fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Transfery

Emreli coraz bliżej Legii

Woytek, źródło: meczyki.pl

Mahir Emreli jest coraz bliżej przejścia do Legii Warszawa. Według informacji meczyki.pl bardzo możliwe jest podpisanie kontraktu z 24-letnim napastnikiem w ciągu najbliższych dni.

Ermeliemu w czerwcu wygasa kontrakt z Qarabagem, ale Legia będzie musiała zapłacić mu za podpis. Zawodnika, który ma lepsze finansowo oferty z kilku klubów, stołeczny klub chce skusić walką o europejskie puchary i bonusem przy ewentualnym kolejnym transferze. Legia ma być dla niego trampoliną do lepszej ligi w ciągu dwóch najbliższych lat.

Tylko jakaś naprawdę lukratywna oferta mogłaby ten transfer zatrzymać. Emreli w ostatnim czasie otrzymał zapytania z Urala Jekaterynburg i Unionu Berlin, ale jest gotowy zrobić jeszcze jeden przystanek zanim wyjedzie do mocniejszej ligi - czytamy na meczyki.pl.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
S - 05.05.2021 / 04:05, *.chello.pl

Kilka miesięcy temu Raków próbował go ściągnąć, więc to ich skauting go znalazł, nie nasz. I to może być na plus ????

odpowiedz
kalosz - 05.05.2021 / 02:50, *.mm.pl

pewnie kolejny doodbudowy....brawo-do rezerw tez potrzeba zawodników:) mam nadzieje ze to jakissensowny obronca...

odpowiedz
(L) - 05.05.2021 / 10:56, *.play-internet.pl

@kalosz: ...

odpowiedz
Renzo - 04.05.2021 / 18:16, *.2.10

Ogórek, czy nie?

odpowiedz
Semper Fi - 04.05.2021 / 14:43, *.112.24

Brac Kocura i kur_a nawet ani mru mru.

odpowiedz
sixx - 04.05.2021 / 09:13, *.chello.pl

Mam wrażenie, że większość tych którzy tu piszą, minęła się z rozumem. Beka z napastnika klubu, który w ostatnich sezonach 7 razy pod rząd zagrał w grupie europejskich pucharów (w przeciwieństwie do nas, bo my ostatnio gramy tylko w eliminacjach) i bezpośrednio rozjechał nas w Warszawie? Gość jest ponad nasz obecny poziom i jeśli tu przyjdzie, to będzie wielki sukces. Zresztą, kiedyś była plota że Stanciu ze Steauy ma zawitać, to były podobne głosy, że leszcz, "haha Rumun", i to w dodatku stary. Gdzie jest Slavia teraz, a gdzie my, to każdy widzi. Pokory.

odpowiedz
hajdukL - 04.05.2021 / 16:24, *.77.242

@sixx:
No wiesz, większość tutaj buja w obłokach. Krytykują bez chwili zastanowienia albo ślą kiepskie pomysły lub nierealne wzmocnienia.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 04.05.2021 / 20:36, *.vectranet.pl

@sixx: 100 % Racji, nie przeczyta nawet jeden z drugim, statystyk piłkarza i się prężą. Ogólnie jeśli by przyszli Ci piłkarze 5 awizowanych, poza tymi Polakami ze śląska i Leeds, to reszta to Mega Kocury sa jak na Naszą Rzeczywistość...

odpowiedz
Junior - 04.05.2021 / 08:20, *.plus.pl

Legia strasznie pasterska się robi: Muci, Jakshiboyev i teraz ten. Naprawdę nie ma innych kandydatów do gry u nas?

odpowiedz
Michał - 04.05.2021 / 14:36, *.tpnet.pl

@Junior:
Obawiam się, że naprawdę. Niestety, ale Legia nie jest konkurencyjna. Jaki powód mają zawodnicy z Europy, żeby tu przyjść? Pieniądze za małe, a szansa na wybicie się też raczej niewielka patrząc na ostatnie lata Legii w europucharach.
Przykre to, ale chyba wypada spojrzeć prawdzie w oczy i liczyć, że wypalą te transfery na które możemy sobie pozwolić.

Inna sprawa, że zabawne wydaje się kuszenie grą w pucharach zawodnika, którego obecna drużyna koncertowo rozwiała nasze marzenia o nich w poprzednim sezonie :D

odpowiedz
Zduneq - 05.05.2021 / 16:32, *.t-ipconnect.de

@Michał:

być może w Qarabachu nie ma już dla niego miejsca.
Dla zachodnich klubów polska ligą jest właśnie postrzegana jako liga pasterzy.Zachód tam nie szuka tylko czeka aż ktoś się wybije w duploklasie i biorą go za pół darmo, jak się sprawdzi to spoko, a jak nie do go oddadzą z powrotem nad Wisłę patrz Kapustka.Czekam teraz na Kabownika bo wygląda na to, że zachód szybko go zweryfikował, nawet szybciej niż Furmana.

odpowiedz
Jjjj - 04.05.2021 / 07:27, *.jmdi.pl

Przecież mamy jaszczura.co z nim?

odpowiedz
RMFC - 03.05.2021 / 22:23, *.orange.pl

Może to być dobry transfer. Pamięta każdy jak Karabach nam dokopał w Warszawie więc prawie każdy ich zawodnik może być naszym wzmocnieniem. Poza tym koleś nie jest stary więc jest opcja aby w przyszłości na nim zarobić jak się wypromuje

odpowiedz
Andrzej - 03.05.2021 / 21:53, *.plus.pl

Jeszcze tylko Bogusz, Joel Abu Hanna, Mijo Caktas

odpowiedz
Kamil - 03.05.2021 / 22:50, *.co.uk

@Andrzej : wydaje się to trochę nierealne żebyś ściągnąć tych trzech jeden z nich mowa o boguszu i byłoby fajnie

odpowiedz
PEDRO TIBA DO LEGII !!! - 03.05.2021 / 21:10, *.com.pl

PEDRO TIBĘ DO LEGII !!!

Z LECHEM PEDRO NIE POWĄCHA EUROPY W PRZYSZŁYM SEZONIE - WARTO BYŁOBY CHOĆ SPRÓBOWAĆ SPRZĄTNĄC LECHITOM NAJLEPSZEGO ICH ZAWODNIKA I JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH PIŁKARZY W NASZEJ LIDZE .

odpowiedz
Legionista1916 - 04.05.2021 / 00:03, *.plus.pl

@PEDRO TIBA DO LEGII !!!: Z Lecha wolałbym już Kamińskiego lub Palacza.

odpowiedz
Fatalne statystyki - 03.05.2021 / 20:19, *.chello.pl

Ten Mahir nie ma nawet 3 bramek w tym sezonie strzelonych...

odpowiedz
Aptekarz - 03.05.2021 / 20:44, *.systemia.pl

@Fatalne statystyki: Co Ty za głupoty piszesz kolego...!!!

odpowiedz
JWR - 03.05.2021 / 20:51, *.orange.pl

@Fatalne statystyki: W 28 meczach 20 bramek i 4 asysty, nie jest źle. Wg statystyk Pekhart strzela co 105 a Emreli co 101. Jednak same statystyki niewiele mówią, polecam zobaczyć grę tego gościa na YT, jeżeli odpali tak w Legii to możemy mieć z niego pociechę na kilka lat.

odpowiedz
Kilka lat XD - 03.05.2021 / 21:19, *.co.uk

@JWR: jak odpali to za rok bedzie gral u niemca.

odpowiedz
Nasze podwórko - 03.05.2021 / 19:33, *.chello.pl

Co z klubami z naszej ligi? Może by tak skorzystać z udanego scouting innych klubów? Myślę, że jest kilku zawodników, którzy by coś wnieśli w walce o europę i z pewnością chętnie przyjęli by propozycje jednocześnie nie przychodząc jak gwiazdeczki, którym się należy. Dwie propozycje ode mnie: Ivi z Rakowa+ Baku z Warty. Dwóch technicznych, silnych i szybkich zawodników, mogli by się świetnie wpisać w charakterystykę gry Legii i mają już doświadczenie w naszej ekstraklapie. Jeśli ktoś się nie zgodzi to od razu zaznaczam, że tak, mogę się mylić. Ale taka ewentualna pomyłka nie powinna być jakoś mocno odczuwalna $. Na koniec... Stawiajmy na własną młodzież. Przy dobrym mentalu jestem pewien, że 3-4 zawodników mogłoby regularnie grać. Za wielką Legię! Pozdrawiam Legionistów.

odpowiedz
Mlbets - 03.05.2021 / 19:59, *.centertel.pl

@Nasze podwórko: na jakiej pozycji w obecnym systemie gry miałby grać Baku?

odpowiedz
mirek - 03.05.2021 / 20:44, *.chello.pl

@Nasze podwórko:
Ivi zdecydowanie tak. A co młodych... 3-4??? Gdzie ty ich widzisz? Chcesz grać o utrzymanie byle młodzi sobie pograli? Nie widzę teraz takich jak Karbownik czy Szymański. Rosołka żeby grał regularnie trzeba było oddać o ligę niżej. Kibice tak często dogmatycznie... młodzi, młodzi... jeśli zależy nam na wynikach sportowych to trzeba ich mieć na odpowiednim poziomie. My nie mamy. Nadają się tylko na zmienników w lżejszych meczach. Jakich my np. mamy młodych do reprezentacj U-21, U-20; bramkarza???

odpowiedz
Krzeszczu - 03.05.2021 / 19:13, *.bredband2.com

Jaki garaz takie i Ferrari.

odpowiedz
Wolfik - 03.05.2021 / 20:36, *.mm.pl

@Krzeszczu: Mam mieszane uczucia. Z pewnością grał w lepszym klubie niż nasz, atutem jest też wiek. Ale mając z tyłu głowy te jaja z Jaszczurem....

Najpierw jednak musi zostać piłkarzem Legii oficjalnie, bo na razie to spekulacje.

odpowiedz
oLaf - 03.05.2021 / 21:41, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: Jesteśmy na poziomie Fiata Tipo i niestety trzeba to przełknąć.... jak na nas to dobry, skuteczny.

odpowiedz
Obcy - 03.05.2021 / 18:59, *.t-mobile.pl

Ten transfer, jeżeli dojdzie do skutku to jakieś kombinacje alpejskie. Procent dla piłkarza od kolejnego transferu.Zgoda na odejście po max 2 latach. Niech zagwarantują jeszcze miejsce w pierwszej jedenastce w każdym meczu. Tym którzy oczekują pieniędzy na już trzeba podziękować ( Vesovic, Wszołek).

odpowiedz
Semper Fi - 03.05.2021 / 18:51, *.112.114

To jakis Kocur! Brac!

odpowiedz
Men - 03.05.2021 / 18:51, *.orange.pl

Napastnik Piasta - ŚWIERCZOK

odpowiedz
Ja85 - 03.05.2021 / 19:57, *.vectranet.pl

@Men: ale tam trzeba zapłacić milion euro za transfer plus oczekiwania Swierczoka też są na poziomie miliona euro za sezon. Legii po prostu nie stać.

odpowiedz
Wolfik - 03.05.2021 / 20:32, *.mm.pl

@Ja85: A prawo pierwokupu ma Piast. Ciekawe, czy miasto Gliwice wysupła taką kwotę.

odpowiedz
Kim - 03.05.2021 / 21:01, *.play-internet.pl

@Men: przestańcie z tym Swierczokiem. Żadne wzmocnienie

odpowiedz
hajdukL - 03.05.2021 / 23:00, *.77.242

@Kim:
Piłkarza z takim charakterem nie ma obecnie w Legii, a umiejętności też niemałe więc Ty weź przestań. Tego nam brakuje człowieku, oj brakuje.

odpowiedz
Semper Fi - 03.05.2021 / 18:49, *.112.114

To jakis Kocur! Brac!

odpowiedz
Legionistaaa - 03.05.2021 / 18:39, *.tpnet.pl

Starzyńskiemu kończy się kontrakt z piastem może warto poszukać zawodników na naszym podwórku

odpowiedz
Raf - 03.05.2021 / 18:50, *.play-internet.pl

@Legionistaaa: Starzyńskiemu kończy się w Piascie? Którego Starzyńskiego masz na myśli?

odpowiedz
Lubie - 03.05.2021 / 18:36, *.play-internet.pl

Placki

odpowiedz
Rytm - 03.05.2021 / 18:34, *.centertel.pl

Jeśli tak myśli, to ma głowę na karku. Nie robi transferu na hurrra, tylko małymi krokami podąża do przodu.

odpowiedz
pozdrowieniec - 03.05.2021 / 18:27, *.t-mobile.pl

Sprawdzić jakiego jest wyznania, bo może być kolejny pątnik.

odpowiedz
Stary widzewiak - 03.05.2021 / 18:16, *.net.pl

Szok!

odpowiedz
Mateuszek B - 03.05.2021 / 18:13, *.virginm.net

Ymbappe ala pe es że Emreli la Karabach to Legia

odpowiedz