Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski: Legia będzie mocniejsza, nie mamy w planie wyprzedaży

Woytek, źródło: sportowefakty.wp.pl

- Według mnie Legia będzie mocniejsza. Nie mamy w planie wyprzedaży. Oczywiście, w piłce nigdy nie można być czegoś pewnym na sto procent, ale chcemy się wzmocnić, a nie osłabić. Wiemy, że letnie okienko transferowe powinno wyglądać inaczej niż to zimowe - mówi Dariusz Mioduski w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl.

Prezes powiedział, że rozmowy transferowe z Pawłem Wszołkiem są prowadzone, ale nie wiadomo jak się skończą. - Chcielibyśmy, żeby został z nami, ale z drugiej strony ja go rozumiem. Jeśli dostanie ofertę o wiele lepszą od Legii, to... To jest jego kariera, jego decyzja. - mówi. Podobnie sytuacja wygląda z Walerianem Gwilią, który musiałby zgodzić się na obniżkę.

Do Legii nie wróci Artem Szabanow, za którego należałoby zapłacić sporą kwotę. Z kolei wypożyczenie Nazarija Rusyna może być skrócone.

W zbliżającym się tygodniu klub będzie rozmawiał z agentem Marko Vesovicia. - Na pewno nie możemy sobie pozwolić na taki kontrakt jak miał Veso do tej pory. To była absolutna czołówka w klubie, natomiast realia trochę się zmieniły. Myślę, że w obecnej sytuacji Veso będzie musiał wziąć część ryzyka w nowym kontrakcie na siebie - mówi prezes Legii.

Na których pozycjach Legia musi się wzmocnić? - Na pewno środek obrony, tu nie ma wątpliwości. A zakładając odejście Gwilii, będzie również potrzebny ktoś do pomocy. Na pewno przyda się też konkurencja dla Filipa Mladenovicia. No i napastnik, bo nie chcemy być jednowymiarowi, całkowicie zależni od Tomasa Pekharta - twierdzi Mioduski.

Najlepsza Legia od lat?

A czy to jest najlepsza Legia od czasu, gdy objął pan samodzielną kontrolę nad klubem? - pyta prezesa Piotr Koźmiński z WP.pl.

- Myślę, że tak. Mamy bardzo dobrych zawodników, wiemy jak grać, mamy plan na poszczególny mecz. Grają u nas reprezentanci różnych krajów i wcale nie są to słabe reprezentacje. Naprawdę jest na czym budować. Na wielu pozycjach mamy najlepszych graczy w lidze, a na innych nasi piłkarze są na drugim, góra trzecim miejscu. (...) Jestem przekonany, że teraz mamy na tyle dobry zespół, że wreszcie przełamiemy pucharową klątwę - odpowiada Mioduski.

Całą rozmowę z Dariuszem Mioduskim możecie przeczytać na sportowefakty.wp.pl.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (71)

+dodaj komentarz
singspiel - 03.05.2021 / 15:13, *.centertel.pl

Kiedy Legii zaczyna dobrze iść, wygrywa kilka spotkań albo tytuł, od razu pojawia się Miodek i udziela wywiadu, z którego nic nie wynika. Ciągle są jakieś plany minimum (co rok ambicje mniejsze), trenerzy na lata wyrzucani po co 1 sezonie, wzmacnianie zespołu (który jest jednak dużo, dużo słabszy niż Legia z LM), budowa marki, która nie przekłada się na kasę (czemu jakoś nikt nie chce wkupić nazwy stadionu?), słynna akademia itp.
Potem, gdy życie weryfikuje te plany, prezes szybko odcina się od starych założeń i wdraża nowe. Mam wrażenie, że idealnie nadawałby się do polityki. Jego zmiana nastrojów godna 12latki podczas pierwszej miesiączki.

odpowiedz
Pnk - 03.05.2021 / 20:13, *.centertel.pl

@singspiel: Dawno z nikim tak się tu nie zgadzałem. Świetne podaumlwanie naszego prezesa sukcesu.

odpowiedz
Lester Chwalipięta - 03.05.2021 / 21:08, *.vectranet.pl

@singspiel:

"teraz jest wojna, kto handluje ten żyje"

Odkąd wykupili (L) z rąk ITI zawsze otwarcie powtarzali (Leśny i Chopin) że będą głównie zarabiali na handlu grajkami. Tanio kupić i sprzedać z przebitką x5 czy tam x10. Po to była potrzebna akademia.

Jak kupią drogiego grajka (czyt. na LM) to szanse że zarobią na nim x5 / x10 są o wiele mniejsze niż przy sześciu przeciętnych, z których odpali jeden czy dwóch. Ot wielka tajemnica..

Gdyby otwarcie mówił "nie kupimy kozaków na LM bo nie przytniemy na nich jak na młokosach" to zaraz pojechał by na taczce.. stąd masz co sezon koncerty Chopinowskie w postaci wywiadów jak ten powyżej.

odpowiedz
Adam - 03.05.2021 / 14:47, *.chello.pl

Ktoś bierze poważnie słowa tego błazna? Ktoś mu zabrzęczy sakiewką z drobnymi to od razu wywiesi jęzor i otworzy sklepik.

odpowiedz
Krzeszczu - 03.05.2021 / 09:49, *.bredband2.com

https://gol24.pl/dariusz-mioduski-o-legii-warszawa-nie-bede-rozpaczal-jesli-zagramy-w-conference-league-to-cel-minimum/ar/c2-15591763

Kolejny "plan minimum". Qrwa ambicje normalnie powalaja z nog. Minimalizm totalny. Widac to na wszystkich szczeblach. Ile my jeszcze bedziemy ponizani tego typu zachowaniem?
Patrze na kibicow Man United, Chelsea, Liverpoolu...

odpowiedz
Zdzicho - 03.05.2021 / 05:33, *.tpnet.pl

Mowa trawa. W 5 meczach 2 gole. Nasza luga jest fajnie opakowana ale mega słaba

odpowiedz
Adam - 03.05.2021 / 14:49, *.chello.pl

@Zdzicho: Akurat słaby argument bo zdarzały się kolejki, w których tych goli padało od cholery. Ale poza tym to 100% prawdy w tym co napisałeś. Niestety.

odpowiedz
Zlb - 03.05.2021 / 00:35, *.t-mobile.pl

Pajac

odpowiedz
Benson - 02.05.2021 / 23:52, *.bell.ca

Pasterze z Cypru i Luxemburga juz zacierają ręce kiedy bedą grać Legia i znowu im pilke z głowy wybija i pozostanie walka o mistrza najlepszej ligi świata ciekawe co wtedy powie miodek

odpowiedz
olew - 02.05.2021 / 19:57, *.vectranet.pl

to dobry właściciel, uczy się, ma coraz więcej wiedzy o piłeczce i kontaktów, chyba go kreci LEGIA, a to bardzo ważne.

odpowiedz
kalosz - 02.05.2021 / 18:58, *.mm.pl

blablabla....jak Legia bedzie mocniejsza (jak mawia prezes) tak samo jak trenerzy na lata i dlugo-falowa koncepcja... to ja dziekuje.... skoncz Pangadac a zacznij działać.... proponuje udac sie do czestochowy na szkolenie...

odpowiedz
c u L t ✨ Wszystkie Sekcje Legii ! - 02.05.2021 / 17:12, *.amazonaws.com

Mr Mioduski pokazałeś dupe, w wywiadzie dla tvp sport,redaktor powiada o zdobytym 15 tytule a ty Dariuszu go nie poprawiasz że mamy 16! tytuł!bo pzpn ukradł nam w 1993 roku tytuł,poprostu za to ci nikt nie wybaczy,odejdź kiedy możesz albo przeproś Matke.....

odpowiedz
Szyszko - 02.05.2021 / 16:26, *.chello.pl

Hahaha , Pinokio

odpowiedz
Jedar Victor 880 - 02.05.2021 / 12:59, *.55.164

Tak jak pisze "Warszawiak1234" i tyczy się to wszystkich Kibiców każdej Drużyny nie tylko piłkarskie. Proszę Państwa, z zasady krytyka musi być konstruktywna i obiektywna. Nie ma tu miejsca na emocje. To czy klub X zdobywa trofeum czy klub Y nie wiele znaczy. Ponieważ ważnym jest jak często ten Klub święci tryumfy. Chodzi tu właśnie o regularność. W sporcie marzenia to jedno i nie ważne czy ma je Kibic czy Dziennikarz. Jeżeli nie ma stabilności finansowej, zaplecza szkolno logistycznego, odpowiednich ludzi to tej regularności najzwyczajniej nie będzie i pomstowanie, wulgaryzmy, złorzeczenia itd. nic tu nie pomogą. Podsumowując o wielkości Klubu świadczą jego dokonania nie tylko na krajowym "podwórku" ale właśnie na innych "podwórkach". Pan Mioduski od wielu lat realizuje swój plan i robi to wykorzystując legalnie zarobione Swoje Pieniądze. Jego Klub jest stabilny programowo i finansowo dzięki temu tyle osiągną. Stało się tak ponieważ poczyniono z głową ogromne przemyślane inwestycje i widać tego efekty. Proponuję przestać już marzyć i śnić o "potędze Klubu". Proponuję bardziej pomóc Swoim Ukochanym Klubom, zmuszając ich władze do intensywnej uczciwej, partnerskiej z Kibicami pracy dla Klubu. Z wielką przyjemnością i radością oglądałem wczorajsze widowisko, które Lech Poznań "zafundował" w meczu ze Stalą Mielec, która pokazała to co w Piłce Nożnej proszę Państwa NAJWAŻNIEJSZE. Stal Mielec pokazała Walkę, Nieustępliwość, Wiarę, Kreatywność oraz Atmosferę w Drużynie. Takich emocji jak wczoraj (01.05. 2021 r.) życzę Nam Wszystkim bo o to w tej grze chodzi.... o zgrany Zespół, który ma dobry Okręt i mądrego Kapitana. Pozdrawiam serdecznie Moje Przyjaciółki i Przyjaciół z całego kraju Najwierniejszych Kibiców do zobaczenia wkrótce na Waszych Stadionach.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 02.05.2021 / 11:32, *.chello.pl

Za kazdym razem musze czytac 'madrosci' niektorych frustratow na forum. Mioduski to prezes ???? lecia Legii. Skoncz jeden z drugim te szkoly co on, zrob kariere, dojdz w biznesie uczciwie do kilkudziesieciu milionow, zainwestuj w ukochany klub, splac dwoch sliskich wspolnikow, wybuduj najwieksze centrum treningowe w Polsce, zdowywaj prawie regularnie Mistrzostwo. I dopiero siadz przed kompem lub smartfonem i tworz te swoje paranoje ale nie kaz innym bic ci brawo. Najchetniej naublizalbym niektorym od najgorszych.

odpowiedz
Sim - 02.05.2021 / 11:40, *.btireland.net

@Warszawiak1234: nic dodac nic ujac

odpowiedz
chrisSiekierki - 02.05.2021 / 13:51, *.play-internet.pl

@Warszawiak1234: Wreszcie ktoś napisał co myślę i jak już nie raz pisałem co można sprawdzić nie jestem ślepym zwolennikiem pana Mioduskiego bo cały czas twierdzę że dużo winy jest pana Kucharskiego. Lepiej kupić 2 zawodników niż zapchajdziury sztuk 5

odpowiedz
Matt - 03.05.2021 / 13:37, *.t-mobile.pl

@chrisSiekierki: Jasne, że lepiej, tylko to wie każdy. Problematyczne jest odnalezienie takich zawodników. Powodzenie w poprzednim klubie nie jest gwarancją niczego. Łatwiej mówić, trudniej zrobić, ale zgadzam się co do samej zasady.

odpowiedz
Roma - 02.05.2021 / 08:57, *.lunet.eu

Wyprzedaż będzie, tylko nieplanowana. Trudno zaplanować, za którego piłkarza ( z ważnym kontraktem ) ktoś będzie chciał zapłacić.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.05.2021 / 06:35, *.orange.pl

Stoperów mamy z drugiej połówki tabeli.

odpowiedz
Wojtek86 - 02.05.2021 / 01:20, *.chello.pl

Ostatni fragment to jest parodia.

odpowiedz
Adam - 01.05.2021 / 23:02, *.chello.pl

Legia musi się wzmocnić przede wszystkim na pozycji prezesa. Przydałby się także nowy dyrektor sportowy no i dobry trener, a nie poznański frajer.
To co mówi Pudel, a co robi, to dwie zupełnie inne rzeczy. On nawet nie wie, o czym mówi. A najgorsze, że mimo tylu porażek wciąż nie wyciąga konstruktywnych wniosków. Ta drużyna z roku na rok jest słabsza, a on dalej ją osłabia i ciągle jak szaleniec powtarza, że musimy awansować do fazy grupowej. Jak stawiasz sobie taki cel, to drużynę budujesz rok, a najpóźniej kompletujesz kadrę w styczniu. Systemu nie oszukasz. Tutaj połowie drużyny w czerwcu kończą się kontrakty! Już wiadomo, że nie zatrzyma najlepszych. Nie sprowadzi także na ich miejsce dobrych zmienników, bo nie ma pieniędzy. Do Legii trafią więc słabsze szroty sprowadzone do klubu za pięć dwunasta. Także, w tym roku też nici z dużej kasy za grę w pucharach. Niech pseudo prezes nie mydli ludziom oczu.

odpowiedz
kubarson - 01.05.2021 / 20:20, *.sky.com

Też macie takie wrażenie, że te wypowiedzi pana prezesa są na zasadzie "kopiuj, wklej" z poprzednich sezonów, gdzie zdobywaliśmy mistrzostwo? Nie wiem czemu, ale też na tym zdjęciu widzę podobieństwa do pana premiera, zapowiadającego koniec pandemii... mam nadzieję, że to są tylko głupie złudzenia i w końcu skończymy liczyć dni w liczniku wstydu !!! TYLKO (L)egia !!

odpowiedz
MarcinWLD - 01.05.2021 / 20:01, *.chello.pl

Przestańcie już tak dojeżdżać. Wiadome jest że są piłkarze co odejdą.
Żądają kasy wyższej niż maksymalny kontakt obecnie w Legii.
Czy będziesz tworzył kominy płacowe?
Najlepsze kontrakty takie że ma podstawe + premia od gry np i od bramek, ale przez chore zarobki za granicą dla piłkarzy - nie dziwmy się że co lepszy to ucieka...bo za granicą wysoki kontakt to podstawa dla dobrych kopaczy, a premie to są bonusy za które takie grajki złożą podpis i może bardziej jeszcze się zmotywują do gry.
W Polsce pieniędzy jest może 1/100 tego co w Anglii, nie mamy czym się bić, a jak dasz komuś kontrakt na poziomie 0,5mln to połowa drużyny za chwile też pomyśli - on ma, a co ja gorszy jestem? Drużyna musi zarabiać podobny poziom pieniążków, zbyt duża rozbieżność zazwyczaj tworzy konflikty.
Albo masz szeroką kadrę i płacisz trochę mniej, albo węższą, płacisz więcej i ryzykujesz więcej kontuzji, przemęczenie sezonem itp.
Chociaż jakbym rozkminiał klimat PKO to bym szedł w chudszą kadrę a mocniejszą + uzupełniał ewentualnie młodzikami, Legia duże kroki w tą stronę robi. Brzydko napiszę, Produkcja młodych dobry grajków - tacy idą za dużą kasę - to jedyna droga na teraz dla polskich drużyn żeby zgarnąć trochę więcej kasy ze sprzedaży.
Ja wieżę że wszystko się dobrze ułoży, trochę szczęścia dojdzie i mam nadzieje że nam się uda prznajmniej grupa LE!!
Pozdrawiam Legionistów!!

odpowiedz
Semper Fi - 02.05.2021 / 02:11, *.112.119

@MarcinWLD: Fajne slowa, madre, dzieki.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 01.05.2021 / 19:31, *.centertel.pl

Nie będzie wyprzedaży. Odejdą za darmo.
Casus Cafu pokazał miszczostwo Pana Prezesa
Z Veso, z Gvillą, z Wszołkiem to on podpisał kontrakt. Po odpowiedniu 3 (Veso) i 2 (pozostali) mistrzostwach mają dię zgadzać na obniżkę? Szanujmy się . I nic nie ma do rzeczy że Waleriana żegnam bez żalu, ale trzeba go sprzedać a nie zejść z kosztów. Ostatnie okno pokazało jak łatwo znaleźć za free i mniejsze pieniądz3 następców. A po Eurp Mladen i Jura mogą zostać sprzedani. Z kim wtedy zostaniemy?

odpowiedz
singspiel - 02.05.2021 / 09:23, *.centertel.pl

@Pab(L)o Loża: Cafu nie odszedł za darmo. Veso nie bardzo może stawiać warunki. Ma ponad 30 lat i jest po ciężkiej kontuzji, po której jego dyspozycja jest wielką niewiadomą. Gwilia zaś miał słabiutki sezon.
Wygląda na to, że Legia zostawi na prawej stronie Veso (na rok) i Juranovicia. Trochę szkoda, bo mimo wszystko, Wszołek jest w stanie sporo dać drużynie.

odpowiedz
singspiel - 02.05.2021 / 09:24, *.centertel.pl

@Pab(L)o Loża: aha, jeszcze jedno. Gwilii kończy się kontrakt, więc raczej odejdzie za free. Obstawiam Wisłę Płock lub coś podobnego

odpowiedz
Azqa - 01.05.2021 / 18:59, *.chello.pl

Słyszałem to w zeszłym roku. Do 6 razy sztuka?

odpowiedz
Hahahahahahah - 01.05.2021 / 17:12, *.play-internet.pl

Pudel i w dodatku Pinokio.Bedziesz płacił bo kasy z pucharów nie zobaczysz.

odpowiedz
speed - 01.05.2021 / 15:54, *.play-internet.pl

Darek ma w głowie to co na głowie.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 01.05.2021 / 15:53, *.centertel.pl

Jeśli Miodek mówi, że nie będzie sprzedawał, to tylko dlatego, że nie ma żadnej oficjalnej oferty powyżej 2 mln euro na żadnego z naszych piłkarzy.

odpowiedz
Rytm - 01.05.2021 / 15:51, *.centertel.pl

Hahaha Wszołka zaraz nie będzie bo go nie stać na niego, ale Legia będzie mocniejsza hahaha.

odpowiedz
Kiwi - 01.05.2021 / 15:45, *.160.201

Co sezon, ta sama śpiewka. Polityka transferowa kuleje u nas już od wielu lat. Mistrzostwo Polski powinno być corocznym standardem, a Legia powinna się bić w LE regularnie, twardo brnąc ku LM. W rzeczywistości stać nas tylko na Ekstraklasę, taka prawda. Pozdrawiam.

odpowiedz
Guny - 01.05.2021 / 15:42, *.229.6

Nawet nie wiecie jak miło czytać, że nikt już nie wierzy w ten korpo-bełkot:D najzabawniejsze jest to że awans w tym roku do "who cares league" będzie uważał za mega sukces i potwierdzenie słuszności swoich wyborów i ogólnie swojej polityki rządzenia klubem. A trzeba się będzie naprawdę "postarać" jako mistrz żeby tam nie awansować...

odpowiedz
Chórzysta, ale nie Kaczorowski - 01.05.2021 / 14:36, *.elartnet.pl

Zdecydowana część kibiców to zapewne ludzie młodzi, starsi pewnie mają demencję, stąd nie wszyscy znają, pamiętają piosenkę "Słuchaj Jezu, jak Cię błaga lud..." Pewien fragment brzmiał "...my czekamy już piętnaście [dwadzieścia] lat". Teraz niektórym w głowach się poprzewracało, czasem Legia nie zdobędzie mistrza i już płacz, lament i awantura. Wówczas na wyjazdy jeździli kibice z krwi i kości [Czy wygrywa, czy nie...]. Teraz w białych koszulkach, o suchym pysku w "specialu" i można szpanować, ile to się wyjazdów zaliczyło. Przynajmniej po pysku się nie zaliczy, chyba, że od "swojaka", bo na "przygody"z kibicami rywali nie ma co liczyć. Ci, którzy czekali 23 [24] lata mogą coś na ten temat powiedzieć. Trzymajmy kciuki i do roboty, jak będzie, tak będzie, pomóżmy chłopakom z boiska dopingiem.

odpowiedz
chrisSiekierki - 01.05.2021 / 14:49, *.play-internet.pl

@Chórzysta, ale nie Kaczorowski: Pamiętam te modły za bramką. Najbardziej utkwiła mi w głowie wersja z 15 latami... było tak blisko. Nawet do przerwy w ostatnim meczu byliśmy mistrzem

odpowiedz
CrissHez - 01.05.2021 / 23:15, *.caiway.nl

@chrisSiekierki:
Mi z 18 lat.

odpowiedz
Serek - 01.05.2021 / 14:34, *.tpnet.pl

Podobno ostatnio wpadł Miodek na trening i powiedział: słuchajcie chłopaki i ty Jędza, standardowo odpadamy szybko w eliminacjach z pucharów i skupiamy się na lidze...

odpowiedz
Arek - 01.05.2021 / 13:28, *.tpnet.pl

Nie chce mi się szukać i sprawdzać, ale wydaje mi się, że coś podobnego gdzieś już słyszałem/czytałem. I to było jakoś tak rok temu mniej więcej.

odpowiedz
OLaf - 01.05.2021 / 13:32, *.tpnet.pl

@Arek: co roku gada to samo a potem odpadamy z pucharów z klubami z Luksemburga czy Mołdawii, w tym co mówi jest tyle prawdy ile w wypowiedziach krzywoustego Mateusza...

odpowiedz
tomiacab - 03.05.2021 / 18:10, *.centertel.pl

@OLaf: 100% podpisuje się pod tym

odpowiedz
pol - 01.05.2021 / 13:26, *.chello.pl

Uwierzę ,jak zobaczę.

odpowiedz
OLaf - 01.05.2021 / 13:22, *.tpnet.pl

Ten potomek Szopena żyje w jakimś swoim świecie który jest zupełnie inny od rzeczywistości, co za brednie on wygaduje

odpowiedz
Maniek - 01.05.2021 / 13:17, *.chello.pl

Kudlaty zawsze gada to, co musi ładnie wybrzmieć. Budujemy zespół itd.... Pier...... lenie. Każdy z Nas marzy, wierzy i pragnie, żeby nasza ukochana Legiunii, na dłużej zaistniałą w pucharach. Co z tego że, kolejny puchar w gablocie jest(super). Ale co dalej?

odpowiedz
chrisSiekierki - 01.05.2021 / 13:16, *.play-internet.pl

Panie prezesie takie teksty to ja słyszę co sezon że się nie osłabimy a potem szybko sprzedajemy 2 zawodników bo łatamy dziurę w budżecie a potem łapiemy kto jest wolny na rynku i łatamy dziury w składzie.

odpowiedz
Maniek - 01.05.2021 / 13:29, *.chello.pl

@chrisSiekierki: Taka właśnie jest polityka (m) iouskiego. Na kim można zarobić, to sprzedajemy bo kasa się liczy. A kim się wzmacniamy? Wiem że pandemia i takie tam ale chcąc zaistnieć w Europie, trzeba trochę z sakiewki wyłożyć. Tyle.

odpowiedz
Kasztan - 01.05.2021 / 23:45, *.tpnet.pl

@Maniek:
Trzeba mieć sakiewkę
A pudel to gołodupiec a nie właściciel
Prawdziwych sponsorów brak

odpowiedz
Przemko - 01.05.2021 / 13:12, *.play-internet.pl

Tak, przełamiemy pucharową klątwę ale nie dlatego, że jestesmy tacy silni a dlatego, że wprowadzono trzeci szczebel pucharów dla europejskich outsiderów, czyli Puchar Konferencji. Awans tam jest obowiązkiem minimum i nie będzie sukcesem. Sukcesem będzie awans do Ligi Europy, o Lidze Mistrzów nie wspominając.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 13:09, *.bredband2.com

A ja bym chetnie widzial kilka sprzedazy. SPRZEDAZY. Nie za friko, chocby nawet za frytki czy paczke fajek, ale sprzedazy.
Dla mnie spokojnie moze sprzedawac Lopesa, Gvilie, Jaksieodpyerdalajeva, i skonczy wypozyczenie (ja)szczura.
I gitara.

odpowiedz
chrisSiekierki - 01.05.2021 / 13:18, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Lopesa to bym zostawił. Ale kto kupi takiego Gvilie?? A co do Uzbeka to wpisać mu aneks do umowy że jego praktyki religijne ( ramadan ) nie mogę kolidować z jego pełnym przygotowaniem do meczy.

odpowiedz
Wolfik - 01.05.2021 / 13:23, *.mm.pl

@Krzeszczu: Trudno mówić o sprzedaży skoro zawodnikiem kończą sie kontrakty. Z Twojej listy Lopez ma ważny kontrakt, ale na nim nic nie zarobimy (chyba że osławione 100 tysi za które przyszedł). Nie wiem co z Jasurem - skoro dla niego "głodówka" jest najwazniejsza, nie ma sensu w niego inwestować. Niewypał. A Rusyn - tu temat jest jazny, juz oficjalnie podano, że wypozyczenie zostanie skrócone.

Ciekawe, czy Mioduski i S-ka rozważaja kogoś z naszej ligi. I nie mówię o Poprawie, lecz o zawodnikach wyróżniajacych się. Tak jak było z Mladenoviciem.

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 13:24, *.bredband2.com

@chrisSiekierki: dlatego powiedzialem, ze nawet za paczke fajek , byle cos wpadlo:-)
Moze jakies emiraty go wezma?
A co do uzbeka, to szykuja juz jeszcze jednego, zeby pewnie razem mogli odwalac ramadan. I sa juz na tym forum zwolennicy tego posuniecia. Glupota ludzka nie zna granic...

odpowiedz
bum - 01.05.2021 / 13:24, *.virginm.net

@Krzeszczu: Jaksieodpyerdalajev i (ja)szczur to jeden i ten sam zawodnik

odpowiedz
Krzeszczu - 01.05.2021 / 13:26, *.bredband2.com

@bum: No to kamien spadl mi z serca :-)))

odpowiedz
Nie płacz - 01.05.2021 / 15:48, *.160.201

@chrisSiekierki: Z Uzbeków tacy muzułmanie jak z Polaków katolicy, więc bez obaw. Poza tym Ramadan się kończy za dwa tygodnie. Zanim go zakontraktują itd. to będzie już po.

odpowiedz
Rob - 02.05.2021 / 00:12, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Janko muzykant

odpowiedz
VITO L - 01.05.2021 / 12:53, *.tpnet.pl

Korporacyjny kłamczuch znów konfabuluje. Za kilka miesięcy się wyda.

odpowiedz
Jaa - 01.05.2021 / 12:41, *.centertel.pl

Nie klątwę tylko słabi jesteśmy. Drużyna nie ma żadnych perspektyw. Wszystkich młodych sprzedałeś. Następnych nie widać. Pozycja młodzieżowca będzie kulała jak diabli w kolejnym sezonie. Zachwycać się nie ma czym. Jak trafimy 4 razy los na loterii to może się uda ale w żadnym wypadku nie ma widoku żebyśmy mogli awansować

odpowiedz
Legiony - 01.05.2021 / 12:37, *.play-internet.pl

A jak ktoś położy 7, 8 mln euro za Pekharta czy Juranovica to pierwszy polecisz po kasę.

odpowiedz
Kibolek - 01.05.2021 / 13:06, *.it-home.pl

@Legiony: 2 mln € za Jure i 1.5 mln € za Pekharda i już ich nie zobaczymy . 7-8 chyba złotych . Bądźmy realistami MIODUSKI LICHWIARZ GOŁODUPIEC

odpowiedz
Andreas - 01.05.2021 / 12:33, *.play-internet.pl

Pieniążki kto ma ten jedzie do Bombaju A kto pieniążków mie ma zostaje w kraju. Człowieku jak nie stać Ciebie na Vesovica to o czym mówimy? Z pustego i Salomon nie maleje. Co roku ten sam problem A transfery też o kant nam potrzeba mózgu drużyny bo kapustka i Luqi to tylko rzemiosło vide 3 strzelone bramki w sezonie w słabej lidze. Stoperzy tak ale nie Poprawa.

odpowiedz
Wierszokleta - 01.05.2021 / 17:51, *.elartnet.pl

@Andreas : Pieniążki kto ma, ten jedzie do Krynicy, a kto pieniążków nie ma, ten dupą do miednicy.

odpowiedz
:) - 01.05.2021 / 12:32, *.plus.pl

Mioduski chyba za długo świętował mistrza bo gada jakby był pijany:)

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 01.05.2021 / 12:39, *.plus.pl

@:): Kiedy ten człowiek w końcu się ogarnie i powie prawdę? Na razie to same kawałki frajerskie opowiada i to co ludzie chcą usłyszeć. Chyba mu drogie alkohole z loży VIP nie służą.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.05.2021 / 12:27, *.orange.pl

Oby panie Dariuszu, oby....

odpowiedz
Hg - 02.05.2021 / 12:09, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: ty wiesz co ...

odpowiedz
Normalny człowiek - 01.05.2021 / 12:09, *.chello.pl

Nie wierzę w ani jedno pana słowo

odpowiedz