Szewczyk, Rosa, Godlewski - fot. Mariusz Godlewski
REKLAMA

Trzech muszkieterów od reaktywacji sekcji

Woytek

Siatkarska sekcja Legii została reaktywowana w sezonie 2014/15. Przez siedem kolejnych sezonów "Wojskowi" rywalizowali na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce, czyli w II lidze.

W pierwszym sezonie obronili się przed spadkiem, rok później zajęli 6. miejsce, a w 2017 i 2018 roku docierali do drugiej rundy play-off w ramach swojej grupy. W sezonie 2018/19 do końca walczyli o awans do I ligi, ale w turnieju finałowym okazali się gorsi od Chrobrego Głogów, ZAKSA Strzelce Opolskie i LUK Politechniki Lublin.

Poprzedni sezon był rozczarowujący, bo Legia zakończyła rozgrywki już w lutym, zajmując 5. miejsce w tabeli II ligi. Celu udało się dopiąć w obecnych rozgrywkach, w których w sumie legioniści zanotowali 26 zwycięstw i 4 porażki.

Przez wszystkie te lata zespół reprezentowało wielu zawodników, ale trzech z nich jest w drużynie od samego początku aż do dziś! Mariusz Godlewski, Kamil Szewczyk i Daniel Rosa grają w Legii od siedmiu lat. Po szczęśliwie zakończonym sezonie cała trójka uwieczniła się na pamiątkowym zdjęciu, które prezentujemy poniżej.


fot. Mariusz Godlewski
fot. Mariusz Godlewski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.