Tomas Pekhart - fot. Piotr Kucza / 400mm
REKLAMA

32. urodziny Pekharta

Redakcja, źródło: Legionisci.com

32. urodziny obchodzi dzisiaj Tomas Pekhart. Napastnik Legii w obecnym sezonie zdobył 22 bramki, dzięki czemu został królem strzelców Ekstraklasy. Dzięki dobrej postawie na boisku został dostrzeżony przez selekcjonera reprezentacji Czech i znalazł się w kadrze na Euro 2020. Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia, szczęścia i pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu sukcesów zawodowych.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Dziaduszko - 27.05.2021 / 21:39, *.centertel.pl

1000 lat Tomas

odpowiedz
Marek - 26.05.2021 / 17:52, *.226.192

najlepszy czas na sprzedaż , można kilka milionów zarobić. Niestety po kolejnym sezonie to może Chiny jakieś....

odpowiedz
Mateusz z Gór - 26.05.2021 / 22:01, *.orange.pl

@Marek:

Przeciwnie. Jest szansa utrzymać dobrego piłkarza.

odpowiedz
Ziomek69 - 26.05.2021 / 14:52, *.65.142

Všechno nejlepší k narozeninám!

odpowiedz
matus007 - 26.05.2021 / 11:46, *.play-internet.pl

100 LAT :)

odpowiedz
starszy - 26.05.2021 / 08:20, *.plus.pl

Sto lat i dużo zdrowia.

odpowiedz
Egon - 26.05.2021 / 07:31, *.centertel.pl

Strzelaj,strzelaj Tomaszku dla Czeskiej reprezentacji jak i dla naszej Legiuni oby jeszcze więcej !!!
Lewy czy Pekhart kto na Euro strzeli więcej goli ?

odpowiedz
Tomek - 26.05.2021 / 09:05, *.113.189

@Egon: Żaden z nich, obaj skończą turniej z zerowym dorobkiem

odpowiedz
Egon - 26.05.2021 / 10:20, *.centertel.pl

@Tomek: e tam tak źle nie będzie coś czuję że najlepsze jeszcze przed nim jak został powołany to będzie grać a jak zagra to coś tam strzeli

odpowiedz
jackie - 26.05.2021 / 06:50, *.chello.pl

Zdrówka i +30 bramek w przyszłym sezone w e-klapie dla (L)

odpowiedz
Sobo(L)ew - 26.05.2021 / 05:49, *.centertel.pl

DUŻO ZDROWIA I TROCHĘ BRAMEK DLA LEGII W EKSTRAKLASIE, JAK I W EUROPIE ORAZ KOLEJNEGO MISTRZOSTWA Z LEGIA. ALE PRZEDE WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA BO TO NAJWAŻNIEJSZE.

odpowiedz
olew - 26.05.2021 / 01:32, *.vectranet.pl

Szczęścia ! Pomyślności ! no i trochę bramek dla Legii !

odpowiedz
Zlb - 26.05.2021 / 01:20, *.t-mobile.pl

STO LAT!!!

odpowiedz