fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Korty przy Myśliwieckiej wznowiły działalność pod szyldem Legii

Woytek

1 maja wystartowała działalność klubu Legia Tenis & Golf, który wydzierżawił od miasta korty przy ul. Myśliwieckiej. "Legia Tenis & Golf ma być zatem przede wszystkim miejscem gdzie każda osoba zainteresowana odnajdzie usługi na najwyższym możliwym poziomie na każdym punktu styku z naszą marką. Pragniemy więc aby nasz klub był wyjątkową społecznością, która będzie oferowała możliwość zarówno podniesienia swoich umiejętności na każdym szczeblu i w każdym wieku, jak i też będzie stwarzała okazję do po prostu miłego spędzenia czasu czy to w gronie przyjaciół, czy rodziny - informuje Legia.

Do dyspozycji jest 10 ziemnych kortów, które w tym roku przeszły renowację. Klub dysponuje kadrą trenerską, zapowiada także powołanie do życia akademii, w której mają szkolić się młodzi adepci tenisa.

Ponadto oferta klubu zostanie poszerzona o... golf, a konkretnie multimedialne symulatory oraz produkty szkoleniowe na najlepszych polach golfowych w Polsce.

Legia wraz z miastem opracowuje przebudowę przedwojennego budynku klubowego oraz koncepcję „otwartego” kompleksu (m.in. demontaż płotów / ogrodzeń czy nasadzenia zieleni). "To bardzo ważny kolejny etap rozwoju dla naszej społeczności ponieważ będąc jedną z kluczowych „tkanek” sportowych stolicy planujemy organizację wielu wydarzeń zarówno sportowych jak i kulturalnych przy ulicy Myśliwieckiej" - czytamy na stronie klubu.

Więcej szczegółów znajdziecie na legia.com/tenis-golf










fot. Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
pol - 05.05.2021 / 19:22, *.chello.pl

Się redakcja wysiliła.
Pokazano na ZDJĘCIACH PRAWIE SAME PŁOTY

odpowiedz
- 05.05.2021 / 22:01, *.orange.pl

@pol: Igi Świątek tam szukasz? raczej nie znajdziesz...

odpowiedz
bialy - 04.05.2021 / 19:32, *.centertel.pl

I tak to "najwspanialszy klub na świecie co kibiców mnóstwo ma, każdy kibic wie że przecież, to jest Legia Warszawa!", odbudowuje się,rośnie Wielka Legia! Ceńmy to, my też rośnijmy w wielki poziom i dość już różnego ujadania. Legia ukochana Legia! Mistrz, moc, miłość i piękno! Europo, wsłuchuj się, Legia rośnie!

odpowiedz
KAMI(L)EK - 04.05.2021 / 15:19, *.play-internet.pl

: ) :)

odpowiedz
oLaf - 04.05.2021 / 13:15, *.vectranet.pl

tylko żeby ceny znowu!! nie były najwyższe w Warszawie za słabą jakość.... to, że korty są zrobione to fajnie ale jak kortowy będzie słaby to za pół roku będą dziury etc. z których Legia niestety słynie...

Mam nadzieję, że będzie lepiej...

odpowiedz
Pacz - 04.05.2021 / 11:46, *.t-mobile.pl

Super! I ta informacja o demontażu płotów i nasadzeniu zieleni bardzo optymistyczna.
Kiedy w takim razie otworzymy drugą stronę stadionu na sport? Tą od strony Czerniakowskiej. Kiedy powstaną boiska treningowe i nowy budynek strzelnicy?

odpowiedz
Mietek - 04.05.2021 / 14:21, *.play-internet.pl

@Pacz: budynek strzelnicy powinno się spalić

odpowiedz
Pacz - 04.05.2021 / 15:23, *.t-mobile.pl

@Mietek : Bez przesady. Sekcja Strzelecka ma duże sportowe osiągnięcia i jest potrzebna jako część wielkiej Legii, tylko, że na tej strzelnicy szkolą się ochroniarze, a nie sportowcy. Oprócz tego w planach jest budowa budynku strzelnicy, tylko, że wzdłuż ulicy (a nie w poprzek, jak jest obecnie).

odpowiedz
K - 05.05.2021 / 08:24, *.plus.pl

@Pacz: Nie ma takich planów o których piszesz. Strzelnica ma się znajdować w innej lokalizacji a tereny od ulicy Czerniakowskiej mają zostać przekształcone w boiska dle najmłodszych.
Firma która zajmuje teren robi to od dawna nielegalnie. Mam nadzieję że teraz Legia zabierze się poważnie za tę sprawę.

odpowiedz
123 - 04.05.2021 / 11:44, *.gov.pl

No i git, jeszcze ten syf zwany strzelnicą niech uprzątną, bo wstyd, że brak słów...

odpowiedz