Adam Kącki - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Kącki: Zrobiliśmy drugi krok w kierunku awansu

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Adam Kącki: Przyszedłem do Legii, aby jej pomóc w walce o pierwszą ligę [siatkarz zastąpił kontuzjowanego Pawła Pietkiewicza - przyp. LL!]. W drużynie chłopaki przywitały mnie bardzo dobrze. Świetnie się tutaj zaaklimatyzowałem, choć przyznam, że z początku spodziewałem się tak naprawdę wszystkiego, jako że dołączyłem do zespołu w samej końcówce sezonu. Zupełnie niepotrzebnie, bo koledzy okazali się bardzo pomocni. Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa ani na nich ani na sztab szkoleniowy.

Spotkanie przeciwko częstochowianom stanowiło bez wątpienia trudną przeprawę. Gramy jednak w finale i walczymy o awans do pierwszej ligi, więc tutaj żaden pojedynek nie będzie tym z kategorii łatwych. Takich bowiem na tym etapie rozgrywek już po prostu nie ma. Zespół AZS wzmocnił się na tę ostatnią prostą sezonu. Częstochowę zasilił Wojciech Ferens – zawodnik reprezentujący dotyczas Cuprum Lubin, który poważnie wzmocnił formację ofensywną naszych rywali. Mimo to pokonaliśmy AZS, bo gramy i trzymamy się razem – zarówno na boisku, jak i poza nim i to stanowi naszą siłę.

Trochę szkoda, że nie postawiliśmy kropki nad i w trzecim secie i nie wygraliśmy 3-0, ale dla nas liczy się wygrana. Dzięki temu zrobiliśmy drugi krok w kierunku upragnionego celu, jaki stanowi awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W sobotę zrobimy trzeci, a w niedzielę zakończymy turniej czwartym zwycięstwem i awansujemy do pierwszej ligi. Musimy to zrobić i go wywalczyć!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.