fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Wisłą

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Zaledwie 7 strzałów na bramkę Wisły oddali w sobotę piłkarze Legii. Na dodatek tylko dwa leciały w światło bramki. "Wojskowi" byli przy piłce przez 63% czasu gry, wymienili dwa razy więcej podań, ale nie potrafili znaleźć sposobu na bramkarza "Białej gwiazdy". Legioniści przebiegli mniej kilometrów od rywali, ale wykonali więcej sprintów.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Czaro - 02.05.2021 / 18:22, *.ynet.pl

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku-błąd się wkradł redakcjo ;)

odpowiedz
SEBO(L) - 02.05.2021 / 16:59, *.centertel.pl

Szanujmy te dwa celne strzały,jak na robotę wykonaną w tygodniu poprzedzającym mecz. Z beniaminkami walczącymi o utrzymanie to może być ich suma z dwóch meczów. Panowie artyści zaraz pewnie dostaną tak lubiany przez nich wolny czas,jak w zeszłym sezonie,i wcześniejsze urlopy,a ligę dogra się ludźmi, mającymi mało rozegranych minut,takim miksem podstawowych i rezerwowych z młodymi. Będzie większa szansa na "niespodziewane niespodzianki",gdyż trzeba być lojalnym wobec sponsora z branży zakładów sportowych,wszak zapisane premie od sponsora za zdobycie mistrzostwa same się nie zarobią, "szczęściu" trzeba "pomóc... ;)

odpowiedz
Darek - 02.05.2021 / 12:04, *.chello.pl

2 celne strzały.I to ze słabą Wisłą. Z czym do europy?

odpowiedz
PFCL - 02.05.2021 / 13:31, *.inetia.pl

@Darek : Ty tak na serio?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.