chyba gwiazda jak kiedyś Ljuboja. Najlepiej to jeszcze w kontrakcie umieść zapis że musisz grać co tydzień i być traktowany sprawiedliwie. Jesteś tu jednym z wielu i warunki stawiasz albo w mediach się zalisz?:D Mioduski i tak ci podziękuję płaczku nie stać go na taki wydatek jak twoja pensja.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 21:30, *.bredband2.com

Przeciez Wszolek gral swietnie przez wiekszosc sezonu. A tu nagle ni stad ni zowad lawka? Rezerwowy? NIe gra? Carramba? I nikogo to nie dziwi ze tak z dnia na dzien jeden z czolowych zawodnikow nagle zostaje udupiony? I nagle wszyscy "pokarz na treningu"?
Tym z siatkonoga? Czy tym na ktorym truchtaja? A moze w Galerii kiedy maja wolne?

odpowiedz
Legia1 - 01.05.2021 / 21:17, *.plus.pl

Płacząc w mediach podwyżki nie dostaniesz co najwyżej kopa w 4 litery powinien ci mioduski zasadzić na pożegnanie.Jak przychodziłeś do nas to byłeś grzeczny i cos tam grałeś a z czasem sodowa odbila kłótnia w szatni teraz ten wywiad jak nie umiesz wywalczyć miejsca w składzie to siedź cicho albo won.

odpowiedz
:) - 01.05.2021 / 21:11, *.plus.pl

Pokaż na treningu co umiesz a nie w wywiadach.Widocznie nie zasługujesz na nic więcej niż ławka.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 21:28, *.bredband2.com

@:): na jakim treningu? Tym w dziadka? Siatkonoge? Czy truchtajac?
Pisze bez spinki, bo tak wygladaja treningi Michnika.
No chyba ze wolne w Galerii trzeba profesjonalnie odwalic...

odpowiedz
lolo - 01.05.2021 / 22:13, *.plus.pl

@Krzeszczu: Dokładnie!!! A teraz znowu trzy dni wolnego! :)

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.05.2021 / 20:25, *.plus.pl

To co ma powiedzieć uzbek i muci co dopiero debiutowali tak naprawdę??

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.05.2021 / 20:23, *.plus.pl

Miejsce na boisku wywalczyć trzeba na treningu a nie się żalić w wywiadach. Widocznie juranovic lepszy jest przynajmniej w defensywie tak to widzi słowik. Walcz o miejsce w treningu albo wypad płaczku

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 21:27, *.bredband2.com

@Wieczny fan Mioduskiego : na jakim treningu? Tym w dziadka? Siatkonoge? Czy truchtajac?
Pisze bez spinki, bo tak wygladaja treningi Michnika.
No chyba ze wolne w Galerii trzeba profesjonalnie odwalic...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.05.2021 / 21:45, *.plus.pl

@Krzeszczu: Może po prostu Czesław uznał że juranovic lepszy jednak? pasuje mu bardziej do koncepcji ? A Wszolek cóż musi się dostosować do sytuacji.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 21:48, *.bredband2.com

@Wieczny fan Mioduskiego : moze masz racje...

odpowiedz
Karol - 01.05.2021 / 20:15, *.chello.pl

Chciałem aby został z nami ale po tym płaczu w wywiadzie pomeczowym niech spada. Może Paweł po prostu zapomniał że rywalizuje o miejsce w składzie z reprezentantem wicemistrza świata.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 01.05.2021 / 21:20, *.plus.pl

@Karol: Wszolek myśli że jest gwiazdą i z nikim nie musi rywalizować.

odpowiedz
jahu - 01.05.2021 / 20:15, *.centertel.pl

zgadzam sie, powinien wiecej grac i jest niesprawiedliwie sciagany. moze sa jakies powody typu chca komus innemu dac szanse?
z drugiej strony na pewno placz w prasie mu nie pomoze, za duzo mediow juz jest w tych negocjacjach.

odpowiedz
Pawcio - 01.05.2021 / 20:12, *.play-internet.pl

Czyli odejdzie...

odpowiedz
grzesiek - 01.05.2021 / 20:06, *.centertel.pl

Czemu Paweł nie gra calych meczow? Nie znam pilkarza w Legii rownie dobrego, dlaczego grają inni? Moze Pan trener odpowie?

odpowiedz
Jfdn - 01.05.2021 / 20:21, *.mm.pl

@grzesiek:

odpowiedz