Artur Boruc - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Boruc przedłuży kontrakt

Woytek, źródło: meczyki.pl

Artur Boruc zostaje w Legii Warszawa - informuje portal meczyki.pl. 41-letni bramkarz ma w przyszłym tygodniu przedłużyć kontrakt z mistrzami Polski o kolejny sezon. Zawodnik od pewnego czasu prowadził rozmowy z klubem. - Zrobimy wszystko, by został przy Łazienkowskiej. Sam musi także dostosować się do naszych ograniczeń i podjąć decyzję czy tak będzie czy nie - tydzień temu prezes Legii Dariusz Mioduski.

Porozumienie w sprawie nowej umowy oznacza więc, że piłkarz zaakceptował pewną obniżkę. Dotychczas zarabiał w Legii ok 500 tys. euro rocznie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Zanzibar - 01.05.2021 / 17:06, *.centertel.pl

Z całym szacunkiem do Boruca, zgodził się na obniżkę bo lepsze to jak nic po zakończeniu kariery. A co on dalej będzie robił z jego zawodowym wykształceniem? Napisze z tęczowym Krzysiem autobiografię czy sam do tv się zgłaszał jako ekspert, albo budowa ale to chyba ostateczność.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 15:51, *.bredband2.com

A w studio przedmeczowym, czyli jakies 7 godzin po tym artykule, prezio mowil ze jeszcze nic nie jest podpisane. To jak to?

odpowiedz
S - 01.05.2021 / 15:16, *.chello.pl

Była by to piękna historia gdyby po powrocie do Legii Artur zagrał w Lidze Mistrzów. A biorąc pod uwagę to że chłopak jest w czepku urodzony to jest to bardzo możliwe;)

odpowiedz
Legia Ochota - 01.05.2021 / 14:57, *.orange.pl

Supet! Boruc w wielu meczach pokazał klasę. Dużo zdrowia Arczi!

odpowiedz
Normalny człowiek - 01.05.2021 / 12:05, *.chello.pl

Oby!

odpowiedz
Siema - 01.05.2021 / 11:57, *.18.56

To jest wiadomość zajebiscie brawo ARTUR

odpowiedz
Kuchy King - 01.05.2021 / 11:09, *.vectranet.pl

Oby to była prawda :-)

odpowiedz
Darek w koncu wylądował na ziemie - 01.05.2021 / 10:56, *.t-mobile.pl

Wyglada na to ,ze szanowny prezes i właściciel wylądował na ziemie. Piekne bajki jak pod jego kierownictwem Legia zawojuje Europę moze opowiadać. Juz tylko swoim wnuczkom.
Po zawieruchach wewnętrznych z byłymi kolegami został z patykiem w mrowisku…
Panie prezesie to nie jest hejt to jest tylko szczera prawda. .Ile Pan kasy utopił zatrudniając ludzi o podejściu do piłki czysto amatorskich to wie Pan najlepiej sam. Niech Pan nic juz nie obiecuje. Prowadzenie biznesu piłkarskiego nakazuje, ze na tym trzeba sie znac. Posunięcia klubowe sa chaotyczne a co najwazniejsze bez perspektywy.
Zdobycie mistrzostwa Polski to mały wróbel w tym wszystkim. Pytam sie co dalej …..?
gdzie ta liga mistrzow …?, fantastyczna gra w Europie…?
Mam nadzieje, Legia znajdzie odpowiedniego inwestora strategicznego, ktory uczyni ten klub wielkim, bo na to zasługuje.
I jescze jedna dywagacją, czesto sie mówiło , ze Pan Lesniodorski jedzi mocno po bandzie finansowo, ale były sukcesy na skale europejska. A pan panie Darku co ugrał w Europie ,,,? utopił pan tylko masę kasy w tym wszystkim i tyle….

Ze sportowym pozdrowieńiem na przyszłość

odpowiedz
Realista nie Jedker - 01.05.2021 / 11:19, *.145.101

@Darek w koncu wylądował na ziemie:
Fajnie by bylo jakbysmy osiagneli poziom Slavii Praga chociaz, lub Ajaxu ale to mniej realne. Tylko ze musialby ktos konkretny kupic Legie jak to mialo miejsce w Pradze,a kudlaty Darek raczej klubu nie sprzeda..

odpowiedz
Luk - 01.05.2021 / 14:03, *.tmcz.cz

@Realista nie Jedker: w Pradze nie kupowali drogich zawodnikow. Tam gra większość Czechow . Bodajze dwoch afrykancow jeden rumun i slowak. Ja dalej nie wiem jaka jest roznica miedzy Polska a Czechami ze Czesi mają po trzy druzyny w europucjarach a My zadnej.W dodatku grają zawodnikami w wiekszosci ze swojego kraju. Mi sie w Legi to nie podoba ze sciaga sie szrot z zagranicy a mozna wyszukac fajnych zawodnikoww ligach od 3 do 1 . beda mniej zarabiac a charakterem i wolą walki tych zagranicznych pseudo grajkow przewyższają dwa razy. Czas skonczyc z tymi rusynami albancami i bog wie jeszcze ten napastnik z azerbejdzanu...????tojest kpina . Mamy 40milionow obywateli . nie wieze ze wsrod nich nie ma dobrych graczy dla Legii.

odpowiedz
N - 01.05.2021 / 15:37, *.virginm.net

@Luk: 38mln obywateli, z czego 2.5mln na emigracji w krajach UE

odpowiedz
Sebo(L) - 01.05.2021 / 19:31, *.master.pl

@Luk: nie do końca jest jak piszesz.W wygranym meczu z Glasgow Rangers w składzie Slavii wystąpiło jedynie 4 czeskich piłkarzy. Siedmiu to piłkarze zagraniczni : Alexander Bah (Dania),Simon Deli (WKS),Oscar Dorley (Liberia),Jakub Hromada (Słowacja),Peter Olayinka (Nigeria),Adallah Sima (Senegal),Nicolae Stanciu (Rumunia). Tu nie chodzi o ilość obcokrajowców tylko o ich jakość.Tylko i wyłącznie.

odpowiedz
Yeti - 01.05.2021 / 10:20, *.play-internet.pl

Brawo Artur! Brawo Prezes!

odpowiedz
Jedzą piją rurki palą - 01.05.2021 / 09:01, *.chello.pl

Ja bym sie nie zgodził na obniżkę gaży ... chcą żebym został to niech płaca pitos !!!

odpowiedz
PaweL - 01.05.2021 / 09:28, *.plus.pl

@Jedzą piją rurki palą : "lulki", a nie "rurki"

odpowiedz
reklama kaszlu - 01.05.2021 / 12:25, *.t-mobile.pl

@Jedzą piją rurki palą : Lulek - roślina lecznicza, uważana za narkotyk, o właściwościach halucynogennych. Takie niegdysiejsze jointy.

odpowiedz
Mirek z żabki - 01.05.2021 / 12:43, *.chello.pl

@PaweL: ale co jadzą

odpowiedz
123 - 02.05.2021 / 06:45, *.150.124

@Jedzą piją rurki palą : i dla tego siedzisz i budowy pilnujesz :)

odpowiedz
Stefan - 03.05.2021 / 01:06, *.chello.pl

@123: dla tego? Jak już kogoś poprawiasz i się z niego naśmiewasz to wypadałoby samemu napisać poprawnie. A Ty czego pilnujesz? Bo na pewno nie ortografii.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 01.05.2021 / 08:52, *.chello.pl

Super wiadomość Artur pokazał moc.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 01.05.2021 / 08:37, *.t-mobile.pl

Chyba nic nie może kwestionować Jego ogromnego wkładu w mistrzostwo . Dzięki Artur !

odpowiedz
kot - 01.05.2021 / 08:37, *.chello.pl

Slisz schodzi ze statusu młodzieżowca, to przepraszam ale kto będzie na tym statusie jak nie Miszta? Chyba że Boruc na te kilka meczy w pucharach europejskich jest podpisywany i jako mentor i nauczyciel nieumiejętnego wznawiania gry nogami.

odpowiedz
LIMACZYSKO - 01.05.2021 / 08:40, *.247.23

@kot: Kuba Kisiel będzie szykowany, ewentualnie Skibicki w miejsce Wszołka

odpowiedz
Paweł - 01.05.2021 / 09:00, *.mm.pl

@LIMACZYSKO: skibicki jest 5 razy gorszy od wszolka a od taki3go juranovicia to z 10

odpowiedz
Ultras - 01.05.2021 / 11:22, *.145.101

@Paweł : no,a od Ronaldo 200 razy gorszy, mozemy sie tak licytowac..

odpowiedz
Michał - 01.05.2021 / 08:33, *.plus.pl

Brawo Król Artur! A dzisiaj jazda z Wisłą na pełnej!!!

odpowiedz
Ding - 01.05.2021 / 08:19, *.chello.pl

Nie ma już "Futbol News", więc palmę pierwszeństwa w sianiu plotek przejęły meczyk.pl z red. Włodarczykiem

odpowiedz