fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Awans jest nasz! - zdjęcia i filmy

Woytek, Bodziach, Hugollek

Po ponad 20 latach siatkarze Legii awansowali na centralny szczebel rozgrywek siatkarskich w Polsce. Po znakomitym sezonie i trzech fazach play-off w sobotę postawili kropkę nad "i", wygrywając 3-1 z SMS-em PZPS Spała. Zapraszamy do obejrzenia naszych materiałów z meczu i radości z awansu.

Fotoreportaż z meczu - 63 zdjęcia Woytka
Fotoreportaż z meczu - 87 zdjęć Bodziacha
Fotoreportaż z meczu - 79 zdjęć Hugollkafot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Witosław - 02.05.2021 / 20:04, *.play-internet.pl

Piękny rok dla Legii.Siatkówka to drugi mój ulubiony sport, więc marzy mi się mecz na torwarze w obecności 5 tysięcy kibiców.

odpowiedz
c u L t - 02.05.2021 / 17:02, *.amazonaws.com

Narodziny!!C W K S!Sukcesy!3Drużyn!Brawo!

odpowiedz
lechu47 - 02.05.2021 / 16:26, *.smsnet.pl

Awans druzyny siatkarskiej do I ligi, awans koszykarzy do final 4 BasketLigi, mistrzostwo pilkarzy zdobyte bez najmniejszego problemu, awans futsalistów do ekstraklasy... co za sezon Legijnych sekcji drużynowych!

odpowiedz
S L aw - 02.05.2021 / 15:03, *.vectranet.pl

Mocno Legia Graty

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.